بازی, راهنمای بازی, راهنمای مراحل بازی, راهنمایی و آموزش

چگونه در بازی Hogwarts Legacy چهره‌ی شخصیت خود را تغییر دهیم؟

چگونه در بازی Hogwarts Legacy چهره‌ی شخصیت خود را تغییر دهیم؟

درست مانند تمام بازی‌هایی که اجازه می‌دهند شخصیت مدنظر خود را بسازید، Hogwarts Legacy نیز این امکان را در اختیار شما قرار می‌دهد تا بعد از شروع داستان، چهره‌ی کاراکتر را عوض کنید. این قابلیت اما، تنها پس گذشت مقداری مشخص از داستان بازی در اختیار بازیکن قرار می‌گیرد. به همین دلیل نیز ما تصمیم گرفتیم برای کسانی که ممکن است از جزئیات شخصیتی که ساختند راضی نباشند، در مقاله‌ای زمان در دسترس قرار گرفتن قابلیت تغییر چهره و تمام عواملی که می‌توان تغییر داد را قرار دهیم.

چگونه چهره‌ی شخصیت خود را در بازی Hogwarts Legacy تغییر دهیم؟

اگر از موی شخصیتی که ساختید راضی نیستید و یا می‌خواهید جزئیاتی را به او اضافه کنید، نگران نباشید زیرا تقریبا بسیار زود می‌توانید چهره کاراکتر را عوض کنید. شما باید صبر کنید تا ماموریت اصلی Welcome To Hogsmeade دریافت کنید. هنگامی که به شهر می‌رسید تعداد زیادی فروشگاه در دسترس شما قرار خواهند گرفت. یکی از این آن‌ها فروشگاه Madam Snelling یعنی Tress Emporium خواهد بود. این مغازه با علامت یک قیچی در نقشه ظاهر می‌شود.

چگونه در بازی Hogwarts Legacy چهره‌ی شخصیت خود را تغییر دهیم؟

چه جزئیاتی را می‌توانید (یا نمی‌توانید) تغییر دهید

حالا که به فروشگاه ذکر شده دسترسی پیدا کردید می‌توانید چهره‌ی شخصیت در بازی Hogwarts Legacy را تغییر دهید. برای انجام این کار وارد ساختمان شوید و با Calliope Snelling صحبت کنید. به محض صحبت کردن با این شخصیت می‌توانید تمام تغییرات ممکن را مشاهده کنید و در صورت علاقه آن‌ها را با هزینه‌ی ۲۰ طلا نهایی کنید. در لیست زیر تمام تغییراتی که بعد از ساختن شخصیتتان می‌توانید اعمال کنید را قرار دادیم:

  • رنگ مو
  • مدل مو
  • کک و مک و خال‌ها
  • رنگ چهره
  • جای زخم‌ها و نشانه‌ها
  • رنگ چشم
  • رنگ ابرو
چگونه در بازی Hogwarts Legacy چهره‌ی شخصیت خود را تغییر دهیم؟

برای تغییر ظاهر تجهیزات خود سری به راهنمای Transmog در بازی Hogwarts Legacy بزنید. در مورد دیگر نکات ابتدایی برای شروع این اثر نیز نگاهی به مقاله‌ی راهنمای مبتدیان ما بیاندازید.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *