راهنمای بازی, راهنمایی و آموزش

راهنمای چلنج های هفتگی فورتنایت (هفته سوم سیزن ۶ از چپتر ۲)

فورتنایت سیزن 6 چپتر 2

در سومین هفته از فصل ششم بازی فورتنایت (Fortnite)، یک بار دیگر به سراغ راهنمای چلنج‌ های هفتگی می‌رویم تا به شما کمک کنیم خیلی راحت XPهای زیادی دریافت کنید. همراه تیلنو باشید.

چالش های هفتگی فورتنایت از راه رسیدند و وقت آن رسیده تا دوباره وارد دنیای فورتنایت شده و مشغول انجام چلنج‌ها شوید. علاقه‌مندان این بازی بتل رویال محبوب، می‌توانند با به اتمام رساندن این چالش‌ها، مقدار قابل توجهی XP کسب کنند. چلنج های این هفته فورتنایت، تمرکز ویژه‌ای روی مهارت مبارزه شما دارند و وقت آن رسیده تا تیراندازی و مهارت‌های مبارزه‌ای خود را در سیزن 6 از چپتر 2 فورتنایت نیز تقویت کنید. اگر چالش‌های هفته‌های گذشته را انجام نداده‌اید، دیگر لجندری کوئست (Legendary Quest) هفته‌های پیش از بین رفته، اما اپیک کوئست‌ها (Epic Quest)، تا پایان سیزن باقی خواهد ماند. اگر قصد دارید XPهای هفته‌های گذشته را از دست ندهید، با مراجعه به مطالب:

تمام اطلاعات لازم برای تکمیل چالش‌های هفته گذشته را به دست آورید.

راستی، اگر تازه به جمع بازیکنان فورتنایت پیوسته‌اید، آموزش کامل بازی فورتنایت (از راهنمای نصب تا مهارت های اولیه) می‌تواند مطلب خوبی برای یادگیری نکات مهمی درباره فورتنایت باشد. همچنین اگر تا به امروز اطلاعات زیادی از سیزن 6 چپتر 2 فورتنایت ندارید، تیلنو در مطلب فصل جدید بازی فورتنایت شروع شد؛ تمام تغییرات سیزن ۶ چپتر ۲، تمام تغییرات این سیزن را به رشته تحریر درآورده است.

چلنج‌های اپیک (Epic Challenges) این هفته فورتنایت:

نام چالش

توضیحات

Fly 20 meters with a chicken ۲۰ متر با مرغ‌ها پرواز کنید
Hunt a chicken  یک مرغ را شکار کنید
Catch fish at Camp Cod, Lake Canoe, or Stealthy Stronghold  پنج ماهی در Camp Cod، Lake Canoe یا Stealthy Stronghold بگیرید
Deal damage with shotguns (1000)  با شات‌گان‌ها ۱۰۰۰ واحد به دشمنان آسیب برسانید
Get headshots with rifles (10) با رایفل‌ها ۱۰ بار هدشات کنید
Deal damage within 20 meters using a pistol در فاصله ۲۰ متری با پیستول به دشمنان ۵۰۰ واحد آسیب برسانید
Eliminate Raptor, Zenith, or Blackheart کاراکترهای Raptor، Zenith یا Blackheart را بکشید

راهنمای شکار و پرواز کردن با مرغ‌ها را در ویدئو زیر به نمایش گذاشتیم. در تصویر هم تمام مکان‌هایی که مرغ‌ها در بازی قرار دارند را مشاهده می‌کنید. با توجه به نقشه و ویدئو خیلی راحت می‌توانید دو بخش از چالش های هفته سوم سیزن 6 فورتنایت رو تکمیل کنید.

برای تکمیل چالش بعدی این هفته، باید مهارت ماهیگیری خود را به رخ بکشید. یک Harpoon Gun یا قلاب ماهیگیری پیدا کرده و به مناطق Stealthy Stronghold ،Lake Canoe یا Camp Cod رفته و به صید ماهی مشغول شوید. تنها کافی است تا پنج ماهی صید کرده تا این چالش نیز به اتمام برسد. چالش‌های بعدی این هفته فورتنایت، حسابی شما را درگیر مبارزه با دیگر بازیکنان خواهد کرد. در ابتدا باید مهارت خود در استفاده ار شات‌گان‌ها را به رخ دیگران بکشید. شات‌گان مورد علاقه خود را به دست گرفته و به دشمنان ۱۰۰۰ واحد آسیب برسانید. بعد از اینکه کارتان با شات‌گان‌ها به پایان رسید، نوبت به رایفل‌ها می‌رسد. این بار چالش کمی سخت‌تر شده و باید با رایفل‌ها ۱۰ بار دشمنان را هدشات کنید. پیشنهاد تیلنو برای تکمیل این چالش، استفاده از مود Team Rumble است. بنظر می‌رسد اپیک گیمز این هفته تنها به مهارت‌های تیراندازی شما دل بسته و این بار باید در فاصله ۲۰ متری و کم‌تر از آن، با پیستول‌ها به دشمنان ۵۰۰ واحد آسیب برسانید. بعد از این که با پیستول‌ها نیز حساب دشمنان را رسیدید، نوبت به شکار NPCها می‌رسد. نحوه تکمیل این چالش را نیز در ویدئو زیر به نمایش گذاشته‌ایم.

با اتمام این چالش، اپیک کوئست‌های هفته سوم چپتر کنونی فورتنایت نیز به پایان می‌رسند و حال نوبت لجندری کوئست‌ها است.

ortnite-season-6-chapter-2-week-3-guide

چلنج‌های لجندری (Legendary Challenges) این هفته فورتنایت:

نام چالش

توضیحات

Forage coloured eggs hidden around the map (10) ۱۰ تخم مرغ رنگی را پیدا کنید
Forage coloured eggs hidden around the map (20) ۲۰ تخم مرغ رنگی را پیدا کنید
Forage coloured eggs hidden around the map (30) ۳۰ تخم مرغ رنگی را پیدا کنید
Forage coloured eggs hidden around the map (40) ۴۰ تخم مرغ رنگی را پیدا کنید
Forage coloured eggs hidden around the map (50) ۵۰ تخم مرغ رنگی را پیدا کنید

راهنمای تکمیل چلنج‌های لجندری این هفته را نیز در ویدئو زیر مشاهده می‌کنید.

بعد از اتمام ابن چالش‌ها علاوه‌بر مقدار زیادی XP، یک پیک اکس رایگان نیز دریافت خواهید کرد.

این تمام اطلاعاتی بود که برای تکمیل چالش‌های هفته سوم از سیزن ششم فورتنایت نیاز داشتید. با تکمیل این چالش‌ها مقدار زیادی XP به دست می‌آورید و می‌توانید خیلی سریع‌تر لول خود را بالا ببرید. نظر شما درباره فورتنایت چیست؟ به نظر شما بهترین بازی بتل رویال حال حاضر کدام است؟ نظرات خود را با تیم تیلنو و کاربران آن به اشتراک بگذارید.

راستی، با ورود به نسل نهم بازی‌های ویدیویی، می‌توانید برای خرید‌های کنسول‌های مایکروسافت و سونی، به بخش فروشگاه سر بزنید و برای خرید ایکس باکس سری ایکس و خرید ایکس باکس سری اس اقدام کنید. فراموش نکنید که خرید PS5 و خرید PS5 دیجیتال نیز در تیلنو امکان‌پذیر است و می‌توانید آن‌ها را با بهترین قیمت تهیه کنید. کنترلر DualSense و دسته ایکس باکس سری ایکس و اس نیز در فروشگاه موجود هستند و می‌توانید نگاهی به این محصولات نیز بیندازید.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید