راهنمایی و آموزش, بازی, راهنمای بازی, راهنمای مراحل بازی

راهنمای Skillها و Upgradeهای بازی Dead Island 2

راهنمای Skillها و Upgradeهای بازی Dead Island 2

در دنیای بازی‌هایی مانند Dead Island 2، در مواقعی ممکن است با چند دشمن به صورت همزمان مبارزه کنید و برای پیروز شدن از تمام توانایی‌ها و ارتقاهای خود بهره ببرید. به همین دلیل است که قبل از شروع این گونه آثار نیاز به یک شناخت کلی از سیستم‌های مهارت‌ها و ارتقاها دارید. در این مقاله ما در ادامه‌ی راهنماهای قبلی خود، بهترین راه استفاده از Skillها و Upgradeهای بازی Dead Island 2 را آموزش می‌دهیم تا کار راحت‌تری در مواجه با برخی از زامبی‌های سرسخت داشته باشید.

ارتقاها و مهارت‌ها

سطح سلاح‌ها را می‌توانید ارتقا دهید، اما این کار هزینه بالایی دارد

یکی از بهترین نکات درباره پیدا کردن بهترین سلاح در Dead Island 2، این است که هیچوقت مجبور نیستید تا آن را تعویض کنید. بیشتر سلاح‎‌هایی که پیدا می‌‎کنید، هم سطح با کارکتر شما هستند، اما به طور خودکار Level Up نمی‎‌شوند. با این حال اگر پول کافی دراختیار دارید و البته سطح سلاح نیز از Level شما پایین‌‎تر است، با استفاده از Workbenchهای بازی می‌‎توانید، سلاح خود را به Level شخصیت برسانید. اگر پول کافی در اختیار نداشته باشید، این گزینه از UI بازی حذف خواهد شد، که می‌‎تواند کمی گیج کننده شود. ارتقا سطح سلاح هزینه زیادی دارد، به همین دلیل این کار را تنها برای اسلحه‌های مورد علاقه خود زمانی که چند سطح اختلاف دارید، انجام دهید.

برای اینکه در Dead Island 2 در سریع‌‎ترین زمان پول به دست بیاورید، فراموش نکنید که سلاح‌‎های بلااستفاده خود را به فروش برسانید. همچنین مانند بازی‎‌های Borderlands قفسه‎‌ای برای لوت‎‌هایی که از دست داده‎‌اید وجود دارد، که آیتم‌‎های مناسبی برای فروش دراختیار شما قرار می‎‌دهد. البته که در این‌ها ساده‌ترین راه‌های کسب درآمد هستند و شما می‌توانید با کامل کردن فعالیت‌های فرعی متعدد بازی، پول بیشتری کسب کنید.

Skillهای Autophage ایرادات متفاوتی دارند

در اواسط بازی Skill Cardهایی با نام Authophage برای شما آزاد می‌‎شوند، که  دلیل حضور آن‌ها در داستان بازی را به خاطر جلوگیری از اسپویل، توضیح نخواهیم داد. Authophageها Skillهای قدرتمندی هستند که یک نقطه ضعف دارند، مانند Blueprint سلاح‌‎های اوایل بازی، که یک نقطه ضعف و یک نقطه قوت دارند. این Skillها به شما اجازه می‎‌دهند که یک حرکت بسیار قوی را در ازای کم شدن سلامتی و Stamina انجام دهید. یک Build برای کارکتر خود در نظر داشته باشید، تا بر این اساس Autophage Skill خود را انتخاب کنید، البته بدون انتخاب آن‌ها نیز مشکلی در ادامه بازی پیدا نخواهید کرد. البته در نهایت برای داشتن بهترین تجربه از مبارزات، نیاز به این مهارت‌های بعضا مخفی شده، خواهید داشت.

برای هر Status Effectسلاح همراه خود داشته باشید

در Dead Island 2 باید سلاح‌‎های متنوعی همراه خود داشته باشید، و این تنوع تنها برای سلاح گرم، سرد، تیز با برنده نیست، و نباید Status Effectها را فراموش کنید. با پیشرفت در داستان، گروه زامبی‎‌ها قدرت‌مندتر و البته متنوع‌‎تر می‌‎شوند، و باید چندین بار سلاح خود را در طول مبارزه تعویض کنید. Status Effectها شامل آتش، الکتریسیته، سم (Caustic-X)، گیجی، خونریزی و خستگی می‎‌شوند، Weapon Wheel بازی نیز به شما اجازه می‎‌دهد حداقل یک سلاح برای هر Status Effect حمل کنید.

راهنمای Skillها و Upgradeهای بازی Dead Island 2

هنگام شخصی سازی سلاح‌ها، تمرکز خود را روی Durability بگذارید

اوایل بازی Blueprintهایی که برای ارتقا سلاح پیدا می‌‎کنید، یک نقطه قوت و یک نقطه ضعف دارند، به عنوان مثال با افزایش سرعت، Damage آن سلاح کاهش پیدا می‎‌کند، یا اگر قصد افزایش Damage را دارید، با کاهش Durability مواجه می‌‎شوید. پیشنهاد ما این است که تمرکز خود را روی Durability بگذارید. در ادامه بازی Blueprintهایی پیدا می‎‌کنید که نقطه ضعفی ندارند، اما در ابتدای به خصوص بر روی سلاح‎‌های مورد علاقه‎‌ای که دارید، اولویت خود را بر روی Durability بگذارید. این ویژگی از خراب شدن سلاحتان جلوگیری می‌کند و به کمک آن می‌توانید گزینه‌های مورد علاقه‌ی خود را بیشتر استفاده کنید.

اکثر Blueprintهای بازی را می‌توانید پیدا کنید، اما برخی از آن‌ها باید خریداری شوند

با پیشرفت در بخش داستانی بازی، با Workbenchهایی مواجه خواهید شد که Blueprintهای جدیدی دراختیار شما خواهند گذاشت. اما برای به دست آوردن بعضی از Blueprintها باید به Safehouseهایی که دارای فروشگاه هستند بروید تا در بین سلاح‎‌ها و متریال‎‌های Crafting به تعدادی Blueprint اختصاصی دسترسی پیدا کرده و آ‌ن‌ها را خریداری کنید. این بلوپرینت‌ها ارزش گشت و گذار در مسیرهای فرعی و چک کردن وسایل هر یک از فروشنده‌ها را دارند.

برای دیدن راهنمای مبارزات و گشت و گذار در دنیای بازی Dead Island 2 سری به مقاله‌های لینک شده بزنید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *