راهنمایی و آموزش, بازی, راهنمای بازی

چگونه اسلحه‌های سخنگوی بازی High On Life را ساکت کنیم؟

چگونه اسلحه‌های سخنگوی بازی High On Life را ساکت کنیم؟

با وجود آن که بخش بزرگی از لذت و خنده‌ی بازی High On Life وابسته به اسلحه‌های سخنگوی این عنوان است، اما بسیاری از بازیکنان از شخصیت‌های پرحرف خوششان نمی‌آيد و صحبت کردن بیش از حد کارکتر‌ها باعث می‌شود آن‌ها یک بازی را به طور کلی، رها کنند. به همین دلیل نیز ما تصمیم گرفتیم در مقاله‌ای برای کسانی که علاقه به تجربه‌ی High On Life دارند و به علت وجود اسلحه‌های پرحرف آن دچار تردید شدند، آموزش دهیم چگونه صدای این موجودات بامزه را کم و یا حتی قطع کنند.

البته که به غیر از این تفنگ‌های معروف، این اثر نکات مثبت بسیار دیگری نیز دارد که باعث می‌شوkد قطع کردن برخی صداها، آنقدر به تجربه بازی ضربه نزند. طراحی هنری، گیم‌پلی شوتر اول شخص فوق‌العاده و کارکترهای بامزه همگی از دیگر عواملی هستند که گیمر‌ها را به High On Life جذب کرده‌اند. دو راه حل بسیار ساده برای کنار آمدن با اسلحه‌های سخنگوی این بازی وجود دارد که ما هر دوی آن‌ها را در ادامه برای شما گفته‌ایم.

در قدم اول به منوی اصلی بازی بروید و وارد بخش تنظیمات (Settings) شوید. سپس به بخش صدا (Audio) بروید و در قسمت Gun Chatter مقدار دیالوگ این اسلحه‌های سخنگو را بسته به سلیقه‌ی خود تغییر دهید. شما برای انجام این کار دو گزینه دارید: می‌توانید آن‌ها به صورت کامل ساکت کنید و یا می‌توانید مقدار دیالوگ‌هایشان را کمتر (Occasional) کنید.

چگونه اسلحه‌های سخنگوی بازی High On Life را ساکت کنیم؟

بازی High On Life در حال حاضر برروی کامپیوترهای شخصی و کنسول‌های ایکس باکس (Xbox Series X|S, and Xbox One) موجود است و شما می‌توانید در صورت علاقه آن را به صورت رایگان در سرویس گیم‌پس تجربه کنید. داستان این اثر از جایی شروع می‌شود که تعدادی آدم فضایی به زمین حمله می‌کنند و شما وظیفه پیدا می‌کنید تا آن‌ها را شکست دهید. اگر می‌خواهید پایان مخفی این اثر را نیز ببینید، سری به این مقاله‌ی ما بزنید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *