راهنمای بازی, راهنمایی و آموزش

راهنمای چلنج های هفتگی فورتنایت (هفته هفتم سیزن ۶ از چپتر ۲)

فورتنایت سیزن 6 چپتر 2

در هفتمین هفته از فصل ششم بازی فورتنایت (Fortnite)، یک بار دیگر به سراغ راهنمای چلنج‌ های هفتگی می‌رویم تا به شما کمک کنیم خیلی راحت مقدار زیادی XP کسب کنید. همراه تیلنو باشید.

چالش های هفتگی فورتنایت از راه رسیدند و وقت آن رسیده تا دوباره وارد دنیای فورتنایت شده و مشغول انجام چلنج‌ها شوید. علاقه‌مندان این بازی بتل رویال محبوب، می‌توانند با به اتمام رساندن این چالش‌ها، مقدار قابل توجهی XP کسب کنند. چالش‌های هفته هفتم فورتنایت روی کشتن دشمنان با سلاح‌های مختلف تمرکز کرده‌اند و نسبت به هفته‌های گذشته بسیار ساده‌تر شده‌اند. اگر چالش‌های هفته‌های گذشته را انجام نداده‌اید، دیگر لجندری کوئست (Legendary Quest) هفته‌های پیش از بین رفته اما اپیک کوئست‌ها (Epic Quest)، تا پایان سیزن باقی خواهند ماند. اگر قصد دارید XPهای هفته‌های گذشته را از دست ندهید، با مراجعه به مطالب:

تمام اطلاعات لازم برای تکمیل چالش‌های هفته‌های گذشته را به دست آورید.

راستی، اگر تازه به جمع بازیکنان فورتنایت پیوسته‌اید، آموزش کامل بازی فورتنایت (از راهنمای نصب تا مهارت های اولیه) می‌تواند مطلب خوبی برای یادگیری نکات مهم فورتنایت باشد.

چلنج‌های اپیک (Epic Challenges) این هفته فورتنایت:

نام چالش توضیحات
Makeshift weapon elimination (1) با سلاح‌های Makeshift یک نفر را به قتل برسانید
Primal weapon elimination (1) با سلاح‌های پرایمال یک نفر را به قتل برسانید
Mechanical weapon elimination (1) با سلاح‌های مکانیکال یک نفر را به قتل برسانید
Mark weapons of different rarity (۷) هفت سلاح را با سطح مختلف مارک کنید
(Collect meat or peppers (5 پنج فلفل یا گوشت جمع‌آوری کنید
Consume Foraged items (3) سه میوه مختلف بخورید
Hunt Raptors (2) دو دایناسور را شکار کنید

برای تکمیل چالش اول کافی است یک نفر را با سلاح‌های Makeshift به قتل برسانید. برای تکمیل چالش دوم کافی است یک نفر را با سلاح‌های پرایمال به قتل برسانید. برای تکمیل چالش سوم نیز کافی است یک نفر را با سلاح‌های مکانیکال به قتل برسانید. چالش چهار شاید کمی وقت‌گیر باشد. باید هفت سلاح با سطح‌های مختلف را مارک کنید. چالش پنجم نیز جمع‌آوری گوشت و فلفل را پیش روی شما قرار می‌دهد که با شکار و بازکردن جعبه‌های میوه در فروشگاه‌ها، خیلی زود به اتمام می‌رسد. به نظر می‌رسد اپیک گیمز به فکر سلامتی شما بوده و در این چالش باید سه میوه مختلف بخورید. چالش آخر نیز شما را به جان دایناسورها انداخته و باید دو تا از این موجودات را شکار کنید.

Fortnite season 6 chapter 2 weapon

چلنج‌های لجندری (Legendary Challenges) این هفته فورتنایت:

نام چالش توضیحات
Deal Damage to Opponent (۲۵۰۰) به دشمنان ۲۵۰۰ واحد آسیب بزنید
Deal Damage to Opponent (۵۰۰۰) به دشمنان ۵۰۰۰ واحد آسیب بزنید
Deal Damage to Opponent (۷۵۰۰) به دشمنان ۷۵۰۰ واحد آسیب بزنید
Deal Damage to Opponent (۱۰۰۰۰) به دشمنان ده هزار واحد آسیب بزنید
Deal Damage to Opponent (۱۲۵۰۰) به دشمنان ۱۲ هزار و پانصد واحد آسیب بزنید

چالش‌های لجندری این هفته نیز خیلی ساده طراحی شده‌اند و در طول تجربه بازی تکمیل خواهند شد.

این تمام اطلاعاتی بود که برای تکمیل چالش‌های هفته پنجم از سیزن ششم فورتنایت نیاز داشتید. با تکمیل این چالش‌ها مقدار زیادی XP به دست می‌آورید و می‌توانید خیلی سریع‌تر لول خود را بالا ببرید. نظر شما درباره فورتنایت چیست؟ به نظر شما بهترین بازی بتل رویال حال حاضر کدام است؟ نظرات خود را با تیم تیلنو و کاربران آن به اشتراک بگذارید.

راستی خرید Fortnite Last Laugh Bundle برای PS4 و خرید کنسول نینتندو سوییچ باندل فورتنایت در فروشگاه امکان‌پذیر است و می‌توانید سری به این محصولات بزنید.

منبع: Epic Games

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید