تروفی بازی, راهنمای بازی, راهنمایی و آموزش

راهنمای تروفی و اچیومنت بازی Star Wars Jedi: Survivor

راهنمای تروفی و اچیومنت بازی Star Wars Jedi: Survivor

شخصیت Cal Kestis یک بار دیگر با بازی Star Wars Jedi: Survivor به دنیای ویدیو گیم بازگشته تا دوباره به نبرد با نیروهای خبیث امپراطوری بپردازد. حال اگر شما هم می‌خواهید Cal را در این ماجراجویی همراه کنید و همزمان تمام تروفی و اچیومنت‌های آن را به دست آورید، با تیلنو و راهنمای تروفی بازی Star Wars Jedi: Survivor همراه شوید.

راهنمای تروفی بازی Star Wars Jedi: Survivor

بازی Star Wars Jedi: Survivor که به تازگی منتشر شده و واکنش‌های فوق‌العاده مثبتی از سوی گیمرها و منتقدها دریافت کرده، یک بار دیگر بازیکنان را با دنیای جنگ ستارگان و شخصیت کَل کستیس همراه می‌کند. داستان این بازی که حدود پنج سال پس از وقایع Star Wars Jedi: Fallen Order رخ می‌دهد، ادامه مبارزه Cal با نیروهای امپراطوری را به تصویر می‌کشد. نیروهای امپراطوری موجود در این بازی هم درست مانند سایر داستان‌های مربوط به جنگ ستارگان، به دنبال کشتن جدای‌ها و شکست نیروهای مقاومت هستند تا به تنها قدرت واحد کهکشان تبدیل شوند. Cal Kestsis هم که به عنوان یکی از جدای‌های باقی مانده احساس مسئولیت می‌کند، سعی خود را به کار می‌گیرد تا نقشه‌های امپراطوری و دارث ویدر را فهمیده و همیشه یک قدم از آن‌ها جلوتر باشد.

اما گیم‌پلی بازی Star Wars Jedi: Survivor درست بر اساس نسخه قبلی یا همان Fallen Order طراحی شده و صرفا ایده‌های آن را در محیطی بزرگ‌تر، عمیق‌تر و پرجزئیات‌تر به تصویر می‌کشد. از جمله پیشرفت‌های نسخه جدید نسبت به شماره اول می‌توانیم به مواردی مانند Light Saberهای جدید، قابلیت شخصی‌سازی کامل‌تر و محیط‌های بزرگ‌تر اشاره کنیم که نوید از یک پیشرفت چشم گیر می‌دهند. حال اگر کسی خواست در کنار لذت بردن از بازی تمام تروفی‌ها و اچیومنت‌های آن را به دست آورد و کامل‌ترین تجربه ممکن را داشته باشید، می‌تواند از این مقاله کمک بگیرد. ما در ادامه به راهنمای تروفی بازی Star Wars Jedi: Fallen Order می‌پردازیم.

نقشه کلی تروفی‌ها

  • درجه سختی کسب تروفی پلاتینیوم: ۳ از ۱۰
  • مدت زمان مورد نیاز برای کسب همه تروفی‌ها: اگر داستان را روی درجه سختی پایین به اتمام برسانید، جواب این سوال به عدد ۴۰ اشاره خواهد کرد (۲۰ ساعت برای خود داستان و ۲۰ ساعت دیگر برای تروفی‌های باقی مانده). اما اگر می‌خواهید درجه سختی بالایی را در نظر بگیرید، به عدد بیش از ۵۰ ساعت فکر کنید
  • تعداد تروفی‌های آفلاین: ۵۴ (۱ پلاتینیوم، ۲ گلد، ۷ سیلور و ۴۴ برنز)
  • تعداد تروفی‌های آنلاین: صفر؛ شما می‌توانید همه تروفی‌ها را به صورت آفلاین کسب کنید
  • تعداد تروفی‌های از دست دادنی: یک عدد (تروفی You’ve Got a Friedtrophy)
  • تعداد تروفی‌های گلیچ شده: ۴ عدد، آزاد کردن تروفی‌های Splurgle، The Jedi Survivor، Perk of the Job و They’re Probably Fine ممکن است با مشکل مواجه شود
  • آیا درجه سختی روی روند کسب تروفی‌ها تاثیر می‌گذارد؟ خیر، شما می‌توانید همه کارها را روی پایین‌ترین Difficulty ممکن انجام دهید
  • تعداد دفعات مورد نیاز برای کسب همه تروفی‌ها: یک دفعه، شما می‌توانید با یک بار تمام کردن داستان تمام تروفی‌های بازی را به دست آورید
  • آیا پس از اتمام داستان امکان گشت و گذار در نقشه بازی وجود دارد؟ بله، شما می‌توانید بعد از اتمام داستان اصلی به طور آزادانه در دنیای بازی بچرخید و به همه سیاره‌ها بازگردید
Star Wars Jedi Survivor Trophy Guide The Jedi Survivor

تمام تروفی‌های بازی Star Wars Jedi: Survivor را آزاد کنید

Star Wars Jedi Survivor Trophy Guide

درست مانند هر اثر دیگری، برای اینکه بتوانید تروفی پلاتینیوم بازی Star Wars Jedi: Survivor را به دست آورید باید سایر تروفی‌های آن را آزاد کنید. لازم به ذکر است برای کسب تروفی پلاتینیوم نیازی به خرید DLC و پرداخت‌های درون برنامه‌ای نخواهد بود.

Star Wars Jedi Survivor Trophy Guide Rooftop Duel

یک Inquisitor را شکست دهید

Star Wars Jedi Survivor Trophy Guide

این تروفی داستانی بوده و با پیشروی در روند بازی به صورت خودکار برای شما آزاد خواهد شد. شما این تروفی را پس از شکست دادن باس فایت Inquisitor در سیاره Coruscant به دست خواهید آورد.

Star Wars Jedi Survivor Trophy Guide For Saw Gerrera

از چنگال نیروهای امپراطوری فرار کنید

Star Wars Jedi Survivor Trophy Guide

این تروفی داستانی بوده و با پیشروی در روند بازی به صورت خودکار برای شما آزاد خواهد شد. شما این تروفی را پس از ترک سیاره Coruscant و رفتن به سفینه به دست خواهید آورد.

Star Wars Jedi Survivor Trophy Guide Grab Some Seat

با صاحب Koboh Cantina صحبت کنید

Star Wars Jedi Survivor Trophy Guide

این تروفی داستانی بوده و با پیشروی در روند بازی به صورت خودکار برای شما آزاد خواهد شد. شما این تروفی را پس از ملاقات صاحب Cantina موجود در سیاره Koboh به دست خواهید آورد.

Star Wars Jedi Survivor Trophy Guide The Past Made Present

یک جدای را از Bacta Tank آزاد کنید

Star Wars Jedi Survivor Trophy Guide

این تروفی داستانی بوده و با پیشروی در روند بازی به صورت خودکار برای شما آزاد خواهد شد. شما این تروفی را پس از شکست باس فایت موجود در Forest Array به دست خواهید آورد.

Star Wars Jedi Survivor Trophy Guide Survivors, We Adapt

به همراه یک Nightsister سفر کنید

Star Wars Jedi Survivor Trophy Guide

این تروفی داستانی بوده و با پیشروی در روند بازی به صورت خودکار برای شما آزاد خواهد شد. شما این تروفی را پس از دیدن Nightsister خود در سیاره Jedha به دست خواهید آورد.

Star Wars Jedi Survivor Trophy Guide Among the Masters

Jedi Masterها را ملاقات کنید

Star Wars Jedi Survivor Trophy Guide

این تروفی داستانی بوده و با پیشروی در روند بازی به صورت خودکار برای شما آزاد خواهد شد. شما این تروفی را پس از پیدا کردن آرشیو جدای‌ها در سیاره Jedha به دست خواهید آورد.

Star Wars Jedi Survivor Trophy Guide For the Path

از Piligrim Sancturay مراقبت کنید

Star Wars Jedi Survivor Trophy Guide

این تروفی داستانی بوده و با پیشروی در روند بازی به صورت خودکار برای شما آزاد خواهد شد شما این تروفی را پس از شکست دادن غول ماشینی در سیاره Jedha به دست خواهید آورد.

Star Wars Jedi Survivor Trophy Guide Out of Bedlam

یکی از دوستان خود را از دستان Bedlam Raiderها نجات دهید

Star Wars Jedi Survivor Trophy Guide

این تروفی داستانی بوده و با پیشروی در روند بازی به صورت خودکار برای شما آزاد خواهد شد. شما این تروفی را پس از آزاد کردن دوست خود در چپتر چهارم و شکست باس فایت سیاره Koboh به دست خواهید آورد.

Star Wars Jedi Survivor Trophy Guide Tanalorr Bound

Abyss Compass را پیدا کنید

Star Wars Jedi Survivor Trophy Guide

این تروفی داستانی بوده و با پیشروی در روند بازی به صورت خودکار برای شما آزاد خواهد شد. شما این تروفی را پس از شکست دادن باس فایت چپتر پنجم داستان و در حین رسیدن به Grand Oculus به دست خواهید آورد.

Star Wars Jedi Survivor Trophy Guide Tragedy

از آرشیو دفاع کنید

Star Wars Jedi Survivor Trophy Guide

این تروفی داستانی بوده و با پیشروی در روند بازی به صورت خودکار برای شما آزاد خواهد شد. شما این تروفی را در چپتر پنجم داستان و پس از دیدن میان پرده در Mantis به دست خواهید آورد.

Star Wars Jedi Survivor Trophy Guide At the Precipice

از سیاره Nova Garon جان سالم به در ببرید

Star Wars Jedi Survivor Trophy Guide

این تروفی داستانی بوده و با پیشروی در روند بازی به صورت خودکار برای شما آزاد خواهد شد. شما این تروفی را پس از بازگشت به Mantis در سیاره Nova Garon به دست خواهید آورد.

Star Wars Jedi Survivor Trophy Guide Into the Abyss

راه به سمت سیاره Tanalorr را پیدا کنید

Star Wars Jedi Survivor Trophy Guide

این تروفی داستانی بوده و با پیشروی در روند بازی به صورت خودکار برای شما آزاد خواهد شد. شما این تروفی را پس از رسیدن به Control Center سیاره Koboh و مشاهده میان پرده آن به دست خواهید آورد.

Star Wars Jedi Survivor Trophy Guide A Place You Could Call Home

داستان بازی Star Wars Jedi: Survivor را به اتمام برسانید

 

Star Wars Jedi Survivor Trophy Guide

این تروفی داستانی بوده و با پیشروی در روند بازی به صورت خودکار برای شما آزاد خواهد شد. شما هنگامی که داستان اصلی بازی را به اتمام برسانید و تیتراژ پایانی آن را ببینید، تروفی A Place You Could Call Home را به دست خواهید آورد.

Star Wars Jedi Survivor Trophy Guide Han Slowlo

50 نفر از دشمنان را هنگامی که تحت تاثیر Slow (یا همان آهسته شدن) قرار دارند، بکشید

Star Wars Jedi Survivor Trophy Guide

قابلیت Slow که می‌توانید با استفاده از حرکات دشمنان را آهسته کرده و آن‌ها را راحت‌تر بکشید، در طی چپتر اول داستان در اختیارتان قرار می‌گیرد. شما می‌توانید این قابلیت را با فشار دادن همزمان دو دکمه R3 + L3 انجام دهید تا تمامی دشمنان پیرامون خود را تحت تاثیر Slow قرار دهید. فقط توجه داشته باشید هنگامی که به یکی از دشمنان که تحت تاثیر Slow قرار دارند ضربه بزنید، افکت آهسته شدن‌شان از بین خواهد رفت. بنابراین برای اینکه بتوانید تروفی مورد بحث را به دست آورید، باید دشمنان را با یک ضربه به کام مرگ بفرستید (یا زمانی که افکت Slow را فعال کنید که جان کمی از آن‌ها باقی مانده).

البته که دنیا همیشه آنقدر سخت گیر نخواهد بود و شما می‌توانید با ارتقا قابلیت‌های Cal، افکت Slow را قدرتمند‌تر کنید. برای این کار باید به قسمت Force و بخش Jedi Concentration بروید و قابلیت Extended Hold Skill را بخرید. هنگامی که این کار را انجام دهید افکت Slow پس از زدن یک ضربه به دشمنان از بین نخواهد رفت تا کار راحت‌تری برای کسب تروفی Han Slowlo داشته باشید. این پایان کار نیست و در صورت خرید Skillهای مربوطه دیگر، می‌توانید مدت زمان افکت Slow را افزایش دهید. در کنار حرف‌های گفته شده باید بدانید که Slow Ability خیلی سریع شارژ می‌شود و با توجه به همین موضوع، بهتر است به طور مرتب و مستمر از آن کمک بگیرید.

Star Wars Jedi Survivor Trophy Guide So Uncivilized

10 نفر از دشمنان را با استفاده از Point Blank Skill بکشید

Star Wars Jedi Survivor Trophy Guide

شما برای اینکه بتوانید از مهارت Point Blank کمک بگیرید، اول از همه به یک Blaster یا تفنگ نیاز خواهید داشت. البته که آزاد کردن Blaster به هیچ عنوان سخت نیست و خود بازی در حین چپتر سوم داستان گزینه خرید آن را برای شما آزاد می‌کند. در ادامه باید به بخش Skill Tree بروید و سپس قابلیت Point Blank را که چهار Skill Point ارزش دارد، بخرید (البته که باز کردن خود Blaster تنها به یک Skill Point نیاز خواهد داشت). هنگامی که این کارها را انجام دادید به یک Meditation Point مراجعه کرده و Blaster خود را انتخاب کنید. حالا برای اینکه بتوانید از Blaster کمک بگیرید و با آن شلیک کنید، باید دکمه مثلث را درست قبل از حمله فیزیکی دشمنان فشار دهید. سیستم عملکرد Blaster شباهت زیادی به مکانیک‌های Parry و Evade دارد که در موقع مبارزه با لایت سیبر از آن‌ها استفاده می‌کنید. هنگامی که با استفاده از این روش 10 نفر از دشمنان را کشتید، تروفی So Uncivilized را به دست خواهید آورد. برای راحت‌تر شدن کار بهتر است این روند را روی Stormtrooperهای ضعیف اعمال کنید.

Star Wars Jedi Survivor Trophy Guide You’ve Got A Friend

10 بار شخصیت‌های همراه را برای کمک در مبارزه، به سمت دشمنان راهنمایی کنید

Star Wars Jedi Survivor Trophy Guide

تروفی از دست دادنی

در این نقطه از راهنمای تروفی بازی Star Wars Jedi: Survivor به تروفی You’ve Got A Friend می‌رسیم که اگر مراقب نباشید، آن را از دست خواهید داد. شما در طی چپتر اول داستان، قابلیت کنترل شخصیت‌های همراه که می‌توانند در مبارزات به Cal کمک کنند را آزاد خواهید کرد. برای استفاده از این قابلیت هنگامی که در جریان مبارزه قرار دارید دکمه R3 را فشار دهید و هدف خود را به سمت یک دشمن مشخص قفل کنید. حالا دکمه R1 را نگه دارید و سپس دکمه مربع را فشار دهید. هنگامی که این عملیات را انجام دهید یک شخصیت همراه به کمک‌تان می‌آید و به سمت دشمن نشانه گذاری شده حمله می‌کند. هنگامی که 10 دفعه این کار را انجام دهید تروفی You’ve Got A Friend به حساب PSN شما اضافه خواهد شد. توجه داشته باشید که بازی مورد بحث تنها دو شخصیت همراه یا Companion را در کنار شما قرار می‌دهد و به خاطر همین تعداد کم، بهتر است در موقعیت مناسب از شرایط بهره ببرید و هرچه سریع‌تر این تروفی را آزاد کنید.

Star Wars Jedi Survivor Trophy Guide Catch!

سه نفر از دشمنان را به صورت همزمان با استفاده از یک Roller Mine واحد مورد اصابت قرار دهید

Star Wars Jedi Survivor Trophy Guide

Roller Mine برخلاف آنچه که می‌توان با توجه به اسمش حدس زد، نوعی از دشمنان موجود در بازی Star War Jedi: Survivor است. شما این دسته از دشمنان را برای اولین بار در سیاره Koboh و هنگامی که به سمت Cantina حرکت می‌کنید، خواهید دید. اما با این حال بهترین زمان برای کسب تروفی Catch! در حین چپتر سوم و زمانی که می‌خواهید به Mantis برگردید خواهد بود. همین‌طور که راه بازگشت به سفینه را در پیش گرفته‌اید با یک Meditation Point برخورد می‌کنید که Boiling Bluff نام دارد. پس از آن و با ادامه دادن راه به یک زمین مسطح بزرگ و آزاد با نام Untamed Downs می‌رسید. حالا از تپه‌ها پایین رفته، راه خود را به سمت راست پیدا کرده و به گاراژی برسید که یک در لیزری سبز جلوی آن دیده می‌شود. در داخل این محیط چندین عدد از Roller Mineها را به چشم خواهید دید. برای ادامه روند کاری کنید که این Roller Mineها به دنبال شما افتاده و تعقیب‌تان کنند. حالا هنگامی که چندین عدد از آن‌ها را کنار یکدیگر جمع کردید، با استفاده از نیروی Force یکی از آن‌ها را بلند کرده و به سمت سایرین پرتابش کنید. اگر هنگام پرت کردن او سه Roller Mine دیگر را به صورت همزمان مورد اصابت قرار دهید، تروفی Catch! را آزاد خواهید کرد.

Star Wars Jedi Survivor Trophy Guide They Never Saw It Coming

20 دفعه به دشمنی که از حضور شما خبر ندارد ضربه بزنید

Star Wars Jedi Survivor Trophy Guide

در بازی Star Wars Jedi: Survivor هنگامی که به صورت مستقیم با دشمنان درگیر نشده‌اید و با ایشان مبارزه نکرده‌اید، از حضورتان بی‌خبر خواهند بود. حال اگر به سمت دشمنی که از حضور شما بی‌خبر است بروید و با دکمه مربع روی صفحه روبرو شوید، می‌توانید با فشردن دکمه مذکور به صورت مخفیانه او را بکشید. در طی داستان بازی موقعیت‌های متعددی برای انجام این کار به وجود می‌آید که اگر کمی دقت کنید، انجام دادن 10 باره آن به شدت ساده خواهد بود. البته اگر در این میان یک موقعیت مناسب پیدا کردید، یکی از دشمنان را مخفیانه بکشید، به Meditaion Point بازگردید و در آن استراحت کنید. در این صورت دشمن مورد نظر Respawn می‌شود تا بتوانید به صورت مجدد روند مورد بحث را انجام دهید.

Star Wars Jedi Survivor Trophy Guide This Is Canon

یکی از دشمنان را به سمت توپ جنگی (Canon) موجود در معدن Shattered Moon هل دهید

Star Wars Jedi Survivor Trophy Guide

شما می‌توانید این تروفی را در چپتر چهارم داستان و برای دفعه دومی که وارد Shattered Moon شدید، آزاد کنید. منظور از توپ جنگی یا Cannon که در توضیحات تروفی به آن اشاره کردیم، همان اسلحه بزرگی است که در طی همین چپتر باید از گلوله‌های آن جاخالی دهید. این توپ آنقدری در چشم و بزرگ است که آن را از دست نخواهید داد. در ادامه شما به پلتفرم بزرگی می‌رسید که آکنده از دشمنانی است که می‌خواهند شما را بکشند. در همین حین، Cannon مورد بحث هم ول کن شخصیت اصلی نیست و در همین میان به شلیک کردن خود ادامه می‌دهد. در چنین شرایطی شما باید یکی از دشمنان موجود را با استفاده از قدرت‌های Cal بلند کنید و او را در مقابل تیرهای Cannon قرار دهید. هنگامی که یکی از تیرهای این توپ به دشمنی که توسط شما بلند شده برخورد کند، تروفی This is Cannnon آزاد خواهد شد.

Star Wars Jedi Survivor Trophy Guide I’m a Living Legend

تمام Legendary Adverasryها (دشمنان افسانه‌ای) را بکشید

Star Wars Jedi Survivor Trophy Guide

در این نقطه از راهنمای تروفی بازی Star Wars Jedi: Survivor به تروفی I’m a Living Legend می‌رسیم که برای کسب آن باید تمامی Legendary Adversaries یا همان دشمنان افسانه‌ای را بکشید. این Legendary Adverasryها که 13 عدد از آن‌ها در دنیای بازی پیدا می‌شود، نسخه ارتقا یافته دشمنان معمولی هستند که از قدرت به مراتب بیش‌تری برخوردارند. توجه داشته باشید که امکان پیدا کردن همه این دشمنان به ترتیب داستان وجود ندارد و پس از اتمام آن، باید بازگردید و به دنبال Adverasryهای جا مانده بروید. برای آگاهی یافتن از محل دقیق دشمنان مورد بحث می‌توانید از ویدیویی که در ادامه گذاشته می‌شود، کمک بگیرید:

Star Wars Jedi Survivor Trophy Guide Get Down From There

به 20 نفر از دشمنان Lift شده (Lifted Enemy) حمله کنید

Star Wars Jedi Survivor Trophy Guide

در طی چپتر چهارم داستان بازی Star Wars Jedi: Survivor شما قابلیت Force Lift را به دست می‌آورید که با فشار دادن دو دکمه R1 و مثلث فعال می‌شود. اما برای کسب تروفی مورد بحث به سراغ دشمنان ضعیف‌تر مانند Stormtrooperها بروید و آن‌ها را با استفاده از قابلیت Force Lift بلند کنید. حال هنگامی که روی هوا قرار دارند، با استفاده از لایت سیبر خود به آن‌ها حمله کنید (توجه داشته باشید که می‌توان لایت سیبر را به سمت‌شان پرت کرد). این کار را 20 دفعه تکرار کنید تا تروفی Get Down From There را به عنوان پاداش بگیرید.

Star Wars Jedi Survivor Trophy Guide One With the Force

با استفاده از Focus Sight از 50 عدد از حمله دشمنان جاخالی دهید

Star Wars Jedi Survivor Trophy Guide

Focused Sight نام یکی از قابلیت‌های موجود در بازی است که می‌توانید با مراجعه به بخش Survival Tree در بخش مهارت‌ها، آن را به قیمت دو Skill Point بخرید. هنگامی که این قابلیت را به دست آوردید می‌توانید با فشار دادن دکمه دایره از آن بهره ببرید. هنگامی که دایره را نگه دارید، Cal تا زمان خالی شدن Force Meter به صورت خودکار نسبت به حمله دشمنان جاخالی می‌دهد. در ادامه کافی است در طی مبارزات تن به تن به صورت مکرر از قابلیت مورد بحث استفاده کنید تا تروفی One With the Force برای‌تان آزاد شود.

Star Wars Jedi Survivor Trophy Guide Mirror Match

با گیج کردن یکی از دشمنان کاری کنید که او یکی از هم نژادهای خود را بکشد.

Star Wars Jedi Survivor Trophy Guide

شاید در نگاه اول توضیحات تروفی Mirror Match خبر از یک کار سخت دهد، اما باور کنید که این طور نیست. برای گیج کردن یا Confuse کردن دشمن باید دکمه R1 را نگه دارید و سپس دکمه دایره را فشار دهید. هنگامی که این کار را انجام دهید دشمن مورد نظر کنترل ذهن خود را از دست می‌دهد و به هم‌تیمی‌ها و هم رزم‌های خود حمله می‌کند. حالا کافی است شرایط را به گونه‌ای محیا کنید که یکی از این دشمنان گیج شده یکی از هم‌تیمی‌های خود را به قتل برساند. توجه داشته باشید که گذاشتن تمرکز روی دشمنان ضعیف‌تر مانند Stormtrooperها بهترین گزینه ممکن است.

Star Wars Jedi Survivor Trophy Guide Pinpoint

10 عدد Precision Release دقیق انجام دهید

Star Wars Jedi Survivor Trophy Guide

Precision Release نام یکی از قابلیت‌های لایت سیبر است که می‌توانید با مراجعه به بخش Dual Wield Tree آن را بخرید. این قابلیت پس از خرید قابلیت Focused Parry آزاد خواهد شد و در دسترس قرار می‌گیرد. اما برای اینکه بتوانید از Precision Release استفاده کنید، باید درست پیش از زمانی که دشمن می‌خواهد به شما حمله کند، دکمه مثلث را بزنید. اگر این کار را به درستی انجام دهید، Cal یک انیمشین جدید به نمایش می‌گذارد و با استفاده از لایت سیبر خود به هنرنمایی می‌پردازد. هنگامی که 10 دفعه این عملیات را به درست تکرار کنید، تروفی Pinpoint به حساب PSN شما اضافه خواهد شد. راستی بهتر است برای سهولت کار خود به سراغ دشمنانی که از مبارزه تن به تن استفاده می‌کنند ببرید و از افرادی که بیش‌تر به تیراندازی از راه دور تمایل دارند، بپرهیزید.

Star Wars Jedi Survivor Trophy Guide Slam Dunk

با استفاده از قابلیت Slam، پنج نفر از دشمنان را به صورت همزمان به زمین بکوبید

Star Wars Jedi Survivor Trophy Guide

Slam نام یکی از قابلیت‌های غیر از دست دادنی است که آن را در طی چپتر چهارم داستان به صورت خودکار آزاد خواهید کرد. اما توجه داشته باشید که نسخه پایه این قابلیت فقط روی یک دشمن واحد کار کرده و نمی‌تواند چند نفر از دشمنان را به صورت همزمان مشغول خود کند. بنا بر این موضوع اگر بخواهیم تروفی Slam Dunk را به دست آورید، باید با مراجعه به بخش Force و Telekinesis Skill Tree، قابلیت Mass Slam را آزاد کنید. قابل ذکر است که برای رسیدن به نهایت پتانسیل این Ability به پنج عدد Skill Point نیاز خواهید داشت.

هنگامی که این قابلیت را به دست آوردید و به نهایت پتانسیل آن رسیدید، باید گروهی از دشمنان را پیدا کنید که حداقل شامل پنج عضو باشد. سپس دکمه R1 را نگه دارید و دکمه ضربدر را فشار دهید تا Cal با استفاده از قابلیت مورد بحث چندین نفر از دشمنان را به صورت همزمان به زمین بکوبد. اگر این کار پنج نفر از دشمنان را به صورت همزمان در بر گیرد، تروفی Slam Dunk برای شما خواهد بود.

Star Wars Jedi Survivor Trophy Guide Riposte

یکی از دشمنان را که نسبت به Force Pull مقاوم است را Parry کنید

Star Wars Jedi Survivor Trophy Guide

در این نقطه از راهنمای تروفی بازی Star Wars Jedi: Survivor به تروفی Riposte می‌رسیم که برای آزاد کردنش، باید یکی از دشمنان که در مقابل قابلیت Force Pull مصون است را Parry کنید. اگر کمی گیج شدید باید اشاره کنیم که برای استفاده از Force Pull کافی است دکمه L2 را روی کنترلر خود فشار دهید. در ادامه و برای نزدیک‌تر شدن به آزاد کردن تروفی باید دشمنی را پیدا کنید که نسبت به قابلیت Force Pull مقاوم است و تحت تاثیر آن قرار نمی‌گیرد. از جمله این دشمنان می‌توانیم به BX Droidها اشاره کنیم که از اسلحه‌های برق دار استفاده می‌کنند. هنگامی که با یکی از آن‌ها برخورد کردید دکمه L2 را فشار دهید تا عمل Force Pull انجام شود؛ ولی از آنجایی که این دشمنان نسبت به قابلیت مذکور مقاوم هستند تحت تاثیرش قرار نمی‌گیرد. اما ادامه این مقاومت با حمله‌ای تحت عنوان Sprint Attack همراه می‌شود. به عبارتی دیگر هنگامی که روی یک دشمن مقاوم نسبت به Force pull از این قابلیت کمک بگیرید، آن‌ها شما را با حمله خطرناکی با نام Sprint Attack مجازات می‌کنند. با این حال شما در این موقعیت بی‌دفاع نیستید و کافی است درست پیش از Sprint Attack دشمن، دکمه R1 را فشار دهید و حمله او را به اصطلاح Parry کنید. اگر در تلاش اول خودش شکست خوردید کافی است به تلاش خود ادامه دهید تا بالاخره تروفی Ripsote به شما برسد. راستی اگر انجام این کار برای‌تان زیادی سخت بود، بهتر است درجه سختی بازی را کمی پایین‌تر آورید.

Star Wars Jedi Survivor Trophy Guide Star Tours

تمام Jedi Chamberها را پیدا کرده و همه آن‌ها را تکمیل کنید

Star Wars Jedi Survivor Trophy Guide

بازی Star Wars Jedi: Survivor به طور کلی شامل هفت عدد Jedi Chamber می‌شود که اگر آن‌ها را پیدا کرده و تک تک‌شان را به اتمام برسانید، تروفی Star Tours را به دست خواهید آورد. این Jedi Chamberها معابد مرموزی هستند که قابلیت‌های مختلف Cal را به چالش می‌کشند. اگر در پیدا کردن محل این Chamberها و حل پازل‌هایشان به مشکل خوردید، می‌توانید از ویدیویی که در ادامه قرار داده می‌شود کمک بگیرید:

Star Wars Jedi Survivor Trophy Guide King of the World

به بلندترین و مرتفع‌ترین نقطه Harvest Ridge برسید

Star Wars Jedi Survivor Trophy Guide

Harvest Ridge نام یکی از منطقه‌های موجود در Rambler’s Reach است که می‌توانید آن را در سیاره Koboh پیدا کنید. پیدا کردن این منطقه زیاد سخت نیست؛ چرا که درست در شما Cantina قرار دارد و توسط یک برج متمایز نشان گذاری شده است. هنگامی که برج مذکور را دیدید کافی است به سمت آن رفته و به طور کامل از آن بالا بروید. هنگامی که به مرتفع‌ترین نقطه آن برسید تروفی King of the World را به دست خواهید آورد. اگر در انجام این کار به مشکل خوردید، کافی است نیم نگاهی به ویدیو زیر داشته باشید:

Star Wars Jedi Survivor Trophy Guide There Is No Try

به یک سفینه کمک کنید تا از چاله‌های قیری خارج شود

Star Wars Jedi Survivor Trophy Guide

هنگامی که در چپتر دوم داستان به سمت Cantina می‌روید و از منطقه Gorge Crash سایت عبور می‌کنید، با یک Pit Droid روبرو می‌شوید که سفینه‌اش در قیر گیر کرده است. اما در این نقطه از داستان کاری از شما ساخته نیست. با این حال هنگامی که در طی چپتر چهارم داستان قابلیت Lift را آزاد کردید، به نقطه مذکور بازگردید و دوباره با Pit Droidها روبرو شوید. حالا کافی است دکمه R1 و مثلث را نگه دارید تا Cal از قابلیتش استفاده کند و سفینه ربات بخت برگشته را از قیر درآورد. هنگامی که این عمل شکل گیرد تروفی There is No Try را به دست خواهید آورد. راستی حتما با ربات مذکور صحبت کرده و وی را استخدام کنید؛ چرا که برای آزاد کردن تروفی Max Capacity به او احتیاج پیدا خواهید کرد.

Star Wars Jedi Survivor Trophy Guide Now, This Isn’t Podracing

هنگامی که سوار بر موجودات مختلف هستید، مجموعا 500 متر حرکت کنید

Star Wars Jedi Survivor Trophy Guide

یکی از نکاتی که باید در راهنمای تروفی بازی Star Wars Jedi: Survivor به آن اشاره کنیم، مربوط به Mountها یا موجوداتی است که می‌توانید مانند یک اسب سوارشان شوید. اولین Mount که در بازی با آن روبرو می‌شوید، Nekko نام دارد و در حین چپتر دوم داستان در سیاره Koboh به چشم خواهد خورد. توجه داشته باشید که ملاقات با موجود مذکور مربوط به خط داستانی است و با اعتنا به همین موضوع، شما وی را به صورت خودکار خواهید دید. از آنجایی که بازی مورد بحث محیط‌های بزرگی دارد و طبیعتا شما مدت زمان زیادی را روی Mountها می‌گذرانید، احتمالا به طور طبیعی تروفی Now, This Isn’t Podracing را به دست خواهید آورد.

حال اگر به هر دلیلی تروفی مذکور در حین خط اصلی داستان حاصل نشد، کافی است سوار یکی از آن‌ها شوید و به طور آزادانه در محیط‌های بازی به گشت و گذار بپردازید. Mountها اکثرا در سطح محیط‌های بزرگ پیدا می‌شوند و شما قادر هستید با فشردن دکمه R1، آن‌ها را به سمت خود هدایت کنید. اما علاوه بر Nekko، دو Mount دیگر با نام‌های Spamel و Jedha هم وجود دارند که می‌توانید از آن‌ها برای کسب این تروفی کمک بگیرید. تنها نکته قابل توجهی که وجود دارد، این است که شاید در کسب تروفی Now, This Isn’t Podracing به مشکل بخورید. اگر پس از طی کردن 500 متر با Mountها به تروفی نرسیدید، کافی است امید خود را از دست ندهید و به این روند ادامه دهید تا به هدف خود برسید.

Star Wars Jedi Survivor Trophy Guide Cleaning Up

از حمام استفاده کنید

Star Wars Jedi Survivor Trophy Guide

برای کسب تروفی Cleaning Up، باید به حمام موجود در Cantina بروید که در سیاره Koboh مستقر شده است. وارد Cantina شوید، راه سمت راست را در پیش بگیرید و وارد Bathroom شوید. حالا کافی است با سرویس بهداشتی که در سمت چپ‌تان قرار دارد تعامل برقرار کنید تا تروفی مذکور آزاد شود. دقت داشته باشید که پس از انجام این کار آیتمی تحت عنوان Priorite Shard را به عنوان پاداش دریافت خواهید کرد.

Star Wars Jedi Survivor Trophy Guide They’re Probably Fine

Mount خود را به فراموشی ابدی بسپارید

Star Wars Jedi Survivor Trophy Guide

برای اینکه بتوانید تروفی They’re Probably Fine را به دست آورید، باید یکی از Mountها خود را از ارتفاع به پایین بیندازید (بدون اینکه خودتان هم همراه با او سقوط کنید). بهترین موقعیت ممکن برای انجام این کار در سیاره Jedha است. برای این کار به Base Meditation Point موجود در این سیاره که با نام Anchorite شناخته می‌شود بروید. سپس سوار یکی از Spamelهایی که در آن اطراف دیده می‌شود شوید. در ادامه کافی است به سمت یک پرتگاه بروید و درست قبل از اینکه به لبه آن برسید، از Mount خود پیاده شوید. اگر خود شما از ارتقا سقوط نکنید و صرفا Mount از لبه پرتگاه پرت شود، این تروفی را آزاد خواهید کرد. توجه داشته باشید که این تروفی گلیچ شده بوده و ممکن است با کمی تاخیر آزاد شود. حال اگر تروفی They’re Probably Fine پس از مدتی صبر کردن هم به دست نیامد به مناطق دیگر سفر کنید و دوباره به نقطه مذکور بازگردید و روند را تکرار کنید تا به هدف خود برسید.

Star Wars Jedi Survivor Trophy Guide Skywalker

برای مدت زمان 60 ثانیه پاهای خود را از زمین و دیوارها دور نگه دارید

Star Wars Jedi Survivor Trophy Guide

برای به دست آوردن تروفی Skywalker راه‌های زیادی وجود دارد، اما راحت‌ترین آن‌ها آویزان شدن از لوله‌ای است که در چپتر اول داستان به چشم می‌خورد (این لوله‌های در مناطق مختلفی از دنیای بازی به چشم می‌خورند). هنگامی که 60 ثانیه از این لوله‌ها آویزان ماندید، از آن بالا بروید و روی زمین صاف قرار بگیرید تا تروفی آزاد شود. راه دیگری که می‌توان از آن کمک گرفت رفتن به سراغ Ziplineها است. به این ترتیب که سوار یکی از آن‌ها شوید و با زدن دکمه مثلث به طور مستمر مسیر حرکت Cal را تغییر دهید. بدین ترتیب Cal از Zipline سقوط نمی‌کند و پاهای او هم به زمین سفت نمی‌رسد. آخرین روشی هم که به آن اشاره می‌کنیم پرواز کردن با موجوداتی است که Relter نام دارد. کافی است سوار یکی از این پرنده‌ها شوید و با کمک گرفتن از جریان باد به مدت 60 ثانیه در هوا معلق بمانید.

Star Wars Jedi Survivor Trophy Guide It’s a Trap

غارهای Phon’Qi را کاوش کنید

Star Wars Jedi Survivor Trophy Guide

برای اینکه خروجی بهتری داشته باشید و در مدت زمان سریع‌تری به تروفی پلاتینیوم برسید، بهتر است پس از اتمام داستان تروفی It’s a Trap را در صدر لیست اولویت‌های خود قرار دهید؛ چرا که در صورت انجام این کار یک Map Upgrade باز می‌کنید که بخشی از کالکتیبل‌های موجود در نقشه را به تصویر می‌کشد. بدین ترتیب کار راحت‌تری برای پیدا کردن آن‌ها خواهید داشت. اما برای اینکه به غارهای Phon’Qi دسترسی داشته باشید، باید در ابتدا به منطقه Foothill Falls در سیاره Koboh بروید و کلبه متروکه‌ای که در این منطقه وجود دارد را بررسی کنید. در ادامه کافی است مانعی که بر سر راه قرار دارد را با قابلیت Pull به سمت دیگری کشیده و به راه خود ادامه دهید.

باقی مسیر مورد بحث به نسبت سر راست بوده و کافی است که راه مستقیم خود را در پیش بگیرید. فقط باید در این میان حواس خود را به دشمنانی که در گوشه و کنار برای شما کمین کرده‌اند، جمع کنید. حالا آنقدری به مسیر خود ادامه دهید تا به یک باس فایت برسید و سپس وی را شکست دهید. پس از شکست این باس فایت با ترمینالی که در ادامه مسیر قرار دارد تعامل برقرار کرده تا تروفی را به دست آورید. اما علاوه بر تروفی، هنگامی که با ترمینال ذکر شده تعامل برقرار کنید یک Map Upgrade به دست می‌آورید که محل آیتم‌هایی نظیر Chestها، Stim Canisterها و BD-1 Sliceها را روی نقشه به تصویر می‌کشد.

Star Wars Jedi Survivor Trophy Guide Max Capacity

تمام Cantina Recruitها (خدمه‌ کانتینا) را جمع کنید

Star Wars Jedi Survivor Trophy Guide

در این نقطه از راهنمای تروفی بازی Star Wars Jedi: Survivor به تروفی Max Capacity می‌رسیم که برای به دست آوردنش، باید همه 11 عدد Cantina Recruitها را به خدمه خود اضافه کنید. توجه داشته باشید که امکان به خدمت گرفتن همه NPCها به ترتیب داستانی وجود ندارد. با اعتنا به همین موضوع، باید پس از اتمام داستان و آزاد کردن قابلیت‌های مورد نیاز به سراغ این شخصیت‌ها بازگردید و ایشان را به گروه خود اضافه کنید. هنگامی که از موانع موجود رد شوید و با آن‌ها به صحبت بپردازید، شخصیت‌های مورد بحث به پایگاه Rambler’s Beach می‌روند و به گروه Cal اضافه می‌شوند. شما می‌توانید بخش اعظمی از این NPCها را با گشت و گذار در دنیای بازی پیدا کنید. حال اگر موفق به پیدا کردن همه آن‌ها نشدید یا خواستید تمام‌شان را به صورت همزمان به خدمت بگیرید، بهتر است به صفحه راهنمای پیدا کردن Cantina Recruitهای بازی Star Wars Jedi: Survivor مراجعه کنید.

Star Wars Jedi Survivor Trophy Guide Can You Pet the Bogling?

یک Bogling را نوازش یا Pet کنید

Star Wars Jedi Survivor Trophy Guide

Boglingها که در Star Wars Jedi: Fallen Ordrer هم با آن‌ها روبرو شدیم، موجوداتی کوچکی به شمار می‌روند که ترکیبی از راکون و سنجات هستند. اما استودیو Respawn Entertainemnt بی‌خیال این موجودات کوچک بامزه نشده تا Cal بتواند در چپتر دوم داستان به صورت مجدد آن‌ها را در سیاره Koboh ببیند. اما چگونه می‌توان آن‌ها را پیدا کرد؟ پس از اینکه به Cantina مراجعه کردید و از آن خارج شدید، به سمت اسطبل‌هایی که در همان دور و بر دیده می‌شوند بروید. Boglingها در همین اسطبل‌ها ساکن هستند و کافی است یکی از آن‌ها را نوازش کنید تا تروفی به نام‌تان زده شود.

Star Wars Jedi Survivor Trophy Guide Caij Match

توجه یک شخصیت مرموز را جلب کنید

Star Wars Jedi Survivor Trophy Guide

در این نقطه از راهنمای تروفی بازی Star Wars Jedi: Survivor به تروفی Caij Match می‌رسیم که برای کسب آن، باید 17 عدد از دشمنان که با لقب Bounty Enemy شناخته می‌شوند را بکشید. این Bountyها از شروع چپتر سوم داستان و هنگامی که با شخصیت Caij ملاقات می‌کنید در دسترس قرار می‌گیرند. شخصیت مذبور لیست به نسبت بلند بالایی از این Bounty Enemyها را به شما می‌دهد که برای کسب تروفی، باید هر 17 نفر آن‌ها را بکشید. فقط توجه داشته باشید که بهتر است پس از پایان داستانی اصلی به سراغ کشتن این شخصیت‌ها بروید؛ چرا که پیش از اتمام داستان برخی از آن‌ها در دسترس قرار ندارند. اگر در پیدا کردن و کشتن این دشمنان به مشکل خوردید، بهتر است از ویدیو ذیل کمک بگیرید:

Star Wars Jedi Survivor Trophy Guide Who Gives a Puck

اولین Bounty خود را به دست آورید

Star Wars Jedi Survivor Trophy Guide

این تروفی داستانی بوده و با پیشروی در روند داستان به صورت خودکار برای شما آزاد می‌شود. در حین چپتر سوم داستان و هنگامی که در سیاره Koboh به سمت منطقه Dagan’s Retreat می‌روید، یک Bounty Hunter با نام Korej Lim به سمت‌تان حمله می‌کند که باید برای پیشروی در داستان او را بکشید. هنگامی که از شر وی راحت شدید، یک میان پرده به اجرا در می‌آید که در طی آن با شخصیت Caij ملاقات کرده و شاهد آزاد شدن تروفی خواهید بود.

Star Wars Jedi Survivor Trophy Guide Perk of the Job

در تمام Slotهای موجود Perk قرار دهید

Star Wars Jedi Survivor Trophy Guide

در بازی Star Wars Jedi: Survivor به طور کلی 10 عدد Perk Slot وجود دارد که در صورت پیدا کردن همه آن‌ها، تروفی Perk of the Job را به دست خواهید آورید. توجه داشته باشید که شما با پیشروی در روند داستان و به صورت خودکار به این Perk Slotها دست پیدا خواهید کرد. Perkها هم قابلیت‌های مختلفی هستند که روی قدرت‌های Cal Kestis تاثیر می‌گذارند و در سراسر دنیای بازی به چشم می‌خورند. هنگامی که یک Perk به دست آوردید و خواستید آن را روی یک Slot قرار دهید، به یک Meditation Point مراجعه کرده و در قسمت مورد نظر تغییرات دلخواه خود را اعمال کنید. شما کار را با سه Slot شروع می‌کنید و می‌توانید 6 عدد از آن‌ها را در سطح نقشه به دست آورید. یک Slot باقی مانده در فروشگاه Zee به قیمت 10 عدد Data Disc به فروش می‌رسد (این مغازه را می‌توانید در طبقه دوم Cantina پیدا کنید). اگر در پیدا کردن این پرک اسلات‌ها به مشکل خوردید، می‌توانید به راهنمای پیدا کردن Per Slotهای بازی Star Wars Jedi: Survivor سر بزنید.

Star Wars Jedi Survivor Trophy Guide Greezy Money

از فروشگاه‌ها 25 آیتم بخرید

Star Wars Jedi Survivor Trophy Guide

قابل ذکر است که شما تروفی Greezy Money را به طور طبیعی در راه رسیدن به تروفی Splurle به دست خواهید آورد. به هر حال برای کسب تروفی مذکور، باید به فروشگاه‌های موجود در بازی (هر یک از آن‌ها که خواستید) بروید و با استفاده از Data Discها 25 آیتم بخرید. پیشنهاد ما این است که خرید Shardها و Jedah Scrollها را در اولویت قرار دهید.

Star Wars Jedi Survivor Trophy Guide Cobra Cal

هنگامی که یک هدبند (Headband) به سر خود بسته‌اید، با اسلحه‌های خود به تمرین کردن بپردازید

Star Wars Jedi Survivor Trophy Guide

اول از همه باید بدانید که برای آزاد کردن تروفی Cobra Cal به یک هدبند نیاز دارید. شما می‌توانید برای به دست آوردن این هدبند به پایگاه Rambler’s Reach در سیاره Koboh بروید و سپس به فروشگاه Doma مراجعه کنید. سپس این هدبند را بخرید، به منو Customization بروید و آن را برگزینید. در ادامه راه سیاره Jedah را در پیش بگیرید و به سمت آن بروید. هنگامی که به این سیاره رسیدید و از سفینه خود پیاده شدید، به مجسمه تمرینی Stormtrooper که در کنار سفینه دیده می‌شود ضربه بزنید (با استفاده از لایت سیبر خود این عروسک‌های تمرینی را مورد اصابت قرار دهید). هنگامی که این کار را انجام دادید تروفی مورد بحث برای شما خواهد بود.

Star Wars Jedi Survivor Trophy Guide

A Presence I’ve Not Felt Since…

یک Wardrobe یا لباس قدیمی بپوشید

Star Wars Jedi Survivor Trophy Guide

برای اینکه بتوانید تروفی A Presence I’ve Not Felt Since… را به نام خود بزنید، باید یک Wardrobe یا لباس قدیمی را بپوشید؛ یک شنل قدیمی که در بازی Star Wars Jedi: Fallen Ordrer هم وجود داشت. برای به دست آوردن این شنل، باید دشمنی تحت عنوان Oggdo (یک غورباقه عجیب و بزرگ) را شکست دهید که در قلعه Kah’Lin موجود در سیاره Koboh دیده می‌شود. توجه داشته باشید که شما به احتمال زیاد این کار را در حین جمع کردن کالکتیبل‌های بازی انجام خواهید داد. هنگامی که وارد قلعه مذکور شدید، از برج‌های نگهبانی رد شوید تا به پلتفرمی برسید که چند ربات به نگهبانی از آن می‌پردازند. ربات‌ها را شکست داده و به سمت پلتفرم ذکر شده بروید تا آن شما را مانند یک آسانسور به سمت پایین ببرد. هنگامی که به طبقه زیرین رسیدید، دشمن مورد بحث را پیدا خواهید کرد و باید او را شکست دهید. پس از اینکه Oggdo را شکست دادید، به سمت Chest یا صندوقچه‌ای که در همان حوالی دیده می‌شود بروید و لباس قدیمی مورد نظر را از آن بردارید. در ادامه کافی است به Customization Menu بروید، آن Poncho را انتخاب کنید و شاهد آزاد شدن تروفی باشید.

Star Wars Jedi Survivor Trophy Guide Hey, Luke At Us

در تمامی Slotهای موجود، یک آیتم تزئینی Equip کنید (انتخاب کنید)

Star Wars Jedi Survivor Trophy Guide

اول از همه باید بدانید که برای به دست آوردن تروفی Hey, Luke At Us به آیتم‌های تزئینی نیاز خواهید داشت. پیدا کردن این آیتم‌های تزئینی یا Cosmeticها زیاد سخت نیست و شما می‌توانید آن‌ها را در Chestها موجود در نقشه پیدا کنید یا به خریدشان از فروشگاه‌های مختلف بپردازید. پیشنهاد ما این است که اول Phon’Qi Cavernها را به اتمام برسانید تا Mp Upgrade را به دست آورید. بدین ترتیب محل تمامی صندوقچه‌های موجود در نقشه به تصویر کشیده می‌شود. هنگامی که آیتم‌های تزئینی مورد نیاز را پیدا کردید باید مدل موها، ژاکت (Jacket)، پیراهن (Shirt) و شلوار (Pant) را تغییر دهید تا تروفی مذکور آزاد شود. توجه داشته باشید که تغییر مدل ریش شخصیت Cal برای کسب این تروفی ضروری نبوده و نیازی نیست بابت آن نگران باشید.

Star Wars Jedi Survivor Trophy Guide Road House

هنگامی که موهای Cal به مدل Mullet (یک مدل مو معروف) زده شده، روی یکی از دشمنان Dropkick بزنید

Star Wars Jedi Survivor Trophy Guide

برای اینکه بتوانید مدل موهای شخصیت اصلی را به Mullet تغییر حالت دهید، باید در ابتدا آن را در یک صندوقچه پیدا کنید. صندوقچه مورد نظر در منطقه Derelict Dam موجود در سیاره Koboh پیدا خواهد شد. فقط باید اشاره کنیم که تا زمانی که چپتر چهارم را به پایان نرسانید، قادر به انجام این کار نخواهید بود. هنگامی که صندوقچه را پیدا کردید و مدل مو Mullet را برگزیدید، به یک Meditation Point بروید و یک Stance با نام Crossguard را انتخاب کنید (نام یک نوع لایت سیبر بزرگ و سنگین). سپس به طرف یکی از دشمنان بدوید و در همین حین دکمه مربع را فشار دهید. هنگامی که این کار را با مدل مو Mullet انجام دهید، تروفی Road House را به دست خواهید ‌آورد. راستی اگر در پیدا کردن صندوقچه مذکور به مشکل خوردید، بهتر است از ویدیویی که در ادامه قرار داده می‌شود کمک بگیرید:

Star Wars Jedi Survivor Trophy Guide Kitted Out

‌BD-1، تفنگ Blaster و شمشیر Lightsaber شخصیت Cal را شخصی‌سازی کنید

Star Wars Jedi Survivor Trophy Guide

برای اینکه بتوانید خود BD-1، تفنگ Blaster و لایت سیبر شخصیت Cal را شخصی‌سازی کنید، باید اول از همه آیتمی تحت عنوان Assembly Kit را پیدا کنید که به BD-1 مربوط می‌شود. این آیتم را روی میز آشپزخانه‌ای که در سفینه Mantis قرار دارد، پیدا خواهید کرد. شما می‌توانید این کار را در همان اوایل و هنگامی که کنترل Cal در سفینه Mantis را به دست می‌گیرید، انجام دهید. البته که تمام این روند داستانی محسوب می‌شود و با پیشروی در روند داستان، آیتم ذکر شده را به دست خواهید آورد.
هنگامی که این رویدادها را پشت سر گذاشتید میزهایی تحت عنوان Workbench در اختیارتان قرار می‌گیرد. این میزها که در سطخ دنیای بازی پراکنده شده‌اند، به شما اجازه می‌دهند خود BD-1 و قطعات شمشیر لایت سیبر را مورد شخصی‌سازی قرار دهید. و در مورد تفنگ Blaster هم باید اشاره کنیم که خود بازی در طی چپتر سوم داستان، آن را به صورت خودکار به شما خواهد داد. هنگامی که Blaster را هم به دست آوردید، به یکی از Workbenchها (که یکی از آن‌ها در خود سفینه Mantis به چشم می‌خورد) مراجعه کرده و شروع به شخصی‌سازی یا Customizing کنید. در ادامه کافی است تغییرات ظاهری مورد علاقه خود را روی لایت سیبر، تفنگ Blaster و BD-1 انجام دهید تا تروفی برای‌تان آزاد شود. نکته قابل توجه این است که آیتم تزئینی خاصی مد نظر نیست و هر یک از آن چیزهایی که دارید، برای انجام این کار کفایت خواهد کرد.

Star Wars Jedi Survivor Trophy Guide Skoova Diving

آکواریوم موجود در Cantina را پر از ماهی کنید

Star Wars Jedi Survivor Trophy Guide

در این نقطه از راهنمای تروفی بازی Star Wars Jedi: Survivor به تروفی Skoova Diving می‌رسیم که برای کسب آن، باید هر 12 ماهی موجود در دنیای بازی را پیدا کنید. اول از همه شما باید شخصی با نام Skoova را پیدا کرده و وی را در Cantina به عنوان یک مستخدم قرار دهید. برای پیدا کردن این شخصیت کافی است داستان را ادامه دهید تا در چپتر پنجم به منطقه‌ای با نام Foothill Falls برسید که در سیاره Koboh واقع شده است. هنگامی که به منطقه ذکر شده رسیدید، Skoova را در حالی پیدا خواهید کرد که در مقابل یک کلبه و درون قایق ماهیگیری خود نشسته است. هنگامی که وی را مشاهده کردید با او صحبت کنید تا به خدمه Cantina اضافه شود.

هنگامی که این کارها را انجام دادید، Skoova به Cantina می‌رود تا بتوانید او را در بالای پله‌ها و در کنار آکواریوم پیدا کنید. اما برای اینکه بتوانید این آکواریوم را پر از ماهی کنید و تروفی مورد بحث را به دست آورید، باید به سراغ 12 ماهی موجود در دنیای بازی بروید. برای اینکه دست‌تان به این ماهی‌ها برسد، باید در سطح دو سیاره Jedha و Koboh به گشت و گذار بپردازید تا دوباره Skoova را ببینید. این شخصیت همیشه روی قایق خود می‌نشیند و در آب به دنبال ماهی می‌گردد. هر سری که او را با چشم‌های خود دیدید، کافی است با وی صحبت کنید تا او به صورت خودکار ماهی موجود در آن منطقه را بگیرید. پیشنهاد ما این است که در ابتدا داستان اصلی را به اتمام برسانید و سپس به سراغ آزاد کردن تروفی Skoova Diving بروید؛ چرا که در این شرایط قابلیت‌های مورد نیاز برای رفتن به تمام نقاط ممکن را خواهید داشت. اگر در پیدا کردن محل حضور Skoova و پیدا کردن 12 ماهی مورد بحث به مشکل خوردید، بهتر است به سراغ ویدیویی که در ادامه قرار داده می‌شود بروید:

Star Wars Jedi Survivor Trophy Guide Growth Spurt

تمام 10 گیاه موجود را در باغچه بکارید

Star Wars Jedi Survivor Trophy Guide

بازی Star Wars Jedi: Survivor به طور کلی شامل 10 عدد گیاه مختلف می‌شود که برای آزاد کردن تروفی Growth Spurt، باید تمامی آن‌ها را پیدا کرده و در خاک بکارید. برای اطلاعات بیش‌تر از ویدیو زیر کمک بگیرید:

Star Wars Jedi Survivor Trophy Guide Gambler

تمام بازی‌های Holotactics را با پیروزی پشت سر بگذارید

Star Wars Jedi Survivor Trophy Guide

بازی Star Wars Jedi: Survivor شامل یک مینی گیم می‌شود که Holotactics نام دارد. اگر بخواهید تروفی Gambler را به دست آورید، باید تمامی این مینی گیم‌ها را با پیروزی پشت سر بگذارید. پیشنهاد می‌شود که در ابتدا داستان اصلی را به اتمام برسانید، تمام شخصیت‌های ممکن را به خدمت بگیرید و سپس به سراغ تروفی مورد بحث بروید؛ چرا که ممکن است پیش از اتمام داستان توانایی کافی برای رویارویی با برخی رقبا را نداشته باشید. برای اطلاعات بیش‌تر و نحوه کسب تروفی، از ویدیو زیر کمک بگیرید:

Star Wars Jedi Survivor Trophy Guide Intergalactic Geographic

تمام نوع‌های دشمن را اسکن کنید تا Tactical Guide تکمیل شود

Star Wars Jedi Survivor Trophy Guide

در این نقطه از راهنمای تروفی بازی Star Wars Jedi: Survivor به تروفی Intergalactic Geographic می‌رسیم که برای آزاد کردنش، باید هر 72 نوع دشمن موجود در بازی را اسکن کنید. اگر می‌خواهید لیست دشمنان اسکن شده را ببینید، به منو بازی مراجعه کرده و وارد بخش Tactical Guide شوید. هنگامی که شما یک نوع از دشمنان را می‌کشید، BD-1 نزدیک جنازه او می‌رود. در این شرایط کافی است دکمه D-Pad پایین را فشار دهید تا BD-1 دشمن مورد نظر را اسکن کند. توجه داشته باشید که برای کسب تروفی اسکن کردن برخی از دشمنان خاص مانند Boss Fightها اجباری نیست. برای جلوگیری از اضافه کاری، بعد از کشتن هر دشمن جنازه وی را اسکن کنید. برای آگاهی از محل دقیق دشمنان، به صفحه راهنمای اسکن کردن همه دشمنان بازی Star Wars Jedi: Survivor سر بزنید.

Star Wars Jedi Survivor Trophy Guide Reconnaissance

از BD-1 برای بررسی یک هدف در فاصله دور استفاده کنید

Star Wars Jedi Survivor Trophy Guide

برای شروع باید چپتر دوم داستان در سیاره Koboh را به اتمام برسانید تا قابلیت Visor شخصیت BD-1 آزاد شود. در ادامه کافی است دکمه D-Pad پایین را فشار دهید، سپس دکمه R3 را بزنید و در نهایت دکمه مربع را فشار دهید. در این صورت BD-1 یکی از دشمنان را از راه دور و با استفاده از دوربین اسکن می‌کند. هنگامی که این کار را انجام دهید تروفی آزاد خواهد شد.

Star Wars Jedi Survivor Trophy Guide Splurgle

تمام اجناس فروشگاه Doma را خریداری کنید

Star Wars Jedi Survivor Trophy Guide

فروشگاه Doma پس از اتمام چپتر دوم داستان و بازگشت به Cantina در دسترس قرار می‌گیرد. شما می‌توانید این فروشگاه را در سمت چپ Cantina پیدا کنید. حالا باید تمام اجناس موجود در این فروشگاه را بخرید تا تروفی Splurgle آزاد شود. توجه داشته باشید که برای خرید آیتم‌های این فروشگاه به مقدار مشخصی از Priorite Shard نیاز خواهید داشت؛ کالکتیبل‌هایی که در صورت گشت و گذار در دو سیاره Koboh و Coruscant و کشتن Scavenger Droidها به دست خواهید آورد.

Star Wars Jedi Survivor Trophy Guide The Jedi Path

هر سه بخش Skill Tree یا درخت مهارت‌ها را به طور کامل ارتقا دهید

Star Wars Jedi Survivor Trophy Guide

بازی مورد بحث به طور کلی شامل 9 درخت مهارت مختلفی می‌شود که یکی از آن به بخش Survival، پنج تا از آن‌ها به بخش Light Saber و سه عدد از آن‌ها هم به بخش Force مربوط است. حالا کافی است تمام بخش‌های این درخت‌های مهارت را با استفاده از XP و از طریق Meditation Pointها بخرید. هنگامی که همه آن‌ها را خریدید، تروفی The Jedi Pathرا آزاد خواهید کرد.

Star Wars Jedi Survivor Trophy Guide Blood, Sweat, and Tears

تمام Force Tearها را پیدا کرده و تکمیل کنید

Star Wars Jedi Survivor Trophy Guide

بازی Star Wars Jedi: Survival به طور کلی شامل 15 عدد Force Tear می‌شود. Force Tearها یک سری کالکتیبل براق و بنفش رنگ هستند که برای رسیدن به آن‌ها باید چالش‌های مختلفی مانند رد شدن از موانع و کشتن دشمنان را انجام دهید. برای پیدا کردن این آیتم‌های جمع کردنی، به ویدیو زیر مراجعه کنید:

در این نقطه به پایان راهنمای تروفی بازی Star Wars Jedi: Survivor می‌رسیم. نظر شما در این باره چیست؟ آیا موفق به کسب همه تروفی‌ها و اچیومنت‌ها شده‌اید؟ نظرات خود را با تیم تیلنو و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

منبع: Powerpyx

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *