راهنمایی و آموزش, راهنمای بازی, راهنمای مراحل بازی

راهنمای چلنج های هفتگی فورتنایت (هفته یازدهم سیزن ۷ از چپتر ۲)

فورتنایت

چالش های هفته یازدهم از سیزن ۷ چپتر ۲ فورتنایت منتشر شده‌اند و فعالیت‌های متنوعی را در اختیار بازیکنان قرار می‌دهند. شما می‌توانید با انجام این چالش‌ها XP بیشتری کسب کرده و Level خود را سریع‌تر ارتقا دهید.

شرکت Epic Games با عرضه سیزن ۷ از چپتر ۲ بازی Fortnite اتفاقات جالبی را رقم زده که نسبت به محتویات قدیمی این بازی، متفاوت است. این سیزن به طور هفتگی چالش‌های Epic و Legendary را در اختیار شما قرار می‌دهد تا بتوانید با انجام دادن آن‌ها XP لازم برای ارتقا سطح و کسب آیتم‌های تزئینی را به دست آورید. سیزن ۷ فورتنایت حالتی تخیلی دارد که در طی آن UFO یا فضایی‌ها وارد زمین شده و تجهیزات جالبی را هم با خود آورده‌اند.

طبق روال همیشه، سیزن ۷ چپتر ۲ فورتنایت دارای Battle Pass مجزای خود بوده و با توجه به Theme این فصل، آیتم‌های تزئینی جذابی را در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد. برای این که بتوانید این آیتم‌ها را به دست آورید، نیاز به گرفتن Battle Star دارید. این Battle Starها هم رابطه مستقیمی با به دست آوردن XP دارند که می‌توانید آن را با انجام دادن چالش های هفتگی بازی Fortnite به دست آورید.

توجه کنید که چلنج های اپیک تا آخر سیزن باقی می‌مانند و فرصت زیادی برای تکمیل آن‌ها دارید. اما اگر دوست دارید چلنج های لجندری فورتنایت را هم انجام دهید، تنها یک هفته وقت خواهید داشت؛ پس بهتر است حواس خود را جمع کنید. همچنین اگر قصد دارید چالش‌های اپیک هفته‌های گذشته را انجام دهید، می‌توانید از مقاله‌هایی که در ادامه قرار می‌گیرند استفاده کنید:

راهنمای چلنج های هفتگی فورتنایت (هفته اول سیزن ۷ از چپتر ۲)

راهنمای چلنج های هفتگی فورتنایت (هفته دوم سیزن ۷ از چپتر ۲)

راهنمای چلنج های هفتگی فورتنایت (هفته سوم سیزن ۷ از چپتر ۲)

راهنمای چلنج های هفتگی فورتنایت (هفته چهارم سیزن ۷ از چپتر ۲)

راهنمای چلنج های هفتگی فورتنایت (هفته دهم سیزن ۷ از چپتر ۲)

چلنج های اپیک این هفته فورتنایت:

 توضیحات

 نام چالش

 ۲۰۰۰ متر در قالب یک Saucer حرکت کنید

Travel in a Saucer (2000)

یک بار از اسلحه Recon Scanner برای پیدا کردن انگل‌های فضایی و Tresspasserها استفاده کنید

Use the Recon Scanner to spot Alien Parasites and Trespassers (1)

یک بار با دیش موجود در مقر IO Radar تعامل برقرار کنید

Interact with equipment at any IO Radar Dish Base (1)

در مناطق تحت کنترل فضایی‌ها به دشمنان ۱۵۰ واحد آسیب وارد کنید

Deal damage in Alien Biomes (150)

یک انگل فضایی (Alien Parasite) را مارک کنید

Mark an Alien Parasite (1)

با انگل‌های فضایی در مناطق Sunny Shores، Lazy Lake و Pleasant Park برقصید

Dance with an Alien Parasite at Sunny Shores, Lazy Lake, or Pleasant Park (150)

به همراه یک انگل فضایی شنا کنید

Go for a swim with an Alien Parasite (1)

 

چالش های اپیک این هفته فورتنایت ممکن است کمی شما را به چالش بکشد. اول از همه، باید هنگامی که سوار یک Saucer هستید ۲۰۰۰ متر حرکت کنید. Saucer نام سفینه‌های بیگانگان است که در سطح نقشه می‌توانید آن‌ها را پیدا کنید. برای چالش دوم، باید ابتدا یک اسلحه Recon Scanner پیدا کنید که به واسطه Chestها و Supply Dropها قابل دریافت است. سپس با استفاده از آن یک Alien Parasite و یک Trespasser را اسکن کنید. Alien Parasite نام موجودات کوچک و انگل مانندی است که به سر شخصیت شما می‌چسبند و Trespasser هم نام ربات‌های فضایی است که در سطح نقشه می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید. چالش سوم به نسبت راحت است و برای تکمیل آن تنها باید به مقر IO Radar بروید و با دیش‌های بزرگ موجود در آن تعامل برقرار کنید.

چالش بعدی مربوط به آسیب وارد کردن در Alien Biomes است. این مناطق در سطح نقشه دیده می‌شوند و با هاله رنگی که پیرامون آن‌ها را پوشانده‌اند، قابل تشخیص هستند. کافی است وارد یکی از مناطق شوید و ۱۵۰ واحد به دشمنان آسیب وارد کنید. سه چالش بعدی مربوط به Alien Parasiteها است که می‌توانید آن‌ها را به صورت اتفاقی در سراسر نقشه پیدا کنید. برای انجام یکی از این سه چالش، کافی است هنگامی که یکی از این انگل‌های فضایی را مشاهده کردید، آن را مارک کنید. هنگامی که برای مدت زمان کمی در کنار این انگل‌ها بمانید، آن‌ها به صورت خودکار به سمت شما می‌آیند و روی سر شخصیت شما قرار می‌گیرند. حال اگر این اتفاق افتاد و آن‌ها به سمت شما آمدند، باید هنگامی که روی سرتان قرار دارند در سه منقطه Sunny Shores، Lazy Lake و Pleasant Park برقصید. برای انجام دادن آخرین چالش اپیک این هفته فورتنایت هم کافی است هنگامی که تحت تاثیر یکی از همین انگل‌های فضایی قرار دارید، وارد آب شده و شنا کنید.

چلنج های لجندری این هفته فورتنایت:

توضیحات نام چالش
با استفاده از تلفن‌های عمومی از Dr. Slone ماموریت بگیرید Get Slone’s orders from a payphone (1)
در مناطق مربوط به ماهیگری پنج بار ماهی بگیرید Catch fish at fishing holes (5)
در منطقه Catty Corner یا Craggy Cliffs قوطی غذای گربه پیدا کنید Collect a vintage can of cat food at Catty Corner or Craggy Cliffs (1)
در منطقه Lazy Lake یک گلدان پیدا کنید Collect a vase of flowers from Lazy lake (1)
۲۵۰ واحد چوب جمع کنید Harvest Wood (250)
 با جوئی صحبت کنید Talk to Joey (1)

اولین چالش لجندری هفته یازدهم فورتنایت در سیزن ۷ چپتر دوم، به شدت راحت است. برای تکمیل این چلنج کافی است به یکی از تلفن‌های عمومی (Payphone) موجود در نقشه بروید و از شخصیت Dr. Slone ماموریت دریافت کنید. چالش دوم شما را به ماهیگری در یک سری مناطق خاص تشویق می‌کند. برای انجام دادن این چالش، مناطق مربوطه را در ویدیویی که در ادامه قرار داده شده، پیدا کنید و با استفاده از چوب ماهیگیری، ماهی بگیرید.

چالش بعدی شما را راهی پیدا کردن غذای گربه می‌کند که به شدت کار راحتی است. شما باید به پمپ بنزین نزدیک منطقه Catty Corner بروید و قوطی غذای گربه را که روی زمین افتاده است، پیدا کنید. چهارمین چالش لجندری این هفته فورتنایت هم شما را مجبور به رفتن به منطقه Lazy Lake می‌کند. هنگامی که در محدوده این محیط قرار دارید، کافی است یکی از چندین گلدان موجود را پیدا کرده و آن را به اصطلاح Collect کنید. چلنج بعدی هم به طور خودکار و با گذر زمان برای شما تکمیل خواهد شد؛ زیرا باید برای انجام آن ۲۵۰ واحد چوب جمع کنید که در بازی Fortnite امری عادی است. چلنج پایانی این هفته هم مربوط به صحبت کردن با یکی از NPCهای بازی است. شما باید شخصیت جوئی (Joey) را در ناحیه جنوب غربی منطقه Beliver Beach پیدا کرده و با او صحبت کنید. پس از انجام دادن همه این کارها،چالش‌های هفتگی بازی Fortnite به پایان خواهد رسید.

اگر در انجام هر یک از Challengeهای ذکر شده با مشکل روبرو شدید، کافی است به ویدیوی زیر مراجعه کرده و دستورات آن را دنبال کنید:

نظر شما در مورد چلنج‌ها و ماموریت‌های مذکور چیست؟ آیا موفق به انجام آن‌ها شدید؟ دیدگاه‌های خود را در قسمت نظرات با تیم تیلنو در میان بگذارید.

اینستاگرام تیلنو
author-avatar

درباره ارحام ادبخواه

سلام، من ارحام هستم. زندگی من با سه کلمه گره خورده، ویدئو گیم، فوتبال و سینما. زندگی من بدون این سه تا بی معنی میشه و هویت خودشو از دست میده.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *