راهنمایی و آموزش, راهنمای بازی, راهنمای مراحل بازی

بهترین موتورهای GTA Online

بهترین موتورهای GTA Online

رفت و آمد در شهر Los Santos در GTA Online می‌‎تواند به روش‎‌های مختلفی انجام شود، از طریق کشتی‌های تفریحی گرفته تا جت‎‌های شخصی، بازی گزینه‌‎های زیادی در اختیار شما قرار می‌‎دهد. با این حال، شاید گشت و گذار در خیابان‎‌های شلوغ Los Santos با استفاده از موتورسیکلت لذت بخش‎‌ترین و البته خطرناک‌‎ترین روش باشد. موتورسیکلت‌‎ها در سری GTA اهمیت زیادی دارند، به همین دلیل در بخش آنلاین GTA V ده‌‎ها موتور با ویژگی‎‌های متفاوت در اختیار شما قرار گرفته است.

مسیرهای مختلفی برای تعیین بهترین موتور در GTA Online وجود دارد، بیشتر بازیکنان به هنگام خرید به حداکثر سرعت نگاه می‌‎کنند، با اینکه این مسیر به هیچ وجه اشتباه نیست، اما باید به نکات دیگر موتورها نیز توجه کرد. در ادامه مطلب به بهترین موتورها و البته پر سرعت‎‌ترین آن‌ها اشاره کرده‌‎ایم، تا نیاز بازیکنانی که به دنبال سریع‎‌ترین راه برای رسیدن به مقصد هستند را نیز پوشش داده باشیم.

سریع‌ترین موتورسیکلت‌ها در GTA Online

اگر از آن دسته بازیکنانی هستید که سرعت را در اولویت قرار داده‌‎اید، احتمالا فقط به دنبال سریع‌‎ترین موتورها می‌گردید. قیمت قطعا نقش مهمی را ایفا می‌کند، به همین دلیل سعی کردیم انتخاب‌های مقرون به صرفه‌‎ای را در لیست قرار دهیم. در ادامه به سریع‌ترین موتورهای بازی به همراه قیمت و بالاترین سرعت آن‌ها خواهیم پرداخت تا برای پیدا کردن گزینه‌ی محبوب خود کار آسان‌تری داشته باشید:

  1. Apocalypse Deathbike – 150 mph – $1,269,000
  2. Oppressor – 140 mph – $3,524,500
  3. BF400 – 137 mph – $95,000
  4. Bati 801 – 135 mph – $15,000
  5. Bati 801RR – 135 mph – $15,000
  6. Hakuchou – 134 mph – $82,000
  7. Oppressor MK II – 128 mph – $3,890,250

همانطور که مشاهده می‌‎کنید، انتخاب‎‌ها از نظر قیمت کاملا متفاوت هستند. تعدادی موتور با هزینه زیر 100هزار دلار وجود دارند که به سرعت 130 مایل در ساعت می‎‌رسند. البته که سریع‌‎ترین موتور بازی یعنی Deathbike از لحاظ سرعت با هیچ موتور دیگری قابل مقایسه نیست و با رتبه‌ی دوم یعنی Oppressor ده مایل فاصله دارد. به همین دلیل است که در ادامه این گزینه را در بین بهترین موتورهای GTA Online خواهید دید.

بهترین موتورهای GTA Online

بیشتر این موتورها شبیه به هم و برخی از ویژگی‌‎های آن‌ها مشترک هستند. با این حال، اگر قصد متفاوت بودن را دارید، می‌توانید موتور Oppressor MK II را از Pegassi خریداری کنید. این موتور شبیه یک راکت کوچک است و سرعت آن به 130 مایل در ساعت می‎‌رسد، البته برای به دست آوردن باید پول بیشتری خرج کنید. برای خرید هر یک از موتورها باید به فروشگاه Southern San Andreas Super Autos یا Legendary Motorsports از طریق Eyefind Browser سر بزنید.

بهترین موتورسیکلت‌ها در GTA Online

با اینکه شاید موتورهایی که به آن‌ها اشاره کرده‎‌ایم از سریع‎‌ترین‎‌ها در Los Santos باشند، اما پرسرعت‎‌ترین همیشه به معنای بهترین نیست. برخی از موتورها جزو سریع‌ترین‎‌ها نیز هستند، اما باید نکات دیگری مانند هندلینگ را نیز در نظر داشته باشید. در ادامه چندتا از بهترین موتورهای GTA Online که خرید آن‌ها را باید در اولویت قرار دهید، معرفی کرده‌ایم:

 موتور Hakuchou Drag

بهترین موتورهای GTA Online

اگر درکل به دنبال سرعت و هندلینگ مناسب در یک موتور هستید پیشنهاد می‎‌کنیم Shitzu Hakuchou Drag را خریداری کنید. حداکثر سرعت این موتور 126.50 مایل در ساعت است، همچنین هندلینگ بی‎‌نظیر و شتاب  قوی Hakuchou Drag را به یکی از بهترین موتورهای بازی تبدیل می‌‎کنند. با اینکه شاید قیمت یک میلیون دلاری آن، زیاد به نظر برسد، اما کسانی که به دنبال به اتمام رساندن مسابقات هستند نباید آن را دست بدهند.

موتور Bati 801

بهترین موتورهای GTA Online

به صورت کلی، انتخاب بهتری از Bati 801 در GTA Online وجود ندارد. این موتور فقط 15 هزار دلار قیمت، حداکثر سرعت 135 مایل در ساعت و البته هندلینگ بسیار مناسبی دارد. پیچیدن در یک مسابقه تنگاتنگ یا شتاب گیری سریع، هر دو برای Bati 801 امکان پذیر هستند. با توجه به قیمت فوق العاده و ویژگی‌‎های جذاب این موتور، آن را از دست ندهید به خصوص اگر در مسابقات تازه وارد هستید.

موتور Apocalypse Deathbike

بهترین موتورهای GTA Online

کنار گذاشتن Apocalypse Deathbike از لیست بهترین موتورهای GTA Online کاری بسیار سخت و حتی غیرممکن است. این وسیله‌ی نقلیه از کمپانی Western بیشترین سرعت را در بین موتورهای بازی دارد و در کنار این ویژگی، هندلینگ بسیار خوبی را نیز پیشنهاد می‌دهد. با اینکه شاید تعدادی از بازیکنان به دلیل قیمت بسیار زیاد 1.27 میلیون دلاری آن، از خرید Apocalypse Deathbike پشیمان می‎ شوند، اما خرید این موتور و یادگیری استفاده درست از آن، پیروز شدن در مسابقات را بسیار آسان خواهد کرد.

اگر برای خرید این موتورها با کمبود پول مواجه هستید، فراموش نکنید که سری به مطلب چگونه در بخش آنلاین GTA V پولدار شویم بزنید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *