راهنمای بازی, راهنمای مراحل بازی, راهنمایی و آموزش

اتمام کمپین داستانی بازی Call of Duty: Vanguard چقدر طول می‌کشد؟

بازی Call of Duty: Vanguard

بازی کالاف دیوتی ونگارد یک بار دیگر داستان این مجموعه را به زمان جنگ جهانی دوم باز می‌گرداند. حال سوالی که شاید برای هر کسی پیش آید، این است که اتمام کمپین داستانی بازی Call of Duty: Vanguard چقدر طول می‌کشد؟

با عرضه بازی Call of Duty: Vanguard ما شاهد یک نسخه بزرگ دیگر از مجموعه کالاف دیوتی هستیم که یک بار دیگر بازیکنان را به دوران جنگ جهانی دوم باز می‌گرداند. در چند سال اخیر بخش چندنفره و حالت Warzone به موارد موردعلاقه بازیکنان تبدیل شده‌اند و بیشتر افراد نسخه‌های مختلف Call of Duty را برای تجربه این دو بخش خریداری می‌کنند. اما کالاف دیوتی ونگارد هم درست مانند بیشتر شماره‌های مجموعه شامل یک کمپین داستانی جذاب می‌شود که تجربه آن خالی از لطف نیست. اما یک بازیکن برای تکمیل این بخش به چند ساعت زمان نیاز خواهد داشت؟

با توجه به اطلاعات موجود و نتایجی که از سوی بازیکنان به دست آمده است، کمپین داستانی بازی Call of Duty: Vanguard حدود ۶ ساعت به طول می‌انجامد؛ عددی که برای یک کالاف دیوتی مدرن کاملا منطقی به نظر می‌رسد. این کمپین داستانی فاقد آیتم‌های جمع کردنی بوده و نیازی نیست که برای پیدا کردن Collectibleها زیاد زمان خرج کرد. اما با این حال برخی از بازیکنان که قصد دارند تروفی یا اچیومنت‌های این اثر را به دست آورند، به طور طبیعی به زمان بیشتری نیاز خواهند داشت. به دست آوردن تروفی‌ها هم هر کدام روش خاصی را می‌طلبد که باید به آن‌ها توجه کرده و زمان بیشتری هم صرف کنید. برای مثال یکی از تروفی‌ها که مربوط به مخفی‌کاری است، از شما می‌خواهد که تمامی دشمنان موجود در یک منطقه را از طریق مخفی‌کاری بکشید. در مثالی دیگر، در یک مرحله که نقش یک اسنایپر را برعهده دارید، حتی یکی از تیرهای خود را هم از دست ندهید.

بازی Call of Duty: Vanguard

برای دریافت اطلاعات بیشتر و مطالعه مطالب بیشتر می‌توانید به صفحه اختصاصی بازی Call Of Duty: Vanguard مراجعه کنید. همچنین تهیه این بازی از طریق صفحات بازی Call of Duty: Vanguard برای XBox، بازی Call of Duty: Vanguard برای PS5 و بازی Call of Duty: Vanguard برای PS4 امکان‌پذیر است.

نظر شما درباره کمپین داستانی بازی Call of Duty: Vanguard چیست؟ شما برای اتمام این بخش چقدر وقت صرف کردید؟ نظرات خود را با تیم تیلنو در میان بگذارید.

منبع: GameSpot

اینستاگرام تیلنو

خیر. برای تجربه این بازی رو هر دو نسل از کنسول‌های خانگی باید یکی از نسخه‌های Cross-gen Bundle و Ultimate Edition را خریداری کنید.

این بازی داستان چهار شخصیت مختلف از چهار جبهه جنگ جهانی را روایت می‌کند که در کنار هم به جنگ با متحدین می‌پردازند.

این بازی علاوه بر بخش داستانی، دارای بخش چند‌نفره و زامبی است.

کاربران پلتفرم‌های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و کامپیوتر می‌توانند این بازی را تجربه کنند.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *