اخبار و رویدادها, بازی

سازندگان بازی Days Gone روی یک بازی جدید کار می‌کنند

بازی Days Gone

پس از عرضه بازی Days Gone در سال ۲۰۱۹، سازندگان این اثر در استودیو Bend بیکار نبوده‌اند و مراحل توسعه بازی جدید خود را پشت سر می‌گذارند. محصولی که به عنوان دنباله دیزگان شناخته نمی‌شود و احتمالا یک IP کاملا جدید است.

با توجه به توییت صفحه رسمی استودیو Bend، اعضای این استودیو که سابقه ساخت بازی Days Gone و مجموعه Syphon Filter را در کارنامه دارند، در حال کار روی یک IP کاملا جدید هستند. این توییت، اطلاعات خاصی را در مورد این بازی و تاریخ عرضه احتمالی‌اش نمی‌دهد و پای خود را از جمله «ما در حال کار روی یک چیز جدید هستیم» جلوتر نمی‌گذارد. شاید مهم‌ترین نتیجه‌ای که می‌توانیم از این توییت بگیریم، این است که فعلا خبری از نسخه دوم بازی Days Gone نیست و آن‌ها مشغول ساخت یک IP جدید هستند.

با این که اطلاعات خاصی پس از انتشار این توییت مشخص نمی‌شود، بازیکنان زیادی دوست دارند هر چه سریع‌تر از پروژه جدید استودیو Bend آگاهی یابند. اما به احتمال زیاد تا یک الی دو سال آینده شاهد خبر خاصی از این بازی نخواهیم بود و فعلا باید صبر کنیم. از آن‌جایی که این پروژه یک IP جدید است، نباید انتظار نسخه جدید دیزگان یا مجموعه Syphon Filter را داشته باشیم؛ اما از آن‌جایی که استودیو Bend جزء استودیوهای First-Party سونی محسوب می‌شود، به احتمال زیاد با یک بازی انحصاری برای پلی استیشن روبرو هستیم.

بازی Days Gone

آخرین ساخته استودیو Bend که همان Days Gone است، در روزهای اول پس از عرضه زیاد موفق نبود و نمرات متوسطی هم دریافت کرد. اما پس از مدتی و با رفع شدن مشکلات فنی بازی، دیزگان جای خود را در دل طرفداران زیادی پیدا کرد. این بازی چند وقت پیش روی پلتفرم PC هم منتشر شد و توانست به موفقیت‌های خود ادامه دهد.

با توجه به اطلاعات، نسخه جدید بازی Days Gone قرار بود در مسیر ساخت قرار بگیرد و بازیکنان را وارد یک اثر Co-op کند، اما متاسفانه سونی با این بازی مخالفت کرد و پروژه را به طور کامل به دست فراموشی سپرد. البته از آن‌جایی که طرفداران دیزگان در چند وقت اخیر علاقه خود را به ساخت یک دنباله جدید نشان داده‌اند، شاید سونی پس از مدتی چراغ سبز را به اعضای استودیو Bend نشان دهد.

اگر هنوز به تجربه دیزگان نپرداخته‌اید، می‌توانید به صفحه خرید بازی Days Gone مراجعه کنید.

نظر شما در مورد پروژه جدید استودیو Bend چیست؟ شما دوست دارید که این بازی در چه سبکی جریان داشته باشد؟ نظرات خود را با تیم تیلنو در میان بگذارید.

منبع: Game Informer

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید