اخبار و رویدادها, بازی

توسعه دهندگان بازی Star Wars Jedi: Fallen Order روی IP کاملا جدیدی کار می‌کنند

بازی Star Wars

به تازگی استودیو Respawn Entertainment، سازندگان بازی Star Wars Jedi: Fallen Order، لیست شغلی جدیدی برای توسعه روی یک بازی کاملا جدیدی را روی وب ‌سایت خود قرار داده بود. حالا گمانه زنی‌ها و حدس‌هایی در مورد این بازی جدید به وجود آمده است. با تیلنو همراه باشید.

در سایت فروشگاهی تیلنو، انواع کنسول‌ها و بازی‌های جدید با بهترین قیمت برای شما گردآوری شده‌اند. شما می‌توانید برای خرید بازی Star Wars Jedi: Fallen Order به سایت فروشگاهی تیلنو مراجعه نمایید.

با قرار گرفتن این لیست شغلی روی سایت این استودیو که اکنون حذف شده است، می‌دانیم که قرار است استودیو Respawn روی یک بازی جدید کار کند. این بازی جدید می‌تواند دنباله‌ای برای بازی Star Wars Jedi: fallen Order باشد که توانست طرفداران این مجموعه را راضی کند و فروش بسیار خوبی را هم تجربه کرد.

اوایل دیروز، VideoGameChronicle یک لیست شغلی را رصد کرد که روی وب‌سایت رسمی این استودیو درج شده بود؛ این آگهی به یک IP کاملا جدید اشاره داشت. شغل مورد نظر مستلزم کار با یک تیم کوچک است که این استودیو در حال گردآوری آن‌ها برای توسعه یک کار جدید است. این پروژه هر چه باشد، قطعا در مراحل اولیه توسعه به سر می‌برد.

طی دو سال گذشته، استودیو Respawn حسابی مشغول بوده است و و سه بازی کاملا جدید Apex Legends ،Star Wars Jedi: Fallen Order و Medal of Honor: Above And Beyond را راه اندازی کرد. دو بازی اول در سال ۲۰۱۹ منتشر شدند، در حالی ‌که بازی Medal of Honor VR به تازگی و در ماه دسامبر و فقط برای رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گرفت.

بازی Star Wars

در حال حاضر حدس و گمان‌های بسیاری در مورد این ‌که استودیو Respawn چه کارهایی می‌تواند در آینده انجام بدهد، وجود دارند. روسای الکترونیک آرتز، پیش از این به دنباله‌ای برای بازی Star Wars: Jedi Fallen Order اشاره کرده بودند و با رکورد خوبی که در فروش به دست آوردند، کار روی دنباله این بازی اصلا بعید نیست. علاوه بر این، سال گذشته استودیو Respawn، استودیوی جدیدی را برای اختصاص به بازی Apex Legends افتتاح کرد. این استودیو با نظارت و رهبری Respawn شکل گرفته است و طبق توضیحات این استودیو، این بازی در آینده به اثری فراتر از بتل رویال تبدیل خواهد شد.

چیزی که فعلا خیلی حس می‌شود، پر کاری و شلوغی بیش از حد استودیو Respawn است. خیلی از گیمرها امیدوارند که این بازی، نسخه‌ی جدیدی از Titanfall باشد. البته این موضوع اصلا بعید نیست و Respawn می‌تواند با این کار حسابی طرفداران این بازی را خوشحال کند.

بازی Star Wars: Squadrons، آخرین نسخه از سری بازی‌های Star Wars به شمار می‌رود که شبیه سازی هیجان انگیز و موفق از دنیای Star wars محسوب می‌شود. این اثر لذت بی‌نظیری از خلبانی و هدایت سفینه‌های جنگی در دنیای جنگ ستارگان را به شما ارائه می‌دهد. در بلاگ تیلنو و در مقاله‌ای به بررسی بازی Star Wars: Squadrons از دید سایت های مختلف پرداخته‌ایم و شما می‌توانید با مطالعه این مطلب اطلاعات جامعی از این بازی را به دست آورید.

به نظر شما این بازی جدید، چه اثری خواهد بود؟ آیا شما هم ترجیح می‌دهید که این استودیو روی بازی Titanfall کار کند؟ لطفا نظرات خود را با ما در تیلنو به اشتراک بگذارید.

منبع: Gamesradar.com

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید