راهنمایی و آموزش, راهنمای بازی, راهنمای مراحل بازی

چگونه با دوستان خود لگو فورتنایت بازی کنیم؟

لگو فورتنایت

یکی از جذابیت‌های بخش لگو فورتنایت این است که به شما اجازه می‌دهد با دوستان خود در یک دنیا قرار بگیرید و به ماجراجویی بپردازید. اما چگونه می‌توان در یک دنیای مشترک قرار گرفت و به تجربه بازی LEGO Fortnite پرداخت؟

نحوه آنلاین بازی کردن LEGO Fortnite

بخش لگو فورتنایت که به تازگی به بازی اضافه شده و حسابی هم محبوب است، تفاوت‌های عمده‌ای با بخش بتل رویال همیشگی دارد. اما با این حال در این بخش هم می‌توانید از دوستان خود دعوت به عمل آورید یا به آن‌ها اضافه شوید و در کنار یکدیگر از لذت خالص ویدیو گیم بهره‌مند شوید. حالت LEGO Fortnite اجازه تشکیل تیم‌های هشت نفره را می‌دهد تا این افراد بتوانند در کنار یکدیگر قرار گیرند و به ساخت روستا خاص خود بپردازند. البته که اپیک گیمز درست مثل همیشه کار خود را بلد است و پشتیبانی از قابلیت کراس پلتفرم را هم محیا می‌کند. بدین ترتیب اگر دوستانی دارید که از پلتفرم متفاوتی بهره می‌برند، مشکلی در پیوستن به آن‌ها نخواهید داشت.

اما چگونه می‌توان به شکل مولتی پلیر به تجربه لگو فورتنایت پرداخت؟ مهم نیست که تنها هستید یا دوستان خود را هم در کنارتان دارید؛ شما برای تجربه LEGO Fortnite به یک World یا به عبارتی سرور نیاز دارید. به طور پیش فرض برای تجربه بازی باید World مختص به خودتان را به وجود آورید. اما اگر دوستانی دارید که از قبل World خود را درست کرده‌اند، مانعی در پیوستن به سرور آن‌ها نخواهید داشت.

لگو فورتنایت

چگونه دوستان خود را به لگو فورتنایت دعوت کنیم؟

اگر هنگامی که مشغول تجربه بازی هستید می‌خواهید یکی از دوستان خود را دعوت کنید، باید Inventory را باز کرده و سپس به بخش Players بروید. در این بخش لیست دوستان فورتنایتی شما به نمایش در می‌آید که می‌توانید خیلی راحت و با کلیک روی گزینه Invite آن‌ها را دعوت کنید.

فقط توجه داشته باشید که این دعوت‌ها یک بار مصرف هستند و اگر خواستید همان افراد را در زمانی دیگر به دنیای خود دعوت کنید، باید باز هم یک Invite جدید بفرستید. با این حال یک دعوت همیشگی نیز وجود دارد که اگر آن را به دوستان خود دهید، آن‌ها می‌توانند هر زمان که خواستند وارد دنیای شما شوند. (در ادامه به آن می‌پردازیم).

چگونه وارد گروه دوستان خود شویم؟

اگر یکی از دوستان شما آنلاین است و می‌خواهید به او بپیوندید، کافی است وارد Friend List خود شوید و با زدن گزینه Join وارد پارتی شوید. فقط توجه داشته باشید که اگر پارتی دوست شما خصوصی یا Private باشد، باید برای ورود به آن از او اجازه بگیرید.

چگونه یکی از دوستان خود را در لگو فورتنایت Keyholder کنیم؟

اول از همه باید اشاره کنیم منظور از Keyholder فردی است که همیشه مجوز ورود به دنیای شما را دارد و می‌تواند هر موقع که خواست (حتی هنگامی که شما حضور ندارید) وارد سرور شود. شما قادر هستید برای هر دنیایی که ساخته‌اید تا هفت نفر Keyholder قرار دهید. حال برای اینکه بتوانید یک فرد را Keyholder کنید، باید در داخل دنیایی قرار داشته باشید که برای خودتان است (خود شما درستش کرده باشید). اگر شرایط محیا بود Inventory را باز کنید و به بخش Players بروید تا لیست دوستان به نمایش درآید. در این نقطه می‌توانید به هر یک از دوستان‌تان که در سرور شما قرار دارند یک کلید (Key) بدهید تا او به یک Keyholder تبدیل شود.

نکته قابل توجه این است که تنها افرادی را Keyholder کنید که به او اطمینان کامل داشته باشید. از آنجایی که این افراد می‌توانند هر موقع که خواستند وارد سرور شوند و در آن تغییر به وجود آورند، باید حواس جمع باشند تا خرابکاری خاصی تولید نکنند و زحمات خرج شده را به هدر ندهند.

نظر شما در مورد تجربه لگو فورتنایت به اتفاق دوستان چیست؟ نظرات خود را با تیم تیلنو و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

منبع: VG247

author-avatar

درباره ارحام ادبخواه

سلام، من ارحام هستم. زندگی من با سه کلمه گره خورده، ویدئو گیم، فوتبال و سینما. زندگی من بدون این سه تا بی معنی میشه و هویت خودشو از دست میده.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *