راهنمای بازی, راهنمایی و آموزش

راهنمای چلنج های هفتگی فورتنایت (هفته سوم سیزن ۷ از چپتر ۲)

فصل هفتم چپتر دوم فورتنایت

بالاخره سیزن جدید فورتنایت شروع شد و مانند سیزن‌های قبل، با راهنمای چالش های هفتگی فورتنایت به شما کمک می‌کنیم سریع لول‌تان را بالا ببرید. به این ترتیب همراه چالش های هفته سوم سیزن هفتم فورتنایت باشید.

چالش های هفتگی فورتنایت از راه رسیدند و وقت آن رسیده تا دوباره وارد دنیای فورتنایت شده و مشغول انجام چلنج‌ها شوید. علاقه‌مندان این بازی بتل رویال محبوب، می‌توانند با به اتمام رساندن این چالش‌ها، مقدار قابل توجهی XP کسب کنند. چالش های هفته سوم فورتنایت تمرکز زیادی روی گشت و گذار در نقشه و قرار دادن آیتم‌های مختلف در نواحی خاص دارند. حواستان باشد که درست مانند سیزن‌های قبل، چالش‌های اپیک تا آخر سیزن باقی می‌مانند، اما برای تکمیل چالش‌های لجندری تنها یک هفته فرصت دارید و با اتمام این فرصت، چالش‌های قبلی حذف شده و چالش‌های جدید اضافه می‌شوند. نکته بعد تغییر شیوه در دسترس قرار گرفتن چالش‌های لجندری است. در سیزن‌های قبلی، یک چالش خاص در بخش لجندری چلنج‌ها قرار می‌گرفت و گیمرها باید به دفعات آن را تکمیل می‌کردند و با هربار تکمیل چالش، درصدی به درخواستی که چلنج از شما داشت افزوده می‌شد و دوباره در دسترس قرار می‌گرفت. تا به اینجا رویه این چالش‌ها در Invasion تغییر پیدا کرده و درست مانند اپیک چلنج‌ها، هر استیج از چالش‌های لجندری درخواست به خصوصی دارد. اگر قصد دارید XPهای هفته گذشته را از دست ندهید، با مراجعه به مطلب:

راهنمای کامل چالش‌ها را مطالعه کنید.

راستی، اگر تازه به جمع بازیکنان فورتنایت پیوسته‌اید، آموزش کامل بازی فورتنایت (از راهنمای نصب تا مهارت های اولیه) می‌تواند مطلب خوبی برای یادگیری نکات مهم درباره فورتنایت باشد. همچنین اگر تا به امروز اطلاعات زیادی از سیزن 7 چپتر 2 فورتنایت ندارید، تیلنو در مطلب تغییرات سیزن هفتم از چپتر دوم فورتنایت (Fortnite)، تمام تغییرات این سیزن را به رشته تحریر درآورده است.

چلنج‌های اپیک (Epic Challenges) این هفته فورتنایت:

نام چالش توضیحات
Dance near a lit campfire (1) – 30,000 XP نزدیک یک کمپ فایر آتش گرفته دنس بزنید
Catch fish at fishing spots (5) -30,000 XP پنج ماهی در لوکیشن‌های مشخص شده صید کنید
Destroy boats (3) – 30,000 X سه قایق را نابود کنید
Glide 20m while holding a chicken (20) – 30,000 XP ۲۰ متر وقتی با یک مرغ در حال پرواز هستید گلاید کنید
Finish in the top 10 (1) – 30,000 XP یک بار جزو ۱۰ نفر اول شوید
Travel between Porta-Potties (1) – 30,000 XP با کمک دستشویی‌ها بین محل‌های مختلف جابجا شوید
Use Nuts and Bolts (3) – 30,000 XP سه بار از پیج و مهره‌ها استفاده کنید

برای تکمیل چالش اول این هفته فورتنایت، کافی است نزدیک یکی از کمپ‌فایر‌های بازی شده و بعد از روشن کردن آن، یک دنس دلخواه بزنید. به همین سادگی چالش اول به اتمام می‌رسد. چالش دوم شما را از مبارزات و جنگ دور کرده و در کمال آرامش به صید ماهی مشغول می‌کند. باید پنج ماهی در لوکیشن‌های مشخص شده صید کنید. نوع این ماهی‌ها نیز هیچ اهمیتی ندارد. چالش سوم کمی حال و هوای جنگ را باز گردانده و دستور نابودی سه قایق را صادر می‌کند. کافی است هر قایقی که سر راهتان سبز می‌شود را به گلوله ببندید تا بعد از چند شلیک متوالی منفجر شود. با سه بار تکرار این کار، چالش سوم این هفته فورتنایت نیز برای شما تکمیل خواهد شد. درست مانند این چالش چهارم فورتنایت را در سیزن قبل شاهد بودیم. کافی است نزدیک یکی از مرغ‌های بازی شده و با گرفتن او، ۲۰ متر گلاید کنید. منظور از گلاید کردن مدت زمان شما از پریدن تا به زمین رسیدن است. با چند بار پریدن متوالی این چالش نیز تکمیل خواهد شد.

چالش پنجم، مهارت شما در فورتنایت را مورد آزمایش قرار می‌دهد. کافی است یک بار، با کشتن دشمنان جزو ۱۰ نفر برتر مچ شوید تا XPهای این چالش را نیز دریافت کنید. چالش بعد شما را به دنبال دستشویی‌هایی می‌فرستد که امکان جابجایی در محیط را فراهم می‌کنند. اگر از بازیکنان قدیمی فورتنایت باشید، بدون شک با این دستشویی‌ها برخورد کرده‌اید. با ورود به آن‌ها از طریق لوله‌ای که زیرشان تعبیه شده است، به محل دیگری انتقال داده می‌شوید. محل چندتا از این سرویس‌های بهداشتی در ویدیو پایین همین مطلب مشخص شده است. پیچ و مهره‌ها آیتم‌های جدیدی هستند که در سیزن هفتم فورتنایت به گیم پلی بازی اضافه شده‌اند و به کمک آن‌ها امکان تغییر سلاح‌ها وجود دارد. کافی است سه بار از این آیتم‌ها استفاده کنید تا آخرین چالش اپیک هفته دوم از سیزن هفتم فورتنایت نیز به اتمام برسد.

چلنج‌های لجندری (Legendary Challenges) این هفته فورتنایت:

نام چالش توضیحات
Get Slone’s orders from a payphone (0/1) – 15,000 XP از تلفن‌های سکه‌ای ماموریت دریافت کنید
Converse with Sunny, Joey or Beach Brutus (0/1) – 15,000 XP با کاراکتر‌های Sunny، Joey یا Beach Brutuها صحبت کنید
Place welcome signs in Pleasant Park and Lazy Lake (0/4) – 30,000 XP چهار علامت خوش‌آمد گویی در Pleasant Park و Lazy Lake نصب کنید
Place boomboxes in Believer Beach (0/2) – 30,000 XP دو تا boomboxeها را در Believer Beach از بین ببرید
Place alien light communication device on mountain tops (0/2) – 30,000 XP دو تا از نورهای ارتباطی بیگانگان را روی قله کوه‌ها قرار دهید
Collect cat food (0/2) – 30,000 XP دو غذای گربه پیدا کنید

اولین چالش لجندری این هفته فورتنایت دوباره شما را سراغ تلفن‌های سکه‌ای که در نقاط مختلف بازی قرار دارند می‌فرستد. با گرفتن یک ماموریت از این تلفن‌ها، اولین چالش تکمیل می‌شود. برای تکمیل چالش دوم باید با یکی از کاراکتر‌های Sunny ،Joey یا Beach Brutuها صحبت کنید. چالش سوم شما را مشغول زیباسازی جزیره می‌کند و باید چهار علامت خوش‌آمد گویی در Pleasant Park و Lazy Lake نصب کنید. در چالش بعدی نوبت به نابودی دو تا از boomboxeها در Believer Beach می‌رسد. راهنمای تکمیل این چالش را در ویدیو پایین مطلب مشاهده می‌کنید. چالش‌های بعدی نیز به ترتیب شما را مشغول قرار دادن دو تا از نورهای ارتباطی بیگانگان را روی قله کوه‌ها و پیدا کردن دو غذای گربه می‌کند. محل دقیق تمام چالش‌ها و نحوه انجام آن‌ها در ویدیو زیر قرار دارد.

این تمام اطلاعاتی بود که برای تکمیل چالش های هفته اول فورتنایت لازم داشتید. نظر شما درباره تغییر نحوه در دسترس قرار گرفتن چالش‌ها چیست؟ تا به اینجا سیزن هفتم فورتنایت را دوست داشته‌اید؟ نظرات خود را با تیم تیلنو و کاربران آن به اشتراک بگذارید.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید