اخبار و رویدادها, کنسول

مشکلاتی از دیسک درایو ایکس باکس سری ایکس گزارش شده است

ایکس باکس سری X

ویدیوهایی که در فضای مچازی پخش شدند، نشان می‌دهند دیسک درایو برخی از کاربران ایکس باکس سری X هنگام روشن شدن کنسول مشکلاتی دارد و صدای زیادی ایجاد می‌کند. همراه تیلنو باشید.

کنسول نسل بعدی مایکروسافت ایکس باکس سری ایکس، هم اکنون در سراسر جهان در دسترسه و در حالی که Xbox Live برای مدت کوتاهی دارای برخی از مشکلات بود، به نظر می‌رسد نسخه Xbox Series X کاملاً ساده و بهتر پیش رفته است. با این حال، اکنون کاربران ایکس باکس سری ایکس از بروز مشکل عجیب دیسک درایو کنسول جدید خبر می‌دهند، زیرا در هنگام نصب بازی‌ها با دیسک‌، درایوهای دیسک Xbox Series X صداهای بلندی ایجاد می‌کنند. شما می‌توانید با مطالعه‌ی مقاله‌ی تمام کارهایی که باید قبل از خرید ایکس باکس سری ایکس انجام دهید، برای خرید آن آماده شوید.

کاربران مختلفی در توییتر و فضای مجازی از مشکل نویز دیسک درایو Xbox Series X خبر داده‌اند. نظر می‌رسد بازی‌هایی که حجم زیادی دارند، در هنگام نصب شدن سر و صدا را زیاد می‌کند. مسئله نویز دیسک درایو ایکس باکس سری X جهانی نیست اما قطعاً چیزی است که تعداد زیادی از کاربران Xbox Series X را تحت تأثیر قرار می‌دهد. مایکروسافت هنوز در این مورد توضیحی نداده است، بنابراین در حال حاضر، طرفداران سری X اطلاعی در مورد این که چرا کنسول‌هایشان سر و صدای زیادی ایجاد می‌کنند یا اینکه این نشان دهنده وجود یک مشکل بزرگتر است، بی‌اطلاع مانده‌اند.

 

تاکنون به نظر نمی‌رسد که مشکل نویز دیسک درایو  ایکس باکس سری X یک مسئله جدی باشد. هم‌چنین به نظر نمی‌آید هیچ گزارشی در مورد دیسک درایو  Xbox Series X ایجاد یا نشانه دهنده مشکل بزرگتر کنسول باشد. کاربرانی که با این کنسول سروکار دارند از آزار دهندگی این صدا خبر می‌دهند. اما اگر سر و صدا واقعاً به معنای ایراد داشتن کنسول‌های Xbox Series X آنها نباشد، مشکل خاصی نیست. توجه داشته باشید که هنوز اطلاعیه‌ی رسمی از این موضوع منتشر نشده است.

غیر از نویز دیسک درایو ایکس باکس سری X به نظر نمی‌رسد مورد مشکل دیگری در مورد کنسول جدید باشد. برخی از ویدیوها حاکی از این بود که بعضی از کنسول‌های Xbox Series X از آنها دود خارج می‌شود اما این خبر به کل تکذیب شد. در حالی که شخصی که ادعا می‌کند این مشکل را تجربه کرده است می‌گوید که مایکروسافت در حال “بررسی” موضوع است اما توسط دیگران ثابت شده است که این دود را می‌توان با قلم Vape (ویپ) ایجاد کرد. پس بسیار بعید است که کسی نگران بیرون آمدن دود از کنسول‌های ایکس باکس سری X خود باشند.

 

شما برای خرید کنسول Xbox Series X و خرید کنسول Xbox Series S با بهترین قیمت، می‌توانید از فروشگاه تیلنو اقدام نمایید.

 

قبل از انتشار و لانچ کنسول این نگرانی وجود داشت که Xbox Series X با مشکل گرم شدن بیش از حد مواجه شود. این نگرانی‌ها از یک ویدیوی حذف شده YouTube که خارج شدن دود از کنسول را نشان می‌دهد، ناشی می‌شد. گزارش‌های دیگری بر خلاف این ادعاها صحبت می‌کردند و آزمایشاتی برای اثبات اینکه Xbox Series X در واقع خنک‌تر از Xbox One است، انجام شد.

 

نظر شما در مورد این ویدئوها چیست؟ آیا به نظر شما آن‌ها ساختگی هستند و از قصد منتشر شده‌اند؟ نظرات خود را با تیم تیلنو در میان بگذارید.

منبع: Gamerant

 

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید