اخبار و رویدادها, بازی

بازی Red Dead Online: معرفی ویژگی‌های آپدیت Blood Money

آپدیت Blood Money بازی Red Dead Online

آپدیت جدید بازی Red Dead Online که Blood Money نام دارد، برای ایجاد آشوب و پول درآوردن ساخته شده است. این به روز رسانی قرار است تغییرات مهمی در بازی رد دد آنلاین ایجاد کند و از همین رو شایان توجه است. ما در این مطلب قرار است اطلاعات مهمی از آپدیت Blood Money بازی Red Dead Online را در اختیار شما قرار دهیم. با تیلنو همراه باشید.

اتفاقات مربوط به آپدیت Blood Money در شهر Saint Denis به وقوع می‌پیوندند. برخلاف به روز رسانی‌های پیشین، برای شروع این آپدیت نیازی به انجام کار خاصی نیست و می‌توانید به محض دریافت آن، تجربه‌اش کنید. این آپدیت قرار است در تاریخ 22 تیر (13 جولای) در دسترس قرار گیرد.

با این آپدیت شما می‌توانید مراحل جدیدی تحت عنوان Crimes تجربه کنید. این مراحل هم به صورت تک نفره قابل بازی هستند و هم در حالت Posse. شما در این ماموریت‌ها می‌توانید ارابه‌ها را متوقف کرده و از مسافران سرقت کنید یا به سرقت‌های بزرگتر و آدم‌ربایی مشغول شوید. آپدیت Blood Money بازی Red Dead Online یک واحد پول جدید به نام Capitale را به شما معرفی می‌کند. شما می‌توانید این پول‌ها را با گذراندن مراحل Crimes به دست آورید. همچنین قادر هستید آن‌ها را از مردم عادی بدزدید. تریلر آپدیت مذکور را در زیر مشاهده می‌کنید:

دومین بخش از مراحل جدید بازی رد دد آنلاین، Opportunities نام دارد. پس از این که توانستید به اندازه کافی Capitale جمع‌آوری کنید، یکی از شخصیت‌های بازی به نام گویدو مارتلی (Guido Martelli) با شما ارتباط برقرار می‌کند و ماموریت‌های جدیدی را به شما ابلاغ می‌کند.

بالاخره در تاریخ 22 تیر ماه، بازی‌های Red Dead Online و Red Dead Redemption 2 قابلیت پشتیبانی از Nvidia DLSS را به دست می‌آورند. این قابلیت برای کسانی کارآمد خواهد بود که این بازی‌ها را روی کامپیوترشان با کارت گرافیک‌های مدل Nvidia GeForce RTX اجرا می‌کنند. این قابلیت موجب بهبود بیش از پیش بازی خواهد شد.

منبع: Polygon

اینستاگرام تیلنو
بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید