بازی, یادداشت

بازی Guardians Of The Galaxy: کارهایی که پس از پایان می‌توانید انجام دهید

بازی Guardians Of The Galaxy: کارهایی که پس از پایان می‌توانید انجام دهید

بازی Guardians Of The Galaxy اثری هیجان‌انگیز و سرگرم‌کننده است که با کمک شخصیت‌های نگهبانان کهکشان داستانی عالی را روایت می‌کند. اما این بازی با اتمام داستان به پایان نرسیده و همچنان محتوا‌های مختلفی برای ارائه دارد. با تیلنو و کارهایی که پس از اتمام بازی Guardians Of The Galaxy می‌توانید انجام دهید، همراه باشید.

بازی نگهبانان کهکشان اثری در سبک اکشن ماجراجویی است که از روایت خطی بهره می‌برد. این بازی گروهی متفاوت، متشکل از ابرقهرمانان عجیب و غریب را که تلاش می‌کنند کهکشان را از شر نیرویی شرور به نام Church of Truth نجات دهند، به تصویر می‌کشد. گروه Guardians Of The Galaxy به رهبری پیتر کوییل (Peter Quill)، سیاره‌های مختلفی را زیر پا گذاشته و در طول ماجراجویی خود با شخصیت‌های متعددی از تاریخ مارول رو‌به‌رو می‌شود. با این حال، هر داستانی پایانی دارد و یک روز به انتها می‌رسد. اکنون که Church of Truth را شکست داده و دنیا را نجات داده‌اید، آیا باز هم دنیای بازی نگهبانان کهکشان چیزی برای ارائه دارد؟ پاسخ این سوال مثبت است. در این مطلب قصد داریم اعمالی را معرفی کنیم که حتی پس از پایان بازی مذکور، می‌توانند شما را تا مدت‌ها سرگرم کنند. با تیلنو همراه باشید.

ادامه این مقاله بخش‌هایی از بازی Guardians Of The Galaxy را لو می‌دهد

پوشش‌های مختلف را جمع‌آوری کنید

بازی Guardians Of The Galaxy: کارهایی که پس از پایان می‌توانید انجام دهید

با این وجود که تغییر پوشش هیچ تاثیری در گیم‌پلی بازی Guardians Of The Galaxy ندارد، اما جمع‌آوری و امتحان کردن آن‌ها می‌تواند جذاب و لذت‌بخش باشد. این اثر در مجموع دارای 45 پوشش مختلف، شامل پوشش‌های استانداری که بازی را با آن‌ها شروع می‌کنید، است. بازی نگهبانان کهکشان هیچ‌گونه پرداخت درون برنامه‌ای ندارد که به موجب آن به دست آوردن تمامی پوشش‌ها در طول بازی امکان‌پذیر است. در این اثر پوشش‌های قابل‌توجهی همچون Horsemen of the Apocalypse و Nova Corps وجود دارد، اما پوششی که بیشترین توجه را به خود جلب می‌کند، پوشش‌های طراحی شده براساس مجموعه فیلم‌های Guardians Of The Galaxy است. اگر شما هم جزو طرفداران این فیلم‌ها هستید، اما پوشش آن را به دست نیاورده‌اید، بعد از به پایان رساندن بازی نگهبانان کهکشان می‌توانید برای دستیابی به آن اقدام کنید.

تمامی موارد قابل جمع‌آوری را پیدا کنید

بازی Guardians Of The Galaxy: کارهایی که پس از پایان می‌توانید انجام دهید

جدای از جمع‌آوری پوشش‌های مختلف، بازی Guardians Of The Galaxy دارای کلکسیون مخصوصی از آیتم‌های مربوط به هر یک از اعضای گروه نگهبانان کهکشان است. در حالی که ممکن است به منظور به دست آوردن تروفی و آچیومنت دست به پیدا کردن این موارد بزنید، اما باید بدانید که هر یک از آیتم‌ها دارای جزئیات داستانی نیز هستند. پس از پیدا کردن هر یک از موارد قابل جمع‌آوری، یک اعلان دریافت خواهید کرد که خبر از در دسترس قرار گرفتن مکالمه جدیدی با اعضای گروه در مورد آیتم پیدا شده، می‌دهد. در کابین هر یک از اعضا می‌توانید آیتم‌ها را برداشته و در مورد آن با نگهبانان کهکشان صحبت کنید. جمع‌آوری این دست از آیتم‌ها باعث می‌شود که بیش از پیش با شخصیت‌ها آشنا شده و تجربه‌ای کامل‌تر داشته باشید.

بخش‌های مختلف را دوباره تجربه کنید

بازی Guardians Of The Galaxy: کارهایی که پس از پایان می‌توانید انجام دهید

زمانی که بازی Guardians Of The Galaxy را به پایان رساندید، این امکان در دسترس شما قرار می‌گیرد که بخش‌های خاصی را از نو تجربه کنید. این ویژگی به شما کمک می‌کند آیتم‌ها و پوشش‌هایی را که در تجربه اول جمع‌آوری نکردید، به دست بیاورید. پس از تجربه مجدد بخش‌های مختلف و پیدا کردن آیتم‌ها و پوشش‌ها، این موارد به فایل ذخیره شما منتقل می‌شوند. مزیت دیگر امکان انجام دوباره چپتر‌های مختلف، تجربه آزادانه بخش‌های خاص بدون تکرار کل کمپین داستانی است. بازی Guardians Of The Galaxy شامل لحظات حساس و هیجان‌انگیز متعددی است که ارزش تکرار و دوباره بازی کردن را دارند.

انتخاب گزینه‌های مختلف

بازی Guardians Of The Galaxy: کارهایی که پس از پایان می‌توانید انجام دهید

با وجود اینکه بازی Guardians Of The Galaxy یک ماجراجویی کاملا خطی است، اما انتخاب‌هایی در طول بازی وجود دارد که اتفاقات خاصی را رقم می‌زنند. در حالی که تمامی تصمیمات داستان را تغییر نمی‌دهند، اما تاثیرات کوچکی از جمله آسان‌تر شدن یا ارائه اطلاعات اضافه در مورد برخی شخصیت‌ها را به دنبال دارند. با استفاده از امکان تجربه مجدد چپتر‌ها یا به کمک ویژگی +New Game، این توانایی را خواهید داشت که به عقب رفته و نتیجه انتخاب‌های متفاوت را ببینید.

ویژگی +New Game

بازی Guardians Of The Galaxy: کارهایی که پس از پایان می‌توانید انجام دهید

یکی از نقاط قوت بازی Guardians Of The Galaxy، امکان استفاده از ویژگی +New Game و شروع مجدد بازی در شرایطی که تمامی پیشرفت‌های بازی قبلی خود را در اختیار دارید، است. با انتخاب این گزینه، فایل ذخیره کامل‌شده شما پاک کرده و دستاورد‌هایتان به بازی جدید منتقل می‌شود. علاوه بر پرک‌ها و توانایی‌های مبارزه، در این حالت همچنان به همه‌ی پوشش‌هایی که پیدا کرده‌اید، دسترسی داشته و می‌توانید نگهبانان کهکشان را به واسطه آن‌ها شخصی‌سازی کنید. بنابراین، اگر قصد دارید به کمک ویژگی +New Game باری دیگر بازی Guardians Of The Galaxy را تجربه کنید، پیشنهاد می‌کنیم که برای چالش بیشتر درجه سختی را بالا ببرید. مواردی که از بازی قبل به +New Game منتقل نمی‌شوند، میزان دارایی شما و قابلیت‌های مختلف اسلحه‌های استار لرد است.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مطالعه مطالب مرتبط می‌توانید به صفحه اختصاصی بازی Guardians Of The Galaxy مراجعه کنید. همچین برای خرید این اثر می‌توانید وارد صفحات بازی Marvel’s Guardians of the Galaxy برای XBOX، بازی Marvel’s Guardians of the Galaxy برای PS5 و بازی Marvel’s Guardians of the Galaxy برای PS4 شوید. نظر شما در مورد بازی مذکور چیست؟ آیا این اثر می‌تواند تجربه‌ای عالی از بازی‌های ابر‌قهرمانی ارائه دهد؟ نظرات خود را با ما در تیلنو در میان بگذارید.

منبع: The Gamer

اینستاگرام تیلنو

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *