بازی, یادداشت

بهترین مادهای بازی Resident Evil Village

بهترین مادهای بازی Resident Evil Village

بازی Resident Evil Village یکی از مورد انتظارترین بازی‌های چند سال اخیر بود که بالاخره عرضه شد و به انتظار طرفداران پایان داد. تاکنون مادهای زیادی برای این بازی منتشر شده است که تغییراتی جالب و عجیبی را در بازی ایجاد می‌کنند. ما در این مقاله قصد داریم بهترین مادهای بازی Resident Evil Village را به شما معرفی کنیم. با تیلنو همراه باشید.

بیشتر مادهای بازی Resident Evil Village روی تغییرات ظاهری شخصیت‌های داستان تمرکز دارند. البته تعدادی از مادهای اخیر امکان تنظیم FOV (میدان دید) و تغییر درجه سختی بازی را نیز به وجود آورده‌اند. در ادامه ما به معرفی بهترین مادهای بازی Resident Evil Village خواهیم پرداخت.

 

مدیریت مادها

بهترین مادهای بازی Resident Evil Villageاگر می‌خواهید مادهای متنوعی را در بازی Resident Evil Village به کار ببرید، بهتر است از mod manager and FOV trainer استفاده کنید. با این برنامه می‌توانید مادهای خود را مدیریت کرده و به نصب و استفاده از آن‌ها مشغول شوید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که مادهایی که دوست دارید را به داخل این برنامه مدیریتی بکشید (یا اصطلاحا Drag and Drop کنید). شما با این برنامه می‌توانید هر زمان که خواستید مادهایی که دوست دارید را فعال کرده یا آن‌هایی را که نمی‌خواهید غیر فعال کنید. برای دریافت این برنامه می‌توانید به سایت Nexus Mods سر بزنید.

 

تغییر چهره نوزاد به چهره کریس

بهترین مادهای بازی Resident Evil Villageاین ماد چندان هم کاربردی نیست و شاید خیلی از کاربران بازی Resident Evil Village هرگز فکر استفاده از آن به سرشان نزند. با این حال اگر می‌خواهید صورت رز (Rose) دختر میا (Mia) و اتان (Ethan) را با صورت کریس ردفیلد (Chris Redfield) عوض کنید، این ماد بدردتان می‌خورد. البته رز حضور پر رنگی در بازی ندارد، اما اگر می‌خواهید سر یک بزرگسال را روی بدن یک نوزاد ببینید این ماد را نصب کنید. برای دریافت این ماد می‌توانید به سایت Nexus Mods مراجعه کنید.

 

تغییر چهره کریس به چهره نوزاد

بهترین مادهای بازی Resident Evil Villageچیزی که عوض دارد گله ندارد. اگر می‌شود سر کریس را روی بدن نوزاد گذاشت، پس می‌شود سر نوزاد را نیز روی بدن کریس گذاشت. در واقع این ماد صورت رز، دختر اتان، را با صورت ردفیلد عوض می‌کند و لحظاتی عجیب و غریب را در بازی Resident Evil Village به وجود می‌آورد. انیمیشن چهره در این ماد آنقدرها هم خوب نیست و بیشتر وقت شما صورت نوزاد را در حالت عصبانی می‌بینید. برای دانلود این ماد به سایت Nexus Mods سر بزنید.

 

تغییر چهره Lady Dimitrescu به چهره Mr X

بهترین مادهای بازی Resident Evil Villageاین ماد ساده می‌تواند چهره Lady Dimitrescu را به شکلی مشابه با صورت Mr X از بازی Resident Evil 2 بدل کند. این ماد به جز تغییر چهره و چشم‌ها هیچ چیز دیگری را تغییر نمی‌دهد. شاید برای‌تان جالب باشد که Lady Dimitrescu در بازی Resident Evil Village با چهره‌ای شبیه به Mr X در قلعه شما را دنبال کند. جهت دریافت این ماد کافی است به سایت Nexus Mods مراجعه کنید.

 

در تیلنو بخوانید:

بازی Horizon Zero Dawn: معرفی بهترین ماد‌ها

بهترین مادهای بازی Red Dead Redemption 2 که باید نصب کنید

معرفی بهترین ماد های GTA V؛ از بهبودهای گرافیکی تا تبدیل شدن به آیرون من

 

تغییر چهره Lady Dimitrescu به چهره ایدا وانگ

بهترین مادهای بازی Resident Evil Villageاگر می‌خواهید یک چهره آشنا را به بازی Resident Evil Village اضافه کنید، این ماد برای‌تان کارآمد خواهد بود. در حقیقت این ماد چهره Lady Dimitrescu را با چهره ایدا وانگ (Ada Wong)، یکی از شخصیت‌های قدیمی و محبوب مجموعه رزیدنت اویل، عوض می‌کند. این بدان معنا است که در این حالت یک بانو وانگ 3 متری با لباسی قرمز شما را در قلعه تعقیب خواهد کرد. البته این لباس قرمز، لباس قرمز معروف ایدا نیست. برای دریافت این ماد به سایت Nexus Mods سر بزنید.

 

ماد Thomas the Tank Engine

بهترین مادهای بازی Resident Evil Villageبا این ماد از بازی Resident Evil Village می‌توانید چهره Lady Dimitrescu را با چهره شخصیت انیمیشنی Thomas the Tank Engine عوض کنید. اگر به چنین تغییراتی علاقه دارید می‌توانید صورت دخترهای Lady Dimitrescu را هم به همین شکل عوض کنید. برای دانلود این ماد به سایت Nexus Mods مراجعه کنید.

 

ماد پرستاران در بازی Silent Hill

بهترین مادهای بازی Resident Evil Villageاین ماد خاص و جالب می‌تواند دشمنان قلعه را به شکل و شمایل پرستاران بازی Silent Hill بدل کند. سازندگان این ماد به خوبی توانسته‌اند حرکات دشمنان بازی شرکت کونامی (Konami) را در بازی Resident Evil Village شبیه‌سازی کنند. اگر می‌خواهید بدانید که دشمنان بازی سایلنت هیل در نسل نهم چه ظاهری دارند، بهتر است با مراجعه به سایت Nexus Mods این ماد را تهیه کنید.

 

ماد مگس کش

بهترین مادهای بازی Resident Evil Villageدر این بازی دختران Lady Dimitrescu مانند حشرات موزی دائم مزاحم ما می‌شوند؛ پس چه چیزی بهتر از مگس کش برای دور کردن آن‌ها. البته این مگس کش واقعی نیست و در واقع یک چاقوی تغییر شکل یافته است. برای دریافت این ماد می‌توانید به سایت Nexus Mods سر بزنید.

 

بزرگ شدن کلاه Lady Dimitrescu

بهترین مادهای بازی Resident Evil Villageاین ماد کاربرد خاصی دارد؟ نه. تاثیر زیادی در روند بازی می‌گذارد؟ به هیچ عنوان. جالب است؟ بدون تردید. با نصب این ماد هر زمان که به Lady Dimitrescu نگاه کنید، کلاه او بزرگ‌تر از دفعه قبل می‌شود. این روند تا جایی ادامه می‌یابد که کلاه کل فضای اتاق را می‌گیرد. متاسفانه این ماد فعلا قابل دانلود نیست، ولی شما با مراجعه به این صفحه می‌توانید آن را ببینید.

این بود بهترین مادهای بازی Resident Evil Village. امیدواریم این مطلب برای شما مفید واقع شده باشد. شما کدام مادهای بازی Resident Evil Village را تجربه کرده‌اید؟ نظراتان درباره مادهای این بازی چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

 

منبع: GameRadar

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید