راهنمای بازی, راهنمایی و آموزش

سودآورترین ماموریت‌ها در بازی جی تی ای آنلاین

سودآورترین ماموریت‌ها در بازی جی تی ای آنلاین

اگر به دنبال راهی برای پول‌دار شدن سریع‌تر در بازی جی تی ای آنلاین می‌گردید، این مقاله از تیلنو بهترین راهنمایی است که می‌توانید پیدا کنید. انجام برخی ماموریت‌ها در بازی GTA Online به شما سود قابل توجهی می‌دهند. اگر از این منابع درآمد قابل اعتماد و همیشگی بهترین بهره را ببرید، می‌توانید به سرعت حساب بانکی خود را سر و سامان دهید.

داشتن پول فراوان در بازی جی تی ای آنلاین کاملا حیاتی است. زیرا بسیاری از خودروهای لوکس و سلاح‌های کاربردی دارای برچسب قیمتی بالایی هستند. همچنین در سطوح بالا‌تر، زمانی که می‌خواهید یک امپراتوری جنایی را توسعه دهید، نیاز به هزینه اولیه کلانی دارید و برای برآمدن از عهده این خرج و مخارج نیاز دارید که منابع درآمد قابل اتکایی پیدا کنید.

ما پیشتر در مقاله «چگونه در بازی جی تی ای آنلاین پول‌دار شویم» به برخی از روش‌های درآمدزا اشاره کرده‌ایم. به عنوان مثال شما می‌توانید از روش‌های نظیر دزدیدن ماشین‌ها و فروختن‌شان به دلال‌ها و مشارکت در سرقت‌های بزرگ استفاده کنید. اما تمرکز ما در این مقاله روی کارهایی است که کمی متفاوت‌تر هستند.

البته قابل ذکر است که درآمد شما با افزایش سطح‌تان (Level) بیشتر می‌شود پس نباید این موضوع را نادیده بگیرید. اگر فکر می‌کنید ارتقا سطح کار سختی است یا نمی‌دانید چطور سطح‌تان را بالا ببرید، پیشنهاد می‌کنم به مقاله «نحوه ارتقای سطح سریع در بازی جی تی ای آنلاین» سر بزنید. همچنین بهتر است هر از چند گاهی به صفحه Newswire نیز سر بزنید تا از جدیدترین ماموریت‌های سودآور در جهان آنلاین راک‌استار (Rockstar) آگاه شوید.

یادتان باشد که پس از کسب درآمد از هر ماموریت، سریعا پول‌های‌تان را در حساب بانکی پس‌انداز کنید زیرا ممکن است سایر بازیکن‌ها با کشتن شما آن پول را به راحتی تصاحب کنند. البته شما هم می‌توانید از همین روش استفاده کنید و دنبال بازیکنانی بگردید که به تازگی ماموریت خود را کامل کرده‌اند و با کشتن آن‌ها پول‌شان را تصاحب کنید. اما باید بدانید که اگر به دفعات زیاد برای سایر بازیکنان مشکل‌ساز شوید، خودتان به یک هدف تبدیل می‌شوید و سایر کاربران، بازی را برای‌تان دشوار می‌کنند. به هر حال اگر می‌خواهید پول دست‌رنج خودتان را به دست آورید، ما به شما در این مقاله راهکارهایی را پیشنهاد می‌دهیم که با آن‌ها می‌توانید بارها و بارها کسب درآمد کنید.

 

Trash Talk

سودآورترین ماموریت‌ها در بازی جی تی ای آنلاینشما برای انجام این ماموریت از بازی جی تی ای آنلاین می‌توانید تیمی متشکل از 6 نفر را تشکیل دهید. در این ماموریت که از طرف شخصیت Martin Madrazo به شما ابلاغ می‌شود، باید 4 کامیون حمل زباله را نابود کنید. این خودروها متعلق به گروهی از خلافکاران هستند و هر کدام‌شان توسط اعضای این گروه به شدت محافظت می‌شود. شما پس از نابود کردن هر خودرو باید سایر افراد دشمن را بکشید و رئیس آن گروه را نیز از دم تیغ بگذرانید.
ماموریت Trash Talk پس از رسیدن به سطح 81 در دسترس شما قرار می‌گیرد و می‌توان آن را یکی از سود‌آورترین ماموریت‌های بازی GTA Online دانست. اگر تیم با استعدادی را دور خود جمع کرده باشید، می‌توانید در عرض 4 دقیقه بیش از 15 هزار دلار پول به جیب بزنید.

Pier Pressure

سودآورترین ماموریت‌ها در بازی جی تی ای آنلاینوقت گذراندن در اسکله برای همه ما جذاب است. اما ماموریت Pier Pressure قرار نیست فضای آرامش بخشی را برای ما به ارمغان آورد. شما در این ماموریت از بازی جی تی ای آنلاین باید به اسکله Del Perro هجوم ببرید و جلسه‌ای که در آن محل در حال برگزاری است را به هم بریزید. پس از کشتن تمام افراد شرکت کننده در این جلسه، باید بسته‌ای که حاوی شیشه است را بدزدید و آن را به کسی تحویل دهید که انجام این ماموریت را به شما محول کرده است.
این ماموریت با رسیدن شما به سطح 6 در دسترس قرار می‌گیرد. شما با تیمی که به اندازه 4 نفر گنجایش دارد، می‌توانید در زمانی کوتاه، پولی معادل 15 هزار دلال را به دست آورید.

Rooftop Rumble

سودآورترین ماموریت‌ها در بازی جی تی ای آنلایناگر به ماموریتی در بازی جی تی ای آنلاین هستید که آن را به صورت تکی تکمیل کنید، Rooftop Rumble بهترین انتخاب برای شما است. این ماموریت از بازی GTA Online که در سطح 75 در دسترس قرار می‌گیرید، روشی سریع برای کسب درآمد به حساب می‌آید. اگر این ماموریت دشوار را به موقع تکمیل کنید، می‌توانید بیش از 20 هزار دلار را به حساب بانکی خود اضافه کنید. البته همانطور که خودتان می‌دانید هر چقدر زودتر مرحله را کامل کنید، پول بیشتری می‌گیرید.

شما در این ماموریت از بازی جی تی ای آنلاین باید جلسه‌ای که بین اعضای FBI و حذب Professionalها است را به هم بزنید. همچنین باید مدارکی که قرار بود مبادله شوند را بدزدید و آن‌ها را به کسی که ماموریت را به شما محول کرده تحویل دهید.

 

Blow Up

سودآورترین ماموریت‌ها در بازی جی تی ای آنلاینماموریت Blow Up در بازی GTA Online یکی از ماموریت‌هایی است که در همان ابتدای بازی می‌توانید به لطف آن ده‌ها هزار دلار پول به دست آورید. این ماموریت با رسیدن شما به سطح 12 در دسترس قرار می‌گیرد و هدف آن نابودی چند خودرو در یک نمایندگی فروش است. پس از نابودی خودروها باید از شر پلیس‌ها خلاص شوید و در انتها نیز باید به همان نمایندگی برگردید.
روش هوشمندانه برای پشت سر گذاشتن ماموریت Blow Up در بازی جی تی ای آنلاین، این است که قبل از نابود کردن خودروها، همه‌ی آن‌ها را به هم نزدیک کنید. سپس تنها کافی است از یک ماده انفجاری استفاده کنید تا کار تمام شود.
این بود سودآورترین ماموریت‌ها در بازی جی تی ای آنلاین. امیدواریم این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد. شما از چه راه‌هایی برای کسب درآمد در بخش آنلاین بازی GTA V استفاده می‌کنید؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: GamesRadar

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید