اخبار و رویدادها, بازی, رویدادهای گیمی

تریلر جدید بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 منتشر شد

بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2

نینتندو پس از مدت‌ها انتظار و سکوت خبری، بالاخره تریلر جدیدی از بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 منتشر کرد. این تریلر که در رویداد Nintendo Direct شرکت Nintendo به نمایش درآمد، ما را بیش‌تر با این بازی موردانتظار آشنا کرد.

دو سال پس از انتشار اولین تریلر در سال ۲۰۱۹، بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 تریلر جدیدی دریافت کرد. این تریلر پر از جزئیات و اطلاعات جدید است که حسابی هیجان‌انگیز به نظر می‌رسند. اما در میان این اطلاعات جدید یکی از آن‌‌ها حسابی خودنمایی می‌کند؛ آسمان سرزمین Hyrule برای شخصیت لینک آزاد است و او می‌تواند بر فراز آسمان‌ها به ماجراجویی خود ادامه دهد.

این تریلر جدید جزیره‌هایی را نشان می‌دهد که در هوا معلق هستند که باید برای رسیدن به آن‌ها پرواز کرد. هم‌چنین لینک این دفعه راه‌های جدیدی برای جا به جا شدن در سرزمین بازی دارد و می‌تواند از یک سری پورتا‌ل‌های خاص استفاده کند. یک سری قابلیت‌های جدید مانند توقف زمان هم در بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 حضور خواهند داشت که به لینک اجازه می‌دهند در نبرد با دشمنان کار راحت‌تری داشته باشد.

 

شما می‌توانید تریلر جدید این بازی را در ادامه مشاهده کنید:

البته این تریلر هر چقدر به ما سرنخ‌هایی از بازی جدید داد، سوال‌های متعددی هم ایجاد کرد. سوالاتی مثل این که زلدا در حال حاضر در چه شرایطی قرار دارد؟ آیا این بازی یک ادامه مستقیم برای نسخه اول است یا در خط زمانی متفاوتی جریان دارد؟

به هر حال، باید بدانید که بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 در سال ۲۰۲۲ منتشر می‌شود و به احتمال زیاد شاهد اطلاعات بیش‌تری در ماه‌های آینده خواهیم بود. نسخه دوم Breath of the Wild برای کسب عنوان بهترین بازی سال باید با آثاری مانند God of War Ragnarok، Elden Ring و Starfield مقابله کند و همین موضوع باعث می‌شود تا با یکی از هیجان‌انگیزترین سال‌ها در تاریخ بازی‌های ویدیویی روبرو شویم.

در پایان اگر قصد دارید این بازی را در روز عرضه تجربه کنید، می‌توانید به صفحه خرید Nintendo Switch مراجعه کنید.

نظر شما در این باره چیست؟ به نظر شما آیا بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 می‌تواند مانند نسخه اول که در سال ۲۰۱۷ منتشر شد موفق ظاهر شود؟ نظرات خود را با تیم تیلنو در میان بگذارید.

منبع: Gamingbolt

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید