بازی, راهنمای بازی, راهنمای مراحل بازی, راهنمایی و آموزش

راهنمای استفاده از Golden Cicada Shells در بازی Wo Long: Fallen Dynasty

راهنمای استفاده از Golden Cicada Shells در بازی Wo Long: Fallen Dynasty

درست مانند تمامی بازی‌های هم سبک خود، Wo Long: Fallen Dynasty نیز پر از آیتم‌های اسرار آمیزی است که در وهله‌ی اول، شما نمی‌دانید با آن‌ها چیکار کنید. اولین مورد از این آیتم‌ها در این عنوان Golden Cicada Shells نام دارند که پس از گذشتن مقداری از مرحله‌های ابتدایی، اگر به صورت کامل گشت و گذار کنید، چندین مورد از آن‌ها را پیدا خواهید کرد. در این مقاله به صورت کامل به شما توضیح می‌دهیم که Golden Cicada Shells در بازی Wo Long: Fallen Dynasty چی هستند و برای استفاده از آن‌ها باید چکار کنید. در نظر داشته باشید که یک تروفی مختص به پیدا کردن این آیتم‌های ذکر شده وجود دارد.

Golden Cicada Shells‌ها را کجا ببریم؟

پس از گذشت چندین مرحله‌ی اول، شما به یک روستای مخفی یا همان هاب بازی می‌رسید، در اینجا است که می‌توانید Stat‌های خود را تغییر دهید، اسلحه‌هایتان را بهتر کنید و به سراغ باقی ماموریت‌های اصلی بروید. در همین روستا نیز یک فردی را پیدا می‌کنید که به طرز ناامیدانه‌ای به دنبال Golden Cicada Shells می‌گردد. شما قرار است فرشته‌ای باشید که او را از جست و جوی بی پایانش نجات می‌دهد.

راهنمای استفاده از Golden Cicada Shells در بازی Wo Long: Fallen Dynasty

شما می‌توانید Golden Cicada Shell‌ها را نزد مردی که در بالای یک برج بسیار بلند در مرکز روستا مستقر شده ببرید. از نقطه‌ی اسپاون شاخه‌ی درخت سمت چپ پرچم Battle را دنبال کنید، سپس از پله‌های پایین بروید به چپ بچرخید و از سه شاخه‌ و ریشه‌ی درخت دیگر عبور کنید. از شاخه‌های درخت پیچیده شده در دور برج استفاده کنید تا از آن بالا بروید و در بالاترین نقطه با مرد عجیب غریبی که هر مقداری از Golden Cicada Shells را قبول می‌کند برسید.

همانطور که به دادن ‌Golden Cicada Shells به این مرد ادامه می‌دهید، او نیز هر از چندگاهی چند اسلحه و اکسسوری در اختیار شما قرار می‌دهد. این آیتم‌ها هربار بهتر و قوی‌تر نیز می‌شوند. هنگامی که بلاخره آخرین Golden Cicada Shell را به او می‌دهید، تروفی “Ascension” برایتان باز می‌شود. اگر چند بار دیگر به صحبت با او ادامه دهید و سپس روستا ترک کنید و برگردید می‌بینید که او دیگر در جای همیشگی خود نیست و آیتم Golden-Cicada-Obsessed Hermit’s Scribblings برای شما به جا گذاشته است.

اگر برای کوئست کلید‌های خانه‌ی Taoist نیاز به راهنما دارید، سری به لینک قرار داده شده بزنید.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *