اخبار و رویدادها, بازی

فروش بازی Ghost of Tsushima از مرز ۵ میلیون نسخه عبور کرد

بازی Ghost of Tsushima

بازی Ghost of Tsushima با گذشتن از مرز فروش 5 میلیون نسخه تبدیل به سریع‌ترین فروش تاریخ بازی‌های انحصاری پلی استیشن 4 تبدیل شد. با تیلنو همراه باشید.

سونی به طور رسمی اعلام کرد که فروش یکی دیگر از انحصاری‌های پلی استیشن یعنی بازی Ghost of Tsushima از مرز 5 میلیون نسخه عبور کرد.

به گفته‌ی هرمن هولست (Herman Hulst)، رئیس استودیوهای PlayStation Worldwide این تعداد فروش از ماه جولای امسال این بازی را به سریع‌ترین فروش تاریخ انحصاری‌های PS4 تبدیل می‌کند.

این بدان معناست که بازی Ghost of Tsushima با فروش 5 میلیونی خود به سریع‌ترین فروش بازی‌های انحصاری “اورجینال PS4 ” تبدیل شد که یعنی در این لیست تنها آثاری ذکر می‌شوند که اولین عرضه‌ی خودشون بر روی کنسول نسل هشتمی سونی باشد و صرفا برای همان کنسول ساخته شده باشد. بنابراین نام بازی The Last of Us Remastered از این لیست خط می‌خورد چرا که این اثر  برای اولین بار بر روی پلی استیشن 3 منتشر شد.

بازی Ghost of Tsushima

به جز موارد ذکر شده، این یک موفقیت برای سازندگان این بازی یعنی استودیو ساکرپانج (Sucker Punch) است که مجموعه‌ای تازه خلق شده و درواقع یک IP جدید به چنین دستاوردهایی رسیده است. اما این اولین اثر جدید این استودیو نبوده که با استقبال زیادی رو به رو شده است و سری Infamous هم در زمان انتشار برای خود سر و صدای زیادی به پا کرد.

گوست آف سوشیما اولین بازی این استودیو پس از ساخت بازی Infamous First Light و یک وقفه‌ی 6 ساله بود. با وجود این تاخیر و وقفه‌ی بسیار طولانی یش آمده اما مشخصا ساکرپانچ با تمام قوا به میدان آمد و اثری بسیار قوی و خاص در سبک خود تحویل جامعه‌ی گیمران داد. همچنین در ماه آگوست این استودیو حالت همکاری تیمی آنلاین چندنفره‌ای به بازی با نام Legends به بازی اضافه کرد تا بازیکنان س از اتمام بخش داستانی، بازی را رها نکنند و بتوانند وقت بیشتری را صرف تجربه‌ی این اثر دل انگیز کنند. برای پلات کردن این بازی می توانید به راهنمای تروفی بازی Ghost of Tsushima مراجعه کنید.

اگر علاقه‌مند هستید تا بخش Legends را تجربه کنید، می‌توانید با خواندن مقاله‌ی همه چیز درباره Ghost of Tsushima Legends به اطلاعات مفیدی دست پیدا کنید.

همچنین اگر تابحال این شاهکار نسل هشتمی را تجربه نکرده‌اید می‌توانید برای خرید بازی Ghost of Tsushima از طریق همین لینک و از تیلنو اقدام کنید.

برای خرید PS5 و خرید PS5 دیجیتالی می‌توانید به فروشگاه تیلنو مراجعه کنید.

آیا تابه حال بازی Ghost of Tsushima را تجربه کرده‌اید؟ نظر شما در مورد این اثر ساکرپانچ چیست؟ نظرات خود را با تیلنو در میان بگذارید.

منبع: Eurugamer

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید