تروفی بازی, راهنمای بازی, راهنمایی و آموزش

راهنمای تروفی و اچیومنت بازی Street Fighter 6

راهنمای تروفی بازی Street Fighter 6

بازی Street Fighter 6 که یکی از بهترین آثار مبارزه‌ای یا Fighting سال‌های اخیر شناخته می‌شود، تروفی پلاتینیوم به نسبت آسانی دارد که در صورت تمایل می‌تواند با زحمت به نسبت کمی آن را به دست آورید. با تیلنو و راهنمای تروفی و اچیومنت بازی Street Fighter 6 همراه باشید.

راهنمای تروفی بازی Street Fighter 6

مجموعه Street Fighter یکی از محبوب‌ترین و بهترین مجموعه‌های مبارزه‌ای یا Fighting تاریخ ویدیو گیم محسوب می‌شود و از سال 1987، با قدرت به کار خود ادامه می‌دهد. فعل ادامه دادن با عرضه بازی Street Fighter 6 سندیت بیش‌تری می‌گیرد؛ چرا که این بازی در سال 2023 هم عملکرد خوبی از خود بر جای گذاشت و حسابی مورد توجه قرار گرفت. ششمین شماره استریت فایتر لیست تروفی‌های نه چندان چالش برانگیزی دارد که اگر کمی حوصله به خرج دهید، می‌توانید همه آن‌ها را به دست آورید.

تروفی‌های بازی Street Fighter 6 را می‌توان به سه دسته تقسیم کرد. دسته اول مربوط به مبارزات آنلاین یا Online Battle Hub می‌شود و دو دسته دیگر، به بخش‌های World Tour و Fighting Ground اشاره دارند. بنا بر همین موضوع، شما برای کسب تروفی پلاتینیوم نیاز به اتصال به اینترنت دارید تا بتوانید تروفی‌ها و اچیومنت‌های مربوط به Online Battle Hub را به دست آورید. در ادامه راهنمای تروفی بازی Street Fighter 6 با جزئیات بیش‌تری به نحوه کسب کردن تروفی‌ها و اچیومنت‌ها خواهیم پرداخت.

توجه 

برای اینکه بتوانید تروفی پلاتینیوم را به دست آورید، پرداختن به بخش Online Battle Hub کافی خواهد بود. به عبارتی دیگر، کسب تروفی‌های مربوط به دو بخش World Tour و Fighting Ground برای کسب تروفی پلاتینیوم نیاز نیست، اما با این حال بهتر است اول به سراغ این دو بروید تا با مکانیک‌های اولیه بازی بیش‌تر آشنا شوید.

راهنمای تروفی بازی Street Fighter 6

نقشه کلی تروفی‌ها

 • میزان سختی کسب تروفی پلاتینیوم: 3 از 10
 • مدت زمان مورد نیاز برای کسب همه تروفی‌ها: نزدیک به 40 ساعت
 • تعداد تروفی‌های آفلاین: 16 (2 گلد، 5 سیلور و 9 برنز)
 • تعداد تروفی‌های آنلاین: 28 (1 پلاتینیوم، 6 گلد، 4 سیلور و 17 برنز)
 • تعداد تروفی‌های از دست دادنی: صفر، شما هیچ یکی از تروفی‌های بازی Street Fighter 6 را از دست نخواهید داد
 • تعداد تروفی‌های گلیچ شده: صفر
 • آیا درجه سختی روی روند کسب تروفی‌ها تاثیرگذار است؟ خیر
 • تعداد دفعات مورد نیاز برای کسب همه تروفی: یک بار، شما می‌توانید با یک بار تمام کردن بازی تمام تروفی و اچیومنت‌های آن را به دست آورید
 • آیا پس از اتمام داستان امکان گشت و گذر در دنیای بازی وجود دارد؟ بله

تروفی‌های بخش Battle Hub

Street Fighter 6 Trophy Guide A Quest for Strength Fulfilled

تمام تروفی‌های بازی Street Fighter 6 را به دست آورید

Platinum

درست مانند هر اثر دیگری، برای اینکه بتوانید تروفی پلاتینیوم بازی Street Fighter 6 را به دست آورید باید سایر تروفی‌های آن را آزاد کنید (برای کسب تروفی پلاتینیوم نیازی به دو بخش World Tour و Fighting Ground نخواهد بود).

Street Fighter 6 Trophy Guide Get Your Game Face On!

آواتار خود را بسازید

Bronze

هنگامی که اولین آواتار یا شخصیت خود را در Battle Hub یا World Tour درست کنید، تروفی Get Your Game Face On! برای شما آزاد خواهد شد.

Street Fighter 6 Trophy Guide So This Is the Battle Hub…

برای اولین بار وارد Battle Hub شوید

Bronze

هنگامی که برای اولین بار وارد بخش Battle Hub شوید و آن را از نزدیک ببینید، بازی Street Fighter 6 تروفی So This Is the Battle Hub… را برای شما آزاد خواهد کرد.

Street Fighter 6 Trophy Guide First Encounters

اولین مبارزه خود در Battle Hub را انجام دهید

Bronze

در این نقطه از راهنمای تروفی بازی Street Fighter 6 به تروفی First Encounters می‌رسیم که برای آزاد کردنش، باید اولین مبارزه خود در بخش Battle Hub را به اتمام برسانید. توجه داشته باشید که برد یا باخت مهم نیست و تاثیری روی روند کسب تروفی ندارد.

Street Fighter 6 Trophy Guide

There’s Always Time for Training!

30 مسابقه یا Match را در Battle Hub انجام دهید

Silver

برای کسب تروفی There’s Always Time for Training!، کافی است 30 مسابقه یا Match را در Battle Hub به پایان برسانید. لازم به ذکر است که درست مثل تروفی قبلی نیازی به بردن هر 30 مسابقه نیست و همین که تعداد مبارزه مشخص شده را به اتمام برسانید، تروفی را آزاد خواهید کرد.

Street Fighter 6 Trophy Guide King of the Ring

30 مسابقه را در بخش Battle Hub با پیروزی پشت سر بگذارید

Gold

برخلاف دو تروفی قبلی، برای اینکه بتوانید King of the Ring را به دست آورید، باید 30 مسابقه یا Match را با پیروزی پشت سر بگذارید. انجام این کار ممکن است سخت به نظر برسد، اما با انجام مبارزات و تمرین مکرر می‌توانید به حریف‌های خود غلبه کنید.

Street Fighter 6 Trophy Guide Jungle-Sized Surprise

یک Extreme Battle را به پایان برسانید

Bronze

Extreme Battle نام دسته خاصی از مبارزات است که شما را در شرایط سخت‌تری نسبت به مسابقات معمولی قرار می‌دهد. توجه داشته باشید که انجام Extreme Battleها فقط به Battle Hub مربوط نمی‌شود و می‌توانید در بخش Fighting Grounds، به صورت آفلاین به تجربه‌شان بپردازید. هنگامی که یکی از این مسابقه‌ها را تمام کردید، تروفی Jungle-Sized Surprise برای شما خواهد بود.

Street Fighter 6 Trophy Guide Extreme Combat Training

20 مسابقه Extreme Battle را به پایان برسانید

Silver

برای کسب این تروفی کافی است 20 مسابقه Extreme Battle را صرفا به اتمام برسانید. توجه داشته باشید که برد و باخت مهم نیست و تمام کردن هر 20 مبارزه در اولویت قرار دارد. برای اطلاعات بیش‌تر به تروفی قبلی (Jungle-Sized Surprise) سر بزنید.

Street Fighter 6 Trophy Guide Over the Top Victory

در 20 مسابقه Extreme Battle پیروز شوید

Gold

برای کسب این تروفی باید 20 مبارزه Extreme Battle را با پیروزی پشت سر بگذارید. لازم به ذکر است که برخلاف دو تروفی قبلی، صرفا اتمام مسابقات معیار نیست و باید در آن‌ها پیروز شوید. برای کسب اطلاعات بیش‌تر در مورد Extreme Battleها به دو تروفی قبلی (Jingle-Sized Surprise) مراجعه کنید. راستی اگر فکر می‌کنید انجام این کار می‌تواند سخت باشد، به بخش Fighting Grounds بروید و با هوش‌های مصنوعی روی درجه سختی آسان به مبارزه بپردازید.

Street Fighter 6 Trophy Guide Becoming the Avatar

یک Avatar Battle را به پایان برسانید (با یک آواتار دیگر به مبارزه بپردازید)

Bronze

برای اطلاعات بیش‌تر به راهنمای تروفی Struggle Over Self مراجعه کنید.

Street Fighter 6 Trophy Guide Fixin’ for a Fight

20 مسابقه Avatar Battle را به اتمام برسانید (با 20 آواتار دیگر بجنگید)

Silver

برای اطلاعات بیش‌تر به راهنمای تروفی The Struggle Over Self در پایین مراجعه کنید.

Street Fighter 6 Trophy Guide The Struggle Over Self

 20 بار در مسابقات Avatar Battle به پیروزی برسید (20 آواتار دیگر را شکست دهید)

Gold

اول از همه باید بدانید که منظور از نبرد با سایر آواتارها، مبارزه با سایر گیمرهای واقعی به صورت آنلاین است. برای این کار به بخش Battle Hub بروید و با فشردن دکمه دایره نشان دهید که آماده مبارزه هستید. اگر کسی پیش از شما اعلام آمادگی کرده باشد، می‌توانید چالش او را قبول کرده و با وی وارد نزاع شوید. شما در Avatar Battle از شخصیتی استفاده می‌کنید که در بخش World Tour Mode درست کرده‌اید. با توجه به همین موضوع، هرچقدر که شخصیت خود را قوی‌تر کرده باشید شانس بیش‌تری برای پیروزی در زمین مسابقه دارید. متاسفانه آواتار بتل‌ها شکل نامتعادلی دارند و شما را با گیمرهایی با سطح‌های مختلف قرار می‌دهند. برای مثال ممکن است در یک بازی مقابل یک گیمر تازه کار با سطح پایین قرار بگیرید و در طرفی دیگر، با فردی وارد مبارزه شوید که به مراتب از شما قوی‌تر و سطح بالاتر است.

نکته قابل توجه این است که برای کسب تروفی The Struggle Over Self، می‌توانید از دوستان خود کمک بگیرید. به گونه‌ای که با یکی از دوستان خود وارد مبارزه شوید و او اجازه دهد شما در تمامی مسابقه‌ها به پیروزی برسید. هنگامی که 20 مسابقه Avatar Battle را با «پیروزی» پشت سر بگذارید، این تروفی را به دست خواهید آورد. همچنین باید بدانید که در راه کسب تروفی The Struggle Over Self، دو تروفی Fixin’ for a Fight و Becoming the Vatar را هم به صورت خودکار آزاد خواهید کرد.

Street Fighter 6 Trophy Guide Gazing at the Peak

یک Tournoment را به پایان برسانید

Bronze

برای اطلاعات بیش‌تر به راهنمای تروفی Dominating Like a Ninja مراجعه کنید.

Street Fighter 6 Trophy Guide Steely Determination

وارد پنج Tournoment شوید و آن‌ها را به اتمام برسانید

Silver

برای اطلاعات بیش‌تر به راهنمای تروفی Dominating Like a Ninja سر بزنید.

Street Fighter 6 Trophy Guide Dominating Like a Ninja

در 10 تورنومنت (Tournoment) به پیروزی برسید

Gold

توضیحات تروفی Dominating Like a Ninja و دو تروفی قبلی دقیق نیست و شما را فریب خواهد داد. به عبارتی دیگر، شما برای کسب این تروفی باید 10 مسابقه را در Tournomentها پیروز شوید، نه اینکه 10 Tournoment کامل را با پیروزی پشت سر بگذارید (میان این دو فرق زیادی است). حال شما می‌توانید این 10 پیروزی را در تورنومنت‌های مختلف به دست آورید. هنگامی که 10 مسابقه را در Tournoment Mode با پیروزی پشت سر گذاشتید، سه تروفی Dominating Like a Ninja، Steely Determination و Gazing ate the Peak را به دست خواهید آورد.

توجه داشته باشید که در اینجا خبری از تورنومنت‌های خصوصی میان دوستان نیست و باید با ورود به تورنومنت‌های Public، با گیمرهای واقعی به مبارزه بپردازید. شما می‌توانید با مراجعه به یک NPC با نام Sebastian در بخش Battle Hub، از زمان برگزاری این نوع از مسابقات مطلع شوید. فقط باید توجه داشته باشید که باید برای حضور در یک تورنومنت، یک ساعت قبل از شروع آن ثبت نام کنید؛ چرا که تعداد افرادی که می‌توانند در این مسابقات شرکت داشته باشند محدود است. تورنومنت‌ها به پنج دسته بندی مختلف تقسیم می‌شوند که در ادامه نام آن‌ها را خواهید دید:

 • Rookie
 • Iron
 • Bronze
 • Silver+Gold
 • Platinum+Diamond
Street Fighter 6 Trophy Guide Veteran of Battle

100 مبارزه را در بخش Battle Hub به پایان برسانید

Gold

در این نقطه از راهنمای تروفی بازی Street Fighter 6 به تروفی Veteran of Battle می‌رسیم که برای کسب کردنش، باید 100 مسابقه را در بخش Battle Hub به پایان برسانید. توجه کنید که برد و باخت در این بحث ملاک نیست و صرفا به پایان رساندن مسابقات کفایت خواهد کرد.

Street Fighter 6 Trophy Guide Kickin’ it Old School

در بخش Battle Hub برای اولین بار به تجربه یک بازی آرکید بپردازید

Bronze

در بخش Battle Hub قسمتی با نام Game Center وجود دارد که با رفتن به سمت آن، می‌توانید دستگاه‌های آرکید ویدیو گیم را مشاهده کنید. این آرکیدها شامل بازی‌های قدیمی و کلاسیک Capcom می‌شوند و از این منظر حسابی جذاب هستند. کافی است به تجربه یکی از این بازی‌های آرکید بپردازید تا تروفی Kickin’ it Old School به حساب PSN شما افزوده شود.

Street Fighter 6 Trophy Guide Classic Leaderboard Champ

در یکی از دستگاه‌های آرکید وارد بخش Ranking Challenge شوید

Bronze

همان‌طور که در تروفی پیشین اشاره کردیم، در بخش Battle Hub قسمتی با نام Game Center وجود دارد که شامل دستگاه‌های آرکید ویدیو گیم می‌شود؛ دستگاه‌هایی که به شما اجازه می‌دهند به تجربه آثار قدیمی و کلاسیک Capcom بپردازید. وارد یکی از این بازی‌های آرکید شوید و با انتخاب گزینه Ranking Challenge، تروفی Classic Leaderboard Champ را به دست آورید.

Street Fighter 6 Trophy Guide Entranced by Battle

هنگامی که دو نفر در حال تجربه بازی‌های آرکید هستند، به تماشای بازی آن‌ها بپردازید

Bronze

بخش Battle Hub شامل منطقه‌ای با نام Game Center است که دستگاه‌های آرکید موجود در آن، به شما اجازه می‌دهد به سراغ بازی‌های کلاسیک شرکت Capcom بروید. به هر حال، به سراغ Game Center بروید و هنگامی که دیدید دو نفر در حال تجربه یک بازی آرکید هستند، نزدشان رفته و با زدن دکمه ضربدر به مشاهده بازی آن‌ها بپردازید.

Street Fighter 6 Trophy Guide Combat Analysis

شاهد یک Extreme Battle باشید

Bronze

هنگامی که در محدوده Extreme Battle با افرادی مواجه شدید که با هم مشغول استفاده از Arcadeها هستند، به سمت‌شان بروید و با فشردن دکمه ضربدر نبردشان را مشاهده کنید. از آنجایی که Extreme Battleها زیاد محبوب نیستند و افراد زیادی به سمت‌شان نمی‌روند، در صورت عدم پیدا کردن گیمرهای دیگر بهتر است برای تروفی Combat Analysis از دوستان خود کمک بگیرید.

Street Fighter 6 Trophy Guide Watching Gets Me PUMPED!

شاهد Avatar Battle گیمرهای دیگر باشید

Bronze

هنگامی که در بخش Battle Hub دیدید که دو آواتار در حال مبارزه با یکدیگر هستند، به سمت‌شان نزدیک شوید و به مشاهده نبردشان بپردازید. بدین ترتیب تروفی Watching Gets Me PUMPED! بازی Street Fighter VI برای شما آزاد خواهد شد.

Street Fighter 6 Trophy Guide Welcome to the Stable

در بخش Battle Hub وارد یک Club شوید

Bronze

Welcome to the Stable یکی از آسان‌ترین تروفی‌هایی است که در راهنمای تروفی بازی Street Fighter 6 به دست خواهید آورد. برای این کار کافی است دکمه Option را بزنید، وارد بخش Settings شوید و سپس گزینه CFN and Clubs را انتخاب کنید. در ادامه Club خاص خود را به وجود آورید یا وارد یک Club دیگر شوید تا تروفی مورد نظر را به دست آورید.

Street Fighter 6 Trophy Guide

Let the Praise Become Your Muscle

یک لایک یا Nice دریافت کنید

Bronze

برای اطلاعات بیش‌تر به راهنمای تروفی Spirit of Encouragement سر بزنید.

Street Fighter 6 Trophy Guide Gotta Be Popular! Uwo!

200 لایک یا Nice دریافت کنید

Silver
Street Fighter 6 Trophy Guide Spirits of Encouragement

600 لایک یا Nice دریافت کنید

Gold

توضیحات تروفی Spirits of Encouragement و دو تروفی پیشین ممکن است سردرگم کننده باشد؛ چرا که شما نیازی به گرفتن لایک یا Nice از طرف گیمرهای دیگر ندارید و این موضوع به خودتان بستگی دارد. در واقع هنگامی که خودتان 600 بار از گزینه لایک یا Nice استفاده کردید، هر سه تروفی Spirits of Encouragement، Gotta Be Popular! Uwo! و Let the Praise Become Your Muscle را آزاد خواهید کرد. برای لایک کردن راه‌های مختلفی وجود دارد، فقط کافی است در شرایط مناسب دکمه مثلث را فشرده و یک فعالیت را لایک کنید. از جمله این شرایط را می‌توانید در ادامه ببینید:

 • پس از اتمام یک مبارزه و زمانی که وارد Rematch Screen می‌شوید
 • در حالی که یک مبارزه را مشاهده یا به قولی Spectate می‌کنید
 • در حالی که در جدول Leaderboard قرار دارید، روی یک بازیکن کلیک کرده و او را لایک کنید

هنگامی که حس کردید از عدد 600 عبور کردید یا به آن نزدیک شده‌اید، به بخش Profile خود در استریت فایتر 6 بروید و تعداد لایک‌ها را مشاهده کنید تا تروفی آزاد شود.

Street Fighter 6 Trophy Guide Pleased to Meet You!

در Battle Hub به چَت کردن بپردازید

Bronze

هنگامی که در بخش Battle Hub حضور دارید، می‌توانید بخشی تحت عنوان Chat Window را مشاهده کنید. خیلی ساده توی این قسمت چت کنید و چیزی بنویسید تا تروفی Pleased to Meet You! را آزاد کرده باشید.

Street Fighter 6 Trophy Guide Coolheaded Analysis

ویدیو یک مبارزه را به صورت مجدد تماشا کنید

Bronze

پس از اینکه یک مبارزه آنلاین را در Battle Hub به پایان برسانید، به قسمت Profiel بروید و گزینه Recent Fights (مبارزه‌های اخیر) را انتخاب نمایید. سپس یک Replay را ذخیره کرده و آن را در CFN Category موجود در Option Button Menu تماشا کنید.

Street Fighter 6 Trophy Guide My Title, My Life

برای خود یک عنوان یا Title به دست آورید

Bronze

شما در حین تجربه بازی Street Fighter 6 عناوین متعددی را به دست می‌آورید. بنابراین جای نگرانی در این باره وجود ندارد، چرا که تروفی مورد بحث به صورت طبیعی برای شما آزاد خواهد شد.

Street Fighter 6 Trophy Guide Joining the Pack

دوست یا Friend پیدا کنید

Bronze

شما می‌توانید با مراجعه به پروفایل سایر گیمرها به آن‌ها تقاضای دوستی یا Request دهید. هنگامی که این افراد تقاضای دوستی شما را قبول کنند، تروفی Joining the Pack آزاد خواهد شد.

Street Fighter 6 Trophy Guide Fashion Leader

لباس یا Outfit خود را عوض کنید

Bronze

برای به دست آوردن این تروفی، کافی است لباس آواتار یا شخصیت ساختگی خود را تغییر دهید. عوض کردن لباس در دو بخش Battle Hub و World Tour ممکن خواهد بود.

Ready to Dance?

با شخصیت DJ Booth تعامل برقرار کنید

Bronze

برای انجام این کار کافی است به طبقه بالایی بخش Battle Hub مراجعه کرده و برای اولین بار با شخصیتی که DJ Booth نام دارد، تعامل برقرار کنید. هنگامی که این عمل را انجام دهید تروفی آزاد خواهد شد.

Street Fighter 6 Trophy Guide Up on the Big Screen

در بخش Battle Hub روبروی یک نمایشگر بزرگ بنشینید

Bronze

Up on the Big Screen یکی از آسان‌ترین تروفی‌هایی است که در راهنمای تروفی بازی Street Fighter 6 پیدا می‌کنید. برای این کار کافی است در بخش Battle Hub یک نمایشگر یا Screen بزرگ پیدا کرده و روبروی آن بنشینید؛ به همین راحتی.

توجه

در این نقطه راهنمای مربوط به تروفی‌های بخش Battle Hub به اتمام می‌رسد. همان‌طور که گفته شد اگر تمامی این تروفی‌ها را به دست آورید، تروفی پلاتینیوم برای شما خواهد بود و نیاز به کار دیگری نیست. با این حال اگر می‌خواهید تروفی‌های بیش‌تری باز کنید، ادامه راهنمای تروفی بازی Street Fighter 6 را از دست ندهید.

تروفی‌ها و اچیومنت‌های بخش World Tour

Auto Draft Neighborhood Peacekeeper

22 مرحله فرعی یا Sub-Mission را به پایان برسانید

Gold

در این نقطه از راهنمای تروفی بازی Street Fighter 6 به تروفی‌های مربوط به بخش World Tour می‌رسیم. اولین تروفی از شما می‌خواهد که در بخش World Tour، به تکمیل 22 ماموریت فرعی یا به قولی Sub-Mission، بپردازید. برخی از این Sub-Missionها شامل چند مرحله مختلف می‌شوند، اما هیچ یک از آن‌ها زیاد پیچیده نیستند. علاوه بر این، پیدا کردن این ماموریت‌های فرعی هم زیاد سخت نیست و کافی در نقشه بازی به دنبال علامت‌های آبی بگردید. توجه داشته باشید که تعداد Sub-Missionهای استریت فایتر 6 به مراتب بیش‌تر از 22 عدد است، اما تکمیل 22 عدد از آن‌ها برای کسب این تروفی کافی خواهد بود.

Auto Draft Mastery’s Bond

Bond یا رابطه خود را با یکی از استادها (Masterها)، به سطح 100 برسانید

Silver

در بخش World Tour، برخی از شخصیت‌های اصلی داستان می‌توانند به استاد شما تبدیل شوند. برای کسب تروفی Mastery’s Bond کافی است یکی از این شخصیت‌ها را به عنوان استاد انتخاب کرده و ماموریت‌های مربوط به وی را تکمیل کنید تا سطح Bond یا رابطه شما بالا برود. در این میان دادن هدیه یا Gift به استادها هم می‌تواند موثر باشد و سطح Bond را خیلی سریع بالا ببرد. برای تهیه این هدایا که قیمت ناچیزی دارند، باید به فروشگاه‌های موجود در نقشه مراجعه کنید.

Auto Draft At Journey’s End

بخش World Tour را به اتمام برسانید

Silver

هنگامی که تمامی ماموریت‌های اصلی یا Main Missionهای بخش World Tour را به اتمام برسانید، تروفی At Journey’s End برای شما خواهد بود.

Auto Draft Leaving the Nest

بخش آموزشی حالت World Tour را به پایان برسانید

Bronze

هنگامی که بخش معرفی یا آموزشی حالت World Tour را به پایان برسانید، تروفی Leaving the Nest برای‌تان آزاد خواهد گشت.

Auto Draft Ha-dough-ken

در بخش World Tour یک شغل نیمه وقت پیدا کنید

Bronze

منظور از شغل‌های پاره وقت در بخش World Tour، یک سری مینی گیم ساده است که می‌توانید به تجربه‌شان بپردازید. برای این کار باید به نزدیکی غرفه‌ها یا Boothها بروید و در مینی گیم‌های آن‌ها شرکت کنید. برای مثال در کنار Haggar Stadium یک Booth وجود دارد که با مراجعه به آن، وارد یک مینی گیم می‌شوید و باید بطری‌های شیشه‌ای را بشکنید. هنگامی که یکی از این مینی گیم‌ها را به پایان رساندید، تروفی Ha-dough-ken هم آزاد می‌گردد.

Auto Draft Actions Speak Louder

با استفاده از قابلیت‌های مربوط به استاد خود، یک شی قابل شکستنی را بشکنید

Bronze

عبارت توضیح دهنده این تروفی به خوبی نحوه کسب آن را شرح می‌دهد. در بخش World Tour، شما می‌توانید با نگه داشته دکمه R2 و فشار دادن یکی از چهار دکمه (مثلث، ضربدر، دایره و مربع) از قابلیت‌های استاد یا Master خود استفاده کنید. برای ادامه روند، کافی است نزد یک شی شکستنی مانند جعبه‌های چوبی بروید و با استفاده از قابلیت استاد خود، آن را بکشنید.

اچیومنت‌ها و تروفی‌های مربوط به بخش Fighting Ground

Street Fighter 6 Fighting Ground The Grand Jeté of 100 Battles

100 مبارزه را در بخش Fighting Ground انجام دهید

Gold

از این نقطه به بعد در مقاله راهنمای تروفی بازی Street Fighter 6 به تروفی‌های بخش Fighting Ground می‌پردازیم (که برای کسب تروفی پلاتینیوم لازم نیست). همان‌طور که از توضیحات پیدا است، برای اینکه بتوانید تروفی The Grand Jeté of 100 Battles را به دست آورید، باید در قالب بخش Fighting Ground چیزی حدود 100 مبارزه را به صورت آنلاین انجام دهید. برای این کار یا باید Room مخصوص به خود را بسازید یا وارد Roomهای دیگر شوید.

Street Fighter 6 Fighting Ground Tales of the Valiant

قسمت Arcade Mode بازی Street Fighter 6 را تکمیل کنید

Silver

برای کسب تروفی Tales of the Valiant کافی است قسمت Arcade Mode بخش Fighting Ground را دنبال کرده و آن را به اتمام برسانید. اگر می‌خواهید کار را برای خود آسان‌تر کنید، بهتر است به پایین آوردن تعداد Stageها بپردازید.

Street Fighter 6 Fighting Ground Practical Training

45 عدد از Trialها را انجام دهید

Silver

در بازی Street Fighter 6 قادر به مشاهده 18 شخصیت مختلف هستید که هر یک از آن‌ها، شامل 20 تمرین یا Trial مختلف می‌شوند. بدین ترتیب و با یک ضرب ساده، متوجه می‌شویم که بازی مورد بحث به طور کلی 360 عدد Trial را در خود جای می‌دهد. با این حال، برای اینکه بتوانید تروفی Practical Training را به دست آورید، اتمام تنها 45 عدد آن‌ها کفایت خواهد کرد. بنا بر همین موضوع می‌توانید با تکمیل دو الی سه Trial برای هر شخصیت به عدد مورد نظر برسید.

Street Fighter 6 Fighting Ground Fighting Fledgling

وارد حالت Training Mode شوید

Bronze

این تروفی نیاز به توضیحات اضافه ندارد؛ چرا که همین که وارد قسمت Training Mode بخش Fighting Ground شوید، به صورت خودکار آزاد خواهد شد.

Street Fighter 6 Fighting Ground Fighters’ Codex

وارد یکی از Character Guideها شوید تا شخصیت‌های موجود در بازی را بهتر بشناسید

Bronze

در همان منویی که Training Mode و Trailها را پیدا می‌کنید، قادر به دیدن گزینه‌ای با نام Character Guides خواهید بود. کافی است وارد یکی از آن‌ها شوید تا تروفی Fighters’ Codex را به دست آورده باشید.

Street Fighter 6 Fighting Ground Taking Initiative

وارد بخش Tutorial شوید

Bronze

تروفی Taking Initiative هم به شدت آسان است و همین که وارد Tutorial Mode بخش Fighting Ground شوید، آزاد خواهد شد.

در این نقطه به پایان راهنمای تروفی بازی Street Fighter 6 می‌رسیم. نظر شما در این باره چیست؟ آیا موفق به کسب تروفی‌ها شده‌اید؟ نظرات خود را با تیم تیلنو و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

منبع: PowerPyx

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *