اخبار و رویدادها, عمومی, مقالات عمومی, نمایش و پیش نمایش, یادداشت

انیمیشن Resident Evil Infinite Darkness توسط نتفلیکس معرفی شد

انیمیشن Resident Evil Infinite Darkness

نتفلیکس (Netflix) از انتشار یک انیمیشن Resident Evil به اسم Resident Evil Infinite Darkness خبر داد و تریلرش مورد توجه بسیاری از رسانه‌ها قرار گرفت. با تیلنو همراه باشید.

سری بازی‌های Resident Evil یکی از تاثیرگذارترین بازی‌های ژانر ترسناک در تمام دوران‌ها است. این مجموعه در همان سال‌های اول در کنار بازی‌های دیگر مثل silnent Hill و Clock Tower، به پیشگامان خود در ژانر ترسناک کمک تیبدیل شده و کمک زادی به این سبک کرده است. حالا از آن زمان، مدت بسیار زیادی گذشته و اکنون چهارمین انیمیشن Resident Evil به اسم Resident Evil Infinite Darkness توسط نتفلیکس معرفی شد. Resident Evil پیش از این در قالب فیلم‌های سینمایی که از سال 2000 تا 2017 با هنرمندی Milla jovovich ساخته می‌شد وارد سینما شده بود.

صفحه‌ی رسمی Netflix Portugal در توییتر تریلر انیمیشن Resident Evil Infinite Darkness را پخش کرد و تاریخ انتشار را سال میلادی 2021 اعلام کرد. این دومین محتوای انحصاری مربوط به سری Resident Evil است که نتفلیکس ساختش را اعلام کرده است. پیش از این نتفلیکس اعلام کرده بود که سریال Resident Evil در حال ساخت است و داستان دختران وسکر را روایت می‌کند. با این حال به نظر می‌رسد که این انیمیشن رویکرد کاملا متفاوتی دارد. این انیمیشن کاملا سیجی (CG) ساخته شده و به نظر می‌رسد که از نظر طراحی و سبک، از نسخه‌های بازسازی (Remake) شده درس‌های زیادی گرفته است. تریلر انیمیشن در حالی شروع می‌شود که یک خانم جوان در حال جستجو در یک خانه فرسوده است، به دلیل کت معروف قرمز رنگ و مدل مویی که دارد دقیقا می‌توان گفت که او کلر ردفیلد (Claire Redfield) است ولی به نظر می‌رسد که از لحاظ سن، او بسیار بزرگتر از کلر است و این مورد خیلی عجیب به نظر می‌رسد. کمی بعد یک جسدی پیدا می‌کند که بر روی مبل نشسته و تعدادی تیر تفنگ کنار جسد افتاده است. بعد  از این صحنه، تصویر زود قطع می‌شود و یک مردی نشان داده می‌شود که یک شخصی را از خورده شدن توسط زامبی نجات می‌دهد. مشخص شد که این مرد، Leon Scott Kennedy یکی از شناخته شده‌ترین چهره‌های Resident Evil است. در تریلر نشان داده شد که لیان کت و شلوار به تن دارد، به نظر می‌رسد که در انیمیشن اتفاق‌های خیلی مهم و زیبایی رخ خواهد داد. با توجه به چیزی که نشان داده شد فعلا خیلی سخت است که بگوییم که اتفاقات این انیمیشن در کدام قسمت از جدول زمانی Resident Evil رخ می دهد. لیان خیلی شبیه به زمان 20 سالگی (دوران بازی Resident Evil 2) است، حدس‌های بسیار زیادی وجود دارد که ممکن است داستان انیمیشن مربوط به همان سال‌های خیلی دور و شهر راکون باشد.

آیا شما طرفدار انیمشین‌هایی که مربوط با بازی‌ها می‌شوند هستید؟ شما راجع انیمیشن Resident Evil Infinite Darkness چه فکری می‌کنید؟ نظرات خود را با تیم تیلنو به اشتراک بگذارید.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *