راهنمای بازی, راهنمای مراحل بازی, راهنمایی و آموزش

راهنمای چلنج های هفتگی فورتنایت (هفته سیزدهم سیزن ۷ از چپتر ۲)

فورتنایت

به طبق روال همیشه چلنج های هفتگی فورتنایت در دسترس قرار گرفته‌اند تا بتوانید با تکمیل آن‌ها، XP کسب کرده و لول خود را ارتقا دهید. با راهنمای چالش‌های هفتگی بازی Fortnite همراه تیلنو باشید.

شرکت Epic Games سیزن هفت چپتر دوم فورتنایت را از چند وقت پیش در دسترس قرار داده و اتفاقات جالبی را رقم زده است. این سیزن به طور هفتگی چالش‌های Legendary و Epic را در دسترس بازیکنان قرار می‌دهد تا آن‌ها بتوانند XP لازم برای ارتقا سطح خود را به دست آورند. سیزن هفتم بازی Fortnite دارای حالتی فضایی است که در طی آن UFOها وارد نقشه بازی شده‌ و تجهیزات مختلفی را هم با خود آورده‌اند. سیزن هفتم هم مانند سایر فصل‌های فورتنایت، دارای Battle Pass و کلی آیتم‌های تزئینی جذاب است. برای این که بتوانید آیتم‌های بتل پس را به دست آورید، باید Battle Star بگیرید. این Battle Starها رابطه مستقیمی با کسب XP دارند که باید آن‌ها را با انجام دادن چالش‌ها و بازی کردن، به دست آورید.

توجه کنید که چلنج های اپیک تا آخر سیزن باقی می‌مانند و فرصت زیادی برای تکمیل آن‌ها دارید. اما اگر دوست دارید چلنج های لجندری فورتنایت را هم انجام دهید، تنها یک هفته وقت خواهید داشت؛ پس بهتر است حواس خود را جمع کنید. همچنین اگر قصد دارید چالش‌های اپیک هفته‌های گذشته را انجام دهید، می‌توانید از مقاله‌هایی که در ادامه قرار می‌گیرند استفاده کنید:

چلنج های اپیک این هفته فورتنایت:

توضیحات نام چالش
سه تا از تجهیزات IO را تعمیر (Repair) کنید Repair IO Equipment (3)
در منطقه Corny Complex بیست‌وپنج عدد سازه درست کنید Build structures at Corny Complex (25)
یک IO Intel را نابود کنید Destroy IO Intel (1)
پیام شخصیت ماریگولد را از Dead Drop دریافت کنید Get Marigold’s Message from the Dead Drop (1)
در یک مسابقه، از پنج Radar Dish‌ دیدن کنید Visit Radar Dish Bases in a single match (5)
ده گلوله را به سر دشمنان شلیک کنید Get Headshots (10)
دو دفعه اسلحه خود را به به سطح Epic یا Legendary ارتقا دهید Upgrade to an Epic or Legendary weapon (2)

چلنج‌های اپیک این هفته فورتنایت کمی سخت هستند و برای تکمیل آن‌ها باید کمی حوصله به خرج دهید. برای به انجام رساندن چالش اول، باید سه عدد از تجهیزات IO را تعمیر کنید. به همین منظور، باید در ابتدا به Satellite Baseها مراجعه کرده و وارد آن‌ها شوید. هنگامی که وارد این مکان‌ها شدید، چند کامپیوتر را مشاهده می‌کنید که خاموش هستند. برای تکمیل چالش، کافی است به سمت آن‌ها رفته و با آن‌ها تعامل برقرار کنید تا ماموریت کامل شود. چالش دوم از شما می‌خواهد که به منطقه Corny Complex رفته و در محدوده آن، ۲۵ واحد سازه مختلف مانند Wall و Ramp درست کنید. چلنج بعدی شما را به نابود کردن یک IO Intel تشویق می‌کند. برای این کار باید در ابتدا به یکی از Satellite Baseها مراجعه کنید و وارد آن‌ها شوید. هنگامی که وارد شدید، به دنبال کامپیوترهایی باشید که روشن هستند؛ چرا که IO Intelها در کنار آن‌ها قرار دارند. حالا کافی است آن را نابود کرده و این چالش را هم به اتمام برسانید.

برای رفتن به سراغ چهارمین چالش اپیک این هفته، در ابتدا باید سه چلنج قبلی را به اتمام برسانید. برای تکمیل این چالش، باید IO Base که در ناحیه شرقی منطقه Weeping Woods وجود دارد را پیدا کرده و سپس به سمت حوضچه کوچکی بروید که در نقشه نیز مشخص است. حال که این حوضچه را پیدا کردید، به سمت شمال آن بروید تا Dead Drop موجود را پیدا کنید. سپس کافی است با آن تعامل برقرار کنید تا علاوه بر انجام دادن چالش، پیام شخصیت Marigold را نیز دریافت کنید. پنجمین چلنج این هفته، از شما می‌خواهد که از پنج پایگاه Radar Dish مختلف یا همان IO Baseها، در یک بازی واحد دیدن کنید.

چالش بعدی نیاز زیادی به دقت ندارد و به احتمال زیاد خود شما آن را در طول بازی کردن به دست می‌آورید؛ چرا که باید تنها ۱۰ بار دشمنان خود را با هر اسلحه‌ای هدشات کنید.  آخرین چلنج اپیک این هفته فورتنایت هم از شما می‌خواهد که دو دفعه اسلحه خود را با استفاده از Upgrade Benchهای موجود در نقشه، به سطح Epic یا Legendary ارتقا دهید. شما برای انجام این کار، ابتدا باید ۵۰۰ شمش طلا جمع کنید و سپس با مراجعه به یک Upgrade Bench، یکی از اسلحه‌های Rare خود را ارتقا دهید.

فورتنایت

چلنج های لجندری این هفته:

توضیحات نام چالش
Mission Kit را پیدا کنید، سپس یک Jammer را در نزدیکی یک IO Base به کار بگذارید Open missions kit, then place jammer outside IO base in a single match (1)
یک Secret Document را در ایستگاه اتوبوس بگذارید Leave secret documents at a bus stop (1)
با یکی از سه شخصیت جوئی، سانی یا دریم فلاور صحبت کنید Talk with Joey, Sunny or Dreamflower (1)
یک IO Car را در محدوده بیگانگان بگذارید Leave an IO car at an alien settlement (1)
دو قوطی غذای گربه را در نزدیک IO Base قرار دهید Deploy pallets with Cat Food around the IO base (2)

چلنج‌های لجندری این هفته فورتنایت هم کمی مشکل هستند و هم ممکن است شما را به زحمت بیندازند. برای تکمیل چالش اول، در ابتدا باید به ناحیه شرقی منطقه Lazy Lake رفته، Mission Kit را پیدا کرده و آن را باز کنید. سپس بهتر است هر چه سریع‌تر سوار یک وسیله نقلیه شده و به سمت منطقه Corny Complex بروید. حالا کافی است Jammer که با باز کردن Mission Kit به دست آورده‌اید را تنها در یکی از سه منطقه مشخص شده به کار بگذارید. چالش دوم از شما می‌خواهد که به یکی از ایستگاه‌های اتوبوس موجود رفته و با تعامل کردن با آن‌ها، اطلاعات محرمانه یا Secret Document را در آن‌ها قرار دهید. لازم به ذکر است که تنها پنج عدد از ایستگاه‌های اتوبوس موجود در نقشه امکان انجام دادن این چالش را به شما می‌دهند که می‌توانید آن‌ها را در ویدیو زیر پیدا کنید.

سومین چالش لجندری این هفته از شما می‌خواهد که با یکی از سه شخصیت جوئی، سانی یا دریم فلاور صحبت کنید. سانی همیشه در منطقه Believer Beach حضور دارد؛ این در حالی است که جوئی را می‌توانید در ناحیه شمالی منطقه Dirty Docks پیدا کنید. پیدا کردن دریم فلاور کمی سخت بوده و برای ملاقات او باید در ناحیه شرقی منطقه Holly Hatchery دنبال یک حوضچه تحت عنوان Flopper Pond باشید. برای تکمیل چالش چهارم، باید اول از همه یک IO Car پیدا کنید. پیدا کردن این دسته از خودروها زیاد سخت نیست و می‌توانید آن‌ها را به راحتی در IO Baseها پیدا کنید. هنگامی که یکی از آن‌ها را به دست آوردید، کافی است سوار آن شده و به سمت منطقه Holly Hatchery یا همان Holly Hedges سابق بروید و چلنج را به پایان برسانید.

برای انجام دادن آخرین چالش لجندری هفته سیزدهم فورتنایت باید به سمت منطقه Corny Complex بروید. سپس باید دو ناحیه مشخص شده اطراف طویله را پیدا کرده و با آن‌ها تعامل برقرار کنید. با انجام دادن این کار، در واقع قوطی غذای گربه را در ناجیه درست قرار داده‌اید.

اگر در انجام دادن هر چالشی به مشکل خوردید یا نتوانستید به راحتی مکان‌های مورد نظر خود را پیدا کنید، می‌توانید از ویدیویی که در ادامه قرار داده می‌شود بهره ببرید:

نظر شما در مورد چالش‌های هفته سیزدهم سیزن ۷ از چپتر ۲ فورتنایت چیست؟ آیا به راحتی آن‌ها را تکمیل کردید؟ نظرات خود را با تیم تیلنو در میان بگذارید.

اینستاگرام تیلنو
بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *