راهنمایی و آموزش, راهنمای بازی, راهنمای مراحل بازی

راهنمای چلنج های هفتگی فورتنایت (هفته دوازدهم سیزن ۷ از چپتر ۲)

فورتنایت

چالش‌های هفته دوازدهم از سیزن ۷ چپتر ۲ فورتنایت در دسترس قرار گرفته‌اند که باید برای تکمیل آن‌ها فعالیت‌های مختلفی را تکمیل کنید. شما می‌توانید با انجام دادن این چالش‌ها XP بیشتری کسب کرده و در ادامه Level خود را ارتقا دهید.

شرکت Epic Games با در دسترس قرار دادن سیزن ۷ از چپتر ۲ فورتنایت اتفاق متفاوتی را رقم زد که در گذشته شبیه آن را در اثر مذکور ندیده بودیم. این سیزن که با نام Invasion شناخته می‌شود، به طور هفتگی چالش‌های Epic و Legendary مختلفی را در اختیار شما قرار می‌دهد که می‌توانید با انجام دادن آن‌ها، سطح خود را ارتقا داده و آیتم‌های تزئینی جدیدی را به دست آورید. این سیزن حالتی علمی-تخیلی داشته و ورود بیگانگان به کره زمین را به تصویر می‌کشد.

سیزن ۷ چپتر ۲ بازی Fortnite مانند فصل‌های گذشته یک Battle Pass جذاب را در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد. محتویات بتل پس این سیزن با توجه به اتفاقات جاری در دنیای بازی طراحی شده که در نگاه اول می‌توانید متوجه آن‌ها شوید. برای به دست آوردن این محتویات، به واحد جدیدی به نام Battle Star نیاز خواهید داشت. این Battle Starها رابطه مستقیمی با XPها دارند که می‌توانید آن‌ها را با انجام دادن چالش‌های موجود به دست آورید.

موضوعی که در این میان باید به آن اشاره کنیم، این است که چلنج‌های اپیک تا آخر فصل باقی می‌مانند و فرصت به نسبت زیادی برای انجام دادن آن‌ها دارید. اما این روند برای چلنج‌های لجندری صدق نمی‌کند و اگر تصمیم به تکمیل آن‌ها دارید، باید تا پایان هفته بعدی و پیش از در دسترس قرار گرفتن چالش‌های هفتگی جدید، این کار را انجام دهید. همچنین، اگر چالش‌های اپیک هفته‌های گذشته را از دست داده‌اید و می‌خواهید از الان به تکمیل آن‌ها بپردازید، می‌توانید از مقاله‌هایی که در ادامه قرار می‌گیرند استفاده کنید:

راهنمای چلنج های هفتگی فورتنایت (هفته اول سیزن ۷ از چپتر ۲)

راهنمای چلنج های هفتگی فورتنایت (هفته دوم سیزن ۷ از چپتر ۲)

راهنمای چلنج های هفتگی فورتنایت (هفته سوم سیزن ۷ از چپتر ۲)

راهنمای چلنج های هفتگی فورتنایت (هفته چهارم سیزن ۷ از چپتر ۲)

راهنمای چلنج های هفتگی فورتنایت (هفته دهم سیزن ۷ از چپتر ۲)

راهنمای چلنج های هتگی فورتنایت (هفته یازدهم سیزن ۷ از چپتر ۲)

چلنج های اپیک این هفته فورتنایت

توضیحات نام چالش
به Saucerهایی که توسط دشمنان کنترل می‌شوند، ۳۰۰ واحد آسیب وارد کنید Deal damage to saucers piloted by opponents (300)
یک Saucer را در منطقه Defiant Fish به ریک سانچز تحویل دهید Deliver a saucer to Rick Sanchez at Defiant Dish (1)
با استفاده از اسلحه بیگانگان به دشمنان ۱۵۰ واحد آسیب وارد کنید Deal damage to opponents with Alien weapons (150)
هنگامی که تحت تاثیر یک Alien Parasite قرار دارید، به دشمنان ۱۵۰ واحد آسیب وارد کنید Deal damage with an Alien parasite attached (150)
سه بار از Vending Machineها خرید کنید Purchase from vending machines (3)
در منطقه Dirty Docks پنج Ammo Box مختلف را باز کنید Search ammo boxes at Dirty Docks (5)
سه حیوان موجود در نقشه را بکشید Hunt wildlife (3)

چلنج‌های اپیک این هفته فورتنایت کمی مشکل هستند و باید برای تکمیل آن‌ها تلاش کنید. چالش اول از شما می‌خواهد به Saucerهایی که توسط دشمنان کنترل می‌شوند، ۳۰۰ واحد آسیب وارد کنید. Saucerها در واقع همان سفینه‌هایی هستند که از ابتدای سیزن ۷ چپتر ۲ فورتنایت در دسترس قرار گرفتند. کافی است هنگامی که یکی از دشمنان در حال پرواز با این سفینه‌ها است، ۳۰۰ واحد به Saucer آسیب وارد کنید. چالش دوم هم دوباره مربوط به Saucerها می‌شود، منتها برای تکمیل این چلنج باید خود شما سوار یکی از آن‌ها شوید و سپس به منطقه Defiant Fish رفته و Saucer را به شخصیت ریک سانچز (Rick Sanchez) تحویل دهید. سومین چالش اپیک این هفته از شما می‌خواهد که با استفاده از اسلحه‌های بیگانگان (Alien Weapons) به دشمنان ۱۵۰ واحد آسیب وارد کنید.

Alien Parasiteها حکم مکانیک جدیدی را دارند که با ورود فضایی‌ها به فورتنایت راه خود را به دنیای بازی وارد کردند. این دسته از موجودات، در سطح نقشه پیدا می‌شوند و کار سختی را برای پیدا کردن آن‌ها ندارید. هنگامی که به یکی از آن‌ها نزدیک شوید، خود به خود به سمت شما می‌آیند و روی سر شخصیت شما می‌پرند و سر او را فرا می‌گیرند. در این حالت، شما تحت تاثیر آن‌ها قرار می‌گیرد و برای تکمیل چالش، باید در همین وضعیت ۱۵۰ واحد آسیب به دشمنان وارد کنید. چالش پنجم زیاد سخت نیست و برای تکمیل آن تنها باید پیش Vending Machineها رفته و سه دفعه از آن‌ها خرید کنید. برای انجام دادن چلنج بعدی هم باید به منطقه Dirty Docks در نقشه بروید و سپس در محدوده این منطقه، پنج Ammo Box مختلف را باز کنید. آخرین چالش هم که با نام Hunt Wildlife (3) معرفی می‌شود، شما را به شکار کردن حیوانات درون نقشه تشویق می‌کند. کافی است زمانی که یک حیوان می‌بینید، به سمت او شلیک کرده تا به طور کامل از بین برود. باید این کار را سه دفعه تکرار کنید.

فورتنایت

چلنج های لجندری این هفته فورتنایت:

توضیحات نام چالش
با استفاده از تلفن‌های عمومی از Dr. Slone ماموریت بگیرید Get Slone’s orders from a payphone (1)
با استفاده از Alien Nanites یک اسلحه بسازید Craft a weapon with Alien nanites (1)
چهار آدمک را با استفاده از IO Weaponsها نابود کنید Destroy target dummies with IO weapons (4)
دو Books on Explosions را پیدا کنید Search for books on explosions (2)
دو بار Scannerهای موجود در Alien Biomeها را فعال کنید Deploy scanners in the Alien biome (2)
سه عدد Alien Device را جمع کرده و سپس Countermeasure زیر منطقه Corny Complex را فعال کنید Collect three Alien devices, then activate the countermeasure device underneath Corny Complex (4)

اولین چالش لجندری این هفته فورتنایت که پیش از این مشابه آن را دیده بودیم، از شما می‌خواهد که نزد یک تلفن عمومی (Payphone) بروید و از شخصیت Dr. Slone ماموریت بگیرید. برای تکمیل چالش دوم، باید اول از همه آیتم‌هایی تحت عنوان Alien Nanite پیدا کنید. با این که این آیتم‌ها در سطح نقشه هم یافت می‌شوند، اما هنگام گشتن در IO Chestها شانس بیشتری برای پیدا کردن آن‌ها دارید. هنگامی که به اندازه کافی Alien Nanites پیدا کردید، صفحه Inventory را باز کرده و سپس با استفاده از این آیتم‌ها، یکی از اسلحه‌ها خود را Upgrade کنید یا یک اسلحه جدید بسازید. هنگامی که این کارها را انجام دادید، این چالش کامل می‌شود. سومین چالش لجندری این هفته هم دوباره به آیتم‌های بیگانگان مربوط است. برای تکمیل این چالش، باید یک IO Weapon پیدا کنید و با استفاده از آن به آدمک‌هایی (Dummies) که درون نقشه پیدا می‌شوند، شلیک کنید. برای اطلاع یافتن از محل این آدمک‌ها، به ویدیویی که در ادامه قرار داده شده مراجعه کنید.

سومین چالش لجندری این هفته فورتنایت نیازمند پیدا کردن کتاب‌هایی با عنوان Books on Explosions است. برای پیدا کردن مکان این کتاب‌ها، از ویدیوی راهنما استفاده کنید. چالش بعدی شما را به سمت مناطق تحت تاثیر بیگانگان یا Alien Biome هدایت می‌کند. این مناطق، روی نقشه با رنگ بنفش نشان داده می‌شوند که کار سختی برای پیدا کردن آن‌ها ندارید. سپس باید به سمت این منطقه‌ها رفته و اسکنری که درست در مرکز آن‌ها قرار دارند را فعال کنید. برای انجام دادن این چالش به طور کامل، باید این کار را در دو Alien Biome متفاوت انجام دهید.

اما می‌رسیم به آخرین چالش لجندری این هفته که انجام دادن آن کمی مشکل است. اول از همه، باید سه تا از Alien Deviceهایی که در سطح نقشه پخش شده‌اند را پیدا کنید. برای پیدا کردن این آیتم‌ها، بهتر از است از ویدیوی زیر استفاده کنید. پس از این که هر سه آیتم موردنظر را به دست آوردید، به سمت منطقه Corny Complex بروید. زیر این منطقه، یک IO Base وجود دارد که برای رسیدن به آن باید از چندین دشمن که توسط هوش مصنوعی کنترل می‌شوند، گذر کنید. بهترین راه برای رسیدن به این IO Base، استفاده از راه پله‌ای بوده که در طویله موجود در منطقه Corny Complex تعبیه شده است. هنگامی که وارد IO Base شدید، به پایین‌ترین طبقه موجود رفته و Countermeasure Device را پیدا کنید که کار زیاد سختی نیست. پس از پیدا کردن این دستگاه، کافی است با آن تعامل برقرار کنید تا چالش‌های این هفته بازی Fortnite به اتمام برسد.

اگر در تکمیل هر یک از چلنج‌های مذکور به مشکل خوردید، می‌توانید از ویدیویی که در ادامه قرار می‌گیرد استفاده کنید:

نظر شما در مورد چالش‌های این هفته فورتنایت چیست؟ آیا موفق به تکمیل آن‌ها شدید؟ نظرات و سوالات خود را با تیم تیلنو در میان بگذارید.

اینستاگرام تیلنو
author-avatar

درباره ارحام ادبخواه

سلام، من ارحام هستم. زندگی من با سه کلمه گره خورده، ویدئو گیم، فوتبال و سینما. زندگی من بدون این سه تا بی معنی میشه و هویت خودشو از دست میده.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *