راهنمایی و آموزش, راهنمای بازی, راهنمای خرید

آموزش بازی Demon’s Souls: ده اسلحه با آسان ترین و سخت ترین دسترسی

بازی Demon's Souls

سلاح‌ها و زره‌های مجموعه بازی سولز، به تفاوت و تنوعشان شناخته می‌شوند. هر کدام از این سلاح‌ها برای کلاس و مهارتی طراحی شده‌اند و مکانی که باید آن‌ها را پیدا کنیم، در برخی بسیار مشکل و در برخی دیگر آسان‌اند. با ۱۰ اسلحه با آسان‌ترین و سخت‌ترین دسترسی در بازی Demon’s Souls  همراه ما در تیلنو باشید.

یک بازی از مجموعه سولز بدون داشتن ده‌ها سلاح واقعا سرد و بی‌روح می‌شود. خوشبختانه بازی Demon’s Souls از این قاعده مستثنا نیست و درون خود تعداد بسیاری سلاح دارد اما دسترسی به بعضی دشوارتر از بقیه به شمار می‌رود.

یک بازی سولز بدون داشتن اسلحه هیچ موقع به سرانجام و پایان نمی‌رسد. سری سولز این سلاح‌ها را در همه نقاط بازی برای جست و جو و کشف و اضافه کردن آن‌ها به دیگر اسلحه‌هایشان توسط بازیکنان، پراکنده می‌کند. بازی Demon’s Souls یکی از بازی‌هایی است که دوام آوردن در آن مستلزم داشتن اسلحه‌های خوب و کارآمد است. سلاح‌هایی که گاهی پیدا کردن آن‌ها آسان نیست.

در حالی که بسیاری از سلاح‌ها را می‌شود جایی دم دست و راحت پیدا کرد، اما برخی دیگر برای پیدا کردنشان کمی تلاش و صبر بیشتری نیاز داریم. ممکن است برخی با دید ساده کشف شوند، اما برخی در مکان‌هایی با عمیق و پیچیده‌ترین معماها در گوشه‌ای‌ترین مکان‌ها، پنهان شده باشند.

با ورود به نسل نهم، تیلنو از اولین فروشگاه‌های کشور بود که کنسول‌ها و بازی‌ها این نسل را به بازار کشورمان و با بهترین قیمت وارد کرد. شما می‌توانید برای خرید بازی Demon’s Souls با بهترین قیمت به فروشگاه تیلنو مراجعه نمایید.

۱۰- دسترسی سخت: Large Sword of Moonlight

بازی Demon's Souls

هر کسی که تاکنون حداقل یکی از نسخه‌های مجموعه سولز را تجربه کرده باشد، درباره سلاح Moonlight Greatsword می‌داند و آن را می‌شناسد. این سلاح در هر نسخه از مجموعه سولز از اولین عنوان این مجموعه که بازی Demon’s Souls اصلی محسوب می‌شود که بر روی PS3 منتشر شد تا دارک سولز 3، حضور داشته است. برخی از بازیکنان ممکن است از محل قرارگیری این سلاح چشم‌نواز و زیبا غافل شده باشند، در حالی که از Swamp of Sorrow در حال عبور بوده‌اند.

در حالی‌که در حال گذر از این منطقه‌اید، با ناحیه‌ای پر از موجوداتی حلزون مانند روبرو می‌شوید. بسیاری از بازیکنان با دویدن به داخل این منطقه و برداشتن آیتم‌های درونش، به سرعت از این مکان می‌گریزند. اگر بازیکنی این مسیر را ادامه دهد و به روی داربست موجود در ورودی غار برود، آشیانه این موجودات حلزونی را پیدا می‌کند. این مکان با ضربه خراب خواهد شد و وقتی به جایی که این خرابه‌ها سقوط کرده‌اند بروید، Great Sword of Moonlight به شما چشمک می‌زند.

۹- دسترسی آسان در بازی Talisman of God :Demon’s Souls

بازی Demon's Souls

Talisman of God به راحتی قابل پیدا کردن برای بازیکنانی است که می‌خواهند از المان Faith استفاده کنند. این طلسم در در Island’s Edge که در منطقه Archstone Of the Shadowmen قرار دارد.

شما کار را با یک اسکلت جلوی خود، شروع می‌کنید. آن را بکشید و راه را ادامه دهید. پس از آن چندین اسکلت دیگر هم وجود دارند، کار آن‌ها را هم یکسره کنید و سپس به بالا راه‌پله بروید. دیواری مه گرفته جلوی خود می‌بینید که وارد آن نشوید. در عوض به سمت راست بچرخید و از کنار دیوار سنگی بعدی آیتم را بردارید. این آیتم، طلسم مورد نظر ماست.

۸- دسترسی سخت در بازی Rune Sword :Demon’s Souls و سپرش

بازی Demon's Souls

شمشیر Rune Sword و سپرش در کنار یک‌دیگر یافت می‌شوند. اما برای دست‌یابی به هر دو، نیاز به دقت بالایی علی‌الخصوص در حرکت و کار با پاها نیاز است. برای پیدا کردن این اسلحه و سپرش، باید به Upper Latria بروید. این منطقه پس از کشتن باس Fool’s Idol، قابل دسترسی است. از آن‌جا به برج بزرگ بروید که قلب تپنده‌ای درونش وجود دارد.

به بالای راه‌پله منحنی و طولانی این برج بروید و سپس بایستید و به سمت چپ بچرخید. زیر لبه یا طاقچه، سکوی کوچکی است که چند آیتم دارد. میلی‌متری به لبه نزدیک شوید و بپریدف فقط امیداورم که فرود خوبی داشته باشید.

۷- دسترسی آسان: Hands on God

Hardest And Easiest Weapons to Obtain in Demons Souls 10

Hands of God سلاحی قدیمی برای بازیکنانی است که از ساختار Faith بهره می‌برند. دست‌یابی به آن‌ها نیز بسیار آسان به شمار می‌رود و می‌توان آن‌ها را در Smithing Grounds پیدا کرد. پس از شکست باس‌فایت Armor Spider، راه را ادامه دهید و به سمت راست بروید. در این‌جا چندین معدنچی وجود دارد، اما می‌توان از کنار همگی آن‌ها گریخت. به هر حال یا از کنار آن‌ها فرار کنید یا همگی آن‌ها را از بین ببرید. در انتهای تونل با افتادگی بزرگی مواجه می‌شوید.

به سمت راست آن‌جا بروید و آن‌جا سکوهایی وجود دارد. به پایین بروید تا به روی سکوها برسید. حالا تونل را دنبال کنید، سپس به سمت چپ بپیچید تا Hands of Gods را که توسط سه Rock Worms محافظت می‌شود، پیدا کنید. به سر آن‌ها ضربه بزنید تا از بین بروند و آیتم را بردارید.

۶- دسترسی سخت در بازی Blind :Demon’s Souls

بازی Demon's Souls

آماده شوید که برای به دست آوردن این سلاح، باید با یک Black Phantom رو مخ و اعصاب خرد کن روبرو شوید. در این نبرد، شما در برابر سلن وینلند قرار است به میدان بروید. او در Swamp of Sorrow و در نزدیکی در مه گرفته، پدیدار می‌شود. چیزی که باعث رو مخ بودن او شده، سلاحش یعنی Blind است.

همان‌طور که در مقابل این سلاح سپر معنی ندارد، بهترین روش برای مقابله با او، تجهیز کردن حلقه Graverobber’s Ring و شارژ آن محسوب می‌شود. حتما از سلاح دو دستی استفاده کنید چون استفاده از سپر بی‌فایده است و سعی کنید تا جایی که ممکن است ضربه وارد کنید. دائم به پشت سر سلن رفتن یک استراتزی خوب به شمار می‌آید. به یاد داشته باشید که او می‌تواند در مرداب غلت بزند و بهبود یابد. با شکست او به سلاحش دست می‌یابید.

مجموعه تیلنو سعی می‌کند تا با گردآوری راهنمایی‌های تروفی بازی‌های مختلف، در پلات کردن این بازی‌ها، یاری‌گر شما باشد. برای دیدن راهنمایی تروفی بازی Demon’s Souls می‌توانید به بلاگ تیلنو مراجعه کنید.

۵- دسترسی آسان: Knight Sword

بازی Demon's Souls

برای دسترسی به این سلاح در بازی Demon’s Souls چند روش وجود دارد. شما می‌توانید آن را در ازای 20000  روح از Dregling Merchant بخرید یا با کشتن یک شوالیه چشم قرمز، آن را به‌دست آورید. اما اگر برای پرداخت این مبلغ یا روبرو شدن با این شوالیه چشم قرمز برای فارم کردنش، آماده نیستید، این شمشیر و سپرش هر دو در King’s Tower قابل یافتن‌اند.

به بالای این برج بروید جایی که Blue Dragon حمله می‌کند. حسابی مراقب باشید و در امتداد دیوار قلعه بدوید. مراقب اتش اژدها و Fat Officialها باشید. مسیر را دنبال کنید و در این حین اژدها جای خودش را تغییر می‌دهد. در پایین پله‌ها این شمیر انتظار شما را می‌کشد.

۴- دسترسی سخت: Istarelle

بازی Demon's Souls

برای این اسلحه، باید Pure White World Tendency را برای منطقه Archstone of the Chieftain، داشته باشید. در حالی‌که می‌تواند کمی مکارانه باشد، ارزش یادآوری دارد که بازیکنان وقتی می‌میرند، World Tendency را از دست نمی‌دهند. بعد از به دست آوردنش، به Depraved Chasm بروید.

نزدیک به آخر منطقه، لبه‌ای باریک با موش‌هایی رویش، وجود دارد و از سویی دیگر هم یک Giant Depraved One نیز حضور دارد. در وسط این لبه یک نردبان به چشم می‌خورد که می‌تواند برای رسیدن به منطقه بالایی مورد استفاده قرار بگیرد. وقتی به آن بالا رسیدید، به یک آیتم بر می‌خورید که توسط سه Giant Depraved One، محافظت می‌شود. آن‌ها را از سر راه بردارید و سلاح را از آن خود کنید.

۳- دسترسی آسان: Kilij

Hardest And Easiest Weapons to Obtain in Demons Souls 10

Kilij یکی از سلاح‌هایی است که از چند طریق می‌توان به آن دست یافت. راه اول کشتن اسکلت‌های طلایی است، اما این تضمینی نیست که این دشمنان این سلاح را پس از مرگ بیندازند. یک راه تضمینی برای به‌دست آوردن این شمشیر منحنی، سفر به Island’s Edge محسوب می‌شود. همان راهی را که برای به دست آوردن Talisman of God رفتید را دنبال کنید.

به جای رفتن به سمت راست دیوار مه گرفته، از آن عبور کنید. در آن سوی دیوار، شما می‌توانید Vanguard Demon را ببینید. در همان ناحیه، چاهی با Kilij که درونش است، وجود دارد. فقط مراقب باشید که خیلی نزدیک Vanguard Demon نشوید که در غیر این‌صورت به شما حمله خواهد کرد.

۲-دسترسی سخت: Demonbrandt

بازی Demon's Souls

Demonbrandt، یک سلاح بزرگ به شمار می‌آید، اما این سلاح توسط سرسخت‌ترین NPC بازی Demon’s Souls یعنی Old King Doran، محافظت می‌شود. برای رسیدن به او، شما یا باید خط داستانی Ostrava را کامل کنید یا او را بکشید. انجام یکی از این دو کار، شما را به Mausoleum Key می‌رساند.

این کلید در جایی است در Gates of Bolateria بازی Demon’s Souls همان جایی که شوالیه چشم قرمز در آن‌جا اقامت دارد. در سمت راست او می‌توانید از این کلید استفاده کنید. با Doran صحبت کنید و او به شما خواهد گفت که برای گرفتن این شمشیر، باید خود را ثابت کنید که اگر 25 درصد از خط سلامتی او را کم کنید، سلاح مال شما می‌شود.

۱- دسترسی آسان: Great Club

Hardest And Easiest Weapons to Obtain in Demons Souls 10

دسترسی به Great Club آسان است اما شما تنها یک فرصت برای به‌دست آوردن آن دارید. در Smithing Grounds، شما به جایی سفر خواهید کرد که چند آیتم روی یک سکو قرار گرفته‌اند. این سکو دارای یک پل کوتاه است که به سمت دیگر آن منتهی می‌شود. به محض این‌که روی این پل قدم بگذارید، خراب می‌شود.

برای عبور از آن، خیلی ساده از وسط آن بدوید و در آخرین ثانیه غلت بزنید. در صورت شکست می‌توانید به Nexus سفر کرده و دوباره امتحان کنید.

پس از انتشار این بازی، دری مرموز حسابی سر و صدا به پا کرد. شما در بلاگ تیلنو می‌توانید حل راز این در اسرار آمیز در بازی Demon’s Souls را بخوانید. فرموش نکنید که همین حالا می‌توانید برای تهیه هر دو مدل جدید پلی استیشن، یعنی مدل PS5 دیسک خور و PS5 دیجیتالی از فروشگاه تیلنو اقدام کنید.

شما در مجموعه  بازی سولز و بازی Demon’s Souls چقدر به داشتن سلاح‌های بهتر اهمیت می‌دهید؟ برای پیدا کردن آیتم‌ها و بازی‌های خاص، چقدر تلاش می‌کنید؟ نظرات خود را با ما در تیلنو به اشتراک بگذارید.

منبع: Gamerant.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *