راهنمای مراحل بازی, راهنمای بازی, راهنمایی و آموزش

نحوه تکمیل Teasure Huntهای بازی Far Cry 6 (بخش دوم)

نحوه تکمیل Teasure Huntهای بازی Far Cry 6 (بخش دوم)

یوبیسافت (Ubisoft) اخیرا بازی فار کرای 6 را عرضه کرد. اثری که توانست بازخوردهای خوبی دریافت کند. در این بازی درست مثل نسخه‌های پیشین ماموریت‌های زیادی وجود دارد. از جمله آن‌ها می‌توان به ماموریت‌های Teasure Hunt اشاره کرد. ما در این مقاله قصد داریم نحوه تکمیل این ماموریت‌ها در بازی Far Cry 6 را به شما آموزش دهیم. پس در ادامه همراه تیلنو باشید.

Treasure Huntها در نسخه‌های مختلف فار کرای وجود داشته‌اند و یکی از محبوب‌ترین ماموریت‌های جانبی این مجموعه محسوب می‌شوند. این ماموریت‌ها کاملا سرگرم‌کننده هستند و به خوبی می‌توانند ساعت‌ها شما را به خود مشغول کنند. برای تکمیل Treasure Huntها شما باید از تمام مهارت‌های خود استفاده کنید و روی رویکردتان تمرکز داشته باشید. پس از تکمیل آن‌ها پاداش‌های خوبی نسیبتان خواهد شد. ما در بخش اول مقاله نحوه تکمیل Teasure Huntهای بازی Far Cry 6 به برخی از این موارد اشاره کردیم. حالا در این مطلب قصد داریم به ادامه آن بپردازیم.

 

The Truest Yaran

محل: Noventarmas ،Cielo Gardens
پاداش: اسلحه True Loyalist

نحوه تکمیل Teasure Huntهای بازی Far Cry 6 (بخش دوم)

نیروگاه برق از کار افتاده و مشخص می‌شود که یکی از افراد کاستیو (Castillo) پشت این اتفاق بوده است. در نیروگاه Gran Finca شما باید یک سری موانع را که سد راه لوله‌ها شده‌اند، پیش از وصل شدن برق پاک‌سازی کنید. شما باید به سراغ برخی از لوله‌ها رفته و به آن‌ها ضربه بزنید تا دریچه‌شان بسته شود. سپس باید به اتاق کنترلر بروید. در ادامه نیز به اسلحه True Loyalist دست پیدا خواهید کرد.

 

Sword-Crossed Lovers

محل: Barrial ،Muerte Point
پاداش: نارنجک انداز La Petite Mort

نحوه تکمیل Teasure Huntهای بازی Far Cry 6 (بخش دوم)

در این ماموریت Teasure Hunt از بازی Far Cry 6 شما باید دست به یک ماجراجویی جدید بزنید. در این مرحله دنی (Dani) باید به بخش ساحلی جزیره رفته و وارد غاری شوید که ظاهری شبیه به یک جمجمه دارد.

این ماموریت یکی از ساده‌ترین Teasure Huntهای بازی فار کرای 6 است و شما تنها کاری که باید بکنید چیزی نیست جز دنبال کردن مسیر. پس از پیمودن مسیر و بالا رفتن از برخی موانع، با یک کشتی غرق شده مواجه می‌شوید. پس از عبور از مسیر می‌توانید به پاداش فوق‌الذکر دست پیدا کنید.

 

The Long Drop

محل: La Joya ،Catalina Ridge
پاداش: اسلحه Excavation Execution

نحوه تکمیل Teasure Huntهای بازی Far Cry 6 (بخش دوم)

در این ماموریت شما باید به کمک یک کارگر بروید که در روند ساخت پل کمک می‌کند. اما این کاراکتر خیلی بد شانس است و دنی کمی دیر به محل مورد نظر می‌رسد. در واقع این شخص که از افراد رژیم کاستیو است، درست پیش از هر اقدامی از سوی دنی، غرق می‌شود. در این محل شما می‌توانید اسلحه Excavation Execution را به دست آورید.

ابتدا باید از پشت شیشه به قفل در شلیک کنید. برای بستن دریچه‌ها باید یک دستگاه را فعال کنید. ابتدا دکمه روی دستگاه را فشار دهید. سپس در کنار همان جا می‌توانید یک دکمه دیگر پیدا کنید که باید آن را نیز فشار دهید. پس از آن یک شیر می‌بینید که باید آن را بچرخانید. سپس به سراغ میز فرماندهی رفته و دکمه نشخص شده را بزنید.

به قسمت آسیب دیده پل رفته و با طناب پایین بروید تا بتوانید یک کلید را بردارید. سپس به انبار رفته و اسلحه Excavation Execution را بردارید.

 

The Emerald Skull

محل: Conuco ،Concepcion
پاداش: Ida’s War Dance charm و 1,200Pesos

نحوه تکمیل Teasure Huntهای بازی Far Cry 6 (بخش دوم)

اگر دوست دارید در یارا (Yara) یک ماجراجویی ایندیانا جونزی (Indiana Jones) را تجربه کنید، این ماموریت Teasure Hunt از بازی Far Cry 6 برای شما ساخته شده است. در ماموریت The Emerald Skull شما باید به Concepcion رفته و وارد غاری شوید که روی نقشه مشخص شده است.

در این غار تنگ و تاریک شما با جسد یک سرباز مواجه می‌شود که یک جمجمه در دست دارد. جمجمه را بردارید و همچنین باید در این محل مراقب تله‌های انفجاری باشید. سپس به سراغ غار بعدی مشخص شده روی نقشه بروید. پس از این که از پس یک کروکودیل برآمدید، باید به سراغ یک مجسمه رفته و جمجمه را روی آن قرار دهید تا ورودی سری باز شود.

حواستان باشد که در این محل با سه کروکودیل خشمگین مواجه خواهید شد. سپس از پله‌ها بالا بروید. در آن جا و در گوشه سمت چپ غار یک مجسمه دیگر خواهید دید. جمجمه را روی آن قرار دهید. سپس باید جمجمه را روی مجسمه سمت راستی نیز قرار دهید. در ادامه یک مسیر سری در قسمت بالای پله‌ها برایتان باز می‌شود. یادتان باشد که به خاطر وجود گازهای سمی باید خیلی سریع باشید.

در ادامه کافی است مسیر را ادامه دهید تا بتوانید پاداش‌های ذکر شده را به دست آورید.

 

بازی Far Cry 6: ماموریت Parting Gifts

محل: Conuco ،Sombreado Gorge

نحوه تکمیل Teasure Huntهای بازی Far Cry 6 (بخش دوم)

در مزرعه Coco، یک شورشی برای دور کردن افراد کاستیو همه جا را به آتش کشیده است. شما برای ورود به اتاق مورد نظر باید شعله‌ها را خاموش کنید. ابتدا باید دو سیم را از منبع قطع کنید. سپس سوار یک ماشین شده و ژنراتور قطع شده را به آن متصل کنید. پس از آن ژنراتور را به جایگاه مشخص شده ببرید و در ادامه پمپ آب را فعال کنید.

پس از خاموش شدن شعله‌های آتش شما می‌توانید از طریق پنجره انبار، یک قفل را مشاهده کنید. به سمت آن تیراندازی کنید. پس از شلیک به آن، می‌توانید از سمت بالا وارد شده و یک کارت را بردارید. به لطف آن می‌توانید وارد انبار شده و تعدادی تجهیزات در اختیار بگیرید.

 

The Last One To Leave

محل: Esperanza ،West Lado
پاداش: اسلحه Desert Eagle، شلوار Techmaster و 1,000Pesos

نحوه تکمیل Teasure Huntهای بازی Far Cry 6 (بخش دوم)

یک خانواده در یارا امیدوار بودند که بتوانند از جزیره فرار کنند، اما متاسفانه هرگز موفق به این کار نشدند. حالا شما باید هرآنچه از آن‌ها به جا مانده است را به دست آورید. در Esperanza بالای سقف نیروگاه برق رفته و اطراف را بررسی کنید.

شما در این Treasure Hunt از بازی Far Cry 6 باید سه سوییچ مختلف را فعال کنید. یکی از آن‌ها داخل ساختمان است. شاید پیدا کردن یکی از آن‌ها چالش برانگیز باشد. برای این کار باید رادیو و تلویزیون را روشن کرده و یک قاب عکس روی دیوار را تکان دهید.

یک خانه با رنگ آبی می‌بینید که باید از آن‌جا خطوط لوله زرد رنگ را دنبال کنید. سپس باید گازهای سمی را قطع کنید. بعد از آن وارد اتاق شده و سوییچ را پیدا خواهید کرد. در ادامه به سراغ محل پست نگهبانی رفته و یک سوییچ را نیز در آن جا فعال کنید. پس از فعال کردن هر سه سوییچ به محل مورد نظر رفته و به عنوان پاداش، اسلحه Desert Eagle و دیگر موارد ذکر شده را به دست آورید.

 

بازی Far Cry 6: ماموریت Passing The Torch

محل: Sierra Perdida ،Promise Peaks
پاداش: مواد اولیه مربوط به Supremo، ابزار Fifteen Wishes و اسلحه Spas-12

نحوه تکمیل Teasure Huntهای بازی Far Cry 6 (بخش دوم)

در بازی Far Cry 6 یک مخفیگاه از شورشیان وجود دارد که بهتر است سری به آن بزنید. برای این امر به سمت Promise Peaks بروید. در این جا نیز باید سه سوییچ را فعال کنید تا ژنراتور به کار بیفتد. این امر موجب باز شدن ورودی می‌شود. اولین سوییچ در داخل خانه وجود دارد.

به سکو رفته و روی پل معلق بپرید. سپس مسیر را ادامه دهید تا به یک پنجره باز برسید. شما می‌تواند در آن جا سوییچ مورد نظر را پیدا کنید. دومین سوییچ در یک خانه زرد رنگ پیدا می‌شود. در پشت بشکه آب می‌توانید یک بخش چوبی ببینید. آن را بشکنید و وارد خانه شوید. سوییچ آخر در یک کلبه کوچک قرار دارد. درب شل و ول آن را شکسته و وارد محل شوید. پس از فعال کردن این سه سوییچ می‌توانید این ماموریت را به راحتی تمام کرده و صاحب پاداش‌های فوق‌الذکر شوید.

 

A Little Birdie Told Me

محل: Sierra Perdida ،Promise Peaks
پاداش: اسلحه AR-C و Trogon Charm

نحوه تکمیل Teasure Huntهای بازی Far Cry 6 (بخش دوم)

این Treasure Hunt از بازی فار کرای 6 با تمام موارد ذکر شده در این لیست تفاوت دارد. در این ماموریت شما باید دقیق بوده و سرعت عمل بالایی داشته باشید و همچنین غذا دادن به پلیکان را نیز فراموش نکنید. به اردوگاهتان در Promise Peaks بروید و و در قسمت غربی آن جا شما می‌توانید یک پلیکان به نام دنیلو (Danilo) را پیدا کنید.

پس از این که ماهی تازه به او دادید، این پلیکان شروع به پرواز می‌کند و شما نیز باید با استفاده از Wingsuit او را دنبال کنید. حواستان باشد که نباید زیاد از دنیلو عقب بیفتید، وگرنه ماموریت با شکست مواجه می‌شود. دنیلو به سمت Roxas Farm پرواز می‌کند. پس از رسیدن برای دنبال کردن او باید از یک ATV استفاده کنید.

دنیلو بار دیگر در Sotomayor Farm توقف می‌کند. در این محل شما باید از وسیله نقلیه خود پایین آمده و با لباس پرواز او را دنبال کنید. دنیلو کمی بعد از Leyva Farm فرود می‌آید. در این محل شما باید کمی به او غذا بدهید. سپس با استفاده از جت اسکی او را تا رسیدن به جزیره‌ای در همان نزدیکی‌ها دنبال کنید. او دقیقا شما را به جایی می‌برد که یک صندوقچه را پیدا کنید. با باز کردن آن صاحب سلاح AR-C خواهید شد.

 

بازی Far Cry 6: ماموریت A Rising Tide

محل: Sierra Perdida ،Robusta Hills
پاداش: اسلحه Camo Quinceanera

نحوه تکمیل Teasure Huntهای بازی Far Cry 6 (بخش دوم)

شما ابتدا باید به روستای کوچکی به اسم Yarabi در Sierra Perdida بروید. آن جا یک سردابه در خانه‌ای قدیمی پیدا می‌کنید که البته قفل است. برای باز کردن این ورودی باید چند قایق را بررسی کرده و از سرنخ‌های آن‌ها استفاده کنید. ابتدا دکمه El Tigre را فشار دهید و سپس به سراغ Papa Chulo بروید. بعد از آن نیز به ترتیب Clarita ،El Lucky و Roja Victoria را فشار دهید. پس از باز شدن سردابه می‌توانید اسلحه Camo Quinceanera را همراه با چند چیز دیگر به دست آورید.

این بود بخش دوم نحوه تکمیل Treasure Huntها در بازی Far Cry 6. امیدواریم این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد. نظر شما درباره بازی فار کرای 6 و چالش‌های مختلفش چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

 

منبع: GameSpot

اینستاگرام تیلنو

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *