یادداشت, بازی, راهنمای خرید بازی PS4, راهنمای خرید بازی PS5, راهنمای خرید بازی Xbox Series X/S, نمایش و پیش نمایش

پیش نمایش بازی Suicide Squad: Kill the Justice League

پیش نمایش بازی SUICIDE SQUAD

بازی Suicide Squad: Kill the Justice League ابتدا با پیش نمایش‌هایی که نشان داد، توانست توجه‌های بسیاری را به خود جذب کند. به همین خاطر ما می‌خواهیم بررسی کنیم که چه اطلاعاتی در رابطه با بازی در اختیار داریم. از این رو پیشنهاد می‌کنیم ما را تا آخر این مقاله همراهی کنید.

با توجه به نمایش‌هایی که در سال 2021 از بازی Suicide Squad: Kill the Justice League (جوخه انتحاری) دیدیم، می‌توانیم بگوییم بازی از هیجان و اکشن بسیار بالایی برخوردار است و به معنای دیگری آمده تا رنگی تازه به آرکام-ورس تاریک تزریق کند. به طور معمول ادغام کردن یک بازی شوتر با یک بازی مبارزه‌ای کار هر استودیویی نیست، اما تنها استودیو Rocksteady است که می‌تواند از پس این ترکیب بربیاید و یک بازی هیجان‌انگیز به مخاطب تحویل دهد. بازی Suicide Squad: Kill the Justice League آغازی جدید برای استودیو راک استدی است. پس از تسلط بر ژانر بازی‌های ابرقهرمانی در دوران ایکس باکس 360 و پلی استیشن 3، این استودیو در نسل قبل دوران نسبتا آرامی داشت. پس از انتشار آخرین محصول استودیو مذکور یعنی بازی Batman: Arkham Knight در سال 2015، بسیاری انتظار داشتند که راک استدی به سمت ساخت بازی در سبک کاملا جدیدی حرکت کند.

در حالی که شایعات مربوط به بازی سوپرمن ادامه داشت، استودیو Rocksteady ساکت ماند و تقریباً هیچ خبری از آن پس از انتشار DLC نهایی برای بازی بتمن: آرکام نایت منتشر نشد. این مورد تا آگوست 2020 ادامه داشت که ناگهان تصویری تکی از سوپرمن منتشر شد. همگان منتظر سوپرمن یا مرد پولادین بودند که بازی Suicide Squad: Kill the Justice League با تمرکز بر روی گروه Suicide Squad و حضور بقیه اعضای لیگ عدالت در نقش دشمنان معرفی شد. داستان بازی در دنیای سری Batman: Arkham و چند سال پس از اتفاقات Batman: Arkham Knight اتفاق می‌افتد. در حالی که بتمن ظاهرا مرده است، لیگ عدالت در غیاب او ادامه می‌یابد که شامل سوپرمن، واندر وومن، گرین لنترن و فلش است. با این حال، زمانی که Brainiac به غیر از واندر وومن به کل تیم حمله می‌کند و کنترل کل تیم را به دست می‌گیرد، این مسئولیت به آماندا والر می‌رسد که تیمی از «بدترین قهرمانان زمین» را جمع کند تا لیگ عدالت و برینیاک را از بین ببرد.

بازی همچنین به طور قابل توجهی روشن‌تر است و جلوه‌های مختلف در تمام جنبه‌های بصری در بهترین حالت خود قرار دارند. این مورد نشان می‌دهد که بازی از موتور و انتخاب‌های درستی بهره برده است. از آنجایی که با یک بازی جهان باز روبرو هستیم، پس باید بازی بسیار گسترده باشد و داستان بازی در کل متروپلیس اتفاق می‌افتد. در پی حمله برینیاک به شهر و پرسه زدن تیم لیگ عدالت، آنان هر چیزی که مانعی برایشان باشد را ویران و از بین می‌برند. سوال اینجاست که آیا بازیکنان با این همه درگیری در میان شهر می‌توانند مناطقی که بتمن قبلا در آنجا حضور داشته به کاوش بپردازند یا خیر؟

اما انتظار نمی‌رود که بازیکن بتواند به مناطق محرمانه مانند The Daily Planet رفته یا قدم زدن در S.T.A.R را تجربه کنید. آمازشگاه‌های استار مکان‌های جالبی هست که البته بهتر است آنان را از بین ببرید تا کمی از قدرت‌های نیروی‌های شرور شهر کم شود. وجود فضای باز و محیطی برای اینکه بازیکن بتواند از گیم پلی بازی به بهترین شکل استفاده کند، امری کلیدی برای بازی Suicide Squad: Kill the Justice League به شمار می‌آید.

هارلی کویین، کینگ شارک، کاپیتان بومرنگ و ددشات همگی قابل بازی هستند و هرکدام گیم پلی مجزای خود را دارند. در حالی که شما می‌توانید بازی را به تنهایی بازی کنید، یک حالت آنلاین چهار نفره نیز در بازی وجود دارد. بازیکنانی که تصمیم می‌گیرند به تنهایی در لیگ عدالت شرکت کنند، همراهان هوش مصنوعی به آنها ملحق می‌شوند. در بازی، هارلی کویین دارای یک قلاب ‌گیره‌دار است که می‌تواند با آن مناطق مختلف را کاوش کند و با اسلحه‌های مختلف به از بین بردن دشمنان شهر بپردازد. هنوز مشخص نیست که آیا بازیکن می‌تواند از گیم پلی Arkham combat در بازی استفاده کند یا خیر. اما بعید به نظر می‌رسد که این نوع گیم‌پلی از بازی حذف شود، مخصوصا زمانی که ما شخصیت هارلی کویین را برای مبارزات داریم.

Suicide Squad: Kill the Justice League

شخصیت Deadshot دارای یک جت پک است که می‌تواند با آن در محیط گشت و گذار کند. مبارزات او به شکل تیراندازی سوم شخص است که این نوع گیم پلی به خودی خود برای دنیای بازی‌های Arkham کاملا جدید است. کاپیتان بومرنگ سرعت فوق‌العاده و حرکت سریع خود را با سلاح‌های سبک تر و حملات تن به تن ترکیب می‌کند. King Shark یکی از منحصر به فردترین و جذاب‌ترین شخصیت‌های بازی جوخه انتحاری است (البته بعد از شخصیت هارلی کویین) که براساس حالت فیزیکی که دارد، از دیگر قهرمانان متفاوت تر به نظر می‌رسد. کینگ شارک با سرعت بالایی که دارد می‌تواند از ساختمان‌ها عبور کند و آنان را از بین ببرد.

کینگ شارپ در مبارزات مستقیم و تن به تن عملکرد فوق‌العاده‌ای دارد که دشمنان به راحتی نمی‌توانند از پس آن بربیایند. با اینکه به نظر می‌رسد ممکن است با گیم پلی مشابهی مواجه شویم، اما می‌توان گفت که در بازی شخصیت‌های شرور و ضد قهرمانی وجود دارند که دارای توانایی‌های مختلفی هستند. برخی از این توانایی‌ها ممکن است آسیب بسیار زیادی به شخصیت قهرمان ما وارد کند و برخی دیگر کمتر. در بازی می‌توانیم بگوییم که آنچه نشان داده شده بر این مبنا است که شخصیت‌های هارلی و کاپیتان بومرنگ و ددشات همگی از اسلحه مخصوص خود استفاده می‌کنند. اما کینگ شارک مسلسلی به پشت خود بسته که نشان از حملات دوربرد او قدرتمند است.

اما به همین ترتیب، تعداد زیادی از دشمنانی که کینگ شارک می‌تواند در نبردهای مختلف از بین ببرد، با کاپیتان بومرنگ یا هارلی کوین برابری نمی‌کند. اما، هر دوی آنها خیلی سریعتر هستند. سوالی که اینجا ممکن است پیش بیاید این است که آیا بازی Suicide Squad: Kill the Justice League با سری Batman: Arkham مطابقت خواهد داشت؟ از بسیاری از جهات اگر بخواهیم بررسی کنیم به نظر نمی‌رسد بازی Suicide Squad: Kill the Justice League در تلاش است تا به بازی Batman: Arkham شبیه به نظر برسد. اما بازی جوخه انتحاری بسیار سبک‌تر بوده و تمرکز اصلی آن بر روی ماجراجویی و داستانی متفاوت است.

Suicide Squad

در حالی که Arkham آنقدر بر روی بتمن متمرکز شد که ارجاعات به دنیای کمیک‌های DC را به نوعی فراموش کرده بود، این بازی شخصیت‌هایی مانند سوپرمن، واندر وومن و گرین لنترن را معرفی می‌کند که همگی لیاقت دیده شدن را دارند. در بازی Suicide Squad: Kill the Justice League اطلاعات زیادی وجود دارد که بازیکن می‌تواند آنان را کشف کند و به نظر می‌رسد که Rocksteady اینگونه می‌خواهد بازی خود را متمایز کند. ناگفته نماند در بازی Batman: Arkham’s counter system بازیکن می‌توانست مانند بازی شطرنج با یک زمان‌بندی عالی، کل دشمنان خود را از بین ببرند. اما بازی Suicide Squad: Kill the Justice League به نظر می‌رسد بیشتر بر روی تکامل متمرکز است و قصد دارد راه تازه‌ای را در پیش بگیرد. مطمئن نیستیم که این روند تازه، موفقیت‌آمیز خواهد بود یا خیر. اما می‌دانیم که راک استدی استاد ساخت بازی‌های ابرقهرمانی و آثاری تلفیقی از مبارزه و تیراندازی است.

سخن پایانی

به آخر این مقاله رسیده‌ایم، امیدواریم که از این محتوا لذت برده باشید و مشتاقانه منتظر نظرات شما هستیم. سوالی که وجود دارد این است که به نظر شما بازی Suicide Squad: Kill the Justice League موفق خواهد شد یا خیر؟

اینستاگرام تیلنو

لینک‌های کوتاه شده مطلب

https://bit.ly/3GpjVAF https://yun.ir/cqkgn https://zx1.ir/E8der
https://b2n.ir/x49765 https://is.gd/R0YjUA https://tinyurl.com/4ztxvvfx

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *