راهنمای بازی, راهنمایی و آموزش

بازی Demon’s Souls: نکته هایی برای بازی با کلاس شوالیه (بخش اول)

بازی Demon's Souls

اگر در بازی Demon’s Souls Remake می‌خواهید کلاس شوالیه را برای شخصیت خودتان استفاده کنید، خوب است که هنگام ساخت این شخصیت نکات زیر را به یاد داشته باشید. با تیلنو همراه باشید.

در هنگام تجربه این بازی قرون وسطایی فانتزی، با کلاس شوالیه، داشتن یک زره خوب و سپری بزرگ، بسیار ضروری و مهم به شمار می‌رود. در بازی Demon’s Souls این جنبه‌های محوری بازی محسوب می‌شوند. مانند بسیاری دیگر از بازی‌های نقش‌آفرینی، قبل از این ‌که بازی را آغاز کنید، با انتخابی مهم یعنی انتخاب کلاس که تا پایان بازی با شما خواهد بود، روبرو می‌شوید. این ویژگی به خصوص در مجموعه بازی سولز معنای بیشتری پیدا می‌کند که در طول بازی زمانی‌ که با توجه به سبک و سیاق بازی خود، تجهیزات و کاراکترتان را تقویت و به‌روز می‌کنید.

حالا با بازسازی بازی Demon’s Souls که بسیار زیبا و جذاب هم از آب در آمده است و البته برای بسیاری از بازیکنان سخت و آزار دهنده به شمار می‌رود، درک این که برای هر سبک بازی، کدام کلاس مناسب است، نکته‌ای بسیار مهم محسوب می‌شود. کلاس شوالیه یا همان Knight، به دلیل قدرت شروع بالا و تجهیزات سنگین و بسیار خوب، گزینه‌ای عالی برای بازیکنان مبتدی به شمار می‌رود.

بازی Demon’s Souls، یکی از بهترین بازی‌های انحصاری PS5 به شمار می‌رود که هم ‌زمان با انتشار این کنسول، منتشر شد. شما می‌توانید برای خرید بازی Demon’s Souls با بهترین قیمت به بخش فروشگاه تیلنو مراجعه کنید.

در بازی Demon’s Souls سپری مناسب انتخاب کنید

بازی Demon's Souls

سپر بخشی جدایی ناپذیر از کلاس شوالیه محسوب می‌شود. شما در ابتدا این کلاس را با سپر Kite Shield شروع خواهید کرد که سپری رضایت بخش با اندازه متوسط است. این سپر در اوایل بازی برای دفع حملات دشمن و کاهش آسیب‌هایی که دشمنان به کاراکتر شما می‌زنند، تا حد خوبی کافی به نظر می‌رسد. اما یافتن سپر بهتر که با سبک بازی شما متناسب باشد، در طول بازی خیلی اهمیت دارد.

یک سپر کوچک‌تر مانند Rune Shield، آزادی عمل بیشتری برای جاخالی دادن و Parry کردن به جای سپرگیری ساده و خیلی معمولی، به شما می‌دهد. به همین ترتیب، سپرهای بزرگ‌تری مانند Tower Shield، در کاهش و تضعیف حملات دشمنان بسیار چشم‌گیر عمل می‌کنند و تقریبا اطمینان خوبی از کاهش کم خط سلامتی شما در مقابل ضربات می‌دهند. سپرها هم‌چنین می‌توانند تقویت شوند و اغلب برای مقاومت در برابر شکسته شدن گارد، خیلی به کار می‌آیند که مانع از کاهش شدید و کم شدن خط استامینای کاراکتر می‌شود.

استفاده از آیتم‌ هایی که قدرت را افزایش می‌دهند

Tips For Playing As A Knight in Demon's Souls Remake

 کلاس شوالیه اغلب با زره‌های سنگین و اسلحه‌های بزرگ همراه است که به بازیکنان اجازه می‌دهد آسیب زیادی را به دشمنان وارد کنند و دفاع خوبی نیز در برابر حملات سنگین دشمنان دارد. برای استفاده از آیتم‌های سنگین‌تر، باید از طریق افزایش سطح یا استفاده از آیتم‌های ویژه، قدرت خود را افزایش دهید.

یکی از این آیتم‌های ویژه، Ring of Strength است که به شما این امکان را می‌دهد تا ظرفیت تجهیزات خود را ۵۰ درصد افزایش دهید و بتوانید در اوایل بازی از زره‌های سنگین‌تری استفاده کنید. این حلقه را می‌توان در لانه اژدهایی در Gates of Bolateria پیدا کنید یا امکان افتادن این حلقه از Biorr نیز وجود دارد.

در بازی Demon’s Souls از نیزه استفاده کنید

بازی Demon's Souls

نیزه‌ها در بازی Demon’s Souls از سلاح‌هایی به شمار می‌روند که به شما از کم نشدن سلامتی‌تان در هنگام حمله اطمینان می‌دهند. این سلاح‌ها زمانی‌ که با کلاس شوالیه بازی می‌کنید، به شما توانایی دفع حملات دشمن و سپس حمله‌ای سریع و کارآمد را می‌دهند. این ترکیب از دفاع سنگین و حمله‌ی برق آسا، استامینای زیادی مصرف می‌کند. با توجه به این موضوع این نوع دفاع و حمله در برابر تعداد زیادی از دشمنان و باس‌ها، اذیت کننده خواهد بود.

المان Endurance یا استقامت خود را افزایش دهید

Tips For Playing As A Knight in Demon's Souls Remake

لول آپ کردن یکی از نکات کلیدی در هر نسخه‌ای از مجموعه بازی سولز به شمار می‌رود و استفاده درست و عاقلانه از سولزهایی که به دست می‌آورید، بسیار حائز اهمیت است. البته در این مجموعه بالا بردن لول هر چه در مسیر بازی به جلو می‌رویم دشوارتر می‌شود. برخی از بازیکنان روی برخی از المان‌ها تمرکز می‌کنند و از همان ابتدای بازی فقط این چند المان خاص را تقویت می‌کنند؛ این کار خیلی بهتر و آسان‌تر از تقویت هر المان است. برای کلاس شوالیه، استقامت یکی از کلیدی‌ترین المان‌ها به شمار می‌رود که موجب بیشتر شدن استامینا و حمل بیشتر تجهیزات می‌شود. برای کاراکتری که زره پوشی سنگین محسوب می‌شود و در برابر حملات دشمنان بلاک زیادی می‌کند، المان استقامت (Endurance) یکی از مهم‌ترین یا شاید هم مهم‌ترین المان بازی به شمار می‌رود.

از Slow Roll اجتناب کنید

بازی Demon's Souls

Rolling یا غلت زدن، یکی دیگر از ویژگی‌های کلیدی بازی Demon’s Souls محسوب می‌شود. به سرعت خارج شدن و غلت زدن برای دور شدن از مهلکه برای بازیابی دفاع و استامینای خود، یکی دیگر از نکات بسیار مهم برای یک شوالیه به شمار می‌رود. دو نوع غلت زدن در بازی وجود دارد که یکی غلت زدن سریع و دیگر غلت زدن سنگین است که نوع غلت زدن شما به میزان تجهیزاتی که با خود حمل می‌کنید بستگی دارد. همیشه سعی کنید که میزان تجهیزاتتان از ۵۰ درصد حداکثر باری که می‌توانید حمل کنید، فراتر رود. این‌گونه می‌توانید از غلت زدن سریع خود اطمینان حاصل کنید و مطمئن باشید که این غلت‌ها سنگین و کند نیستند.

یکی از مهم‌ترین و کلیدی‌ترین نکات برای پیشروی در بازی‌های سولزبورن، داشتن سلاح‌های خوب و کارآمد است. در بلاگ تیلنو در مقاله‌ای، تعدادی از سلاح‌های خوب بازی Demon’s Souls با راحت ترین و سخت ترین دسترسی را گرد آورده‌ایم.

به نظر شما بهترین کلاس بازی Demon’s Souls کدام است؟ ایا کلاس شوالیه بهترین کلاس برای شروع این بازی است؟ لطفا نظرات خود را با ما در تیلنو به اشتراک بگذارید.

منبع: www.Gamerant.com

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید