اخبار و رویدادها, بازی

بازی Assassin’s Creed Infinity معرفی شد

سری Assassin's Creed

براساس گزارشات منتشر شده و تایید یوبی سافت، بازی جدیدی از سری Assassin’s Creed تحت عنوان بازی Assassin’s Creed Infinity در حال ساخت است. با تیلنو همراه باشید.

مجموعه اساسینز کرید یکی از مشهور‌ترین سری بازی‌های شرکت یوبی سافت (Ubisoft) است که تا‌کنون آثار مختلفی از آن منتشر شده است. تازه‌ترین عضو سری مذکور بازی Assassin’s Creed Valhalla بوده که در سال گذشته منتشر شده است. حال پس از انتشار گزارشی از سوی Bloomberg، شرکت یوبی سافت به صورت رسمی بازی جدید سری اساسینز کرید را تحت عنوان بازی Assassin’s Creed Infinity معرفی کرد.

بر اساس گزارش‌ها، بازی مذکور یک پلتفرم آنلاین بوده که چندین زمینه تاریخی را در خود جای داده و به مرور زمان تکامل پیدا خواهد کرد. این ویژگی‌ها را پیش از این در قالب بازی‌های Fortnite و Grand Theft Auto Online مشاهده کرده‌ایم. با استناد به گزارش Bloomberg که به تایید یوبی سافت نیز رسیده، بازی Assassin’s Creed Infinity به شکلی ساخته شده که تا چندین سال روند پشتیبانی از آن ادامه داشته باشد. همچنین به جای شیوه مرسوم سری اساسینز کرید یعنی استفاده از یک فضای تاریخی، این بار از چندین زمینه و فضای مختلف بهره‌گیری خواهد شد. بر این اساس، بازی اساسینز کرید اینفینیتی شامل چندین بازی مختلف سری Assassin’s Creed است که «با وجود ظاهر و حس و حال متفاوت، همگی با هم ارتباط دارند». بلومبرگ در گزارش خود اعلام کرده است که زمان زیادی تا انتشار بازی مذکور باقی مانده است. قابل ذکر است که یکی از سخنگو‌های شرکت یوبی سافت، ضمن تایید ساخت بازی Assassin’s Creed Infinity، از هدف این شرکت برای خلق اثری فراتر از انتظارات بازیکنانی که به دنبال رویکرد منسجم‌تر در قبال مجموعه هستند، خبر داده است.

سری Assassin’s Creed

بازی Assassin’s Creed Infinity تغییر بزرگی برای سری اساسینز کرید که از سال ۲۰۰۷ تقریبا هر سال یک اثر جدید از آن در دسترس بازیکنان قرار گرفته، خواهد بود. بلومبرگ در گزارش خود به این نکته اشاره کرده که تغییر رویه، مشکلاتی را برای استودیو‌های یوبی سافت ایجاد کرده و برخی از اعضای آن‌ها نسبت به مقیاس این پروژه معترض هستند. علاوه بر این، اعلام شده است که استودیو‌های یوبی سافت مونترال و یوبی سافت کبک به یک تیم واحد تبدیل شده و به صورت مشترک بازی Assassin’s Creed Infinity را خواهند ساخت.

سری Assassin’s Creed در طی سال‌های اخیر گام‌هایی را برای تبدیل شدن به یک لایو سرویس برداشته است. این امر در بازی‌های Assassin’s Creed Odyssey ،Assassin’s Creed Origins و Assassin’s Creed Valhalla و به واسطه بهره‌گیری از ویژگی‌هایی همچون آپدیت‌های رایگان و بسته‌های الحاقی غیررایگان به خوبی مشهود است. بازی اساسینز کرید اینفینیتی گامی بزرگ برای تبدیل شدن سری اساسینز کرید به آثاری همچون Fortnite و GTA Online است. این بازی‌ها به کمک تغییر و تحول در طی سالیان متمادی، توانسته‌اند حجم عظیمی از بازیکنان را به خود جلب کنند.

نظر شما راجع به آینده سری اساسینز کرید چیست؟ آیا بازی Assassin’s Creed Infinity با استقبال مواجه خواهد شد؟ نظرات خود را با ما در تیلنو در میان بگذارید.

منبع: IGN

اینستاگرام تیلنو
بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید