راهنمای بازی, راهنمایی و آموزش

راهنمای چلنج های هفتگی فورتنایت (هفته چهارم سیزن ۷ از چپتر ۲)

بتل پس سیزن هفت فورتنایت

بالاخره سیزن جدید فورتنایت شروع شد و مانند سیزن‌های قبل، با راهنمای چالش های هفتگی فورتنایت به شما کمک می‌کنیم سریع لول‌تان را بالا ببرید. به این ترتیب همراه چالش های هفته چهارم سیزن هفتم فورتنایت باشید.

چالش های هفتگی فورتنایت از راه رسیدند و وقت آن رسیده تا دوباره وارد دنیای فورتنایت شده و مشغول انجام چلنج‌ها شوید. علاقه‌مندان این بازی بتل رویال محبوب، می‌توانند با به اتمام رساندن این چالش‌ها، مقدار قابل توجهی XP کسب کنند. چالش های هفته چهارم فورتنایت تمرکز زیادی روی فضایی‌ها و تجهیزات آن‌ها دارد و بخش اعظم دیگر چالش‌ها نیز مثل سه هفته گذشته روی گشت و گذار در محیط و انجام درخواست‌ها معطوف شده است. حواستان باشد که درست مانند سیزن‌های قبل، چالش‌های اپیک تا آخر سیزن باقی می‌مانند، اما برای تکمیل چالش‌های لجندری تنها یک هفته فرصت دارید و با اتمام این فرصت، چالش‌های قبلی حذف شده و چالش‌های جدید اضافه می‌شوند. نکته بعد تغییر شیوه در دسترس قرار گرفتن چالش‌های لجندری است. در سیزن‌های قبلی، یک چالش خاص در بخش لجندری چلنج‌ها قرار می‌گرفت و گیمرها باید به دفعات آن را تکمیل می‌کردند و با هربار تکمیل چالش، درصدی به درخواستی که چلنج از شما داشت افزوده می‌شد و دوباره در دسترس قرار می‌گرفت. تا به اینجا رویه این چالش‌ها در Invasion تغییر پیدا کرده و درست مانند اپیک چلنج‌ها، هر استیج از چالش‌های لجندری درخواست به خصوصی دارد. اگر قصد دارید XPهای هفته گذشته را از دست ندهید، با مراجعه به مطلب:

راهنمای کامل چالش‌ها را مطالعه کنید.

راستی، اگر تازه به جمع بازیکنان فورتنایت پیوسته‌اید، آموزش کامل بازی فورتنایت (از راهنمای نصب تا مهارت های اولیه) می‌تواند مطلب خوبی برای یادگیری نکات مهم درباره فورتنایت باشد. همچنین اگر تا به امروز اطلاعات زیادی از سیزن 7 چپتر 2 فورتنایت ندارید، تیلنو در مطلب تغییرات سیزن هفتم از چپتر دوم فورتنایت (Fortnite)، تمام تغییرات این سیزن را به رشته تحریر درآورده است.

چلنج‌های اپیک (Epic Challenges) این هفته فورتنایت:

نام چالش توضیحات
Deal damage near an Abductor (1000) در نزدیکی یک Abductor هزار واحد آسیب وارد کنید
Destroy hiding places (3) سه مکان مخفی شدن را نابود کنید
Destroy Objects at Retail Row, Lazy Lake, Pleasant Park, or Holly Hatchery (5) ۵ تا از اهداف را در Retail Row، Lazy Lake، Pleasant Park یا Holly Hatchery نابود کنید
Experience low gravity with Alien Nanites or on the Mothership (1) در سفینه مادر یا Naniteها جاذبه کم را احساس کنید
Hunt an infected animal (1) یک حیوان آلوده را شکار کنید
Travel in a Saucer (1000) در یک Saucer هزار متر جا به جا شوید
Abduct an opponent with a saucer tractor beam (1) یک دشمن را به کمک دستگاه از بین برنده جاذبه Saucerها جا به‌ جا کنید

برای تکمیل اولین چالش اپیک این هفته فورتنایت، باید در نزدیکی یک Abductor هزار واحد آسیب وارد کنید. Abductorها سفینه‌های بزرگی هستند که شما را به درون خودشان می‌کشند. کافی است در نزدیکی این سفینه‌ها به نبرد بپردازید تا خیلی زود این چالش را تکمیل کنید. چالش دوم شما را به سراغ کمپرها و محل‌های پنهان شدن آن‌ها می‌برد. کافی است سه تا محل‌های مخفی شدن را نابود کنید. سه تا از سطل‌های زباله، سرویس‌های بهداشتی و… که می‌توان در آن‌ها پنهان شد را نابود کنید تا این چالش نیز به اتمام برسد. برای تکمیل چالش سوم باید ۵ تا از اهداف را در Retail Row ،Lazy Lake ،Pleasant Park یا Holly Hatchery نابود کنید. محل این اهداف و نحوه تکمیل تمام چالش‌ها، در ویدیوی انتهای مطلب نیز به نمایش درآمده است. دستگاه‌هایی که جاذبه زمین را دستکاری می‌کنند، همیشه جزو ابزار آلات محبوب فضایی‌ها در فیلم‌ها و بازی‌ها محسوب می‌شوند. حال برای تکمیل چالش چهارم این هفته فورتنایت، در سفینه مادر یا Naniteها جاذبه کم را احساس کنید.

چند روزی است که حیوانات جهش یافته و آلوده شده به اکو سیستم بیگانگان در دنیای فورتنایت پیدا می‌شوند و ظاهر و رفتار بامزه‌ای را از خود بروز می‌دهند. برای تکمیل چالش پنجم این هفته فورتنایت، باید یکی از این حیوانات را شکار کنید. تعداد زیادی از آن‌ها در سرتاسر نقشه وجود دارند و با مشکل خاصی برای پیداکردن‌شان مواجه نخواهید شد. چالش ششم این هفته فورتنایت شما را تشویق به استفاده از Saucerها می‌کند. Saucerها همان سفینه‌هایی هستند که در بعضی نقاط نقشه قرار دارند و می‌توان با آن‌ها در محیط جا به جا شد و حتی به مبارزه پرداخت. باید در یکی از این سفینه‌ها هزار متر را طی کنید تا این چالش نیز به اتمام برسد. بعد از اینکه در چالش قبل تنها با Saucerها جابجا شدید، حال باید با یکی از ابزارهای این سفینه‌های دوست داشتی، به دشمنان حمله‌ور شوید و یکی از آن‌ها را به کمک دستگاه معکوس کننده جاذبه، از زمین بلند کنید. به این ترتیب چالش‌های اپیک این هفته فورتنایت به پایان می‌رسند.

چلنج‌های لجندری (Legendary Challenges) این هفته فورتنایت:

نام چالش توضیحات
Search the farm for clues (2) – 45,000 XP مزرعه را برای دو نشانه جست و جو کنید
Visit Farmer Steel’s favourite places (3) – 30,000 XP به محل‌های مورد علاقه کشاورز Steel سر بزنید
Place missing person signs in Weeping Woods and Misty Meadows (4) – 30,000 XP چهار پوستر برای افراد گم شده در Weeping Woods و Misty Meadows نصب کنید
Collect doomsday preppers guide (1) – 30,000 XP برگه‌های راهنمای آماده شدن برای آخرالزمان را پیدا کنید
Forage for food, need supplies (5) – 30,000 XP پنج آیتم Foraged جمع آوری کنید

چالش‌های لجندری این هفته فورتنایت نیز مانند گذشته روی گشت و گذار در محیط و متمرکز شده‌اند و توضیح خاصی برای راهنمای چالش های لجندری فورتنایت وجود ندارد. می‌توانید برای تکمیل آن‌ها، ویدیو زیر را مشاهده کنید.

این تمام اطلاعاتی بود که برای تکمیل چالش های هفته چهارم فورتنایت لازم داشتید. نظر شما درباره تغییر نحوه در دسترس قرار گرفتن چالش‌ها چیست؟ تا به اینجا سیزن هفتم فورتنایت را دوست داشته‌اید؟ نظرات خود را با تیم تیلنو و کاربران آن به اشتراک بگذارید.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *