اخبار و رویدادها, بازی, رویدادهای گیمی

گیم پلی بازی God of War: Ragnarok در رویداد بعدی پلی استیشن به نمایش در می‌آید

بازی God of War: Ragnarok

با این که هنوز بازیکنان منتظر خبر تایید رویداد بعدی پلی استیشن هستند، شایعاتی حول آن شکل گرفته است. یکی از این شایعات ادعا می‌کند رویداد جدید هر زمانی که برگزار شود، شامل ویدیوی گیم پلی بازی God of War: Ragnarok هم خواهد بود.

مدت زمان زیادی از اتمام مراسم E3 2021 نگذشته است و ما در حال حاضر از بیش‌تر برنامه‌های ناشران بزرگ در یکی دو سال آینده، خبر داریم. با این وجود، سونی برای سومین سال متوالی در این مراسم غایب بود و طبیعتا تا به حالا موفق به اعلام برنامه‌های آینده پلی استیشن نشده است. به همین دلیل، طرفداران این شرکت دوست دارند هر چه سریع‌تر با برنامه‌هایی که انتظارشان را می‌کشد، آشنا شوند.

چند هفته‌ای است که شایعات مختلفی در مورد یک رویداد State of Play تابستانه پخش شده و خبرهای ریز و درشتی هم از محتویات این رویداد به بیرون درز کرده است. با وجود تمامی این شایعات، تقریبا همه‌ی ما روی یک موضوع اتفاق نظر داریم؛ این که در مراسم جدید شاهد یک نمایش درست و حسابی از بازی God of War: Ragnarok خواهیم بود. اما این اتفاق نظر به هیچ وجه بی‌پایه و اساس نیست و منابع مختلفی در طی چند روز اخیر به آن اشاره کرده‌اند. به گفته یکی از اعضای وب‌سایت Xbox Era در توییتر، رویداد بعدی سونی هر زمانی که برگزار شود، طرفداران را با یک ویدیوی گیم پلی از نسخه جدید گاد آف وار هیجان زده خواهد کرد.

بازی God of War: Ragnarok

کاربری که این شایعه را به صورت علنی اعلام کرده، سابقه خوبی در مورد نشر خبرهای مربوط به شرکت سونی دارد و در بیش‌تر مواقع با ادعاهای درست خود مورد توجه قرار گرفته است. اما با این وجود، همان طور که می‌دانید این موضوع یک شایعه است و نباید زیاد به آن مطمئن باشیم. این ایسنایدر معروف، چند روز پیش دست به پخش یک شایعه بزرگ دیگر هم زده بود. به گفته او، سونی قصد دارد یک نسخه فرعی از بازی Ghost of Tsushima را با نام Ghost of Ikishima معرفی و عرضه کند. در واقع این بازی جدید شباهت زیادی به Spider-Man: Miles Morales و Uncharted: Lost Legacy دارد و بیش‌تر از یک بازی جدید، حکم یک بسته الحاقی بزرگ را دارد.

آن طور که از اطلاعات مشخص است، بازی God of War: Ragnarok در سال ۲۰۲۲ و برای دو کنسول پلی استیشن 5‌ و پلی استیشن 4 منتشر می‌شود.

نظر شما در این باره چیست؟ به نظرتان آیا واقعا شاهد یک ویدیو گیم پلی جدید خواهیم بود؟ نظرات خود را با تیم تیلنو در میان بگذارید.

منبع: GamingBolt

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید