راهنمای بازی, راهنمایی و آموزش

نحوه جمع آوری پول در بازی Resident Evil Village

بازی Resident Evil Village

امسال بالاخره انتظار طولانی مدت طرفداران مجموعه Resident Evil به پایان رسید و نسخه جدید این مجموعه با نام Village منتشر شد. بازی جدید کپکام (Capcom) ادامه‌ای برای نسخه هفتم مجموعه بازی‌های Resident Evil است و در برخی بخش‌ها دست‌خوش تغییرات جدیدی شده است.

شما در بازی Resident Evil Village برای بقا و قوی‌تر شدن نیاز به پول دارید. واحد پول در این بازی Lei نام دارد و به کمک آن می‌توانید اسلحه و مهمات بخرید، تجهیزات خود را ارتقا دهید و وسایل جدید بسازید. البته هیچ یک از این موارد در ابتدای بازی برای شما واضح نیستند ولی با وقت گذراندن در لحظات ابتدایی به این نتیجه خواهید رسید. با توجه به اهمیت پول در این بازی، شما از همان شروع کار باید به فکر پول جمع کردن باشید. در این مطلب ما قصد داریم راه‌های پول درآوردن در بازی Resident Evil Village را به شما آموزش دهیم. در ادامه با تیلنو همراه باشید.

مکان‌های مختلف را بگردید و وسایل مختلف را بشکنید

نحوه جمع آوری پول در بازی Resident Evil Villageشما از همان ابتدای بازی می‌توانید در مکان‌های مختلف کیسه‌های پول را پیدا کنید. برخی اوقات ممکن است آیتم‌های کمیاب را در نقاط مختلف طبیعت پیدا کنید. پس شروع به جست و جو کنید و هیچ کابینت، دراور و در بسته‌ای را جا نیندازید. اگر مواردی مثل گلدان‌ها را دیدید می‌توانید با چاقو به آن‌ها ضربه بزنید زیرا ممکن است درون آن‌ها کیسه‌ای پر از پول پنهان شده باشد.

موجودات مختلف را بکشید

نحوه جمع آوری پول در بازی Resident Evil Villageکافی است مدتی این بازی را تجربه کرده باشید تا بدانید که هر موجودی که می‌بینید را نمی‌توانید بکشید. اما بعضی از این هیولاها را می‌توانید بکشید و در برخی موارد کشتن آن‌ها برای شما دریافت Crystal Skull را به همراه دارد. هر یک از Crystal Skullها به اندازه نهصد Lei ارزش دارند و می‌توانید با مراجعه به The Duke آن‌ها را به پول تبدیل کنید.

در تیلنو بخوانید:

راهنمای بازی Resident Evil Village برای مبتدی‌ها

نکاتی که باید در مورد بازی Resident Evil Village بدانید

نکات مهم داستان Resident Evil 7 که باید پیش از تجربه بازی Resident Evil Village بدانید

نقاط درخشان را پیدا کنید و به آن‌ها شلیک کنید

نحوه جمع آوری پول در بازی Resident Evil Village

به نقطه سفید روی مجسمه دقت کنید.

در بازی گهگاه شاهد نقاط سفید و درخشانی هستید که به طور اتفاقی ظاهر می‌شوند. در نتیجه حواس‌تان را جمع کنید و به محض مشاهده این موارد به آن‌ها شلیک کنید تا Crystal Fragment به دست آورید. اولین Crystal Fragment را در همان اوایل بازی می‌توانید پیدا کنید. درست جایی که در اطراف مجسمه Maiden of War هستید و می‌خواهید دروازه قلعه را باز کنید. Crystal Fragmentها را نیز می‌توانید به The Duke تحویل دهید و در ازای هر مورد، دوهزار Lei به دست آورید.

این بود نحوه جمع آوری پول در بازی Resident Evil Village. امیدواریم این مطلب برای شما مفید واقع شده باشد. تا این لحظه موفق به تجربه بازی Resident Evil Village شده‌اید؟ نظرتان درمورد این بازی چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: Polygon

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *