راهنمای بازی, راهنمای مراحل بازی, راهنمایی و آموزش

بهترین Fuseها برای ابتدای بازی The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

بهترین Fuseها برای ابتدای بازی The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

سیستم Fuse در بازی The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom به شما اجازه می‎‌دهد سلاح‎‌ها و متریال‎‌های متفاوتی را با هم ترکیب کنید تا آیتم‎‌های قدرتمند یا حتی احمقانه‌‎ای بسازید. در این مطلب به معرفی بهترین Fuseها برای ابتدا بازی می‎پردازیم، تا بتوانید در ساعات ابتدایی تجربه‌ی خود، کار راحت‌تری برای شکست دشمنان داشته باشید. در ادامه همراه ما بمانید.

بهترین Fuseهای بازی The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom برای شروع

نحوه کار سیستم Fuse

قبل از اینکه به معرفی بهترین  Fuseها در بازی بپردازیم، بهتر است که نحوه کار این سیستم را توضیح دهیم. با این سیستم در مسیر رسیدن به  Great Sky Island آشنا خواهید شد، و سپس با نگه داشتن دکمه L و انتخاب گزینه Fuse می‎‌توانید از آن استفاده کنید. در اینجا چند نکته را باید در نظر داشته باشید:

 • شما می‎‌توانید آیتم‌‎های متفاوتی را به سلاح و یا سپری که انتخاب کرده‌‎اید Fuse کنید.
 • البته راهی برای Fuse کردن تیرهای کمان نیز وجود دارد، درواقع باید با نگه داشتن ZR با تیر و کمان نشانه بگیرید، سپس دکمه بالا در D-Pad را نگه دارید تا متریال‎‌هایی که می‎‌توانید به تیرهای خود متصل کنید به شما نمایش داده شود.
 • آیتم‎‌هایی که با استفاده از Fuse تولید می‎‌شوند، می‌‎توانند بخشی از سلاح، یک سلاح کامل، سپر و یا دستگاه Zonai باشند.
 • برای اینکه مقدار دمیج حاصل از Fuse را در هر آیتم تشخیص دهید، باید وارد Inventory شوید. برای دیدن این Stat زیر اسم هر آیتم را چک کنید.
 • اگر از آیتمی می‎‌خواهید برای Fuse استفاده کنید، اما آن در Inventory شما قرار دارد، به سادگی آن را Drop کرده سپس با استفاده قابلیت Fuse دوباره انتخاب کنید.
 • اگر می‌‎خواهید یک آیتم Fuse شده را دوباره Fuse کنید باید آن قابلیت را حذف کنید، برای این کار به Inventory بروید و سپس گزینه Destroy Fused Material را انتخاب کنید.
 • از طرفی دیگر می‌‎توانید به شهر Tarrey در Akkala بروید، در فروشگاه آن منطقه در ازای هر آیتم Fuse شده بیست Rupee به دست خواهید آورد.
بهترین Fuseها برای ابتدای بازی The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Fuseهای ایده‌آل برای سلاح‌ها در ابتدای بازی

در ادامه به بهترین Fuseهای بازی The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom برای شروع می‌‎پردازیم:

 • سنگ‌ها – چه در حال باز کردن راه‌ها و یا گذرگاه‌ها باشید و چه فقط دنبال منابع باشید، برای باز کردن راه خود نیاز به آیتم‌‎های قدرتمندی دارید. پیشنهاد می‌کنیم از سنگ‌ها برای شمشیر و نیزه استفاده کنید، تا با استفاده از قابلیت‌های آن‌ها تمام موانع را نابود کنید.
 • Spiked iron ball – اگر در Zelda: Tears of the Kingdom با یکی از این آیتم‌ها برخورد کردید به سادگی گذر نکنید زیرا در مواجه شدن با دشمنان به خاطر 15 آسیبی که وارد می‎‌کنند کمک زیادی به شما مخصوصا در اوایل بازی خواهند کرد.
 • نیزه با نیزه – Fuse کردن نیزه با یک نیزه دیگر، Range حمله شما را افزایش می‌‎دهد.
 • سلاح‌های Zonai-Boosted با دستگاه Zonai – اگر یک سلاح Zonaite دراختیار دارید که در اطلاعات آن “resonates with Zonai Devices to increase attack power” نوشته شده است، حتما آن را با دستگاه Zonai، ترکیب کنید.
 • Spellcasting: با استفاده از سنگ‌هایی مانند Rubie، Sapphire و Topaz – این گزینه به خاطر وجود قدرت‌های Elemntal مانند آتش، یخ و الکتریسیته یکی از بهترین Fuseهای بازی است، که به جای حملات معمولی Projectileهایی به سمت دشمن پرتاب می‎‌شود.
 • لوت باس فایت‌ها – حتی اگر در مورد بهترین Fuseهای اوایل بازی صحبت ‎کنیم، باز هم لوت‌‎هایی که با از بین بردن باس فایت‌ها به دست می‌آورید به شدت کاربردی هستند. با نابود کردن دشمنانی مانند Flux Construct، Hinox، Frox، Talus و دیگر باس فایت‌ها، به آیتم‌هایی دسترسی پیدا می‌کنید که البته به Inventory شما اضافه نمی‌شوند و باید در همان جا از آن‌ها بهره ببرید.
 • Fuseهایی برای انتهای بازی: سلاح‌های Gloom – سلاح‎‌های Gloom از یک باس فایت به دست می‎‌آیند، که آن را برای شما اسپویل نمی‌‎کنیم. این سلاح‌‎ها آسیب بسیار زیادی به دشمنان وارد می‎‌کنند، اما اجازه Heal کردن از شما گرفته می‎‌شود. برای از بین بردن این Debuff باید از Depth خارج شوید یا یک Lightroot پیدا کنید، البته دقت داشته باشید تنها در صورتی که سلاح اصلی شما Gloom باشد این Debuff عمل می‎‌کند، به عنوان مثال اگر یک چوب ساده را با یک سلاح Gloom، ترکیب کرده باشید بدون هیچ نکته منفی می‎‌توانید از آن استفاده کنید.
 • Fuseهایی برای انتهای بازی: متریال‌های Silver Lynel – این موجودات (Lynelها) با اینکه موجودات شروری هستند، اما تعدادی از بهترین متریال‌‎های بازی را در اختیار Link قرار می‎‌دهند، که شامل Saber Hornها و Mace Hornها می‎‌شوند.
بهترین Fuseها برای ابتدای بازی The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Fuseهای ایده‌آل برای سپرها در ابتدای بازی

 • سپر با سپر – Fuse دو سپر با یکدیگر آسیب پذیری آن‌ها را کاهش می‌‎دهد.
 • فنرها و بمب‌های ساعتی – هر دو این Zonai Deviceها بیشتر بر روی پلتفرم‌‎ها استفاده می‎‌شوند، اما می‎‌توانید آن‌ها را به سپر خود Fuse کنید. اگر درحالی که این آیتم‌ها را بر سپر Fuse کرده‌اید از قابلیت Sheild Surf با نگه داشتن ZL و فشار دادن دکمه X برای پریدن و سپس دکمه A، استفاده کنید با شتاب زیادی به بالا پرتاب می‎‌شوید.
 • راکت‌ها – با Fuse کردن یک راکت به سپر، می‌‎توانید به جای استفاده از Sheild Surf دکمه Block را نگه دارید تا با منفجر شدن موشک، Link به هوا پرتاب شود.
 • آتش/یخ/الکتریسیته یا هر چیزی که نیاز به فعال سازی مداوم دارد – پیشنهاد می‎‌کنیم این نوع از آیتم‎‌ها را به سپر Fuse نکنید، زیرا آن‌ها همیشه فعال هستند و در نتیجه سپر خود را سریع‎تر از دست خواهید داد. اگر قصد استفاده از آن‌ها را دارید، ضربه‎‌ای به آیتم مورد نظر بزنید تا فعال شود، سپس با استفاده از قابلیت Ultrahand آن را گرفته و کنترل کنید.
بهترین Fuseها برای ابتدای بازی The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Fuseهای ایده‌آل برای تیرها در ابتدای بازی

 • Bomb Flowerها – یکی از بهترین Fuseهای بازی The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom برای شروع، Fuse کردن یک Bomb Flower به تیرهای کمان است. این نوع از تیرها با برخورد به دشمن منفجر می‌‎شوند که با استفاده از آن می‌‎توانید چند نفر به طور همزمان از بین ببرید یا برای باز کردن مسیر از آن‌ها استفاده کنید.
 • میوه‌های Elemental – میوه‎‌های آتش، یخ و الکتریسیته جزو بهترین آیتم‌‎هایی هستند تا آن‌ها را در Inventory خود نگه دارید. با Fuse کردن هر یک از میوه‌‎ها به تیری که شلیک می‎‌کنید، قدرت Elemental میوه به تیر منتقل می‌‎شود.
 • Brightbloom Seedها – درحالی که مشغول به گشت در Chasm (Depth) هستید، به Brightbloom Seed نیاز خواهید داشت، زیرا یکی از راه‌‎های دیدن در تاریکی است.
 • Keese Eyeballها – با از بین بردن خفاش‎‌های آزار دهنده به Eyeballهایی دسترسی پیدا می‎‌کنید که با استفاده از آن‌ها می‎‌توانید مسیر حرکت Aerocudaها و یا Bokoblinها تشخیص دهید.
 • Fuseهایی برای انتهای بازی: Ancient Blade – تا به حال به این مسئله فکر کرده‌‎اید که بتوانید با یک تیر اکثر دشمنان را از بین ببرید، با Fuse کردن Ancient Blade به تیرهای کمان این کار را می‌‎توانید انجام دهید. پیدا کردن آن‌ها بسیار سخت خواهد بود، اما با به اتمام رساندن مراحل Fifth Sage امکان خریدشان از Construct فراهم می‌‎شود، هزینه هر Ancient Blade پنجاه Zonaite است.

برای آشنایی با بهترین اسلحه‌ها و زره‌های بازی The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom سری به مطلب لینک شده بزنید. همچنین اگر برای شروع این اثر نیاز به راهنمایی دارید، راهنمای بازی The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom برای مبتدی‌ها را از دست ندهید

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *