راهنمایی و آموزش, راهنمای بازی, راهنمای خرید بازی Nintendo Switch, راهنمای خرید بازی PS4, راهنمای خرید بازی PS5, راهنمای خرید بازی Xbox Series X/S, راهنمای مراحل بازی

راهنمای تکمیل پانچ کارت های هفتگی فورتنایت

فورتنایت

با شروع فصل ۸ از چپتر ۲ فورتنایت شرکت Epic Games پانچ کارت‌های هفتگی را به بازی بازگردادنده که می‌توانید با تکمیل آن‌ها، مقادیر زیادی XP کسب کرده و Level-Up کنید.

فصل ۸ از چپتر ۲ بازی Fortnite با نام Cubed توسط شرکت Epic Games در دسترس قرار گرفته و تغییرات زیادی را در بطن بازی به وجود آورده است. یکی از این تغییرات، اضافه شدت پانچ کارت‌های هفتگی و پانچ کارت شخصیت‌های مختلف است که جایگزین چالش‌های هفتگی مرسوم شده‌اند. شما می‌توانید با تکمیل این پانچ کارت‌ها XP به دست آورید و لول فصل خود را ارتقا دهید.

پانچ کارت‌های فورتنایت به دو دسته کلی تقسیم می‌شوند. دسته اول پانچ کارت‌های روزانه و هفتگی هستند و دسته دوم مربوط به پانچ کارت شخصیت‌های مختلف می‌شوند. پانچ کارت‌های روزانه برای هر شخص Random و اتفاقی مشخص می‌شود و نمی‌توان یک راهنمای کلی برای تمام بازیکنان در نظر گرفت. اما پانچ کارت‌های هفتگی از بازیکنان کارهای مشخص شده‌ای می‌خواهند و از لحاظی شبیه به چالش‌های هفتگی قدیمی هستند. به طور معمول، هر هفته سه پانچ کارت هفتگی مختلف در اختیار شما قرار می‌گیرد که از شما می‌خواهند کارهای آسان و راحتی را انجام دهید. ما در این مقاله به آموزش تکمیل پانچ کارت‌های هفتگی بازی Fortnite می‌پردازیم تا بتوانید هر چه راحت‌تر آن‌ها را تکمیل کنید. لازم به ذکر است که این مقاله هر دفعه با در دسترس قرار گرفتن پانچ‌ کارت‌های هفتگی جدید به روز رسانی می‌شود و می‌توانید راهنمای انجام آن‌ها را در همین مقاله مطالعه کنید. آموزش تکمیل پانچ کارت‌های شخصیت‌های مختلف هم در یک مقاله مجزا در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

(در ابتدا برای این که متوجه شوید باید کدام یک از پانچ کارت‌های هفتگی را انتخاب کنید، به منوی Play در صفحه اصلی فورتنایت بروید و گزینه Quests را انتخاب کنید. در منو جدیدی که باز می‌شود، می‌توانید پانچ کارت‌های هفتگی خود را مشاهده کنید)

فورتنایت

راهنمای پانچ‌ کارت‌های هفته اول بازی Fortnite

توضیحات نام چالش
یک پانچ کارت روزانه را کامل کنید Complete Daily Punch Cards. [1]
هنگامی که با دوستان خود بازی می‌کنید، جزو ۱۰ نفر اول قرار بگیرید Place Top 10 with Friends. [1]
با دوستان خود به تجربه ۵ بازی بپردازید Play Matches with Friends. [5]
۵۰۰ عدد شمش طلا (Gold Bar) خرج کنید Spend Bars. [500]
با دوستان خود در ۲۵ فاز مختلف از Storm زنده بمانید Survive Storm Phases with Friends. [25]

در این نقطه به آموزش پانچ کارت‌ها با توجه به ترتیبی که در جدول بالا ذکر شد، می‌پردازیم. چالش اول از شما می‌خواهد که یک پانچ کارت روزانه را کامل کنید. پانچ کارت‌ها به صورت کاملا اتفاقی برای شما انتخاب می‌شوند و همان‌طور که گفته شد نمی‌توان یک آموزش کلی برای آن در نظر گرفت. کافی است یکی از پانچ‌ کارت‌های روزانه خود را تکمیل کنید تا این چالش انچام شود. پانچ کارت هفتگی بعدی از شما می‌خواهد هنگامی که با دوستان خود در حال تجربه یک بازی بتل رویال هستید، جزو ده نفر اول قرار بگیرید. انجام این چالش زیاد سخت نیست و به احتمال زیاد اگر با دوستانتان بازی کنید، به طور خودکار آن را انجام می‌دهید. پانچ کارت بعدی هم دوباره مربوط به بازی با دوستان می‌شود و کافی است به اتفاق آن‌ها، پنج بار در بخش بتل رویال شرکت کنید. عملکرد شما در بازی هیچ ارتباطی به این چالش ندارد و حتی اگر خیلی سریع بمیرید، این پانچ کارت تکمیل می‌شود.

پانچ کارت بعدی از شما می‌خواهد که ۵۰۰ شمش طلا یا Gold Bar را خرج کنید. برای به دست آوردن Gold Barها، می‌توانید اشیا مختلف درون خانه‌ها مانند گاو صندق و تخت‌ها را با استفاده از Pickaxe تخریب کنید. همچنین کشتن دشمنان و لوت کردن آیتم‌های آن‌ها به احتمال زیاد مقداری Gold Bar را در اختیار شما قرار می‌دهد. حال باید با استفاده از راه‌هایی مانند Upgrade کردن اسلحه یا خرید از NPCها، شمش‌های طلای خود را خرج کنید. آخرین پانچ کارت هفته اول فورتنایت که به آن اشاره می‌کنیم، باز هم مربوط به زمانی می‌شود که با دوستان خود بازی می‌کنید. کافی است در این حالت در ۲۵ فاز مختلف از Storm دنیای بازی زنده بمانید تا این چالش هم تکمیل شود. البته نیاز نیست حواس خود را زیاد به این چالش جمع کنید، چرا که به طور خودکار و پس از چند دست بازی تکمیل خواهد شد.

نظر شما درباره Punchcardهای هفتگی بازی Fortnite چیست؟ آیا به راحتی آن‌ها را انجام داید؟ نظرات و سوالات خود را با تیم تیلنو در میان بگذارید.

author-avatar

درباره ارحام ادبخواه

سلام، من ارحام هستم. زندگی من با سه کلمه گره خورده، ویدئو گیم، فوتبال و سینما. زندگی من بدون این سه تا بی معنی میشه و هویت خودشو از دست میده.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *