راهنمای بازی, راهنمایی و آموزش

راهنمای تمام شغل ها در بازی Red Dead Online (رد دد آنلاین)

بازی Red Dead Online

در جدیدترین قسمت از آموزش بازی Red Dead Online به سراغ آموزش تمام شغل‌های بازی آمده‌ایم. با تیلنو و آموزش رد دد آنلاین همراه باشید.

بازی‌های آنلاین راک استار (Rockstar)، همیشه یک داستان مستقل را برای گیمر در نظر گرفته‌اند و پیش‌روی در بازی، طی یک داستان خاص صورت می‌گیرد. بخش آنلاین رد دد ردمپشن 2 نیز به عنوان آخرین اثر منتشر شده از سوی راک استار، همین سیستم را در پیش می‌گیرد و به خوبی نیز از پتانسیل‌های غرب وحشی بهره می‌برد. یکی از ویژگی‌های بازی Red Dead Online که در همان روزهای اولیه حسابی به چشم می‌آمد، امکان انتخاب شغل بود. باونتی هانتر، کالکتور، بازرگان، مون شاینر و طبیعت شناس، نقش‌های مختلفی است که در حال حاضر گیمرها می‌توانند با انتخاب آن‌ها به تجربه بازی بپردازند. هر کدام از این نقش‌ها ویژگی‌های جذاب و منحصر به فرد خود را دارند و حتی تجهیزات مختلفی را نیز در اختیار شما قرار می‌دهند. حواستان باشد که می‌توانید همزمان تمام این شغل‌ها را نیز برای امرار معاش پیش ببرید و از مزایای تمام آن‌ها بهره‌مند شوید.

چطور در بازی Red Dead Online طلا (گلد) به دست بیاوریم؟

اولین کار برای انتخاب بین یکی از شغل‌های بالا، جمع‌آوری ۱۵ شمش طلا است. بعد از به دست آوردن این شمش‌های طلا، می‌توانید تجهیزات اولیه برای شروع هر شغل را خریداری کنید. شمش‌های طلا با انجام چالش‌ها، شرکت در مبارزات، پیدا کردن گنجینه‌‌ها و تکمیل کردن مراحل فرعی و اصلی به دست می‌آید. در Levelهای معینی نقشه‌های گنج مختلفی به عنوان پاداش برای شما به اداره پست فرستاده می‌شود و این گنجینه‌ها، بهترین فرصت برای به دست آوردن مقدار زیادی طلا هستند. به زودی آموزش جامعی درباره تمام روش‌های کسب پول و طلا در بازی Red Dead Online آماده خواهیم کرد اما خیالتان راحت باشد چون با تجربه چند ساعته رد دد آنلاین، طلای کافی برای خرید پیش نیاز‌های یکی از شغل‌ها را به دست خواهید آورد.

 • نکته مهمی که باید قبل از توضیح شغل‌ها به شما یادآوری کنیم، وجود نقاط خاص و مشخص شده روی نقشه برای آشنایی اولیه با هر شغل است. به این ترتیب پیشنهاد می‌کنیم بعد از انتخاب شغل خود، مستقیم سروقت آن رفته و در همان مواجهه اولیه، وارد کسب و کار شوید. اگر به تمام شغل‌ها نیز سرک کشیدید و بعد به فکر انتخاب حرفه خود افتادید، باز هم مشکلی نیست و همیشه امکان آغاز شغل‌ها وجود دارد.
 • نکته بعد، وجود تجهیزات مختلف برای هرکدام از کلاس‌های بازی است. تمام کلاس‌هایی که در ادامه به توضیح آن‌ها پرداخته‌ایم، آیتم‌ها و تجهیزات خاصی را در اختیار شما قرار می‌دهند، به این ترتیب انجام ماموریت‌های تمام این شغل‌ها، می‌تواند لیست بلند و بالایی از وسایل به درد بخور را برایتان به ارمغان بیاورد. محدودیتی نیز برای انتخاب شغل وجود ندارد و می‌توانید همزمان تمام راه‌های زیر را برای درآمدزایی پیش ببرید.

 

باونتی هانتر (جایزه بگیر)

اگر از طرفداران غرب وحشی باشید، بدون‌شک با جایزه‌بگیرها آشنایی دارید. افرادی که با دریافت گواهینامه از سوی دولت، مجرمان را زنده یا مرده تحویل قانون می‌دادند و در ازای آن، مقداری پول دریافت می‌کردند. اگر بخش آفلاین رد دد ردمپشن 2 را نیز تجربه کرده باشید، با چندین مرحله جایزه‌بگیری مختلف مواجه شده‌اید. خوشبختانه راک استار نیز بی‌خیال پتانسیل فوق‌العاده بالای جایزه‌بگیرها نشده و می‌توانید با مراجعه به تمام تابلو‌های اعلامیه در شهرهای مختلف، لایسنس جایزه‌بگیری را خریداری کنید. بعد از خرید این لایسنس، مراحل فرعی و اصلی مختلفی برای شما بازگشایی خواهد شد. راک استار برای افزایش جذابیت این شغل و تفاوت‌گذاری بین نحوه عملکرد شما در شکار مجرمان، در صورت دست‌گیری و زنده رساندن هرکدام از قانون‌شکنان، مقدار بیشتری پول، طلا و XP در بازی Red Dead Online به شما اهدا خواهد کرد. تا به امروز جایزه‌بگیری در مراحل داستانی رد دد آنلاین تاثیری نداشته و اگر این شغل را انتخاب کنید، روی روند داستان تاثیرگذار نخواهد بود. با انتخاب این شغل مهارت‌های Dead Eye شما افزایش پیدا می‌کند و می‌توانید در مبارزات کشنده‌تر از قبل ظاهر شوید.

Legendary Bounties

این مراحل را می‌توان به عنوان مراحل اصلی شغل جایزه‌بگیری بر شمرد. مراحل سخت و چالش برانگیزی که شما را با یک پس زمینه داستانی، به مبارزه با مجرمان خون‌خوار و به شدت قدرمندی می‌فرستد که شکست دادن آن‌ها به هیچ عنوان کار ساده‌ای نیست. تمام مجرمانی که در این بخش با آن‌ها سر و کله می‌زنید کارهای وحشتناکی انجام داده‌اند و در حال حاضر نیز سر دسته گنگ خود هستند. در هر کدام از این مراحل چهار بار امکان زنده شدن دوباره برای شما در نظر گرفته شده است و اگر بیشتر از چهار بار کشته شوید، باید چند دقیقه تا بازگشایی دوباره این مراحل منتظر بمانید. حواستان باشد که هرطور شده این قانون‌شکنان را زنده دست‌گیر کنید چون مقدار جایزه دریافتی، بسیار متفاوت است. شکار باونتی‌های لجندری، علاوه‌بر جذابیت فوق‌العاده‌ای که در طراحی مراحل دارد، یکی از بهترین راه‌ها برای کسب پول، طلا و XP در بازی Red Dead Online نیز محسوب می‌شود. بعد از هربار شکست دادن این باونتی‌ها، یک ستاره جلوی اسم آن‌ها ظاهر می‌شود و می‌توانید دوباره برای دستگیری آن‌ها اقدام کنید. حواستان باشد که هربار گنگ دشمنان تقویت شده و به طبع، کار سخت‌تری در پیش خواهید داشت. نکته عجیب در برابر این سیستم، افزایش پیدا نکردن جایزه باونتی‌های لجندری است. بیشترین جایزه برای دستگیری یا تحویل دادن جنازه باونتی‌ها، همان بار اول به شما تعلق می‌گیرد و در دفعات بعد، شاهد کاهش جایزه هستیم.

Bounties

بعد از باونتی‌های لجندری، نوبت به خلافکاران معمولی رد دد ردمپشن 2 می‌رسد. این خلافکاران از همه لحاظ چند درجه‌ای ضعیف‌تر از باونتی‌های لجندری هستند و به طبع، در صورت دستگیر کردن آن‌ها یا بازگرداندن جنازه‌اشان، پاداش خیلی کم‌تری دریافت می‌کنید. برعکس باونتی‌های لجندری، برای شروع این مراحل نیازی به صبر کردن نیست و هرچندبار که بخواهید، می‌توانید عازم سفری خونین برای شکار خلافکاران شوید.

کالکتور

اسب سواری، گشت و گذار در محیط و گوش دادن به موسیقی‌های کم‌نظیر رد دد ردمپشن 2، همیشه جزو محبوب‌ترین فعالیت‌ها در نقشه وسیع بازی به شمار می‌آید. حال فرض کنید این گشت و گذارها تبدیل به شغل شما در بازی Red Dead Online شود. اگر عاشق جمع‌آوری آیتم‌های مختلف، گشت و گذار در محیط و سرک کشیدن به هر گوشه و کناری در دنیای بزرگ رد دد ردمپشن هستید، دست به کار شوید و هرچه سریع‌تر کیف کالکتوری را از Madam Nazar خریداری کنید. بازرگان دوره گرد و عجیب و غریبی که عاشق آیتم‌های مختلف است و آیتم‌های جمع‌آوری شده توسط شما را با قیمت خیلی خوبی خریداری می‌کند. در صورت انتخاب شغل کالکتوری، مهارت‌های مختلفی برای گشت و گذار در محیط پیدا می‌کنید و می‌توانید خیلی راحت‌تر آیتم‌های قرار داده شده در محیط را پیدا کنید.

کالکتور بودن در دنیای رد دد آنلاین، به عنوان یک شغل دوم محسوب می‌شود. شاید کم‌تر کسی حوصله گشت و گذار زیر و رو کردن وجب به وجب نقشه عظیم بازی را داشته باشد. به این ترتیب اگر در سفرهای خود با آیتم‌های خاص و جذابی روبرو شدید، کافی است آن‌ها را در کیف دستی خود دهید و وارد یک خرید و فروش پول‌ساز با Madam Nazar شوید. اگر کمی رابطه خود و Madam Nazar را تقویت کنید، نقشه‌های گنج مختلفی را در اختیار شما قرار خواهد داد. نقشه‌هایی که به عنوان ماموریت‌های اصلی و درآمدزای کالکتور بودن محسوب می‌شوند و با پیدا کردن گنجینه‌ها، پول خوبی به دست خواهید آورد. حواستان باشد که کم‌تر کسی روی کالکتور بودن به عنوان شغل اصلی حساب باز می‌کند اما اگر به دنبال فروش آیتم‌های جذابی که در طول سفرها پیدا کرده‌اید هستید، Madam Nazar در انتظار شما است.

بازرگان

بازی Red Dead Online

بعد از عرضه رد دد ردمپشن 2، سیستم شکار بازی همه را حیرت زده کرد. راک استار یک شبیه‌ساز شکار کامل در بازی پیاده‌سازی کرده است و به طرز متحیر کننده‌ای، تمام المان‌های آن کنار یکدیگر عالی کار می‌کنند. به شخصه بیشتر از چهار ساعت به دنبال شکار یک راکون برای ساخت آیتم خاصی بودم و به طرز عجیبی، اصلا و ابدا خسته نشدم. اگر شما نیز از جست و جوی دقیق دنیای بازی، کمین کردن، انتخاب سلاح مناسب و وارد کردن یک ضربه مهلک به حیوانات بخت‌برگشته لذت می‌برید، بازرگانی بهترین شغل برای گذران زندگی در دنیای بازی Red Dead Online است. برای خرید میز بازرگانی، ابتدا می‌توانید به فروشگاه مشخص شده در شهر سینت دنیس بروید، اما اگر در آن لحظه به هر دلیلی این میز را خریداری نکردید، با مراجعه به کمپ خود، امکان تهیه این میز وجود دارد. حواستان باشد که برای دریافت رایگان کلاس مون شاینر، باید در بازرگانی به سطح پنج برسید. می‌توان گفت بازرگانی هم درآمد خوبی دارد و هم برای بازشدن بخش دوم داستان رد دد آنلاین مورد نیاز است، پس هرچه سریع‌تر میز بازرگانی را تهیه کنید.

بعد از تهیه میز مورد نظر برای شروع شغل خود، باید سوار بر اسب به گشت و گذار رفته و تا می‌توانید حیوانات سه ستاره را شکار کنید. بعد از شکار این حیوانات، لاشه آن‌ها را به کمپ بازگردانده و تحویل دستیار خود دهید. این قضیه را آنقدر ادامه دهید تا محموله شما تکمیل و آماده فروش شود. بعد از پرشدن گاری حاوی شکارهای شما، یک نقطه خاص روی نقشه ظاهر می‌شود و می‌توانید با رساندن گاری به آن منطقه و فروش تمام متریال‌های مختلفی که جمع‌آوری کرده بودید، پاداش درخوری کسب کنید. شغل بازرگانی هیجان عجیب و غریبی نداشته و اگر دوست دارید کمی در طبیعت بکر بازی Red Dead Online بچرخید، بهترین زمان برای پول درآوردن است.

مون شاینر

بازی Red Dead Online

حال نوبت به یکی از جذاب‌ترین و پول‌سازترین شغل‌های بازی Red Dead Online می‌رسد. برای بازگشایی این شغل بدون پرداخت طلای اضافه، باید در شغل بازرگانی به سطح پنج برسید. بعد از رسیدن به سطح پنج، یک نامه دریافت می‌کنید که در آن به شما پیشنهاد همکاری در تجارتی پرسود داده می‌شود؛ از آنجایی که در دنیای رد دد ردمپشن همه به دنبال پول هستند، بدون‌شک باید سری به این پیشنهاد وسوسه کننده زد. به محل مشخص شده روی نقشه بروید و با تاجر زیر زمینی نوشیدنی‌ها دیدن کنید. بعد از اتمام صحبت‌های او، باید با پرداخت ۲۵ شمش طلا، یک آشپرخانه ساخت نوشیدنی در محل دلخواه خود بسازید. شاید در ابتدا پرداخت ۲۵ شمش طلا رقم بزرگی به نظر برسد اما تبدیل شدن به یک مون شاینر، علاوه‌بر درآمد فوق‌العاده‌ای که برای شما رقم می‌زند، بخش دوم کمپین داستانی بازی Red Dead Online را نیز پیش‌رویتان قرار خواهد داد.

بعد از خریداری آشپزخانه خود، حال نوبت به جمع‌آوری تمام افراد و آیتم‌های مورد نیاز است. چند مرحله مختلف پیش‌روی شما قرار می‌گیرد تا تمام مقدمات کار خود را مهیا کنید. بعد از پیدا کردن آشپز و دیگر موارد مورد نیاز، حال باید متریال‌های لازم برای هر نوشیدنی را جمع‌آوری کرده و تحویل آشپزتان دهید. کنسروها، میوه‌ها و گیاهان مختلفی برای پخت نوشیدنی‌های مختلف مورد نیاز است و باید با سنجیدن شرایط، وقت خود را برای پخت هرکدام صرف کنید. حواستان باشد که درست مانند باونتی‌های لجندری اینجا نیز آماده‌کردن هر نوشیدنی مدتی طول می‌کشد و قبل از دستور قطعی پخت، می‌توانید این زمان را مشاهده کنید. بعد از پایان پروسه تقطیر و ساخت نوشیدنی‌ها، باید آن‌ها را به محل مشخص شده برده و پول خود را دریافت کنید. مون شاینری یکی از پرسودترین شغل‌های بازی Red Dead Online محسوب می‌شود و اگر به دنبال پول بیشتر هستید، این شغل موقعیت مناسبی برای پول به جیب زدن محسوب می‌شود.

طبیعت شناس

بازی Red Dead Online

اگر شغل‌های قبلی خیلی با روحیه شما سازگار نبودند، راک استار یک راه درآمد دیگر را نیز برای شما تدارک دیده است. وقتی برای اولین بار با این شغل برخورد می‌کنید، دو انتخاب خیر و شر برای شما در نظر گرفته می‌شود. در جریان صحبت‌های کارگزارن شما، یکی درخواست شکار حیوانات و تحویل پوست آن‌ها برای ساخت آیتم‌ها مختلف را دارد و یکی از آن‌‌‌ها، هرطور شده قصد حفاظت از گونه‌های جانوری را دارد. انتخاب اینکه قصد دارید شکارچی بی‌رحم حیوانات باشید یا ناجی دوست‌داشتنی آن‌‌ها، تمام و کمال به خودتان بستگی دارد. هر دو رئیس شما در این کار هم پول خوبی برایتان کنار گذاشته‌اند.

اگر طرف تاریک و خشن قضیه را انتخاب کنید، باید حیوانات مختلفی که در نقشه مشخص می‌شوند را پیدا کرده و شکار کنید. بعد از شکار حیوانات، بسته به اندازه آن‌ها، لاشه یا پوستشان را به نزدیک‌‌ترین Trapper رسانده و انعام خود را دریافت کنید.

اگر هم به عنوان دوست‌دار حیوانات و ناجی آن‌ها وارد دنیای رد دد آنلاین شوید، مراحل مختلفی مانند آزاد کردن حیوانات در قفس، نجات آن‌ها از دست شکارچی‌ها و… پیش‌روی شما قرار می‌گیرد. پیشنهاد شخصی من، انتخاب راه کم خشونت و کمک به حیوانات است. اگر کمک به حیوانات را انتخاب کنید، پول و آیتم‌های بیشتر و بهتری را در دسترستان قرار می‌دهد. اگر هم به شکار حیوانات بپردازید، می‌توانید با پوست آن‌ها لباس‌های مختلفی ساخته و حسابی با ابهت ظاهر شوید. شکار حیوانات طلسم‌های مختلفی را برای شما در دسترس قرار می‌دهد اما حواستان باشد که باید پول خیلی زیادی برای خرید آن‌ها خرج کنید. نکته جالبی که باید درباره Harriet یا همان ناجی حیوانات بدانید، خبردار شدن او از شکارهای بی‌دلیل شما است. اگر پیش از حد به شکار حیوانات بپردازید، Harriet متوجه شده و به طور کامل همکاری خود را با شما قطع می‌کند. به این ترتیب چاره‌ای به جز همراهی دوباره با گاس و شکار حیوانات برای او نخواهید داشت.

این تمام اطلاعاتی بود که باید درباره تمام شغل‌های بازی Red Dead Online می‌دانستید. راک استار تا به امروز سعی زیادی در زنده نگه داشتن بخش آنلاین رد دد ردمپشن 2 داشته و با انتشار محتویات مختلف و عرضه جداگانه آن، تعداد قابل توجهی بازیکن به این اثر جذب کرده است. با این اوصاف و به لطف جوایز هفتگی و روزانه راک استار برای بازیکنان رد دد آنلاین، زمان مناسبی برای تجربه این بخش و همراهی با کاراکترهای مختلف آن است. نظر شما درباره رد دد آنلاین چیست؟ تا به حال به تجربه این بخش پرداخته‌اید؟ نظرات خود را با تیم تیلنو و کاربران آن به اشتراک بگذارید.

راستی، در صورتی که تا‌کنون موفق به تجربه نسخه دوم رد دد ردمپشن نشده‌اید، می‌توانید با مراجعه به صفحات خرید بازی Red Dead Redemption 2 برای ایکس باکس وان و خرید بازی Red Dead Redemption 2 برای PS4 برای تهیه این بازی جذاب، اقدام کنید.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهی در مورد “راهنمای تمام شغل ها در بازی Red Dead Online (رد دد آنلاین)

 1. amir گفت:

  یه سوال برای کمک کردن به حیوانات باید کجا بریم تا مراحل برامون باز بشه؟

  1. بهراد گفت:

   سلام. تا اونجایی که ما اطلاع داریم، کمک به حیوانات تو بازی رد دد غیر ممکن هست و فقط یک گزینه وجود داره به اسم Mercy Kill که باعث می‌شه یک حیوان زخمی رو از دردی که داره می‌کشه خلاص کنید. اگر منظورتون همین گزینه هست، برای آزاد کردنش باید تو صفحه‌ی قابلیت‌های بازی در بخش Naturalist، با ۲۵ تا شمش طلا این قابلیت رو باز کنید. البته قبل باز کردنش مطمئن باشید که به لول ۶ رسیده باشه شخصیتتون.

 2. علیرضا گفت:

  آیا می‌توان تمامی شغل هارو داشت یا فقط یک عدد شغل؟

 3. سام گفت:

  مکان های که Madam Nazar معمولا در انها است کجاهاست ؟

  1. سپهر گفت:

   مادام نزار معمولا فصل های خاصی میاد و تاریخ های خاصی به بازی میاد.

 4. محمد گفت:

  شغل کلانتر ندارن ردد انلاین؟

  1. سپهر گفت:

   سلام داره همان وانتی هانتر است که ۳۰ تا گولد می خواهد که با ۳۰ گلد میتوانی تا لول آخر بروی و اگر ۱۰ گلد را بزنی تا لول ۱۵ یا ۱۰ میتوانی بری

  2. سپهر گفت:

   بانتی هانتر همان کلانتر یا جایزه بگیر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *