اخبار و رویدادها, بازی

شایعه‌ها از نسخه‌ جدید بازی Call of Duty در سال ۲۰۲۱ می‌گویند

بازی Call of Duty

طبق گفته‌های یک Leaker با سابقه و به نسبت مطمئن، نسخه‌ی جدید بازی Call of Duty که در سال ۲۰۲۱ منتشر می‌شود Guerilla Warfare نام دارد. همراه ما باشید.

تقریبا پس از سال ۲۰۰۶ و عرضه‌ی بازی Call of Duty 2، این مجموعه روند سالانه‌ای را در پیش گرفته و هر ۳۶۵ روز یک نسخه‌ی جدید را وارد بازار می‌کند. پس با توجه به این موضوع، عرضه نکردن یک نسخه‌ی جدید در سال ۲۰۲۱ کمی دور از ذهن به نظر می‌رسید، مخصوصا برای این که کال آو دیوتی به روزهای اوج خود بازگشته و در هر نسخه با موفقیت‌های مالی بسیاری همراه می‌شود. به طور معمول، شرکت Activision تا این نقطه از سال اطلاعات خاصی را از نسخه‌ی جدید این مجموعه منتشر نمی‌کند؛ اما این بار یک Leaker که از قضا سابقه‌ی خوبی  هم در انتشار اطلاعات درست دارد، به نسخه‌ی جدید کال آو دیوتی‌ اشاره کرده است.

تام هندرسون که پیش از این شایعات زیادی را در مورد مجموعه‌ی کال آو دیوتی منتشر کرده، سابقه‌ی خوبی دارد و پیش از این چندین بار به بازگو کردن اطلاعات درست پرداخته و این بار ادعا می‌کند که نام نسخه‌ی جدید Guerilla Warfare یا به اصطلاح فارسی، جنگ‌ چریکی است. از آن جایی که در طی دو سده‌ی گذشته جنگ‌های چریکی متعددی وجود داشته، نمی‌توانیم به طور دقیق مکان این بازی را حدس بزنیم، اما می‌توانیم احتمالاتی را برای خود در نظر بگیریم. یکی از احتمالات این است که قراره بار دیگر به دوران جنگ جهانی دوم برگردیم. هم چنین، باید بدانید که خود اکتیویژن به صورت رسمی اعلام کرد که نسخه‌ی جدید این سری در سال ۲۰۲۱ عرضه خواهد شد.

جدا از این که ما هنوز از جزئیات زیادی اطلاع نداریم، باید این موضوع را نیز در نظر بگیرید که Activision به طور معمول اطلاعات نسخه‌ی جدید این مجموعه را پس از ماه می یا ژوئن منتشر می‌کند و بنا بر این موضوع، باید حداقل سه تا چهار ماه برای اطاعات بیش‌تر منتظر بمانیم. اما برخلاف هر حدس و گمانی که تا این لحظه به آن اشاره کرده‌یم، می‌توانید مطمئن باشید که این اثر در بازه‌ی زمانی ماه اکتبر یا نوامبر عرضه خواهد شد.

بازی Call of Duty

شرکت Activision تا به حال هیچگونه حرفی در مورد سازنده‌ی بازی جدید نزده است؛ اما با توجه به شایعات و روندی که پیش از این مشاهده کرده‌ایم، استودیو Sledgehammer وظیفه‌ی توسعه‌ی این بازی را بر عهده دارد. این استودیو، در ابتدا به اتفاق استودیو Raven Software در حال ساخت بازی Call of Duty: Black Ops Cold War بودد اما به دلایل نامشخصی پس از چند وقت، از پروژه کنار رفت و استودیو Treyarch جای Sledgehammer را گرفت. در ادامه، Raven Software و Treyarch ساخت Cold War را تمام کرده و آن را روانه‌ی بازار کردند.

اگر این حدسیات درست باشد و Sledgehammer واقعا روی نسخه‌ی جدید کال آف دیوتی کار کند، حدس زدن در مورد چگونگی حال و هوای بازی جدید سخت خواهد شد. اما از آن جایی که خبر جدایی این استودیو از Cold War در سال ۲۰۱۹ منتشر شد، می‌توانیم در نظر بگیریم که آن‌ها حدقل دوسالی برای توسعه‌ی نسخه‌ی جدید وقت دارند. اگر شرایط همین گونه پیش رود و بازی جدید ساخته‌ی Sledgehammer باشد، به احتمال زیاد نسخه‌ی سال ۲۰۲۲ مربوط به تیم Infinity Ward خواهد بود.

در پایان اگر قصد دارید پیش از عرضه‌ی نسخه‌ی جدید کال آف دیوتی به تجربه‌ی آخرین نسخه‌ی منتشر شده بپردازید می‌توانید به صفحه‌ی خرید بازی Call of Duty: Black Ops Cold War برای PS4، خرید بازی Call of Duty: Black Ops Cold War برای PS5 و خرید بازی Call of Duty: Black Ops Cold War برای Xbox مراجعه کنید.

نظر شما در مورد نسخه‌ی جدید بازی کال آو دیوتی چیست؟ به نظر شما اسم نهایی این بازی چه خواهد بود؟ نظرات خود را با تیم تیلنو در میان بگذارید.

منبع: Game Rant

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید