اخبار و رویدادها, کنسول

از رنگ های جدید دوال سنس پلی استیشن ۵ رونمایی شد

دوال سنس جدید

بعد از گذشت حدود ۶ ماه از انتشار رسمی کنسول پلی استیشن 5 بالاخره سونی از دوال سنس های رنگی و جدید این کنسول رونمایی کرد. دوال سنس مشکی و دوال سنس قرمز، در ماه ژوئن (خرداد و تیر) به فروشگاه‌ها می‌آیند.

در هفته گذشته بود که یک فروشگاه اسپانیایی ادعا کرد، سونی به زودی از دوال سنس های رنگی رونمایی خواهد کرد. شب گذشته ادعا این فروشگاه درست از آب درآمد و سونی از رنگ‌های مشکی و قرمز این کنترلر جذاب رونمایی کرد. مشکی نیمه‌شب (Midnight Black) و قرمز کیهانی (Cosmic Red) نام رنگ‌های جدید دوال سنس است. با توجه به ادعای بلاگ رسمی پلی استیشن، دوال سنس Midnight Black با ترکیب دو رنگ مشکی خاص ساخته شده تا گیمرها با نگاه کردن به آن یاد رنگ مشکی آسمان در شب بیفتند. دسته دوال سنس Cosmic Red هم با ترکیب رنگ مشکی و قرمز ساخته شده تا با ترکیب رنگی خاص و جذابی طرف باشیم. لئو کاردوسو و ساتوشی آئویاگی طراحان کنترلر جدید PS5 درباره رنگ این دسته‌ها گفتند:

دوال سنس مشکی

قصد ما این بود که رنگ‌های این دوال سنس‌ها مکمل یکدیگر باشند. دوست داشتیم طراحی و رنگ خاصی را معرفی کرده و در عین حال به دسته اصلی و اکسسوری‌های پلی استیشن 5 نیز به طور کامل وفادار بمانیم.

بدون‌شک تا زمانی که عکس‌های مختلفی از دسته های رنگی پلی استیشن 5 منتشر نشود، نمی‌توان توضیح دقیقی درباره رنگ این دسته‌ها داد. باید منتظر ماند و دید چه زمانی عکس‌های بیشتری از این کنترلرها منتشر خواهد شد. چند وقت پیش بود که گیمرها

 مشکلات سخت‌افزاری دسته پلی استیشن 5 را گزارش کردند و در مطلب بازیکنان از شکسته شدن تریگر های کنترلر پلی استیشن ۵ می‌گویند به این قضایا پرداختیم. با توجه به معرفی دسته‌های جدید PS5، به احتمال زیاد مشکلات سخت‌افزاری این دسته‌ها نیز تا حد زیادی رفع و رجوع خواهد شد. دوال سنس از آن دسته محصولاتی بود که بعد از معرفی، ویژگی‌ها و کارکرد آن باعث شوکه شدن خیلی از افراد شد. تریگر‌ها و حسگر‌های کنترلر PS5، نوید تجربه‌ای نوین برای گیمر‌ها در نسل نهم را می‌داد. بعد از معرفی دوال سنس و پرده‌برداری سونی از قابلیت‌های عجیب این کنترلر، ‌بدون‌شک هرکسی برای تجربه بازی‌های نسل نهمی با این کنترلر جذاب و عجیب لحظه‌شماری می‌کند. کنترلری که با ویژگی حسگر‌های حرکتی (Haptic Feedback) و تریگر‌های هوشمند، قصد ارائه تجربه‌ای ناب و جدید را در نسل نهم به گیمر‌ها دارد.

هیچ تفاوتی سخت‌افزاری بین سه رنگ دسته‌های پلی استیشن 5 وجود ندارد و تنها از لحاظ ظاهری با یکدیگر تفاوت دارند. به نظر شما کدام یک از دوال سنس‌ها رنگ‌بندی جذاب‌تری دارد؟ دوست دارید سونی دست به ساخت چه رنگ‌هایی برای کنترل پلی استیشن 5 بزند؟ نظرات خود را با تیم تیلنو و کاربران آن به اشتراک بگذارید.

با ورود به نسل نهم بازی‌های ویدیویی، می‌توانید برای خرید کنسول‌های سونی، به فروشگاه سر بزنید و برای خرید PS5 و خرید PS5 دیجیتال اقدام کرده و می‌توانید آن‌ها را با بهترین قیمت تهیه کنید. راستی، کنترلر Dual Sense نیز در فروشگاه قرار دارد و می‌توانید نگاهی به این محصول نیز بیندازید.

منبع: Play Station

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *