راهنمای بازی, راهنمایی و آموزش

راهنمای چلنج های هفتگی فورتنایت (هفته یازدهم سیزن ۶ از چپتر ۲)

فورتنایت

در یازدهمین هفته از فصل ششم بازی فورتنایت (Fortnite)، یک بار دیگر به سراغ راهنمای چلنج‌ های هفتگی می‌رویم تا به شما کمک کنیم خیلی راحت مقدار زیادی XP کسب کنید. همراه تیلنو باشید.

چالش های هفتگی فورتنایت از راه رسیدند و وقت آن رسیده تا دوباره وارد دنیای فورتنایت شده و مشغول انجام چلنج‌ها شوید. علاقه‌مندان این بازی بتل رویال محبوب، می‌توانند با به اتمام رساندن این چالش‌ها، مقدار قابل توجهی XP کسب کنند. چالش‌های هفته یازدهم حسابی متنوع طراحی شده‌اند و تمام ویژگی‌های بازی را دربر می‌گیرند. اگر چالش‌های هفته‌های گذشته را انجام نداده‌اید، دیگر لجندری کوئست (Legendary Quest) هفته‌های پیش از بین رفته اما اپیک کوئست‌ها (Epic Quest)، تا پایان سیزن باقی خواهند ماند. اگر قصد دارید XPهای هفته‌های گذشته را از دست ندهید، با مراجعه به مطالب:

تمام اطلاعات لازم برای تکمیل چالش‌های هفته‌های گذشته را به دست آورید.

راستی، اگر تازه به جمع بازیکنان فورتنایت پیوسته‌اید، آموزش کامل بازی فورتنایت (از راهنمای نصب تا مهارت های اولیه) می‌تواند مطلب خوبی برای یادگیری نکات مهم فورتنایت باشد.

چلنج‌های اپیک (Epic Challenges) این هفته فورتنایت:

نام چالش توضیحات
Maintain full shields for 1 minute (1) یک دقیقه شیلد خود را فول نگه دارید
Use bandages (3) سه بار از بانداژ‌ها استفاده کنید
Play different game modes (3) در سه مود مختلف به بازی بپردازید
Spend gold bars with Deadfire (1) در کنار کاراکتر Deadfire طلا خرج کنید
Eliminate an opponent at a distance greater than 25 meters (1) یک دشمن را از فاصله ۲۵ متری یا بیشتر به قتل برسانید
Place a spirit crystal at the tallest mountain (1) کریستال روح را روی بزرگ‌ترین کوه قرار دهید
Visit GHOST and SHADOW ruins (1) به خرابه‌های Ghost و Shadow بروید

چالش اول این هفته فورتنایت، کار سختی پیش‌روی شما قرار نمی‌دهد و احتمالا به صورت خودکار برای شما تکمیل خواهند شد. کافی است شیلد خود را فول کنید و یک دقیقه شیلد خود را فول نگه دارید. چالش دوم نیز مانند چالش قبل روی استفاده از آیتم‌های سلامتی تمرکز کرده و باید سه بار با بانداژ خود را بهبود دهید. چالش سوم شما را کمی از تجربه بخش بتل رویال دور کرده و برای تکمیل این چالش باید در سه مود مختلف به تجربه بازی بپردازید. برای تکمیل چالش چهارم، باید ابتدا شخصیت Deadfire را پیدا کنید و پیش این کاراکتر گلد خرج کنید. محل این کاراکتر در ویدیو پایین این بخش مشخص شده است. چالش پنجم، توانایی تیراندازی شما را طلب می‌کند و باید یک نفر را از فاصله ۲۵ متری یا بیشتر بکشید. برای تکمیل چالش پنجم، باید به بلند‌ترین کوه بازی در کنار Catty Corner رفته و با کریستالی که روی کوه قرار دارد، تعامل کنید. برای تکمیل آخرین چالش اپیک این هفته فورتنایت نیز باید به خرابه‌های GHOST و SHADOW بروید. به این ترتیب تمام چالش های اپیک این هفته فورتنایت به اتمام می‌رسد و حال نوبت لجندری چلنج‌ها است. راهنمای تکمیل تمام چالش های اپیک این هفته فورتنایت نیز در ویدیو زیر قرار دارد.

چلنج‌های لجندری (Legendary Challenges) این هفته فورتنایت:

نام چالش توضیحات
 deal 1500 damage with Dual Pistols با سلاح Dual Pistol به دشمنان ۱۵۰۰ واحد آسیب بزنید
 deal 3000 damage with Dual Pistols با سلاح Dual Pistol به دشمنان ۳۰۰۰ واحد آسیب بزنید
 deal 4500 damage with Dual Pistols با سلاح Dual Pistol به دشمنان ۴۵۰۰ واحد آسیب بزنید
 deal 6000 damage with Dual Pistols با سلاح Dual Pistol به دشمنان ۶۰۰۰ واحد آسیب بزنید
 deal 7500 damage with Dual Pistols با سلاح Dual Pistol به دشمنان ۷۵۰۰ واحد آسیب بزنید

برای تکمیل چالش های لجندری این هفته Fortnite نیز باید با سلاح Dual Pistol به نبرد پرداخته و در نهایت ۷۵۰۰ واحد دمیج به دشمنان وارد کنید. به این ترتیب، تمام چالش های هفته یازدهم فورتنایت نیز به اتمام می‌رسند. حواستان باشد که تا پایان سیزن مدت زیادی باقی نمانده و اگر دوست دارید لول خود را افزایش دهید، هرچه سریع‌تر دست به کار شوید.

نظر شما درباره بازی Fortnite چیست؟ به نظر شما بهترین بازی بتل رویال حال حاضر کدام است؟ نظرات خود را با تیم تیلنو و کاربران آن به اشتراک بگذارید.

راستی خرید Fortnite Last Laugh Bundle برای PS4 و خرید کنسول نینتندو سوییچ باندل فورتنایت از فروشگاه امکان‌پذیر است و می‌توانید سری به این محصولات بزنید.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید