بررسی ویدیویی, نمایش و پیش نمایش

استریم و بررسی اولیه بازی Resident Evil Village

خرید بازی Resident Evil Village برای PS5

بازی Resident Evil Village جدید‌ترین اثر از سری Residnet Evil و دنباله Resident Evil 7 است که این بار ایتن وینترز را با هدف نجات دخترش به دهکده‌ای اروپایی و به نبرد با موجوداتی از جمله خون‌آشام‌ها و گرگینه‌ها می‌فرستد. با تیلنو و لتس پلی این بازی همراه باشید.

امیدواریم از مشاهده این لتس پلی لذت ببرید.

مجموعه رزیدنت اویل یکی از شناخته‌شده‌ترین و مشهور‌ترین نام‌های تاریخ بازی‌های ویدیویی است. این سری که در سال ۱۹۹۶ و با عرضه بازی Resident Evil آغاز شده، شخصیت‌های به‌یاد‌ماندنی مختلفی همچون کریس ردفیلد (Chris Redfield)، جیل ولنتاین (Jill Valentine)، کلیر ردفیلد (Claire Redfield) و لئون اس کندی (Leon S. Kennedy) را معرفی کرده که طرفداران پرو‌پا‌قرص بسیاری در سراسر جهان دارند. تعدادی از آثار سری Resident Evil نقش بسزایی در پیشرفت صنعت بازی‌های ویدیویی داشته‌اند. از بین این بازی‌ها باید به بازی Resident Evil 4 اشاره کنیم که تاثیر زیادی در تحول سبک ترس و بقا داشته و موجب شهرت «دوربین روی شانه» شده است. در حالی که آثار مجموعه مذکور از زاویه دید سوم شخص بهره می‌برند، اما شرکت کپکام (Capcom) در ساخت بازی Resident Evil 7: Biohazard تصمیم به تغییر این رویه گرفت. این اثر که از زاویه دید شخص اول بهره می‌برد، داستان جستجوی ایتن وینترز (Ethan Winters) به دنبال همسرش را به نمایش می‌گذارد.

بازی Resident Evil Village

بازی Resident Evil Village در شرایطی آغاز می‌شود که سه سال از اتفاقات بازی رزیدنت اویل 7 گذشته و ایتن در کنار همسر و دختر ۶ ماهه‌اش زندگی آرامی را سپری می‌کند. این روند زمانی بر هم می‌خورد که کریس ردفیلد و افرادش به سراغ آن‌ها آماده و پس از کشتن همسر ایتن، دختر او را می‌دزدند. تلاش‌های ایتن برای یافتن محل دخترش، او را به دهکده‌ای عجیب و غریب می‌رساند که گروهی از گرگینه‌ها به نام Lycan به آن حمله کرده و چهار ارباب تحت نام‌های لیدی دیمیترسک (رهبر خون‌آشام‌ها)، دونا بنوینتو (موجودی روح مانند که از طریق عروسکش اهدافش را به انجام می‌رساند)، سالواتوره مورو (موجودی شبیه به دریامرد که در آب انبار زندگی می‌کند) و کارل هایزنبرگ (فردی با قدرت‌های فرا‌انسانی همچون استفاده از میدان‌های مغناطیسی) آن را کنترل می‌کنند. هر چهار ارباب به راهبه‌ای به نام مادر میرندا (Miranda) خدمت می‌کنند و در واقع او تمامی اتفاقات بازی رزیدنت اویل ویلیج را رقم زده است. بازیکنان در قالب ایتن باید با هر یک از این موجودات مبارزه کرده تا بتوانند رزمری (Rosemary)، دختر او را نجات دهند.

Resident Evil Village

در صورتی که استریم و بررسی اولیه بازی رزیدنت اویل ویلیج نظر شما را جلب کرده و قصد خرید آن را دارید، می‌توانید از لینک‌های زیر اقدام به تهیه این اثر کنید:

آیا بازی Resident Evil Village را تجربه کرده‌اید؟ نظر شما راجع به داستان و گیم‌پلی این بازی چیست؟ نظرات خود را با ما در تیلنو در میان بگذارید.

اینستاگرام تیلنو
بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید