اخبار و رویدادها, رویدادهای گیمی

تاریخ عرضه‌ی دو کنسول Xbox Series S و Xbox Series X مشخص شد

ایکس باکس سری ایکس

شب گذشته شرکت مایکروسافت به صورت رسمی از دومین کنسول نسل بعدی خود یعنی Xbox Series S رونمایی کرد و برچسب ۳۰۰ دلاری را بر روی آن گذاشت. حال امروز این شرکت تاریخ عرضه‌ی جدید و قیمت هر دو کنسول نسل نهمی خودش را مشخص کرد. با تیلنو همراه شوید.

کنسول Xbox Series X

شب گذشته با انتشار یک تریلر بسیار جذاب کنسول Xbox Series S و قابلیت‌های مربوط به آن معرفی شد. حال امروز شرکت مایکروسافت بالاخره و پس از مدت‌های طولانی، تاریخ عرضه‌ی هر دو کنسول نسل بعدی خود را مشخص کرد. با توجه به این خبر هر دو کنسول Xbox Series X و Xbox Series S در تاریخ ۱۰ نوامبر (۲۰ آبان ۱۳۹۹) منتشر خواهند شد. تمامی آثاری که با برچسب بازی زمان انتشار (Launch Title) این دو کنسول معرفی شدند نیز در همین تاریخ منتشر خواهند شد و بازیکنان می‌توانند در این تاریخ به تجربه‌ی این آثار بپردازند. در این خبر مشخص شد که کنسول قدرتمند مایکروسافت یعنی Xbox Series X که قوی‌ترین کنسول تاریخ نام دارد، با برچسب قیمتی ۵۰۰ دلاری منتشر خواهد شد. این اقدام شرکت مایکروسافت یعنی قیمت‌گذاری به صرفه برای مخاطبان و از طرف دیگر ارائه‌ی سرویس‌هایی مانند گیم‌پس که استفاده از آن‌ها کاملا به نفع بازیکنان تمام می‌شود، نشان دهنده‌ی این است که این شرکت برنامه‌های زیادی برای نسل بعد کنسول‌های گیمینگ خود دارد و از الان بر روی آن‌ها سرمایه‌گذاری می‌کند.

حال پس از این معرفی و اخبار، گیمر‌های سراسر دنیا منتظر اقدام بعدی شرکت سونی مرتبط با قیمت کنسول PlayStation 5 هستند. قیمت‌گذاری درست یکی از مهم‌ترین فاکتور‌های موفقیت در فروش یک کنسول محسوب می‌شود و شرکت سونی برای فروش خوب ناچار به ارائه‌ی قیمتی مناسب برای هر دو نسخه‌ی دیجیتالی و دیسک‌خور کنسول پلی استیشن ۵ است.

به نظر شما دو کنسول Xbox Series S و Xbox Series X می‌توانند فروش خوبی داشته باشند؟ نظراتتان را با تیلنو به اشتراک بگذارید.

منبع: وبسایت Gameinformer

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *