نمایش و پیش نمایش, پوستر بازی, راهنمایی و آموزش, گیم پلی بازی

تغییرات Ultimate Team در EA FC 24؛ سیستم Evolutions

تغییرات Ultimate Team در بازی EA FC 24

با تغییر نام شبیه‌ساز فوتبال شرکت EA از FIFA به EA Sports FC، قرار است شاهد تغییرات چشم‌گیری باشیم. یکی از این تحولات مربوط به بحث تغییرات Ultimate Team در بازی EA FC 24 می‌شود که قرار است تجربه جدیدی را در اختیار عاشقان آلتیمیت تیم بگذارد.

ویژگی‌های جدید آلتیمیت تیم در بازی EA Sports FC 24

شرکت EA که با کوچ کردن از مجموعه FIFA به EA Sports FC راه سخت و دشواری را در پیش دارد، در هفته‌های اخیر جزئیات جالبی از شبیه‌ساز فوتبال جدید خود منتشر کرده است. یکی از مهم‌ترین این بحث‌ها، تغییرات آلتیمیت تیم در بازی EA FC 24 است که باعث می‌شود تجربه نهایی تنوع و جذابیت تازه‌ای به خود بگیرد. هرچند که این تغییرات قرار نیست یک بخش انقلابی و متحول شده را به وجود آورند، اما در مقام ویژگی‌های جدید جذاب به نظر می‌رسند. یکی از مهم‌ترین این تغییرات به سیستم Ultimate Team Evolutions مربوط می‌شود که با توجه به نمایش‌ها، فوق‌العاده به نظر می‌رسد.

اگر با بخش آلتیمیت تیم آشنایی ندارید، باید خاطر نشان شویم که این حالت در سال‌های اخیر لقب محبوب‌ترین بخش مجموعه فیفا را به دوش می‌کشیده است. شما در این بخش یک باشگاه ساختگی را به وجود می‌آورید و آن را شخصی‌سازی می‌کنید. در ادامه باید با انجام دادن چالش‌ها و پیروزی در مسابقات بازیکنان جدیدی به دست آورید و ترکیب خود را روز به روز قوی‌تر کنید. موضوعی که باعث جذابیت فزاینده آلتیمیت تیم می‌شود، امکان به وقوع رساندن رویاها است. برای مثال اگر بخواهید در این حالت دیگو مارادونا را در کنار ارلینگ هالند و کیلیان امباپه قرار دهید، مانعی جلوی شما را نخواهد گرفت. به هر حال در ادامه این مقاله به تغییرات Ultimate Team در بازی EA FC 24 می‌پردازیم.

تغییرات Ultimate Team در بازی EA FC 24

منظور از Ultimate Team Evolutions

Ultimate Team Evolutions نام یک سیستم جدید است که می‌توانید با استفاده از آن، ترکیب آلتیمیت تیم خود را با بازیکن‌های مورد علاقه‌تان درست کنید؛ به گونه‌ای که انعطاف بیش‌تری در چیدن سیستم‌های مختلف داشته باشید. سیستم آلتیمیت تیم اولوشنز به شما اجازه می‌دهد یکی از بازیکنان مستعد خود را زیر نظر بگیرید و با توسعه دادن مهارت‌ها، او را به یکی از بهترین فوتبالیست‌های جهان تبدیل کنید. این راه جدید برای آن دسته از افرادی که نمی‌توانند پول زیادی برای خرید کارت‌ها و پک‌ها خرج کنند، می‌تواند فوق‌العاده کارآمد باشد.

اما نیازی به نگرانی در مورد راه و روش استفاده از این مکانیک وجود ندارد؛ چرا که Evolutions مسیر راحت و سرراستی را در مقابل شما قرار می‌دهد. برای استفاده از این مکانیک کافی است بازیکنِ جوان و مورد علاقه خود را در مسیر تکامل یا Evolution Path قرار دهید. این مسیرها شامل چالش‌ها و ماموریت‌های مختلفی می‌شوند که در صورت تکمیل کردن‌شان، بازیکن مورد نظر برای همیشه ارتقا پیدا می‌کند (یعن قابلیت‌های جدید او همیشگی هستند و بعد از یک مدت از بین نمی‌روند). بدین ترتیب شما می‌توانید یک چهره جوان و نه چندان شناخته شده را به یکی از اسطوره‌های بخش آلتیمیت تیم خود تبدیل کنید.

راستی باید بدانید بازیکنی که در Evolution Path قرار می‌گیرد حتما نباید یک فوتبالیست جوان با Rating پایین باشد. با توجه به همین موضوع هر بازیکنی که مد نظر داشته باشید را می‌توانید در مسیر تکامل قرار داده و او را به مرور زمان قوی و قوی‌تر کنید. برای مثال فرض کنید که شما یک مهاجم Gold دارید که Rating او عدد 80 را نشان می‌دهد. این بازیکن در مسابقات اولیه حسابی به کمک‌تان می‌آید و شما را عاشق خود می‌کند. منتها پس از مدتی و با اضافه شدن بازیکنان بیش‌تر، روی نیمکت قرار می‌گیرد و دیگر به چشم‌تان نمی‌آید.

اما Evolutions به عنوان یکی از تغییرات Ultimate Team در بازی EA FC 24 به کمک‌تان می‌آید تا بازیکن مورد بحث را تقویت کند. شما می‌توانید در طول هر فصل از آلتیمیت تیم، یکی از بازیکنان خود را در مسیر تکامل قرار دهید و او را به اوج برسانید. بدین ترتیب اگر به موقع دست به کار شوید و چالش‌ها را با دقت و ظرافت به پایان برسانید، ممکن است Rating کهره مورد علاقه‌تان از 80 به 93 ارتقا پیدا کند.

تغییرات Ultimate Team در بازی EA FC 24

سیستم Evolutions تا همین حالا هم حسابی جذاب و کارآمد به نظر می‌رسد؛ اما پای خود را فراتر از آنچه که گفتیم می‌گذارد. در واقع این سیستم به شما اجازه می‌دهد حتی Special Cardها یا بازیکنان خاص را هم در مسیر تکامل قرار دهید و او را روز به روز بهتر کنید. حال این بهتر شدن می‌تواند به پا به توپ و تکنیک این فرد مربوط باشد یا قدرت پای غیر تخصصی‌اش در حین شوت زدن و پاس دادن.

در ادامه این بحث‌ها تصور کنید که شما یک تیم باثبات را در اختیار دارید که در بیش‌تر پست‌ها عمق لازم را دارد؛ اما جای خالی یک هافبک وسط خوب با مهارت‌های مختلف در آن حس می‌شود. تازه این در حالی است که پول شما به خرید یک کارت مناسب برای رفع کردن نیازها نمی‌رسد. در چنین حالتی می‌توانید از Evolutions کمک بگیرد و نیازهای خود را برآورده کنید. مثلا شما قابلیت این را دارید که ویرجیل فن دایک که یک مدافع آخر محسوب می‌شود را در مسیر تکامل قرار دهید و با ارتقا ویژگی‌هایش، پستش را به یک هافبک دفاعی و تخریب گر تغییر دهید. مسیرهای تکامل موقعیت‌ها و ویژگی‌های متعددی را در اختیارتان قرار می‌دهد که باید وارد آن‌ها شوید و به آزمون و خطا بپردازید.

نظر شما در مورد تغییرات Ultimate Team در بازی EA FC 24 چیست؟ نظرات خود را با تیم تیلنو و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

منبع: TheMirror

author-avatar

درباره ارحام ادبخواه

سلام، من ارحام هستم. زندگی من با سه کلمه گره خورده، ویدئو گیم، فوتبال و سینما. زندگی من بدون این سه تا بی معنی میشه و هویت خودشو از دست میده.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *