اخبار و رویدادها, بازی, رویدادهای گیمی, کنسول

بازی Ratchet and Clank رایگان خواهد شد

بازی Ratchet and Clank

سونی در ادامه‌ی همایش «در خانه بازی کنید»، قرار است از شروع ماه جدید میلادی محتویات و آثار جدیدی را برای کاربران تحت عنوان Play at Home قرار دهد که چشم‌گیرترین آن‌ها، رایگان شدن بازی Ratchet and Clank‌ است.

از سال گذشته که شیوع ویروس کرونا شروع شد، شرکت‌ها و موسسات زیادی سعی کردند با تلاش‌های هرچند کوچک، سهم خود را در جلوگیری از این ویروس ایفا کنند. سونی هم از این قافله عقب نماند و تلاش کرد که در این روزهای تاریخی، دلیلی به بازیکنان بدهد که در خانه بمانند و تا جای ممکن فاصله‌های اجتماعی را رعایت کنند. سونی با شروع کردن همایش در خانه بازی کنید (Play at Home)، اولین قدم خود را برداشت.

در ماه آپریل ۲۰۲۰، سونی دو بازی Journey و Uncharted: The Nathan Drake Collection را به صورت رایگان در دسترس بازیکنان قرار داد. جیم رایان، مدیر شعبه‌ی جهانی پلی استیشن، می‌خواست با این اقدام سختی‌های سال ۲۰۲۰ را کمی قابل تحمل‌تر کند تا از استرس شیوع ویروس هم کاسته باشد. حالا و بعد از گذشت حدود یک سال، جیم رایان و سران پلی استیشن تصمیم گرفتند که یک بار دیگر این همایش را برگردانند.

همایش در خانه بازی کنید سال ۲۰۲۱، در تاریخ ۱۱ اسفند (۱ آپریل) شروع می‌شود و تا حدود خرداد ادامه دارد. با توجه به گفته‌های سونی، اولین اثری که به این همایش اضافه می‌شود، بازی Ratchet and Clank است که بازیکنان می‌توانند در ۱۱ اسفند آن را به طور رایگان از فروشگاه پلی استیشن دریافت کنند. این بازی، تا پایان ماه مارس یه با طور دقیق‌تر تا تاریخ ۱۱ فروردین در دسترس خواهد بود. هنگامی که کاربران بازی Ratchet and Clank را به لیست Library خود اضافه کنند، می‌توانند تا همیشه آن را در حساب خود نگه دارند و از تجربه‌ی آن لذت ببرند. اگر می‌خواهید بازی Ratchet and Clank: Rift Apart را به محض عرضه تجربه کنید، بد نیست که به این بازی هم شانسی دهید تا به طور آگاهانه‌تری در جریان داستان و اتفاقات آن قرار بگیرید.

بازی Ratchet and Clank

این پایان کار نیست و مشترکین جدید سرویس Funimation و Wakanim، می‌توانند از اشتراک طولانی‌تری که به نام آن‌ها می‌خورد لذت ببرند. اگر شما هم جزء طرفداران انیمه هستید، بهتر است این موقعیت را از دست ندهید. Funimation و Wakanim دو شبکه‌ی اینترنی هستند که در مقابل خرید اشتراک، به کاربران اجازه می‌دهند از تمام محتویات موجود را برای مدتی به طور رایگان استفاده کنند.

البته جیم رایان در ادامه اضافه کرد که بازی Ratchet and Clank تنها شروع راه است و آن‌ها در ادامه محتویات و غافلگیری‌های زیادی را برای عاشقان پلی استیشن در نظر گرفته‌اند. در حال حاضر، تنها کافی است در محدوده‌ی مشخص شده رچت‌اند‌کلنک را به حساب خود اضافه کنید و منتظر خبرهای جدید بمانید.

در پایان اگر قصد دارید بازی Ratchet and Clank را روی بهترین حالت ممکن تجربه کنید، می‌توانید به صفحه‌ی خرید PS5 و خرید PS5 دیجیتالی سر بزنید.

نظر شما در مورد همایش در خانه بازی کنید چیست؟ آیا شما هم منتظر رایگان شدن رچت‌اند‌کلنک هستید؟ نظرات خود را با تیم تیلنو در میان بگذارید.

منبع: Game Informer

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید