راهنمای بازی, راهنمایی و آموزش

راهنمای چلنج های هفتگی فورتنایت (هفته ششم سیزن ۶ از چپتر ۲)

راهنمای چالش های فورتنایت

در ششمین هفته از فصل ششم بازی فورتنایت (Fortnite)، یک بار دیگر به سراغ راهنمای چلنج‌ های هفتگی می‌رویم تا به شما کمک کنیم خیلی راحت مقدار زیادی XP کسب کنید. همراه تیلنو باشید.

چالش های هفتگی فورتنایت از راه رسیدند و وقت آن رسیده تا دوباره وارد دنیای فورتنایت شده و مشغول انجام چلنج‌ها شوید. علاقه‌مندان این بازی بتل رویال محبوب، می‌توانند با به اتمام رساندن این چالش‌ها، مقدار قابل توجهی XP کسب کنند. چالش‌های هفته ششم فورتنایت مانند هفته‌‌های قبل روی ویژگی خاصی تمرکز نکرده و با چالش‌های متنوعی روبرو هستیم. اگر چالش‌های هفته‌های گذشته را انجام نداده‌اید، دیگر لجندری کوئست (Legendary Quest) هفته‌های پیش از بین رفته اما اپیک کوئست‌ها (Epic Quest)، تا پایان سیزن باقی خواهند ماند. اگر قصد دارید XPهای هفته‌های گذشته را از دست ندهید، با مراجعه به مطالب:

تمام اطلاعات لازم برای تکمیل چالش‌های هفته‌های گذشته را به دست آورید.

راستی، اگر تازه به جمع بازیکنان فورتنایت پیوسته‌اید، آموزش کامل بازی فورتنایت (از راهنمای نصب تا مهارت های اولیه) می‌تواند مطلب خوبی برای یادگیری نکات مهم فورتنایت باشد.

چلنج‌های اپیک (Epic Challenges) این هفته فورتنایت:

نام چالش توضیحات
Open safes (3) سه گاو صندوق را باز کنید
Complete bounties (3) سه ماموریت باونتی را کامل کنید
Reach max shields in different matches (3) در سه مچ مختلف شیلد خود را کامل کنید
Stay within 20m of a player for 3 seconds while wearing a prop disguise (3) بعد از تغییر چهره با Prop، سه ثانیه در فاصله ۲۰ متری دشمنان بمانید
Hit from 50m or greater with a bow (1) از فاصله ۵۰ متری یا بیشتر، با تیر و کمان به دشمنان آسیب بزنید
Complete the swimming time trial at Weeping Woods or Coral Castle (1) در Weeping Woods و Coral Castle چلنج‌های شنا کردن قرار داده شده؛ یکی از آن‌ها را تکمیل کنید
Visit Fancy View, Rainbow Rentals, and Lockie’s Lighthouse (1) از مناطق Fancy View، Lockie’s Lighthouse و Rainbow Rentals دیدن کنید

چالش‌های این هفته فورتنایت خیلی ساده آغاز می‌شوند و رفته رفته سخت‌تر می‌شوند. برای تکمیل چالش اول کافی است سه گاو صندوق را باز کنید. چالش دوم نیز شما را دعوت به تکمیل سه ماموریت باونتی می‌کند. ماموریت‌های باونتی را می‌توانید از NPCها یا تابلو‌های قرار داده شده در سرتاسر نقشه دریافت کنید. چالش سوم نیز نیازی به توضیح ندارد و کامل کردن شیلد در مچ‌های مختلف، به صورت خودکار توسط شما انجام خواهد شد. از اینجا به بعد چالش‌ها کمی سخت‌تر می‌شوند، Prop Disguise یکی از ویژگی‌هایی بود که در ابتدای این سیزن به بازی بازگشت، اگر تا به امروز اطلاعات زیادی از سیزن 6 چپتر 2 فورتنایت ندارید، تیلنو در مطلب فصل جدید بازی فورتنایت شروع شد؛ تمام تغییرات سیزن ۶ چپتر ۲ تمام تغییرات این سیزن را به رشته تحریر درآورده است. با استفاده از این قابلیت و تبدیل شدن به اشیا مختلف، باید سه ثانیه در فاصله ۲۰ متری دشمنان بایستید. پیشنهاد ما برای تکمیل چالش بعدی، تجربه بازی در مود Team Rumble است. در این چالش باید از فاصله ۵۰ متری یا بیشتر به دشمنان آسیب وارد کنید. چالش بعدی این هفته فورتنایت شما را از مبارزات دور کرده و به سمت شنا کردن سوق می‌دهد. در مناطق Weeping Woods و Coral Castle چلنج‌های شنا کردن قرار داده شده که باید یکی از آن‌ها را تکمیل کنید. بعد از کمی شنا کردن، حال نوبت به گشت و گذار می‌رسد. برای تکمیل آخرین اپیک چلنج هفته ششم فورتنایت، از مناطق Fancy View Lockie’s Lighthouse و Rainbow Rentals دیدن کنید. به این ترتیب چالش‌های اپیک هفته ششم فورتنایت به اتمام می‌رسد و حال، نوبت لجندری کوئست‌ها است.

در ویدیو زیر می‌توانید راهنمای تکمیل تمام چالش‌های هفته ششم را مشاهده کنید.

چلنج‌های لجندری (Legendary Challenges) این هفته فورتنایت:

نام چالش توضیحات
Deal Damage with Makeshift Weapons (۲۵۰۰) با سلاح‌های Makeshift به دشمنان ۲۵۰۰ واحد آسیب بزنید
Deal Damage with Makeshift Weapons (۵۰۰۰) با سلاح‌های Makeshift به دشمنان ۵۰۰۰ واحد آسیب بزنید
Deal Damage with Makeshift Weapons (۷۵۰۰) با سلاح‌های Makeshift به دشمنان ۷۵۰۰ واحد آسیب بزنید
Deal Damage with Makeshift Weapons (۱۰۰۰۰) با سلاح‌های Makeshift به دشمنان ده هزار واحد آسیب بزنید
Deal Damage with Makeshift Weapons (۱۲۵۰۰) با سلاح‌های Makeshift به دشمنان ۱۲ هزار و پانصد واحد آسیب بزنید

درباره سلاح‌های مختلف سیزن ششم فورتنایت در مطلب آموزش کامل سیستم کرفتینگ (ساخت و ساز) سیزن ۶ فورتنایت مفصل صحبت کردیم. برای تکمیل چالش‌های لجندری هفته ششم فورتنایت نیز باید ۱۲ هزار و پانصد واحد با سلاح‌های Makeshift به دشمنان آسیب بزنید.

این تمام اطلاعاتی بود که برای تکمیل چالش‌های هفته پنجم از سیزن ششم فورتنایت نیاز داشتید. با تکمیل این چالش‌ها مقدار زیادی XP به دست می‌آورید و می‌توانید خیلی سریع‌تر لول خود را بالا ببرید. نظر شما درباره فورتنایت چیست؟ به نظر شما بهترین بازی بتل رویال حال حاضر کدام است؟ نظرات خود را با تیم تیلنو و کاربران آن به اشتراک بگذارید.

راستی خرید Fortnite Last Laugh Bundle برای PS4 و خرید کنسول نینتندو سوییچ باندل فورتنایت در فروشگاه امکان‌پذیر است و می‌توانید سری به این محصولات بزنید.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید