راهنمایی و آموزش, راهنمای بازی, راهنمای مراحل بازی

بهترین اسلحه های بازی Dying Light 2 که باید پیدا کنید

بهترین اسلحه‌ های بازی Dying Light 2

بازی Dying Light 2 عنوانی جهان-باز مملو از سلاح و وسایل متنوع برای مبارزه‌های تن به تن است. در این مقاله قصد داریم تا شما را با بهترین اسلحه‌های بازی Dying Light 2 ‌که می‌توانید در بازی بسازید یا پیدا کنید آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

بهترین اسلحه های بازی Dying Light 2 و معرفی آن‌ها

آیا شما هم به دنبال بهترین اسلحه‌های ممکن در بازی Dying Light 2 می‌گردید؟ عنوان جدید جهان-باز استودیو Techland دست بازیکنان را برای شخصی‌سازی وسایل و لوازم از همیشه بازتر گذاشته است و این بار شما بیش از پیش می‌توانید به شخصی‌سازی این وسایل بپردازید. این شخصی‌سازی شامل طیف وسیعی از اسلحه‌ها و لوازم می‌شود. علاوه بر شدت ضربه اسلحه، که اهمیت بسیار زیادی دارد، شرایط دیگری نیز وجود دارد که باید در هنگام شخصی‌‌سازی هر سلاح آن را در نظر بگیرید. برای مثال سلاح موردنظر ضربه بیش‌تری به انسان‌ها وارد می‌کند یا به زامبی‌ها؟ چه میزان دوام دارد؟ چند مدت دیگر این اسلحه به صورت کامل منسوخ می‌شود؟

در ادامه شما را با بهترین اسلحه‌های بازی Dying Light 2 آشنا خواهیم کرد. این سلاح‌ها شاید برای همیشه بهترین نمانند ولی مطمئناً تا مدتی شما را از همه لحاظ حمایت خواهند کرد. پیش از پرداختن به هر موضوعی، اگر دوست دارید جدیدترین اثر استودیو Techland را تجربه کنید، می‌توانید به صفحه خرید بازی Dying Light 2 برای PS4، خرید بازی Dying Light 2 برای PS5 و خرید بازی Dying Light 2 برای Xbox سر بزنید.

بهترین اسلحه‌ های بازی Dying Light 2

زمانی که حرف از بهترین اسلحه‌های بازی Dying Light 2 به میان می‌آید، باید چیزی بیشتر از شدت ضربه یا خاص بودن آن سلاح را در نظر بگیرید. بخش بسیار مهمی که یک سلاح را از سلاح‌های دیگر موجود در بازی جدا می‌سازد، خواص و ویژگی‌های به خصوص آن سلاح است. این ویژگی‌ها به‌صورت تصادفی به سلاح‌های مختلف حتی سلاح‌های خاص موجود در بازی اختصاص می‌گیرد.

بعد از همه این صحبت‌ها، برای انتخاب یک سلاح باید مود‌های سلاح را در نظر بگیرید. مود‌‌های سلاح به شما اجازه می‌دهد سلاح خود را به‌روزرسانی کنید و آن را از حالت اولیه خود بالاتر ببرید. بیش‌تر سلاح‌های موجود در بازی Dying Light 2 بین 1 تا 3 مود برای به‌روزرسانی دارند که می‌توانید با اضافه‌کردن هر کدام از آن‌ها شدت ضربه سلاح را تقویت کنید، شدت ضربه اولیه آن را بالا ببرید یا اثر شارژ دوباره آن را زیاد کنید. پس اگر می‌خواهید بهترین اسلحه بازی Dying Light 2 را انتخاب کنید، مطمئن شوید که مود مناسبی را برای آن انتخاب کنید؛ چرا که نمی‌توانید این مود را دیگر تغییر دهید.

نکته دیگری که باید در بازی Dying Light 2 در نظر بگیرید، این است که با Level-Up شخصیت اصلی، میزان اولیه شدت ضربه سلاح‌های تازه پیدا شده نیز افزایش پیدا می‌کند. این قابلیت اجازه می‌دهد تا یک سلاح معمولی را به یک سلاح کشنده تبدیل کنید و این‌ها همه بستگی به سطح شخصیت شما دارد. اما به‌ هر حال سلاح‌های موجود در لیست زیر جزو کشنده‌ترین سلاح‌های دنیای بازی Dying Light 2 قرار می‌گیرند و به‌ تنهایی شما را در مقابل رقبا خود برتری می‌دهند.

کمان PK

بهترین اسلحه‌ های بازی Dying Light 2

با اختلاف بسیار این سلاح را می‌توانید بهترین اسلحه بازی Dying Light 2 در نظر بگیرید. فقط برای به‌دست آوردن این سلاح شما باید کنترل چهار ساختمان را به گروه Peacekeepers بدهید. گروه Peacekeepers یکی از دو گروه بزرگ موجود در این عنوان است. با دادن قدرت این چهار ساختمان یک مجموعه کامل از کمان‌ها را دریافت خواهید کرد که کمان خاص نیمه-اتوماتیک PK به همراه دستور ساخت‌وساز تیر‌های مخصوص نیز در آن موجود است.

کمان PK از زوایای مختلفی منحصر به فرد و خاص است. این کمان می‌تواند تیر‌های مخصوص خود را با سرعت و شدت ضربه بالا به‌سوی دشمنان روانه کند. این کمان هیچ مود خاصی را نیاز ندارد و همچنین هیچ‌گاه نیاز به تعمیرات ندارد. این سلاح می‌تواند طیف وسیعی از تیر‌ها را شلیک کند؛ از تیر‌های عادی گرفته تا تیر‌های منفجره و سمی.

تبر Heavy Duty

بهترین اسلحه‌ های بازی Dying Light 2

Heavy Duty یکی از سلاح‌های فوق‌العاده برای بازیکنان بازی Dying Light 2 به‌حساب می‌آید. شما می‌توانید این سلاح را بعد از به پایان رساندن تمامی مأموریت‌های خط داستانی Dying Light 2 به دست بیاورید. البته نگران نباشید؛ چرا که بعد از به پایان رسیدن قسمت داستانی هنوز می‌توانید در شهر این عنوان به کشتار بپردازید و از این سلاح لذت ببرید. این سلاح به هیچ دشمنی اجازه نمی‌دهد تا به این سادگی از چنگ شما فرار کند.

این سلاح نه تنها ضربه‌های فوق‌العاده شدیدی به دشمن وارد می‌کند بلکه با اضافه‌کردن سه مود موجود برای این سلاح می‌توانید از قدرت، استقامت و اثرگذاری آن به صورت کامل استفاده کنید و آن را به حداکثر قدرت خود برسانید.

شمشیر Enso Katana

بهترین اسلحه‌ های بازی Dying Light 2

شمشیر Enso Katana یکی از زیباترین و کشنده‌ترین سلاح‌های این عنوان به شمار می‌آید. با سرعت فوق‌العاده این اسلحه می‌توانید تمام مسیر روبرو خود را پاک کنید و با یک ضربه چند دشمن را در لحظه نابود کنید. با توجه به قابلیت موجود در بازی Dying Light 2، با بالابردن سطح شخصیت خود در بازی می‌توانید شدت ضربه‌های این سلاح را حتی از تبر Heavy Duty هم بالاتر ببرید.

پنجه Lazarus

بهترین اسلحه‌ های بازی Dying Light 2

سلاح افسانه‌ای Lazarus یک گزینه فوق‌العاده دیگر به شمار می‌رود که می‌توانید در همان ساعات ابتدایی به آن دسترسی پیدا کنید. سلاح Lazarus علاوه بر خاص بودن بسیار کشنده و مؤثر است. مانند کمان PK این سلاح نیز هیچ مود خاصی ندارد و از زمانی که آن را به‌دست می‌آورید می‌توانید از حداکثر ظرفیت آن استفاده کنید و نیازی نیست دیگر از منابع خود برای به‌روزرسانی آن بهره ببرید.

می‌توانید سلاح Lazarus را با تحویل برج Water Tower در مأموریت Water Tower  به گروه Peacekeeper به‌جای گروه Survivors به‌دست بیاورید. اگر این کار را انجام دهید و انتخاب کنید که به‌دنبال شخصیت Aiden به‌جای شخصیت Sophie در Central Loop بروید؛ Aiden این اسلحه را به شما هدیه می‌دهد.

بهترین ویژگی سلاح‌ها

نباید ویژگی سلاح‌های مختلف را از قلم بیندازیم؛ چرا که این ویژگی‌ها می‌توانند بین سلاح‌ها تفاوت چشم‌گیری را ایجاد کنند و قدرت و تأثیرگذاری یک سلاح را تا حد بسیاری افزایش دهند. برای دیدن ویژگی سلاح‌های خود کافی است به قسمت فهرست سلاح‌های داخل بازی مراجعه کنید. فقط توجه کنید که سلاح‌های موجود در ابتدای بازی هیچ‌گونه ویژگی و خاصیت خاصی ندارند.

بهترین ویژگی که باید در یافتن سلاح‌های خود به دنبال آن باشید، شدت ضربه بالا در برابر انسان‌ها و مبتلا شدگان است. بهترین روش برای کشتار ساده در بازی Dying Light 2  این است که یک سلاح قدرتمند هم در برابر انسان و هم در برابر مبتلا شدگان در فهرست سلاح‌های خود داشته باشید.

علاوه بر این‌ها، باید حملات قدرتی را نیز در نظر بگیرید. حملات قدرتی قابلیتی است که در مراحل ابتدایی بازی به آن دست خواهید یافت و می‌توانید آن را در درخت مهارت خود فعال کنید. نکته اینجا است که برخی از سلاح‌ها دارای ویژگی‌هایی هستند که می‌تواند شدت این حملات قدرتی را افزایش دهد و باید در انتخاب سلاح‌های خود این نکته را در نظر داشته باشید.

بهترین مود سلاح‌ها:

همه سلاح‌های موجود در بازی Dying Light 2 قابلیت به‌روزرسانی در چندین مرحله مختلف را دارند و شما می‌توانید قدرت آن‌ها را بدین شکل چندین برابر کنید. این بدان معناست که حتی سلاح‌هایی که ظاهراً هیچ توانایی خاصی ندارند، می‌توانند با منابع مناسب قدترمندتر شوند؛ اما باید نکته مهمی را نیز در نظر بگیرید. باید برخی از این مود‌ها را سریع‌تر از سایر مود‌ها به‌روزرسانی کنید. در ادامه مود‌های پیشنهادی را در اختیار شما قرار داده‌ایم:

 • مود Reinforcement: این مود تنها مودی که باعث می‌شود تا دوام سلاح شما به‌آرامی کم شود و در نتیجه سلاح برای مدت زمان بیشتری باقی بماند. این مود را برای تمامی سلاح‌های شما پیشنهاد می‌شود.
 • مود Empowerment: این مود باعث می‌شود تا قدرت سلاح افزایش پیدا کند. این مود می‌تواند در شدت ضربات سلاح تغییر به‌خصوصی را ایجاد کند و شدت ضربات آن را به حداکثر خود برساند. فقط مطمئن شوید که حتماً مود Reinforcement نیاز برای سلاح‌تان فعال باشد.
 • مود Spark: این مود باعث می‌شود تا در ضربه اساسی شوک نیز به دشمنان وارد شود. یکی از نکات قابل‌توجه این مود آن است که این شوک می‌تواند هم‌زمان گروهی از دشمنان را تحت‌تأثیر قرار دهد.
 • مود Catapult: این مود باعث می‌شود تا دشمنان درون یک مخروط به سمت عقب پرتاب شوند. این مود برای شروع یک مبارزه بسیار مفید است و باعث می‌شود تا ضربه اولیه شدیدی را به دشمن بزنید.

با استفاده از این سلاح‌ها دشمنان شما دیگر ترسناک نیستند و این شما هستید که دشمنانتان را می‌ترسانید و به‌سادگی می‌توانید به کابوس آن‌ها تبدیل شوید. نظر شما در مورد این سلاح‌ها چیست؟ آیا سلاح بهتری را در بازی Dying Light 2 می‌شناسید؟ لطفاً نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع: Rockpapershotgun

اینستاگرام تیلنو

مطالب مرتبط

دیدگاهی در مورد “بهترین اسلحه های بازی Dying Light 2 که باید پیدا کنید

 1. Arya گفت:

  سلام PK Crossbow:

  رفتم چهار تا ساختمان هم دادم ولی تو اینونتوری من نیومد از بازی هم خارج شدم بازم نیومد مشکلش چیه ؟

  1. بهراد گفت:

   سلام
   این کراس بو تو قالب یک پک به اسم Crossbow Pack آزاد میشه و به صورت اتوماتیک نمیاد تو اینونتوری. اگه هم مشکل باز حل نشد احتمالا اشتباهی ساختمان‌ها رو به Peacekeeper ها ندادید.

   1. Arya گفت:

    سلام میشه یکم بیشتر توضیح بدید و چطوری پک آزاد کنم

    1. بهراد گفت:

     بله حتما، باید به هر کدوم از مناطق امن بازی که خواستید برید بعد هم با استفاده از Stash توی این لوکیشنا، آیتمای پک رو پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *