اخبار و رویدادها, عمومی

‌شایعه: بازی Star Wars: Project Maverick هفته آینده رونمایی خواهد شد

جنگ ستارگان - Star Wars

طبق شایعات منتشر شده از جف گراب (Jeff Grub) و جیسون شرایر (Jason Schreier)، نسخه‌ی جدیدی از مجموعه بازی های جنگ ستارگان در دست ساخت است. برای اطلاعات بیشتر همراه تیلنو باشید.

در حالی که فقط چند ماه از عرضه‌ی بازی موفق Star Wars : Jedi Fallen Order می‌گذرد، خبرنگاران زیادی در حوزه بازی‌های ویدیویی، از نسخه‌ی ‌جدیدی از سری بازی‌های جنگ ستارگان با اسم رمز Star Wars: Project Maverick خبر دادند. طبق این اطلاعات، استودیوی موتیو (Motive) که یکی از زیرمجموعه های الکترونیک آرتز (EA) به حساب می‌آید، وظیفه‌ی توسعه‌ی این عنوان را بر عهده دارد.

چند روز پیش، EA Motive یک حساب کاربری در توییتر برای خود تاسیس کرد و واکنشات زیادی را از سوی منتقدان و خبرنگاران صنعت بازی دریافت کرد. برای مثال، جف گراب، تحلیل‌گر وب سایت GamesBeat، ورود آن‌ها به توییتر را با انتشار گیفی از فیلم «Top Gun : Maverick» تبریک گفت. اگر دقت کنیم پسوند فیلم، با پسوند نام رمزی پروژه یکی می‌باشد و به احتمال زیاد قصد جف گروب اشاره به این بازی بوده است.

starwars بازی بازی جنگ ستارگان

در طرف دیگر، از واکنش جیسون شرایر تحلیل‌گر معروف Bloomberg، می‌توان انتظار داشت که استودیوی EA Motive به صورت جدی در حال کار روی یک پروژه جدید و منحصر به فرد از مجموعه‌ی محبوب Star Wars است.

چه زمانی از این بازی رونمایی خواهد شد؟

اگر به توییت‌های اخیر جف گراب نگاهی بیندازیم، متوجه آن می‌شویم که بار‌ها اشاراتی به این عنوان کرده است. در یکی از توییتهای او، می‌توانیم عکس میل گیبسون (Mel Gibson) که به فیلم 1994 خود که با نام Maverick مربوط است را مشاهده کنیم و می‌توانیم احتمال بدهیم که گراب به پسوند این فیلم اشاره داشته است. جالب است که متن این تصویر، عبارت «2 ژوئن» را می‌بینیم. پس می‌توانیم انتظار داشته باشیم که بازی جدید جنگ ستارگان با توجه به شایعات اخیر و قرار داشتن رویداد اختصاصی الکترونیک آرتز با نام EA Play در این ماه، به زودی معرفی شود.

آیا این شایعات را تایید می‌کنید؟

تمامی شایعاتی که در مورد بازی Star Wars: Project Maverick منتشر شده‌ است را ما نه تایید می‌کنیم و نه رد. اما طبق این اطلاعات، می‌توان کمی امیدوار بود که بزودی یک بازی جدید از مجموعه بازی‌های جنگ ستارگان معرفی خواهد شد. حال بایستی منتظر ماند و دید که چه اتفاقی در هفته‌ی آتی خواهد افتاد.

نظر شما همراهان تیلنو چیست؟ به نظر شما هفته‌‌ی جاری شاهد معرفی شدن یک بازی جدید خواهیم بود؟ نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *