اخبار و رویدادها, بازی

یوبیسافت محتوای جدیدی را در سال ۲۰۲۱ برای بازی The Division 2 منتشر خواهد کرد

بازی The Division 2

بازی The Division 2 یکی از موفق‌ترین آثار استودیو یوبیسافت در دو سال اخیر، در سال‌‌های پیش‌رو نیز میزبان آپدیت‌ها و تغییرات زیادی خواهد بود. با تیلنو و جزئیات این خبر همراه شوید.

بازی The Division 2 از آن دست آثاری بود که پس از شکست نسخه‌ی اولش،انتظار خاصی از آن نمی‌رفت. اما استودیو Massive Entertainment با اعمال تغییرات مثبت توانست ضعف‌های نسخه‌ی اول را پوشش داده و یک بازی اکشن-چندنفره‌ی با کیفیت را روانه‌ی بازار کند. از زمان انتشار بازی در سال ۲۰۱۹ تا به امروز محتوای زیاد و مختلفی برای آن عرضه شده که هرکدام مواردی جذابی را به بازی اضافه کردند. آخرین آپدیت بزرگ این اثر که تحت عنوان “Title Update 12” منتشر شد، قرار بود تا آخرین محتوای تازه‌ی بازی The Division 2 باشد. اما استودیو یوبی سافت و مسیو اینترتینمنت با انتشار خبری در صفحه‌ی ردیت (Reddit) این بازی، از برنامه‌های خود در سال‌های آینده گفتند:

ما امروز بسیار خوشحال هستیم تا تایید کنیم که تا پایان این سال، محتوای اضافه‌ی زیادی به بازی The Division 2 اضافه خواهد شد. این علاقه و پشتیبانی شما است که به ما اجازه‌ی گسترش این بازی را می‌دهد و ما نمی‌دانیم چطور از این کار، قدردانی کنیم!

بازی The Division 2

طرفداران این اثر، انتظار داشتند که فصل چهارم بازی یعنی “End Of Watch” آخرین فصل آن باشد و پس از تجربه‌ی آن، دیگر محتوای جدیدی برای شوتر جذاب استودیو Massive منتشر نشود. شاید بتوان مهم‌ترین دلیل این دیدگاه طرفداران را، ساخت یک بازی جدید از دنیای استاروارز توسط Massive Entertainment دانست. البته یوبی سافت به ضورت رسمی اعلام کرده‌است که اگر پشتیبانی بسیار خوب بازیکنان از دیویژن ۲ نبود، به هیچ وجه شاهد آپدیت‌های جدیدی نبودیم و پرونده‌ی این بازی پس از فصل چهارم بسته می‌شد. یکی از کارکنان یوبی سافت در مصاحبه‌ای اعلام کرد که آن‌ها در حال حاضر مراحل اولیه‌ی ساخت محتوای جدید برای دیویژن ۲ را شروع کرده‌اند.

در یکی از جلساتی مالی شرکت یوبی سافت، ایو گیلموت (Yves Guillemot) اعلام کرد که ساخت پروژه‌ی استار وارز توسط استودیو مسیو، تداخلی در ادامه‌ی راه بازی دیویژن ۲ ایجاد نخواهد کرد. او در ادامه‌ی صحبت‌هایش گفت:

ما بسیار خوشحال هستیم که باری دیگر با شرکت Lucasfilm همکاری می‌کنیم. این پروژه توسط استودیو Massive ساخته خواهد شد و آن‌ها از جدید‌ترین تکنولوژی‌های خود که شامل موتور بازی‌سازی اختصاصی آن‌‌ها یعنی Snowdrop نیز می‌شود، استفاده خواهند کرد تا یک تجربه‌ی فوق‌العاده از جنگ ستارگان را منتشر کنند.

با توجه به صحبت‌های گیلموت، استودیو مسیو در دو سال آینده بسیار پرکار خواهد بود و انتظار انتشار آپدیت‌های جدید دیویژن ۲ و یک بازی بزرگ از دنیای Star Wars را از آن‌ها خواهیم داشت. البته در حال حاضر، تمرکز اصلی این استودیو در حل مشکلات گرافیکی نسخه‌ی نسل نهمی دیویژن ۲ خواهد بود.

آیا شما موافق پشتیبانی طولانی مدت از این بازی هستید؟ نظرات خود را با تیم تیلنو در میان بگذارید.

برای خرید بازی The Division 2 می‌توانید به فروشگاه تیلنو مراجعه کنید.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید