عمومی, تروفی بازی, راهنمای بازی, راهنمایی و آموزش

راهنمای تروفی بازی Nioh 2

راهنمای تروفی بازی Nioh 2

بازی Nioh 2 به عنوان یک اثر اکشن نقش‌آفرینی و هک اند اسلش، تجربه‌ای نه چندان آسان بوده که به دست آوردن تمامی تروفی‌های آن نیازمند تلاش مضاعف است. با تیلنو و راهنمای تروفی این بازی همراه باشید.

پس از همکاری استودیو‌های Team Ninja و Kou Shibusawa و عرضه موفق بازی Nioh در سال ۲۰۱۷ که از جنبه‌های گرافیک، گیم‌پلی و داستان عملکرد عالی داشت، تیم‌های سازنده تصمیم به ساخت دنباله این اثر گرفتند. در نهایت با فاصله حدود سه ساله نسبت به عرضه اولین اثر از سری نیوه، بازی Nioh 2 روی پلتفرم‌های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5 و ویندوز در دسترس قرار گرفت. در این بازی قادر هستید کاراکتر خاص خود را ساخته و با استفاده از طیف گسترده‌ای از اسلحه‌ها همچون اوداچی و کوساری گاما و مهارت‌هایی که به مرور به دست می‌آورید، با دشمنان به مبارزه پرداخته و داستانی با محوریت یوکای، شیاطین، سامورایی‌ها و اساطیر ژاپن را تجربه کنید. به دست آوردن تمامی تروفی‌های این بازی نیازمند مهارت بالا و صرف زمان نسبتا زیادی است که با ارائه راهنمای تروفی بازی Nioh 2 قصد داریم در انجام آن به شما کمک کنیم. با تیلنو همراه باشید.

 • سطح دشواری تروفی‌ها: ۵ از ۱۰
 • میانگین زمان برای کسب تمام تروفی‌های بازی: ۷۰ ساعت
 • تعداد تروفی‌های آنلاین: ۱ عدد
 • تعداد تروفی‌های حساس به زمان: ۱ عدد
 • تعداد تروفی‌های مربوط به آیتم‌های قابل جمع‌آوری: ۸ عدد
 • تعداد دفعاتی که باید بازی را به اتمام برسانید: یک بار
 • آیا درجه سختی بازی روی کسب تروفی‌ها تاثیرگذار است؟ خیر

پلاتینیوم

طلا – ۲ تروفی

نقره – ۵ تروفی

برنز – ۴۸ تروفی

You Are Nioh (پلاتینیوم)

تمام تروفی های بازی Nioh 2 را به دست آورید.

Samurai of Legend

برای دریافت این تروفی باید تمامی ماموریت‌های اصلی و جانبی را به انجام برسانید. به پایان رساندن ماموریت‌های Dojo و Twilight جزو الزامات کسب این تروفی نیستند. نکته حائز اهمیت این است که به واسطه به روز رسانی 1.09 نوع جدیدی از ماموریت‌ها موسوم به ماموریت‌های آنلاین معرفی شده که بدون انجام آن‌ها نیز می‌توانید تروفی Samurai of Legend را به دست بیاورید.

Dream Within a Dream

با کامل کردن پنجمین ماموریت اصلی بازی Nioh 2 با نام In the Eye of the Beholder، این تروفی را دریافت خواهید کرد.

Spa Lover

به منظور کسب این تروفی لازم است از تمامی ۲۷ حوضچه‌ آب گرم موجود در بازی Nioh 2 استفاده کنید. با بهره‌گیری از این موارد نه تنها می‌توانید سلامتی را بازیابی کنید، بلکه به طور موقت سلامتی بیشتر خواهید داشت که در مقابله با باس‌ها بسیار کارآمد خواهد بود. همچنین حوضچه‌‌های آب گرم خاصیت ذخیره خودکار نیز داشته‌اند که به این واسطه پس از استفاده از یک حوضچه‌ آب گرم می‌توانید از بازی خارج شده و دوباره از همان نقطه ادامه دهید. در ویدیو زیر نحوه دسترسی به تمامی حوضچه‌‌های آب گرم قابل مشاهده است.

Kodama Leader

لازمه کسب این تروفی جمع‌آوری هر ۱۵۰ کوداما (Kodama) موجود در بازی Nioh 2 است. کوداماها موجودات سبز رنگی هستند که در ماموریت‌های مختلف مخفی شده‌اند. هر منطقه به جز منطقه Afterglow، دارای ۲۵ کوداما است. هر یک از مناطق را در شرایطی آغاز خواهید کرد که سه اکسیر (آیتم قابل استفاده برای بازیابی سطح سلامتی) در اختیار دارید و با پیدا کردن هر پنج کوداما یک اکسیر بیشتر دریافت خواهید کرد. علاوه بر این پیدا کردن کوداما‌ها به معنای افزایش قدرت است. برای پیدا کردن کوداما می‌توانید لوازمی که دارای قدرت Kodama Sensor هستند، استفاده کرده یا ویدیو زیر را مشاهده کنید.

Soul Searcher

این تروفی را زمانی به دست خواهید آورد که یوکای‌ها را شکست داده و تعداد ۵۱ عدد Soul Core را جمع‌آوری کنید. با این وجود که در طول انجام ماموریت‌ها می‌توانید اکثریت Soul Core‌ها را دریافت کنید، Soul Core برخی از یوکای‌ها نسبت به دیگران نادر و کمیاب بوده و لازم است چندین بار با آن‌ها مبارزه کرده تا Soul Core آن‌ها را به دست بیاورید. فهرست Soul Core‌ها به شرح زیر است:

 1. Gaki
 2. Enki
 3. Yoki
 4. Gozuki
 5. Mezuki
 6. Ippon-Datara
 7. Infernal Oni-bi
 8. Kappa
 9. Nurikabe
 10. Mujina
 11. Enenra
 12. Nure-Onna
 13. Aberrant Soldier
 14. Toxic Slime
 15. Yatsu-no-Kami
 16. Yamanba
 17. One-eyed Oni
 18. Karasu Tengu
 19. Waira
 20. Karakasa Umbrella
 21. Lesser Umi-Bozu
 22. Skeleton Warrior
 23. Kamaitachi
 24. Koroka
 25. Dweller
 26. Rokurokubi
 27. Onryoki
 28. Mitsume Yazura
 29. Biwa Boku-boku
 30. Tatarimokke
 31. Flying Bolt
 32. Namahage
 33. Tesso
 34. Ubume
 35. Onyudo
 36. Gyuki
 37. Wheelmonk
 38. Kasha
 39. Ryomen Sukuna
 40. Daidara Bocchi
 41. Shuten Doji
 42. Magatsu Warrior
 43. Lady Osakabe
 44. Otakemaru
 45. Kodama
 46. Scampuss
 47. Maelstrom Oni-bi
 48. Thunderstorm Oni-bi
 49. Mortal (آبی)
 50. Mortal (قرمز)
 51. Mortal (بنفش)

Let There Be Light

با از بین بردن تمامی Dark Realm‌های موجود در ماموریت‌های اصلی این تروفی به شما تعلق خواهد گرفت. Dark Realm‌ها نوعی از Yokai Realm‌ها هستند که تسخیر شده و سرعت بازیابی Ki شما را به تاخیر می‌اندازند. برای از بین بردن یک Dark Realm لازم است میزبان آن را که با گل‌های قرمز احاطه شده را پیدا و شکست دهید. فهرست Dark Realm‌های موجود در هر یک از مناطق به شرح زیر است:

 • منطقه Awakening (تعداد ۶ عدد Dark Realm)
 • منطقه Soaring (تعداد ۷ عدد Dark Realm)
 • منطقه Shadow (تعداد ۹ عدد Dark Realm)
 • منطقه Dawn (تعداد ۸ عدد Dark Realm)
 • منطقه Twilight (تعداد ۹ عدد Dark Realm)
 • منطقه Dream (تعداد ۶ عدد Dark Realm)
 • منطقه Afterglow (تعداد ۳ عدد Dark Realm)

Seven Wonders

در ماموریت Cherry Blossom Viewing in Daigo در منطقه Dream با هفت نیزه‌دار (Seven Spears) که به تویوتومی هایدوشی (Toyotomi Hideyoshi) وفادار بوده و به عنوان مینی باس عمل می‌کنند، رو‌به‌رو خواهید شد. این افراد به واسطه ویژگی‌های ظاهری به خوبی با دیگر دشمنان قابل تشخیص بوده و پس از کشته شدن دوباره ظاهر نخواهند شد. با کشتن هر هفت نیزه‌دار می‌توانید تروفی Seven Wonders را کسب کنید. در ویدیو زیر می‌توانید مبارزه با نیزه‌داران را مشاهده کنید:

The Beginning of a Samurai

برای دریافت این تروفی باید به سطح ۱۰ برسید.

Full-fledged Samurai

با رسیدن به سطح ۱۰۰ این تروفی را دریافت خواهید کرد. با کشتن دشمنان و انجام ماموریت‌ها، آمریتا (Amrita) به دست می‌آورید که به منظور ارتقا سطح شخصیت‌تان می‌توانید از آن بهره ببرید. با به پایان رساندن داستان بازی Nioh 2 به سطح ۱۰۰ خواهید رسید؛ اما اگر سطح شما چند لول پایین‌تر بوده، می‌توانید از بخش +New Game اقدام کنید. همچنین با انجام اعمالی همچون جمع‌آوری کوداما می‌توانید روند بالا بردن سطح خود را سرعت ببخشید.

Dawn of a Dream

به منظور کسب این تروفی باید با توکیچیرو دوست شوید که این امر با به پایان رساند ماموریت اصلی The Village of Cursed Blossoms محقق می‌شود.

An Electrifying Triumph

با کامل کردن ماموریت اصلی The Hidden Monsters of Okehazama و شکست ایماگاوا یوشیموتو به این تروفی دست خواهید یافت.

Hideyoshi

برای دریافت این تروفی باید نام خود را با توکیچیرو به اشتراک بگذارید. زمانی که از منطقه دوم بازی Nioh 2 یعنی Soaring به منطقه سوم به اسم Shadow می‌روید، در جریان یک کات‌سین این تروفی به شما تعلق خواهد گرفت.

The Paths We Tread

با کامل کردن ماموریت اصلی The Sun Sets on Mount Tenno و جدا شدن از توکیچیرو این تروفی را دریافت خواهید کرد

Dream’s Toll

پس از به اتمام رساندن ماموریت اصلی The Two Faces of Hospitality و  شکست دادن توکیچیرو این تروفی را کسب خواهید کرد.

Mother and Child

با انجام ماموریت اصلی The High-spirited Demon و اتحاد‌ با مادرتان این تروفی را دریافت خواهید کرد.

What is Written

با انجام ماموریت اصلی Sealed Fate این تروفی را دریافت خواهید کرد.

A Weapon’s Mind

به درونی‌ترین افکار یک سلاح یوکای گوش دهید. به منظور کسب این تروفی باید یک سلاح یوکای که با نماد بنفش رنگ مشخص هستند را به دست آورده و سطح Familiarity آن را به ۹۹۹ برسانید. با استفاده مداوم از این سلاح می‌توانید سطح ذکر شده را افزایش دهید تا به میزان مورد‌نیاز برسد. پس از آن که سلاح به تعداد پنج بار صحبت کرد، تروفی A Weapon’s Mind به شما تعلق خواهد گرفت. برای تسریع در روند افزایش Familiarity می‌توانید توانایی Hasten Awakening را ارتقا دهید.

Sword Master

به منظور دریافت این تروفی برای شمشیر توانایی Mystic Art به دست آورید.

Dual Sword Master

به منظور دریافت این تروفی برای سلاح دوتایی توانایی Mystic Art کسب کنید. برای تمامی انواع اسلحه‌ها دو Mystic Art وجود دارد که پس از رسیدن به سطح خاصی از مهارت در استفاده از اسلحه، نینجوتسو و جادو و کامل کردن ماموریت دوجو مرتبط، می‌توانید یکی از آن‌ها را به دست آورید. در پایان داستان بازی Nioh 2 مهارت لازم برای حداکثر دو اسلحه را به دست خواهید آورد که به موجب آن تعدادی از اسلحه‌ها فاقد مهارت لازم باقی می‌مانند. بر همین اساس انجام بازی در حالت +NG پیشنهاد می‌شود.

Spear Master

برای سلاح نیزه Mystic Art کسب کنید.

Axe Master

برای تبر خود Mystic Art به دست بیاورید.

Kusarigama Master

Mystic Art سلاح کوساری گاما را به دست آورید.

Odachi Master

برای سلاح اوداچی Mystic Art کسب کنید.

Hatchet Master

برای تبر دوتایی Mystic Art به کسب کنید.

Switchglaive Master

Mystic Art سلاح سوییچ‌گلیو را به دست بیاورید.

Ninjutsu Master

برای نینجوتسو Mystic Art کسب کنید.

Onmyo Magic Master

Mystic Art مربوط به Onmyo Magic را به دست بیاورید.

Burst Breaker

به تعداد پنج بار از Burst Counter‌های Brute ،Feral و Phantom برای دفع Burst Attack استفاده کنید. براساس روح نگهبانی که انتخاب می‌کنید می‌توانید به یکی از حالت Brute ،Feral و Phantom تبدیل شوید. به منظور استفاده از Burst Counter باید همزمان با درخشش قرمز رنگ دشمن‌تان کلید‌های R2 و دایره را با هم فشار دهید. هر یک از تبدیل‌ها پیش‌نیاز خود را دارند که باید در موقعیت مناسب Burst Counter را فعال کنید. در ویدیو زیر نحوه استفاده از توانایی Burst Counter را مشاهده خواهید کرد.

Match Made in Heaven

به منظور دریافت این تروفی یک Soul Match انجام دهید. پس از مراجعه به Starting Point و ورود به Blacksmith گزینه Soul Match در دسترس شما قرار خواهد گرفت که به واسطه آن می‌توانید سطح ابزار‌های خود را ارتقا دهید.

Latest Masterpiece

پس از مراجعه به Blacksmith و ساخت هر آیتمی به واسطه انتخاب گزینه Forge می‌توانید این تروفی را دریافت کنید.

Remodeling Novice

با انجام عمل Remodel روی یکی از ابزار‌ها این تروفی را به دست خواهید آورد. پس از به دست آوردن ابزاری که کنار نام آن + وجود داشته باشد، باید به Blacksmith مراجعه کرده و گزینه Remodel را انتخاب کنید. گزینه مذکور تنها در صورتی در دسترس قرار می‌گیرد که ماموریت The Roaming Artisan در منطقه Dream را به انجام برسانید.

Tea Connoisseur

با ارزیابی ظروف چای به تعداد ۵۰ دفعه این تروفی به شما تعلق می‌گیرد. ظروف چای جزو آیتم‌هایی هستند که پس از کشتن دشمنان می‌توانید آن‌ها را به دست آورید. با مراجعه به Starting point و سپس Hidden Teahouse، می‌توانید با انتخاب گزینه Appraise Tea Utensils ظروف چای را ارزیابی کنید. برای بررسی تعداد ظروف چای می‌توانید پس از فشردن تاچ پد، مراحل زیر را انجام دهید:

 1. Titles
 2. Title List
 3. Ungyo Title List
 4. Reputable Tea Ceremony Master

Lover of Letters

به منظور دریافت این تروفی روی دیوار Hut یک خوش‌نویسی قرار دهید. پس از مراجعه به Hidden Teahouse و انتخاب گزینه Trade می‌توانید اقدام به خرید آیتم‌های Hanging Scroll Text کنید. پس از این عمل به Hut رفته و گزینه Remodel Hut را انتخاب کنید. در بخش Hanging Scrolls می‌توانید خوش‌نویسی مورد نظر را انتخاب و روی دیوار قرار دهید.

Trinket Triumph

با استفاده از Kodama Bazaar به این تروفی دسترسی پیدا خواهید کرد. در ابتدا باید از به یکی از عبادتگاه‌ها رفته و با انتخاب گزینه Make Offering یک آیتم را در ازای دریافت Amrita و Divine Rice اهدا کنید. با انجام این عمل گزینه Kodama Bazaar در دسترس قرار می‌گیرد که با استفاده از Divine Rice می‌توانید از آن خرید کنید.

Teamwork

با انجام ۱۰ ماموریت در کنار NPC‌ها یا به عنوان Expeditions و کمک به دیگر بازیکنان، این تروفی را کسب خواهید کرد. در برخی از ماموریت‌ها NPCها همراه شما آمده و در نبرد‌ها کمک می‌کنند. لازم به ذکر است که برای دریافت این تروفی استفاده از حالت Co-op آنلاین الزامی نبوده و قبر‌های آبی که به شما اجازه احضار دیگر بازیکنان را می‌دهند، محسوب نمی‌شوند. به منظور همراه شدن با حداکثر دو نفر از دوستان و دست پیدا کردن به این تروفی می‌توانید از Expeditions موجود در Torii Gate استفاده کنید.

Help Wanted

با ۱۰ بار احضار روح از Benevolent Grave این تروفی به شما تعلق می‌گیرد. با استفاده از Ochoko Cup‌ها و قبر‌های آبی (Benevolent Grave) می‌توانید فردی را برای کمک گرفتن احضار کنید.

Twilight Walker

با انجام اولین ماموریت Twilight این تروفی را دریافت خواهید کرد. روزانه تعداد دو ماموریت Twilight در دسترس قرار می‌گیرد که با انجام یکی از آن‌ها این تروفی به شما تعلق خواهد گرفت.

Spa Healer

با استفاده از اولین حوضچه آب گرم این تروفی را دریافت خواهید گرفت.

Yokai Quelling Master

لازمه دریافت این تروفی از بین بردن تمامی انواع یوکای است. دو نوع یوکای کوچک و بزرگ در بازی Nioh 2 وجود دارد که یوکای بزرگ به عنوان باس شناخته می‌شوند و یوکای کوچک در ماموریت‌ها مشاهده می‌شوند. برای دریافت این تروفی حتما یوکای Mujina را که در صندوقچه‌هایی با سه نماد طلایی مخفی می‌شوند، از بین ببرید.

Friend of Guardians

با جمع‌آوری تمامی ارواح نگهبان می‌توانید این تروفی را کسب کنید. در مجموع تعداد ۲۵ روح نگهبان در بازی وجود دارد که به شرح زیر هستند:

 1. Makami
 2. Ame-no-Mitori
 3. Kagewani
 4. Masaru
 5. Shirohami
 6. Rokugezo
 7. Okuri-Inu
 8. Usura-Hicho
 9. Yaonami-Hime
 10. Shin-Roku
 11. Hiyokucho
 12. Hyobishin
 13. Itokuri
 14. Nine Tails
 15. Atlas Bear
 16. Genbu
 17. Yatagarasu
 18. Inosasao
 19. Tengen Kujaku
 20. Nekomata
 21. Hakutaku
 22. Isanagami
 23. Yumehami
 24. Saoirse
 25. Gyokuto

در قالب آپدیت 1.09 ماموریت‌ها و روح نگهبانی جدیدی به نام Mizuchi به بازی اضافه شده که پیدا کردن آن برای دریافت تروفی Friend of Guardians الزامی نیست.

Sudama Swapper

برای اولین بار با Sudama هدیه تعویض کنید تا این تروفی را به دست بیاورید. سوداما موجودات بنفش رنگی هستند که ماسک اسکلت روی سر گذاشته‌اند. این موجودات در نقاط مشخصی از ماموریت‌های مختلف حضور دارند و می‌توانید با آن‌ها آیتم رد‌و‌بدل کنید. اگر موفق به پیدا کردن سوداما نشدید، می‌توانید به منطقه Awakening رفته و ماموریت جانبی The Search را انتخاب کنید. در ویدیو زیر می‌توانید نحوه تبادل با سوداما را مشاهده کنید:

Core Score

با به دست آوردن اولین Soul Core این تروفی به شما تعلق می‌گیرد.

Friend to the Kodama

با کسب Soul Core کوداما این تروفی را دریافت خواهید کرد. اگر به سوداما یک Soul Core بدهید، این احتمال وجود دارد که در مقابل او یک Soul Core کوداما به شما بدهد.

Fuse It or Lose It

با Fuse کردن هر Soul Core آن را به سطح ۹ رسانده و این تروفی را کسب کنید. با استفاده از Soul Fusion موجود در بخش Manage Soul Cores هر عبادتگاه، می‌توانید Soul Core‌های مشابه را با یکدیگر Fuse کرده و سطح آن‌ را ارتقا دهید.

Seasoned Traveler

پس از پیدا کردن ۱۰ آیتم مخفی این تروفی به شما تعلق می‌گیرد. قبل از شروع هر ماموریت، می‌توانید نشانه‌گر را روی نقشه حرکت داده و پس از قرمز شدن نشانه‌گر و فشردن کلید ضربدر، آیتم مخفی را در اختیار بگیرید. در مجموع تعداد ۳۵ آیتم مخفی وجود دارد که راهنمای دریافت آن‌ها در زیر قابل مشاهده است:

Grazer Eraser

با شکست دادن مزوکی و گزوکی در یک مرحله این تروفی را کسب می‌کنید. برای دستیابی به تروفی Grazer Eraser راه‌های مختلفی وجود دارد که در ویدیو زیر می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید:

Dungball Roller

با تبدیل شدن به بهترین دوست Ryunojo the Dung Lover و دریافت کلاه‌خود Coiled Snake این تروفی به شما تعلق می‌گیرد. Dungball آیتمی است که با کشتن یوکای موش موسوم به Tesso یا با لوت کردن اجساد به آن دست پیدا خواهید کرد. در ماموریت Bird in a Cage در منطقه Shadow می‌توانید شخصیت ریونجو را پیدا کرده و تعداد ۳۰ عدد Dungball یا ۱۵ عدد Noble Dungball به او بدهید.

Hidden Hopes

با لمس کردن تمامی Usura-Hicho‌ها در ماموریت The Frenzied Blaze می‌توانید این تروفی را به دست آورید. در قالب منطقه Dawn و ماموریت The Frenzied Blaze تعداد سه Usura-Hicho‌ (پروانه‌های یخ‌زده که کنار هم جمع شده‌اند) مشاهده خواهید کرد که با نزدیک شدن به آن‌ها امکان لمس آن در دسترس قرار می‌گیرد. به واسطه ویدیو زیر می‌توانید محل Usura-Hicho‌ها را ببینید:

Clean Sweep

پس از در هم شکستن تمامی کریستال‌های آمریتا در ماموریت The High-spirited Demon این تروفی را کسب خواهید کرد. در جریان این ماموریت در منطقه Twilight تعداد ۶ کریستال بزرگ آمریتا را مشاهده خواهید کرد که به منظور دستیابی به تروفی Clean Sweep باید آن‌ها را از بین ببرید. در هنگام نزدیک شدن به آن‌ها مراقب باشید؛ زیرا می‌توانند به شما آسیب برسانند. نحوه دستیابی به این تروفی در ویدیو زیر قابل مشاهده است:

Devout Believer

برای دریافت این تروفی لازم است بدون از بین بردن هیچ‌یک از مجسمه‌های Shirohami، باس The Viper’s Sanctum را شکست دهید. در این ماموریت از منطقه Awakening، مجسمه‌هایی به شکل مار خواهید دید که با شکستن آن‌ها محیط‌های سمی از بین می‌روند. پیشنهاد می‌شود از کسب تروفی Devout Believer تا انتهای بازی صرف‌نظر کرده و با انجام دوباره ماموریت The Viper’s Sanctum بدون شکستن مجسمه‌ها باس را شکست دهید. به واسطه ویدیو زیر می‌توانید راهنمای دریافت تروفی را مشاهده کنید:

Feather Buster

در ماموریت A Way Out تمامی Tatarimokke‌ها را به عقب رانده و این تروفی را به دست آورید. در طول ماموریت مذکور در منطقه Shadow دو چراغ جستجو وجود دارد که با پیدا کردن شما، یک گوی قرمز احضار می‌شود. پس از نابود کردن هر دو گوی تروفی Feather Buster به شما تعلق می‌گیرد.

Bold Wrangler

در ماموریت The Village of Cursed Blossoms یوکای گزوکی را شکست دهید تا این تروفی را دریافت کنید.

Schemer

پس از آن که در ماموریت Pervading Waters گیوکی را مجبور به حمله به سد کردید، این تروفی را دریافت خواهید کرد. در این ماموریت با یوکای بزرگی به نام گیوکی مبارزه خواهید کرد که اگر در کنار سد قرار بگیرید، او به سد حمله کرده و تروفی Schemer به شما تعلق خواهد گرفت.

Peal of Ten Thousand Bells

در ماموریت Ruin Draws Near اگر تمامی ناقوس‌ها را به صدا در بیاورید، این تروفی را دریافت خواهید کرد. در جریان ماموریت مذکور تعداد ۶ ناقوس بزرگ را خواهید دید که با فشردن کلید مثلث و وارد کردن ضربه می‌توانید صدای آن‌ها را در بیاورید. این عمل را تا زمانی تکرار کنید که ناقوس روی زمین سقوط کند.

ما در تیلنو راهنما تروفی‌های بازی‌های مختلف و متنوعی را قرار داده‌ایم که با مراجعه به صفحه راهنمای تروفی می‌توانید آثار بیشتری را مشاهده کنید.. همچنین با مراجعه به کانال آپارات تیلنو می‌توانید راهنمای ویدیویی دریافت تروفی بازی‌ها را مشاهده کنید.

اگر تا‌کنون بازی Nioh 2 را تجربه نکرده و قصد تهیه آن را دارید، می‌توانید به صفحه خرید بازی Nioh 2 برای PS4 و خرید بازی The Nioh Collection برای PS5 مراجعه کنید.

نظر شما در مورد راهنمای تروفی Nioh 2 چیست؟ آیا برای دستیابی به تمامی تروفی‌ها به شما یاری رسانده است؟ نظرات خود را با تیم تیلنو در میان بگذارید.

منبع: PlayStation Trophies

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *