بازی, راهنمای بازی, راهنمای مراحل بازی, راهنمایی و آموزش

بهترین Skillهای بازی Star Wars Jedi: Survivor

بهترین Skillهای بازی Star Wars Jedi: Survivor

Star Wars Jedi: Survivor دارای چندین Skill متفاوت و جذاب است که می‎‌توانید آن‌ها را در طول بخش کمپین به دست بیاورید. برخی از این اسکیل‌ها به احتمال زیاد کاربردی برای شما نخواهند داشت، درحالی که بدون بعضی از آن‌ها ادامه بازی بسیار دشوار خواهد بود، به همین دلیل ما راهنمایی از بهترین Skillهای بازی آماده کرده‎‌ایم، پس اگر علاقه‎‌مند به جهان Star Wars و خصوصا Star Wars Jedi: Survivor هستید، در ادامه همراه ما بمانید.

بهترین Skillهای بازی Star Wars Jedi: Survivor که باید به دست بیاورید

وقتی که صحبت از بهترین Skillها در Star Wars Jedi: Survivor می‌‎شود، ما فرض را بر این می‎‌گیریم که بازی را بر روی درجه سختی Jedi Knight یا درجه سختی‎‌های بالاتر تجربه می‎‌کنید. برخی از این قابلیت‎‌ها به علت چالش و سختی بازی کاربرد دارند، به همین دلیل اگر درجه سختی آسان‎‌تری را انتخاب کرده باشید، همه چیز ساده شده و شما می‌توانید بدون Skillهای لیست پایین نیز راه خود را ادامه دهید.

نکته دیگری که باید به آن اشاره کنیم این است که بازی محدودیتی برای ارتقای سطح شما یا به اصطلاح Level Cap ندارد، به همین خاطر نگرانی بابت کمبود Pointها نداشته باشید، فقط به کشتن دشمنان، اسکن کردن آیتم‎‌ها، تکمیل مراحل فرعی و حل پازل‎‌ها ادامه دهید تا XP مورد نیاز برای سطح بعدی را به دست بیاورید. همچنین فراموش نکنید که می‎ت‌وانید از قابلیت Respec استفاده و تمام Skillهای خود را Reset کنید. در هر صورت، ما Skillها را براساس نوع آن‌ها دسته بندی کرده‌‎ایم.

بهترین Skillهای Survival

Skillهای Survival تنها مربوط به درخت مهارت Resilience هستند، که مهارت‎‌های Healing، Block کردن و Dodge دادن حملات دشمنان را ارتقا می‎‌دهد.

 • Survival Skills ( همراه با ارتقاهای Improved و Expert ) – این بخش از Skillها حداکثر مقدار جان (نوار سلامتی) Cal را افزایش می‌‎دهند که همیشه کاربردی هستند. همچنین با استفاده از کریستال‎‌های Essence نیز که برای ارتقا جنبه‎‌های مختلف شخصیت Cal مانند Health،Force و XP استفاده می‌‎شوند، می‎‌توانید مقدار جان او را افزایش دهید.
 • Improved/Perfected Stim Formula – به دست آوردن ارتقاهای Passive همیشه کاربردی هستند، مخصوصا برای قابلیتی که مقدار جان دریافتی از Stimpackها را افزایش می‌‎دهد، زیرا در بازی تعداد محدودی از آن‌ها را می‌‎توانید حمل کنید.
 • Teamwork – انیمیشن Heal کردن می‌‎تواند مرز مردن و زنده ماندن شما را از هم جدا کند، به همین دلیل افزایش سرعت آن کمک زیادی به شما خواهد کرد.
بهترین Skillهای بازی Star Wars Jedi: Survivor

بهترین Skillهای Force

سه درخت مهارت مربوط به Force در بازی وجود دارند. Jedi Concentration بر روی آهسته کردن زمان و بازیابی Force تمرکز دارد، درحالی که Telekinesis قابلیت‎‌های Force Pull، Force Push، Lift و Slam را ارتقا می‎‌دهد، درنهایت از Confusion نیز برای گیج کردن دشمنان می‎‌توانید استفاده کنید.

 • Jedi Concentration: Attunement ( شامل ارتقاهای Lucid و Enlightened ) – از اوایل تا اواسط بازی همیشه داشتن مقدار بیشتری از Force برای استفاده مکرر از قابلیت‎‌های Cal، کمک زیادی به شما می‎‌کند.
 • Jedi Concentration: Channeled Energy – این Skill نیز به بازیابی Force کمک می‌‎کند.
 • Jedi Concentration: Greater/Extended/Superior Hold –  قابلیت Greater Hold گزینه‌ای است که می‌‎توانید آن را در ابتدای بازی به دست بیاورید، دو ارتقا بالاتر آن را نیز زمانی که Point اضافه داشتید خریداری کنید.
 • Telekinesis: Wrenching Pull – به احتمال بسیار زیاد این قابلیت را به دست می‌‎آورید، زیرا اولین Skill در درخت مهارت Telekinesis است.
 • Telekinesis: Radial/Howling Push – این Skill قابلیت Force Push را به طرز قابل توجهی تقویت می‌‎کند، که با استفاده از آن می‌‎توانید دشمنان را از لبه صخره‌‎ها به پایین پرتاب کنید.
 • Confusion: همه Skillها به جز Amplification و Redirected Strength – درخت مهارت Confusion تعدادی از بهترین Skillهای بازی Star Wars Jedi: Survivor را به خاطر تعداد زیاد دشمنان انسانی که با آن‌ها مواجه می‎‌شوید مانند Stormtrooperها و Bedlam Raiderها دارد. البته نیازی به Amplification نخواهید داشت زیرا از دشمنانی که کنترل می‎‌کنید برای ایجاد حواس پرتی استفاده خواهید کرد و آسیب وارد کردن به آن‌ها ضرورتی ندارد، همچنین Redirected Strength نیز کاربرد زیادی نخواهد داشت.
بهترین Skillهای بازی Star Wars Jedi: Survivor

بهترین Skillهای Lightsaber

استودیو Respawn پنچ درخت مهارت برای Skillهای Lightsaber در نظر گرفته است که هرکدام از آن‌ها نماینده یکی از مدل‌های نگه‌داشتن (Stance) شمشیرهای معروف دنیای استار وارز در بازی هستند. پیشنهاد فقط چندتا از Skillهای این بخش کار بسیار سختی است و بیشتر به سلیقه شخصی شما بستگی دارد، اما بحرحال ما انتخاب‌هایی برای شما داریم.

 • Double-Bladed: Endless Hurricane – با توجه به اینکه از حالت Double Bladed در مواجه با تعداد زیادی دشمن استفاده می‎‌شود، افزایش تعداد حملات می‎‌تواند کمک زیادی به آسان‎‌تر شدن مبارزات کند.
 • Dual-Wield: Backstep Slash – بااینکه Backstep Slash یک قابلیت ابتدایی است، اما به خاطر داشتن یک حرکت تهاجمی و یک حرکت تدافعی بسیار کاربردی است.
 • Blaster: Quick Draw – اسکیل Quick Draw شباهت زیادی به قابلیت High Noon از شخصیت Cassidy در بازی Overwatch دارد، که با استفاده از آن می‌‎توانید به چند دشمن به طور همزمان شلیک کنید. البته شاید به خاطر ضعیف بودن حالت Blaster، به اندازه Stanceهای دیگر لذت بخش و سرگرم کننده نباشد.

اگر از تجربه Star Wars Jedi: Survivor لذت برده ‎اید، سری هم به مطالب راهنمای بازی برای مبتدیان و مدت زمان به اتمام رساندن آن بزنید، تا با  اطلاعات بیشتری وارد جهان چشم نواز و پرجزییات Star Wars شوید.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *