بازی, راهنمای بازی, راهنمای خرید, راهنمای خرید بازی, راهنمایی و آموزش

چقدر زمان می‌برد تا بازی Star Wars Jedi: Survivor را به اتمام برسانیم؟

چقدر زمان می‌برد تا بازی Star Wars Jedi: Survivor را به اتمام برسانیم؟

بازی Star Wars Jedi: Survivor همانطور که انتظار می‌رفت با دریافت نمرات بالا از منتقدان و هواداران، تبدیل به یکی از بهترین عناوین AAA چند سال اخیر شد. آن‌ هم در زمانه‌ای که بازی‌هایی به این بزرگی به صورت ناقص و فقط برای دریافت پول آماده و منتشر می‌شوند. اما به غیر از کیفیت فنی، آیا این بازی انتظارات را در بخش‌های دیگر نیز برآورده می‌کند؟ قطعا همه‌ی ما می‌خواهیم نسخه‌ی دوم Star Wars Jedi: Fallen Order از لحاظ محتوا، بیشتر و پرتر عمل کند. خوشبختانه این مسئله در مورد Star Wars Jedi: Survivor صدق می‌کند و این اثر علاوه بر زمان بازی بیشتر، محتوای غنی‌تری را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد. در این مقاله ما می‌گوییم که با توجه به سبک بازی شما، چقدر طول می‌کشد تا این عنوان را به اتمام برسانید.

به اتمام رساندن بازی Star Wars Jedi: Survivor چقدر طول می‌کشد؟

Star Wars Jedi: Survivor یک دنباله‌ی فوق‌العاده و پرمحتوا است که بازیکنان در حالت عادی به ۲۰ تا ۲۵ ساعت زمان برای به اتمام رساندن داستانش نیاز خواهند داشت. این مدت زمان در بازی‌هایی با این سبک کاملا عادی و عقلانی است، اما در مورد این بازی، ۲۰ تا ۲۵ ساعت می‌تواند فقط شروع کار شما باشد. البته که در نهایت همه چی به سبک بازیکن بستگی دارد.

مدت زمان گفته شده، مختص به کسانی است که بیشتر اوقات به خط داستان اصلی می‌چسبند و خیلی کم به فعالیت‌های فرعی مشغول می‌شوند. اکثر بازیکنان اما، گشت و گذارهای بیشتری انجام می‌دهند. این بدان معنی است که یک پلی‌تروی متوسط و عادی نزدیک به ۳۰ تا ۳۵ ساعت طول خواهد کشید. در این زمان بازیکنان می‌توانند علاوه بر داستان اصلی برخی از مراحل فرعی (نه همه‌ی آن‌ها) را کامل می‌کنند. قابل ذکر است که فعالیت‌های فرعی بسیاری در این اثر وجود دارند.

در حقیقت تعداد این کارهای فرعی آن قدر زیاد است که یک پلی‌تروی کامل و صد در صد چیزی نزدیک به ۶۰ ساعت طول خواهد کشید.

برخی از چیز‌هایی که وقت شما را خواهند گرفت شامل ماموریت‌های فرعی، بررسی کردن شایعات، باغبانی بهتر نسبت به نسخه‌ی اول، جمع کردن سی‌دی‌های موسیقی برای یک دی جی و حتی تعدادی مینی‌گیم می‌شوند. Star Wars Jedi: Survivor جهان بزرگی دارد و شما در ماجراجویی‌ خود به سیاره‌های متعددی سفر می‌کنید. هر کدام از این سیارات رمز و رازهای خود مانند دشمنان لجندری، ارتقای سیستم Stim و Essence Crystals دارند، پس کسانی که می‌خواهند Cal را به قوی‌ترین سطح او برسانند، کار درازی در پیش دارند. البته که به نظر هواداران و منتقدان تمامی این فعالیت‌ها ارزشش را دارند.

اگر آماده‌اید تا ماجراجویی خود در این بازی را شروع کنید ابتدا سری به فروشگاه ما و سپس به مقاله‌ی راهنمای بازی Star Wars Jedi: Survivor برای متبدیان بزنید.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *